Laat ik mezelf anders verwoorden, na seizoen 1 heb ik er persoonlijk geen last meer vanquote:Op woensdag 30 december 2009 11:55 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Er is een paar jaar geleden nog een B5 film uitgekomen die er wel heel behoorlijk uitziet, maar helaas is die verhaaltechnisch weer niet zo goed.
http://www.imdb.com/title/tt0871427/
Ik denk dat juist jij Ivanova wel kan waarderen (de vrouw uit die clip), een pittige Russische tante.quote:
En deze 2 zijn zo goed dat het toch allemaal niet meer uitmaakt:quote:Op woensdag 30 december 2009 13:05 schreef STING het volgende:
[..]
Laat ik mezelf anders verwoorden, na seizoen 1 heb ik er persoonlijk geen last meer van
Looks, zeker. Acteerwerk vond ik niet al te sterk, hoewel ook weer niet volstrekt ongeloofwaardig.quote:Op woensdag 30 december 2009 13:06 schreef STING het volgende:
[..]
Ik denk dat juist jij Ivanova wel kan waarderen (de vrouw uit die clip), een pittige Russische tante.
Wat ben jij aangebrand!quote:Op woensdag 30 december 2009 13:02 schreef MrData het volgende:
Ja die 20 seconden is ook echt representatief voor 5 seizoenen![]()
En trouwens, als Voyager fan zou je toch het een en ander gewend moeten zijn.
Neuh, alleen ik irriteer me aan jouw opmerkingen over het acteerwerk in DS9, terwijl in mijn optiek dat mijlenver boven dat van Voyager staatquote:
quote:Op woensdag 30 december 2009 11:45 schreef Seven. het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
Jij mag dat als leek vinden.quote:Op woensdag 30 december 2009 13:18 schreef MrData het volgende:
[..]
Neuh, alleen ik irriteer me aan jouw opmerkingen over het acteerwerk in DS9, terwijl in mijn optiek dat mijlenver boven dat van Voyager staat
No hard feelings
quote:Op woensdag 30 december 2009 13:20 schreef jpg97 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resistance is futile.
quote:Op woensdag 30 december 2009 13:48 schreef Seven. het volgende:
[..]
Jij mag dat als leek vinden.![]()
[..]troll!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 30 december 2009 13:48 schreef Seven. het volgende:
[..]
Jij mag dat als leek vinden.![]()
[..]Kira is in het echt getrouwd geweest met Bashir.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De naam van de acteur die Bashir speelt ( Alexander Siddig ) bij geboorte:
Birth Name
Siddig El Tahir El Fadil El Siddig Abderahman Mohammed Ahmed Abdel Karim El Mahdi
Nickname
Sid
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
Mwa, ik ben een groot fan van Star Trek, maar zeker niet vanwege het goede acteerwerk. Ik ben eigenlijk nooit onder de indruk van het acteerwerk in series (SF of anders). Als ze echt goed waren geweest hadden ze in de grote films kunnen spelen en plaats van televisieseries. (Doorbrekend talent uitgezonderd).quote:
quote:Op woensdag 30 december 2009 14:31 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Mwa, ik ben een groot fan van Star Trek, maar zeker niet vanwege het goede acteerwerk. Ik ben eigenlijk nooit onder de indruk van het acteerwerk in series (SF of anders). Als ze echt goed waren geweest hadden ze in de grote films kunnen spelen en plaats van televisieseries. (Doorbrekend talent uitgezonderd).
En wat betreft de decors: in alle Star Trek series zie je steeds weer dezelfde decors voorbij komen. Het rotslandschap van TOS en TNG, de dorpjes van DS9 en de eeuwige grotten van VOY. Bij B5 hebben ze aangedurfd om alles digitaal te doen in een tijd dat de computers daar eigenlijk nog niet goed genoeg voor waren. Lef heeft Straczynski in ieder geval wel.
Nee, SF kijk ik voor de verhaallijnen, het bredere universum dat geschetst wordt en natuurlijk ook voor de mooie ruimtegevechten. In dat opzicht staan DS9 en B5 ver boven VOY en zeker ENT.
Klopt. En dat is dan ook meteen een van de weinigen die in grote films terug te vinden is (X-men, Conspiracy Theory e.d.).quote:Op woensdag 30 december 2009 14:38 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Daarom sprong TNG en met name de Picard episodes er voor mij bovenuit. Stewart is wel een prima acteur.
Wat een naamquote:Op woensdag 30 december 2009 13:57 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Kira is in het echt getrouwd geweest met Bashir.
De naam van de acteur die Bashir speelt ( Alexander Siddig ) bij geboorte:
Birth Name
Siddig El Tahir El Fadil El Siddig Abderahman Mohammed Ahmed Abdel Karim El Mahdi
Nickname
Sid
Ze hebben zelfs een kind.quote:Op woensdag 30 december 2009 13:57 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Kira is in het echt getrouwd geweest met Bashir.
De naam van de acteur die Bashir speelt ( Alexander Siddig ) bij geboorte:
Birth Name
Siddig El Tahir El Fadil El Siddig Abderahman Mohammed Ahmed Abdel Karim El Mahdi
Nickname
Sid
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-----------------------------------------------------
So happy to show us, I ate the lotus
... and I feel fine.
quote:Op donderdag 31 december 2009 01:20 schreef Lotusss het volgende:
Vind Voyager toch wel de beste serie. Paar weken terug alle afleveringen van alle 7 seizoenen gezien. (moet toch wat met chronische slapeloosheid)
Vond de laatste paar afleveringen wel vrij vaag qua persoonlijke verhaallijnen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.TNG is het beste, maar dat is meer omdat ik met TNG ben opgegroeid dus daar de meeste nostalgische relatie mee heb. (omg... zei ik net dat ik een relatie met TNG heb?)http://www.last.fm/user/psych02k
Yes, it is perfectly reasonable that Kirk had the know-how to make the gunpowder and put together the bazooka to defeat the Gorn. That\'s why he\'s the goddamn Captain.
Alleen ze hebben geen seks. Ze assimileren.quote:Op donderdag 31 december 2009 09:25 schreef metallicattim het volgende:
2 sexende Borgs, hoe zou dat eruit zien?![]()
You will be assimilated! *kreun*
quote:De Britse acteur Patrick Stewart, bekend om zijn rol als kapitein Jean-Luc Picard in de tv-serie Star Trek, wordt Sir Patrick. Stewart is één van de prominenten die vandaag door de Britse koningin Elizabeth worden geridderd of geëerd.
Ieder jaar worden traditiegetrouw op oudjaarsdag veel Britse lintjes uitgereikt. Stewart krijgt de titel Sir vanwege zijn toewijding en inzet voor het Britse toneel en zijn prominente bijdrage aan de filmindustrie. Stewart is naast zijn rol in Star Trek ook bekend van zijn rol in X-Men, waarin hij professor Charles Xavier speelt.
Naast Stewart wordt onder andere ook de Schotse rugbycoach Ian McGeechan geridderd. Tevens krijgen autocoureur Jenson Button en voormalig Status Quo leden Rick Parfitt en Francis Rossi een lintje.
De band Status Quo werd in de jaren zestig opgericht en heeft gedurende veertig jaar wereldwijd meer dan 118 miljoen platen verkocht. De rockers Parfitt (61) en Rossi (60) kregen een onderscheiding in de Orde van het Britse Rijk.
Janeway had toch ooit Borg Babies gevonden?quote:Op donderdag 31 december 2009 11:28 schreef Seven. het volgende:
[..]
Alleen ze hebben geen seks. Ze assimileren.
Toevallig gister ook nog I, Borg gezien (TNG), daar vindt Riker ook Borg babiesquote:Op donderdag 31 december 2009 11:31 schreef mvt het volgende:
[..]
Janeway had toch ooit Borg Babies gevonden?
quote:Op donderdag 31 december 2009 09:25 schreef metallicattim het volgende:
2 sexende Borgs, hoe zou dat eruit zien?![]()
You will be assimilated! *kreun*
Worf die met Seven neukt : "Assimilate this!"quote:Op donderdag 31 december 2009 09:25 schreef metallicattim het volgende:
2 sexende Borgs, hoe zou dat eruit zien?![]()
You will be assimilated! *kreun*
En binnen no time is de assimilatie een feit.quote:Op donderdag 31 december 2009 12:29 schreef mvt het volgende:
[..]
Worf die met Seven neukt : "Assimilate this!"
Borg kinderen ja.quote:Op donderdag 31 december 2009 11:31 schreef mvt het volgende:
[..]
Janeway had toch ooit Borg Babies gevonden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resistance is futile.
Dat is in de allereerste Borgaflevering (Q Who?) ook al te zien. Geen twijfel over mogelijk dus.quote:Op donderdag 31 december 2009 12:13 schreef metallicattim het volgende:
[..]
Toevallig gister ook nog I, Borg gezien (TNG), daar vindt Riker ook Borg babies
@Seven, het was een hypothetische vraag
quote:Op donderdag 31 december 2009 15:01 schreef Seven. het volgende:
[..]
Borg kinderen ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat anderen al zeiden, in TNG zaten ze al. Ik bedoelde niet die kinderen en ook niet One, maar een baby. http://www.trekunited.com/community/index.php?showtopic=3003SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We were to understand there would be pie and punch?
Even door de zure appel heen bijten en na een tijdje geniet je vanzelf wel.quote:Op donderdag 31 december 2009 20:45 schreef Seven. het volgende:
OK, aflevering 1 van ENT. Die soundtrack.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resistance is futile.
You will be ass stimulated!quote:Op donderdag 31 december 2009 09:25 schreef metallicattim het volgende:
2 sexende Borgs, hoe zou dat eruit zien?![]()
You will be assimilated! *kreun*
Klopt. Neelix en Kes hadden moeten sterven, Chakotay had ook wel dood mogen gaan. Eh, B'elanna zou nog gemist worden maar hun top-engineer had best iets ernstigs mogen overkomen.quote:Op woensdag 6 januari 2010 19:20 schreef YellowBlacks het volgende:
Het ziet er naar uit dat DS9 de beste Star Trek serie is. DS9 heeft ook veel meer dan Voyager. Voyager had eigenlijk moeten zijn zoals Battlestar Galactica, er had meer wanhoop in moeten zitten.
Kes ging ook dood. Neelix had van mij wel dood gemogen (al zijn Kes en Neelix beiden zéér irritant).quote:Op woensdag 6 januari 2010 23:51 schreef Seven. het volgende:
[..]
Klopt. Neelix en Kes hadden moeten sterven, Chakotay had ook wel dood mogen gaan. Eh, B'elanna zou nog gemist worden maar hun top-engineer had best iets ernstigs mogen overkomen.
Kes ging "naar een andere levensfase" waarbij het lichaam niet meer nodig zou zijn. Verder kwam ze telkens wel terug in de serie maar dat was in andere tijdsdimensies o.i.d.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:00 schreef Seven. het volgende:
Kes ging echt niet dood hoor!
Chakotay: zit in zijn karakter om het te accepteren. Verder is zijn karakter niet interessant genoeg om uit te diepen.
Ik zag overigens gisteren Weyoun als Andorian in ENT. Geweldige acteur is hij.
Jep. Jeffrey Combs, die vent is vaker terug te zienquote:Op donderdag 7 januari 2010 14:00 schreef Seven. het volgende:
Kes ging echt niet dood hoor!
Chakotay: zit in zijn karakter om het te accepteren. Verder is zijn karakter niet interessant genoeg om uit te diepen.
Ik zag overigens gisteren Weyoun als Andorian in ENT. Geweldige acteur is hij.
Hij heeft wel meer rollen in Star Trek. Hij speelt ook nog Brunt in DS9.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:00 schreef Seven. het volgende:
Kes ging echt niet dood hoor!
Chakotay: zit in zijn karakter om het te accepteren. Verder is zijn karakter niet interessant genoeg om uit te diepen.
Ik zag overigens gisteren Weyoun als Andorian in ENT. Geweldige acteur is hij.
Dus niet dood. Haar krachten werden zo episch dat haar lichaam zijn vorm niet meer vast kon houden, da's alles.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:11 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Kes ging "naar een andere levensfase" waarbij het lichaam niet meer nodig zou zijn. Verder kwam ze telkens wel terug in de serie maar dat was in andere tijdsdimensies o.i.d.
Jij kunt wel dat idee hebben maar toch hebben de schrijvers zijn karakter bedacht.quote:En ik ben het niet eens met Chakotay... ik heb het idee dat zijn karakter veel meer (innerlijke) strijd had dan dat hij uiterlijk toonde. En hij werd gespeeld door een verdraaid goed acteur. Daar hadden de schrijvers echt veel meer mee kunnen doen.
Jammer dat Marc Alaimo niet vaker terugkomt. Dát vond ik echt een goeie acteur.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:11 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Jep. Jeffrey Combs, die vent is vaker terug te zienHij heeft ooit gesolliciteerd voor de rol van Will Riker en is daarna nooit meer uit beeld verdwenen.
quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:36 schreef Seven. het volgende:
[..]
Jammer dat Marc Alaimo niet vaker terugkomt. Dát vond ik echt een goeie acteur.
Deels ook dat dusquote:Op donderdag 7 januari 2010 14:35 schreef Seven. het volgende:
[..]
Dus niet dood. Haar krachten werden zo episch dat haar lichaam zijn vorm niet meer vast kon houden, da's alles.
[..]
Jij kunt wel dat idee hebben maar toch hebben de schrijvers zijn karakter bedacht.. Hij is in mijn optiek nooit de man van de innerlijke strijd geweest, juist omdat hij spiritueel is. En inderdaad, het werd goed geacteerd maar ik zou niet weten wat voor diepgang er nog aan toegevoegd zou moeten worden. Hij is wel lekker trouwens
.
quote:Op donderdag 7 januari 2010 18:47 schreef cptmarco het volgende:
ik zat zo even te kijken op SciFi naar Enterprise, aflevering Regeneration: Enterprise crew heeft een aanvaring met de Borg...
Hoe moet je dit in de ST tijdslijn zien...
De TNG Enterprise had toch de eerste ontmoeting met de Borg... Of is door het tijdreizen in First Contact de geschiedenis herschreven...
zo te zien heeft hij ook 4 keer in tng gespeeldquote:Op donderdag 7 januari 2010 14:36 schreef Seven. het volgende:
[..]
Jammer dat Marc Alaimo niet vaker terugkomt. Dát vond ik echt een goeie acteur.
Volgens mij zijn dit toch de First Contact borgs. Dus vanuit de Borg is er nog geen contact. Doofpot affaire?quote:Op donderdag 7 januari 2010 18:47 schreef cptmarco het volgende:
ik zat zo even te kijken op SciFi naar Enterprise, aflevering Regeneration: Enterprise crew heeft een aanvaring met de Borg...
Hoe moet je dit in de ST tijdslijn zien...
De TNG Enterprise had toch de eerste ontmoeting met de Borg... Of is door het tijdreizen in First Contact de geschiedenis herschreven...
borg zijn tofferquote:Op zaterdag 9 januari 2010 21:47 schreef LostFormat het volgende:
Species 8472
quote:
Viel mij ook al op, jaquote:Op dinsdag 12 januari 2010 20:45 schreef LostFormat het volgende:
Helft Borg maar terug
Volgens mij moet ik maar 's gaan minderen.
Idem hierquote:Op dinsdag 12 januari 2010 20:45 schreef LostFormat het volgende:
Helft Borg maar terug
Volgens mij moet ik maar 's gaan minderen.
Dat is een UBER aflvering!!! Kun je mij vertellen hoe die heet, die wil ik wel nog eens kijken deze weekquote:
Ik ben er nog niet kapot van.quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:01 schreef metallicattim het volgende:
Oeh, ik zoek een nieuwe game om te spelen, is ST Online een beetje fun?
Ben nu bij die aflevering.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 08:24 schreef mvt het volgende:
[..]
Volgens mij zijn dit toch de First Contact borgs. Dus vanuit de Borg is er nog geen contact. Doofpot affaire?
Ik kan me indenken dat dit soort rapporten in de vergetelheid geraken, vooral omdat niemand weet wat voor soort die aliens waren toendertijd.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 08:24 schreef mvt het volgende:
[..]
Volgens mij zijn dit toch de First Contact borgs. Dus vanuit de Borg is er nog geen contact. Doofpot affaire?
En goede actrice. Je moet haar eens in het echt zien en horen-dan komt ze imo giechelig dom over.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door Seven. op 18-01-2010 20:45:43 ]Resistance is futile.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resistance is futile.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resistance is futile.
quote:Op zaterdag 23 januari 2010 14:01 schreef Seven. het volgende:
Laatste aflevering ENT:. Star Trek onwaardig.
Eerste aflevering TNG:S1E23 - Skin of Evil.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat trouwens ook een heerlijke foute 80's aflevering is![]()
TNG ziet er echt prima uit hoor. De eerste twee seizoenen is het misschien nog wat karig, maar vooral de laatste seizoenen kunnen zeker prima mee. TNG liep nog toen DS9 begon, dus toen zaten ze wel op gelijk niveau. Gewoon lekker kijken en genieten, Next Generation is na DS9 echt mijn favoriet.quote:Op zaterdag 23 januari 2010 15:02 schreef DappereDodo77 het volgende:
Vormgeving wordt beter vanaf S3 ongeveer, maar stel je er niet teveel van voor (als je DS9 en voyager gewend bent...)
Don't get me wrong, TNG rulesquote:Op zaterdag 23 januari 2010 16:18 schreef Man_in_a_Shed het volgende:
[..]
Next Generation is na DS9 echt mijn favoriet.
Bedoel je niet Insurrection?quote:Op zaterdag 23 januari 2010 18:08 schreef metallicattim het volgende:
Gister (blijkbaar) voor de eerste keer Star Trek Resurrection gekeken,
quote:Op zaterdag 23 januari 2010 14:01 schreef Seven. het volgende:
Laatste aflevering ENT:. Star Trek onwaardig.
Eerste aflevering TNG:Troi wordt beter, haar acteerwerk in het eerste seizoen is tenenkrommend. Vormgeving wordt beter, maar je blijft wel steeds weer dezelfde rotsplaneten terugzien, net zoals DS9 steeds dezelfde dorpjes en VOY 37x dezelfde grotten had.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is eind jaren tachtig gemaakt, vergeet dat niet. Voor die tijd was het prima spul, vanaf het 3e seizoen.
Je hebt gelijk uiteraardquote:Op zaterdag 23 januari 2010 19:18 schreef DappereDodo77 het volgende:
[..]
Bedoel je niet Insurrection?
Aflevering Tuvix van Voyager, te zien via www.surfthechannel.com.quote:Op zondag 24 januari 2010 12:01 schreef SolidasRock het volgende:
Ik mis wat, tuvix? tuvok en neelix in 1? Waar kijken jullie die afleveringen in godsnaam?
Ik werd bij DS9 heel moe van Cardassia. Bij VOY is het me overigens zelden opgevallen.quote:Op zondag 24 januari 2010 09:35 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Troi wordt beter, haar acteerwerk in het eerste seizoen is tenenkrommend. Vormgeving wordt beter, maar je blijft wel steeds weer dezelfde rotsplaneten terugzien, net zoals DS9 steeds dezelfde dorpjes en VOY 37x dezelfde grotten had.
Het is eind jaren tachtig gemaakt, vergeet dat niet. Voor die tijd was het prima spul, vanaf het 3e seizoen.
Q Behalve stervenquote:Op zondag 24 januari 2010 14:35 schreef Seven. het volgende:
Q. Die kunnen gewoon alles zo'n beetje.
Ocampa waren sowieso niet sterk, Kes was een van de weinigen met sterk ontwikkelde gaven.
Wormhole prophets ook niet want die konden amper winnen van de slechteriken
Dominion verloor van de geallieerden in het Alpha quadrant
Borg bleken zo sterk als hun zwakste schakels (central plexus, iets verkeerds assimileren)
De Borg legde het af tegen species 8472. Ze konden deze alleen stoppen met hulp van voyager.quote:Op zondag 24 januari 2010 16:40 schreef mvt het volgende:
[..]
Q Behalve sterven
Ocampa waren lui door de Caretaker, werd ook gezegd dat ze vroeger flinke gaves hadden. Maar die anderen die ze tegenkwamen waren al flink ver. Kes kwam verder vanwege hulp van Tuvok.
Prophets konden dan maar amper winnen van hun tegenstanders, maar hoe sterk waren die dan wel niet? Dat een mens een mier kan doden betekent niet dat de mens maar meteen het sterkste in het universum is.
Dominon verloor omdat ze contact verloren met hun thuisbasis, lange supplylines is altijd moeilijk.
Borg is een van de beste niet 'opperwezens'
Maar zoals Q ooit zei : De mens is het sterkst en zal uiteindelijk de Q overtreffen. En dat zie je toch wel terug in ST, uiteindelijk staat de mensheid bovenop. Maar alleen omdat de rest steeds net niet de kans krijgt ze uit te roeien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resistance is futile.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |