quote:- En iedere vatandas die ik vergeten ben,.
quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:43 schreef zarGon het volgende:
WIKWAKKA2 IS IN THE BUILDING.
HIDEEE!!!
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:43 schreef zarGon het volgende:
WIKWAKKA2 IS IN THE BUILDING.
HIDEEE!!!
[ afbeelding ]
kutkloon, ga wegquote:Op zaterdag 19 december 2009 21:46 schreef quatara het volgende:
willen jullie met mij een revolutie beginnen tegen hoofdletters?
pleasss
Ik ging naar je homepage en je bent dus een bokser?quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:46 schreef BrandX het volgende:
[..]
briljant! Waar is dat van? Een reclame ofzo?
(en centraal)
Whehequote:Op zaterdag 19 december 2009 21:43 schreef zarGon het volgende:
WIKWAKKA2 IS IN THE BUILDING.
HIDEEE!!!
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:30 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ik maakte zelf ook een tikfout. Maar er is niks mis met taalpurisme
. Ik maak zelf ook nog wel eens een foutje en word daar graag op gewezen.
Koppelteken. Noord-Holland, Zuid-Holland.quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:10 schreef wikwakka2 het volgende:
Je bent gewoon een mongool. Als er niks zinnigs uit je muil kan komen, houd hem dan gewoon dicht.
En weet je nou nog steeds niet dat 'Hollanders' alleen Noord en Zuid Hollanders zijn? Je bedoelde Nederlanders, schrijf dat dan ook.
Tyfuszooi, ik had eerst een koppelteken geschreven, maar hem vervolgens weggehaald, ik vond het er niet goed uitzienquote:Op zaterdag 19 december 2009 21:51 schreef zarGon het volgende:
[..]
[..]
Koppelteken. Noord-Holland, Zuid-Holland.
quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:47 schreef siddha het volgende:
[..]
Ik ging naar je homepage en je bent dus een bokser?
quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:53 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Tyfuszooi, ik had eerst een koppelteken geschreven, maar hem vervolgens weggehaald, ik vond het er niet goed uitzien.
Welke niveau?quote:
BAKKES DICHT.quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:53 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Tyfuszooi, ik had eerst een koppelteken geschreven, maar hem vervolgens weggehaald, ik vond het er niet goed uitzien.
Als je bedoelt wedstrijden: ik heb alleen 5 wedstrijden op nieuweling niveau gebokst, toen mocht ik niet meer vanwege mn leeftijd.quote:
mannen en boksenquote:Op zaterdag 19 december 2009 21:57 schreef BrandX het volgende:
[..]
Als je bedoelt wedstrijden: ik heb alleen 5 wedstrijden op nieuweling niveau gebokst, toen mocht ik niet meer vanwege mn leeftijd.
Verder sta ik tot en met profs in de ring met trainen en sparren. Bij de mannen hebben veel B-boksers nog moeite met me, bij de dames kan ik met de A meekomen.
Maar het is wel een tikki vernederend, als je iemand op zijn foutJE wijst, en zelf zo`n GROVE schending van alle grammaticale wetten begaatquote:Op zaterdag 19 december 2009 21:56 schreef wikwakka2 het volgende:
Maar ach, de TT gaat nog steeds op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |