What else is new?quote:Op maandag 21 december 2009 22:01 schreef trovey het volgende:
Let ik even niet op.....zijn jullie al bijna weer een topic verder
oh ja DE SCHAAMTEquote:Op maandag 21 december 2009 22:01 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Onze kat lag altijd op de rugleuning van de bank... en dan soms draaide hij zich ineens om...![]()
Hing ie echt nog aan zn voorpoten aan de leuning met zo'n kop van; eeeeh, dat zag niemand toch?![]()
![]()
WOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOHOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEO!quote:
quote:Op maandag 21 december 2009 22:04 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
en delen jullie 1 computer op dat eiland of wat?
Ja, die ene wel ja... die andere die keek altijd meer van: Als je dit verder vertelt dan leef je niet lang meer...quote:Op maandag 21 december 2009 22:05 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
oh ja DE SCHAAMTE
deden ze hier ook als ze iets stoms hadden gedaan, ze schaamden zich dood
quote:Op maandag 21 december 2009 22:05 schreef tombolafan het volgende:
[..]
WOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOHOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEO!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
quote:Op maandag 21 december 2009 22:07 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
ow Tommie
ik ga morgen denk ik maar wandelen met het doggie dus dat moet goed komen (is wel 2 km
maar supermarkt ernaast dus gaat goed komen).
Het gaat sowieso lukken dus!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
quote:Op maandag 21 december 2009 22:10 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Het gaat sowieso lukken dus!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.niets leuker dan door de sneeuw baggeren euh banjeren.
Heb al tig foto's alleen dat kabeltje zit onderin een doos..
Heb vandaag alle ramen geboend (niet dat ze allemaal schoon zijncement, stuc en verf is iets teveel ook voor mijn nagels).
En morgen maar eens wat dozen uitpakken/in de juiste kamer op wacht voor een kast zetten.Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
Truste oh-ohquote:Op maandag 21 december 2009 22:09 schreef oh-oh het volgende:
Ik ga afk maar niet zonder MrS nog een hele voorspoedige reis te wensen en een fijne vakantie
quote:
jij ook alquote:Op maandag 21 december 2009 22:15 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
![]()
Erg he... ik doe het ook altijd nog...
Als je drie posts mist lig je al achterquote:Op maandag 21 december 2009 22:15 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
![]()
Erg he... ik doe het ook altijd nog...
Ik vind het een vreselijk idee dat ik misschien iets belangrijks mis... dus ik open 4 bladen met pagina's van een topic, en lees het door... (behalve soms de nacht-gesprekken, die niet altijd)quote:Op maandag 21 december 2009 22:16 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
jij ook al
en ik dacht dat ik geen leven had
Gewoon rustig laten liggen en desnoods zoiets als een beetje bouillon aanbieden. Bij mij reageren eigenlijk alle dieren verschillend op narcoses....de ene springt bij wijze van spreke zelf de mand in bij het ophalen terwijl de andere me nog half onder narcose aan zit te kijken en ze zijn dan beide op hetzelfde moment geholpen. Bij 1 poesje was het laatst wel heel opvallend...die had zelfs na twee dagen nog last van de narcose...maar ja die heeft vorig jaar dan ook een herseninfarct gehad....daar gooi ik het maar op dat ze er zo lang over deed..de rest is er eignelijk dezelfde dag weer vanaf....benieuwd hoe Conchita het morgen gaat doen....morgen meteen maar even het mandje met daarin het electrische kussentje klaarleggen als ze terugkomt....kan ze er zo op als het nodig is.quote:Op maandag 21 december 2009 21:43 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik ben maar op de bank gaan zitten want als hij een half oog open doet word hij volgens mij doodnerveus van mijn bezorgde gegluur naast hem
you're so 5 minutes agoquote:Op maandag 21 december 2009 22:18 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Als je drie posts mist lig je al achter
daar mis je dan ook niks aan hoor, niet lezenquote:Op maandag 21 december 2009 22:18 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Ik vind het een vreselijk idee dat ik misschien iets belangrijks mis... dus ik open 4 bladen met pagina's van een topic, en lees het door... (behalve soms de nacht-gesprekken, die niet altijd)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 11 november 2009 18:10 schreef ElisaB het volgende: Ik ben ElisaB en stiekem verliefd op MrS O+
China verslagje: [sc] 611 Waar Geer een lijk probeert te verbergen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |