Moeten niet, maar als je nooit echt iets mee maakt denk ik dat de verlangen ernaar groot is.quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:52 schreef Karina het volgende:
Het ligt aan je instelling: ik maak ook nooit iets mee, maar dat boeit me echt niet. Waarom moet je perse iets meemaken?
Ik heb dat niet zo, ik ga ook naar mijn werk en zit daarna te lanterfanten of tv te kijken of te gamen, ik vind het prima. Maar als je ECHT ernaar verlangt om iets mee te maken, dan moet je dat gewoon doen en niet blijven lanterfanten.quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:53 schreef Kevincy het volgende:
[..]
Moeten niet, maar als je nooit echt iets mee maakt denk ik dat de verlangen ernaar groot is.
Ja maar TS zei ik heb nog nooit iets meegemaakt.. Dus dan snap ik dat je wat wilt zien.quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:55 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb dat niet zo, ik ga ook naar mijn werk en zit daarna te lanterfanten of tv te kijken of te gamen, ik vind het prima. Maar als je ECHT ernaar verlangt om iets mee te maken, dan moet je dat gewoon doen en niet blijven lanterfanten.
"Iets meemaken" gaat niet vanzelf, dan moet je toch eerst zelf initiatief nemen of ergens naartoe gaan, het komt niet zomaar op je afvliegen. Als je dat niet doet, dan maak je niets mee, dat is nogal logisch.quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:03 schreef Kevincy het volgende:
[..]
Ja maar TS zei ik heb nog nooit iets meegemaakt.. Dus dan snap ik dat je wat wilt zien.
Heb je het al meegemaakt zoals ik bijv. dan vind je het allemaal goed en doe je wat je zelf het leukst vind.
Over lunch gesproken; ik heb volgende week nog wel een gaatje.quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:07 schreef Karina het volgende:
[..]
"Iets meemaken" gaat niet vanzelf, dan moet je toch eerst zelf initiatief nemen of ergens naartoe gaan, het komt niet zomaar op je afvliegen. Als je dat niet doet, dan maak je niets mee, dat is nogal logisch.
Dus TS: ga sporten, ga op een cursus (misschien vind je een taal leren leuk?) ga lunchen met collega's desnoods, wie weet gebeurt er wat.
Nou, nodig TS uit? Eerste stap naar iets meemakenquote:Op vrijdag 18 december 2009 23:08 schreef Crutch het volgende:
[..]
Over lunch gesproken; ik heb volgende week nog wel een gaatje.![]()
Dat zei ik al eerder in het topic, gewoon ondernemen, er komt echt niet iemand bij je aanbellen met de vraag: Ik zie je nooit buiten ga je mee wat doen?"quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:07 schreef Karina het volgende:
[..]
"Iets meemaken" gaat niet vanzelf, dan moet je toch eerst zelf initiatief nemen of ergens naartoe gaan, het komt niet zomaar op je afvliegen. Als je dat niet doet, dan maak je niets mee, dat is nogal logisch.
Dus TS: ga sporten, ga op een cursus (misschien vind je een taal leren leuk?) ga lunchen met collega's desnoods, wie weet gebeurt er wat.
Het feit dat hij 'om aandacht schreeuwende topics' opent geeft al aan dat hij eindelijk wat met zijn leven wil gaan doen. Eerder genoemde tips van jouw en anderen zijn daarmee dus welkom lijkt me. Maar TS moet idd eens wat gaan ondernemen want zo raakt hij in een eindeloos sociaal isolement.quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:11 schreef Kevincy het volgende:
Plaats van dat TS hier zit had ie al wat kunnen doen
Nee, moet dat?quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:10 schreef Karina het volgende:
[..]
je bent toch geen collega van mij he?
Zit ie al. Daarom geven we met z'n allen ook tips.quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:16 schreef Crutch het volgende:
want zo raakt hij in een eindeloos sociaal isolement.
Gelukkig, ik ben nog anoniem.quote:
Naar een Monitor staren de hele dag?quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:32 schreef W1ckeDxt het volgende:
[..]
Ja ik ken er wel een paar die WoW Spelen, maar dat is nog IETS mee maken.
Nouja staren?quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:34 schreef Kevincy het volgende:
[..]
Naar een Monitor staren de hele dag?
Ik zit hier en daar een paar uurtjes op FOK! maar ga dan weer ff weg.... Maar elke vrij uurtje WoW spelen
quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:46 schreef W1ckeDxt het volgende:
[..]
Nouja staren?
Ik ben er ook niet van, ze zeggen afspraken af , dus ik maak ze ook niet meer.
WoW is ook een vorm van sociaal leven, met z'n 25-en (vroeger 40) man een draak verslaanquote:Op vrijdag 18 december 2009 23:34 schreef Kevincy het volgende:
[..]
Naar een Monitor staren de hele dag?
Ik zit hier en daar een paar uurtjes op FOK! maar ga dan weer ff weg.... Maar elke vrij uurtje WoW spelen
Ik vond stappen en dames scoren echt beter...quote:Op zaterdag 19 december 2009 00:03 schreef Maanvis het volgende:
[..]
WoW is ook een vorm van sociaal leven, met z'n 25-en (vroeger 40) man een draak verslaan. Aangezien je uit allerleli landen komt is het vaak ook nog interessant om te zien hoe zulke groepen samenwerken. Bij ons guild hadden de spanjaarden constant ruze met de kroaten bijvoorbeeld, en ik moes tdat dan weer gaan sussen enzo.. maargoed dat was in een ver verleden
.
Wij raidden nooit tijdens staptijd, vrijdag en zaterdag waren we gewoon vrijquote:Op zaterdag 19 december 2009 01:48 schreef Kevincy het volgende:
[..]
Ik vond stappen en dames scoren echt beter...
Kwamquote:Dat merkte ik al aan mijn broer als ik bij hem op visite kwam.
Hoe denk je dat anderen vrienden maken? Door iniatief te nemen en niet thuis op de bank te lanterfanten... Ga de kroeg in, ga op een cursus, neem een hobbie (nee tv kijken telt niet)... Ga lol maken!!quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:28 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Maar als ik naar andere kijk, die krijgen meestal wel waar ik alleen maar over kan dromen (dus sociale contacten/leuke vakanties/weet ik veel wat allemaal). Op zich gaat het prima als ik er niet al te veel van meekrijg, maar als ik door de stad ofzo loop en zie daar allemaal mensen gezellig met elkaar bezig zijn word ik toch even stil
Oja helemaal vergeten, een collega van mij geeft hier heel hoog over op: http://www.cirkel.nl/quote:Op zaterdag 19 december 2009 12:19 schreef LilDutchPrincess het volgende:
En zelfs... ga op vakantie... zat single reizen beschikbaar, ben je met een groep... goh misschien hou je er zelfs wel een vriend aan over....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |