quote:Op maandag 21 december 2009 13:38 schreef ShadyLane het volgende:
[..]
Homo's zijn wel vaker wat later met die dingen.
Klinkt als een friendzoner of homo inderdaad. Als hij zo leuk is, waarom ben jij dan niet met hem?quote:Op zondag 20 december 2009 21:48 schreef kahlie het volgende:
[..]
Ik ben bevriend met een jongen van 27 die nog geen enkele date heeft gehad. En hij is echt heel leuk, maar hij werkt bijna altijd 50+ uur p/week, hij heeft een druk sociaal leven en danst op wedstrijdniveau. Universitair geschoold, ziet er leuk uit, lief, vriendelijk en behulpzaam. Tofste vriend die ik me kan wensen.Ik neem aan dat als hij eindelijk iemand vindt waar hij mee klikt, dat zij verder kijkt dan naar zijn verleden, maar naar wie hij is. Zal d'r vast wel fantastisch bevallen.
![]()
Er zijn heel veel redenen waarom je nog nooit een klik heb gehad met iemand... en die hoeft niet altijd te zijn dat je niet leuk bent, er niet goed uit ziet, of wat je dan ook in je hoofd hebt gehaald!
Very good point!quote:Op maandag 21 december 2009 11:20 schreef pipilangkousje het volgende:
Waarschijnlijk ligt daar het antwoord waarom hij dus nog nooit gekust/in relatie is geweest.
Heeft een droombeeld waar niemand aan kan voldoen.
Dat droombeeld is ook een reden waarom mensen/meisjes verliefd worden op fictieve personages. Die beantwoorden daar volledig aan en ze lopen niet het risico gekwetst te worden. Er was hier op Fok! een topic van iemand die het had over zo'n Twilight-personage, om maar een voorbeeld te noemen.quote:
Hem overtuigen? Waarom zou zequote:Op maandag 21 december 2009 11:38 schreef mahlah het volgende:
[..]
Dit dus.
[..]
De TS zal toch echt moeite moeten doen om hem te overtuigen dat hij ongelijk heeft.
En na alle druk die mensen in dit topic op haar hebben gelegd, zal ze daar echt geen zin meer in hebben.
Waarom? Omdat ze hem leuk vindt natuurlijk! Nou ja .... nu niet meer dus. Eh als iemand maar onzeker genoeg is, zal die persoon op geen enkele wijze laten weten wat hij wil. Sterker nog, gaat de enge situatie proberen te ontwijken. Maar mensen die onzeker zijn, voelen zich volgens mij vaak aangetrokken tot mensen die wél zeker zijn van hun zaak.quote:Op maandag 21 december 2009 15:28 schreef Moja het volgende:
[..] Hem overtuigen? Waarom zou zeHallo zeg, het moet wel van 2 kanten komen. Ja, ook als iemand zo onzeker is moet hij toch wel ergens laten blijken dat hij ook wil
![]()
Hier sluit ik me bij aan. Gewoon doen wat ze fijn vindt en niet verplicht voelen om zijn "redder" te hoeven zijn.quote:Op maandag 21 december 2009 15:02 schreef Aarskaboutertje het volgende:
[...] En nee, emiliana, je bent geen slecht persoon om wat voor reden dan ook.
quote:Op maandag 21 december 2009 15:38 schreef mahlah het volgende:
Maar mensen die onzeker zijn, voelen zich volgens mij vaak aangetrokken tot mensen die wél zeker zijn van hun zaak.
quote:Op maandag 21 december 2009 15:38 schreef mahlah het volgende:
[..]
Waarom? Omdat ze hem leuk vindt natuurlijk! Nou ja .... nu niet meer dus. Eh als iemand maar onzeker genoeg is, zal die persoon op geen enkele wijze laten weten wat hij wil. Sterker nog, gaat de enge situatie proberen te ontwijken. Maar mensen die onzeker zijn, voelen zich volgens mij vaak aangetrokken tot mensen die wél zeker zijn van hun zaak.
[..]
.
dat dus. De bal ligt nu echt wel in zijn kamp.quote:Op maandag 21 december 2009 15:48 schreef Moja het volgende:
[..]
Wat betreft iemand die onzeker genoeg is niet zal laten blijken wat hij voelt, dan zal HIJ dat moeten veranderen, en wél wat laten blijken. Het is toch van de zotte dat iemand de ander moet gaan overtuigen van zijn liefde?Waarom wordt het initiatief volledig bij haar neergelegd terwijl het probleem bij hém zit.
Omdat hij niet degene is die hier een topic heeft geplaatst. Als hij hier zou posten, zou ik hem evengoed aansporen. Maar laten we erover ophouden, emiliana heeft er genoeg van en dan lijkt verdere discussie over deze specifieke situatie overbodig.quote:Op maandag 21 december 2009 15:48 schreef Moja het volgende:
[..] Waarom wordt het initiatief volledig bij haar neergelegd terwijl het probleem bij hém zit.
Hoezo? Ik heb toch gelijk? Je vond het wel degelijk een issue.quote:Op maandag 21 december 2009 09:47 schreef emiliana het volgende:
[..]
wat word ik jouw posts beu, RZ.
Ik heb dit topic trouwens nooit geopend om mij een "ruggesteun" te bieden om deze man te dumpen. Eigenlijk hoopte ik stilletjes dat iedereen hier zou zeggen dat het toch niet zo'n probeem was, maar dat was niet het geval.
Jij mag aannames maken aan de lopende band over van alles en nog wat ( over mijn eigen gevoelens en gedachten, over het feit dat het hele gedrag van de man was te wijten aan onzekerheid, enz...), maar ik ben blijkbaar een slecht mens als ik vooroordelen over iets heb.
wel, in ieder geval, hij heeft gisteren nog gemaild, en hij heeft gezegd dat de klik die nodig was voor "meer", bij hem niet aanwezig was. En nu ga jij zeker zeggen dat ik TOCH nog met hem moet praten, want dat het allemaal te maken heeft met zijn onzekerheid.
Volgens mij is hij gewoon tot het besef gekomen dat hij me niet wil, ik ga dus ook geen contact meer zoeken.
game over.
Naja goed, ik vind het een beetje onzinnig om iemand aan te sporen die allang initiatief heeft genomen, en de ander totaal niks teruggeeft, zo kan je wel aan de gang blijven natuurlijk.quote:Op maandag 21 december 2009 15:57 schreef mahlah het volgende:
[..]
Omdat hij niet degene is die hier een topic heeft geplaatst. Als hij hier zou posten, zou ik hem evengoed aansporen. Maar laten we erover ophouden, emiliana heeft er genoeg van en dan lijkt verdere discussie over deze specifieke situatie overbodig.
Neen, jij had niet gelijk. Jij ging er onmiddellijk vanuit dat ik deze man wou dumpen dat ik hier daar steun voor zocht. Met deze instelling ben jij dit topic ingerold, en hierin had en heb je echt wel ongelijk.quote:Op maandag 21 december 2009 16:00 schreef RealZeus het volgende:
Hoezo? Ik heb toch gelijk? Je vond het wel degelijk een issue.
Maar goed, hij heeft de klik niet, zegt hij. Dat kan. En nee, je hoeft helemaal niet met hem te gaan praten.
Nee, ik ging er niet gelijk vanuit dat je hem wilde dumpen. Maar het kwam wel over alsof je het een kneus vond.quote:Op maandag 21 december 2009 16:15 schreef emiliana het volgende:
[..]
Neen, jij had niet gelijk. Jij ging er onmiddellijk vanuit dat ik deze man wou dumpen dat ik hier daar steun voor zocht. Met deze instelling ben jij dit topic ingerold, en hierin had en heb je echt wel ongelijk.
Ja, ik vond het een issue, daarom was het voor mij niet onmiddellijk een dealbreaker.
ja, en dat vind ik nog steeds. Maar misschien had ik wel zin om eens een relatie aan te gaan met een kneus.quote:Op maandag 21 december 2009 16:22 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, ik ging er niet gelijk vanuit dat je hem wilde dumpen. Maar het kwam wel over alsof je het een kneus vond.
Dan heeft kneus dat waarschijnlijk in de gaten gehad en eieren voor zijn geld gekozen. (of hij heeft hier mee gelezen)quote:Op maandag 21 december 2009 16:24 schreef emiliana het volgende:
[..]
ja, en dat vind ik nog steeds. Maar misschien had ik wel zin om eens een relatie aan te gaan met een kneus.
Ik denk niet dat kneusjes lekker zijn want dan waren het geen kneusjes. Ik denk wel dat kneusjes trouw zijn en zullen vechten voor hun relatie ipv het bij de eerste de beste tegenslag uit te maken.quote:Op maandag 21 december 2009 16:25 schreef CherryLips het volgende:
Misschien zijn kneusjes wel hartstikke leuk en lekker, maar weet niemand dat nog gewoon.
Dude, geef toch op. Ze wil hem niet meer en dat komt volgens mij deels omdat jij hem zo loopt te verdedigen.quote:Op maandag 21 december 2009 16:27 schreef RealZeus het volgende:
[..] Dan heeft kneus dat waarschijnlijk in de gaten gehad en eieren voor zijn geld gekozen. (of hij heeft hier mee gelezen)![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |