quote:Op maandag 21 december 2009 21:33 schreef Lakitu het volgende:
whehe lol ze heeft een rechthoekig hoofd
quote:Op maandag 21 december 2009 21:32 schreef Stevennn het volgende:
whehe lol ze heeft een rechthoekig hoofd
quote:Op maandag 21 december 2009 21:33 schreef Lakitu het volgende:
whehe lol ze heeft een rechthoekig hoofd
Bekende tekst, spitsnieuws?quote:Op maandag 21 december 2009 21:39 schreef Armageddon het volgende:
Dat kind moet een ouderwets pak rammel krijgen. Op de 1e plaatst voor het vluchten en het 2e pak slaag voor pinnen van 3500 euro. Dan vraag ik mij ook af, was dat haar geld ( hoe komt dat verwende kreng aan zo'n bedrag) of, hoe krijgt ze toegang tot de rekening van haar ouders.
3e pak slaag.....voor die verveelde rotkop
Dit.quote:Op maandag 21 december 2009 21:51 schreef Multivitamine het volgende:
Wat een kutwijf, zeilen ermee en af laten voeren door somalische piraatmannen
En dit.quote:Op maandag 21 december 2009 22:02 schreef leukvoorlater het volgende:
Kutkind. Laat haar maar haar reis maken. Eventuele consequenties zijn toch voor haar en haar ouders. Misschien zijn we dan ook voorgoed van haar af.
waarom heeft ze een aft onder haar mond?quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:15 schreef Otis2.0 het volgende:
whehe lol ze heeft een rechthoekig hoofd.
Ze verkoopt zich al hoerrrrrrrrrrrrrrrrrr en doet alles voor 35 euro.quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:57 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Het is gewoon een puberaal verwend kind wat haar zin niet krijgt. Een pak slaag zou haar goed doen. Hoe kun je als 14 jarige trouwens 3500 euro pinnen?
Eens!quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:57 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Het is gewoon een puberaal verwend kind wat haar zin niet krijgt. Een pak slaag zou haar goed doen. Hoe kun je als 14 jarige trouwens 3500 euro pinnen?
quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:03 schreef Rookert het volgende:
http://extra.volkskrant.n(...)_niets_om_onze_Laura
" Wij hebben Laura, sinds de bemoeienis van Jeugdzorg, in een paar maanden zien veranderen van een ondernemende en positieve tiener in een meisje dat een schild om zich heen heeft gebouwd en totaal geen vertrouwen meer heeft in de volwassenen. Laura wordt uitzicht gegeven op het doorgaan van haar wereldreis, mits zij voldoet aan een aantal voorwaarden – die zijn allemaal na te lezen op de website van Laura.
Als grootouders vonden we dit een redelijk uitgangspunt. De rechter stelde dus dat haar wereldreis niet onmogelijk is, mits voldaan aan de door Jeugdzorg gestelde voorwaarden.
Treurig genoeg blijft Bureau Jeugdzorg tot nu toe onduidelijk over de vraag wanneer aan deze voorwaarden is voldaan. Het zijn voorwaarden met een open eind. Een voorbeeld: ‘Meer ervaring opdoen in solozeilen’, was een van de eisen die aan Laura werden gesteld. De logische vraag is dan: hoeveel meer? Hierop was het letterlijke antwoord van de toeziend voogd aan Laura en haar vader: ‘Dat is jullie probleem, daar lig ik niet wakker van.’ En zolang ze onder toezicht gesteld is – voorlopig tot 1 juli 2010 – mag ze bovendien niet eens uitvaren.
Hoe lossen we dat op? was dan ook de vraag. Ook dat was zijn probleem niet, zei de voogd. Deze onverantwoorde uitspraken werden gedaan in aanwezigheid van Laura.
Er wordt Laura een worst voorgehouden, die zij nooit te pakken zal kunnen krijgen
Na zo’n gesprek was Laura enkele dagen totaal van slag. Kortom, er wordt Laura een worst voorgehouden, die zij nooit te pakken zal kunnen krijgen.
Hiermee wordt haar het uitzicht op het doorgaan van haar wereldreis ontnomen. Tegelijkertijd wordt zij murw geslagen door dwangmaatregelen, zoals de onder toezichtstelling en het dreigement van een mogelijke uithuisplaatsing. Dit is niet vol te houden. "
Redelijke brief van grootouders, als dit de houding is van Jeugdzorg word ik daar kotsmisselijk van![]()
Ook de Utrechtse politie die haar gaat verhoren "om te kijken of er een strafbaar feit is gepleegd"Ik vind de volgende opmerking vrijwel altijd onzinnig en makkelijk gemaakt, maar nu meer dan terecht: "ga toch boeven vangen
". Hoeveel geld en mankracht kan je in een kind stoppen voor een totaal verkeerde aanpak. Als ik haar was zou ik in juli vertrekken en nooit meer terugkomen in Nederland, wat een puinzooi is dit
*meldt*quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:10 schreef Dinthe het volgende:
Niemand die dit ziet als een heldendaad?
Stom!quote:
Nee, een kind van 14 volledig verantwoordelijk houden voor hoe ze is en hoe ze zich gedraagd, dat is niet stomquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee dat is niet stom, het is een kind van 14. Je mag als je je verantwoordelijk gedraagt op je 14de toch ook geen telefoon abonnement aanschaffen. Regels zijn regels, het zou een beestenboel worden als elke snotneus van 14 onder leerplicht uit wil komen om een avontuur te gaan beleven. Dat doe je maar als je ouder bent of je diploma hebt gehaald.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:18 schreef zovty het volgende:
[..]
Nee, een kind van 14 volledig verantwoordelijk houden voor hoe ze is en hoe ze zich gedraagd, dat is niet stom.
Lol ja, nu zie ik het ookquote:Op dinsdag 22 december 2009 15:08 schreef Pieter-utd het volgende:
whehe lol ze heeft een rechthoekig hoofd
en daar hebben we de potentiele pedofielquote:Op woensdag 23 december 2009 19:20 schreef BabeWatcher het volgende:
Laura is lievNog vier jaartjes wachten en dan ga ik met haar trouwen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |