Hehe viel mij ook al opquote:Op woensdag 23 december 2009 14:50 schreef djkoelkast het volgende:
Zo mooiNegers in België die gewoon alleen een vlaams accent hebben, waarom praten ze hier niet gewoon Nederlands in plaats van dat rare brabbeltje.
Die 2 knakkers die Robbie W hebben gerequest. Daar heb ik het bedrag niet van gehoord.quote:
mag nietquote:Op woensdag 23 december 2009 14:55 schreef henkde_j het volgende:
Iemand wil een handtekening in een boek
Inderdaad, wel dat ze een enveloppe bij hadden en dat ze langs de buren waren gegaan, maar het bedrag werd niet gevraagd.quote:Op woensdag 23 december 2009 14:54 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Die 2 knakkers die Robbie W hebben gerequest. Daar heb ik het bedrag niet van gehoord.![]()
Toffe request van de dames... Go Back To The Zoo
Ze doneren niet zelf, ze hebben cafés zover gekregen hun fooien te doneren!quote:Op woensdag 23 december 2009 14:53 schreef iBenny het volgende:
Rode kruis doneert aan Rode Kruis
2000 euro
ja ik was een beetje vroegquote:Op woensdag 23 december 2009 14:56 schreef VanderMeulen het volgende:
[..]
Ze doneren niet zelf, ze hebben cafés zover gekregen hun fooien te doneren!
Sja als iedereen met 10.000 euro aan contanten op zak daar op het plein ging staan werd het wel een beetje prijsschieten voor zakkenrollers hehquote:Op woensdag 23 december 2009 14:56 schreef Dichterbijer het volgende:
Valt op dat het nu vooral meer cheques zijn ipv echt geld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |