Ik kan me voorstellen dat het elke keer wel een glimlach op je gezicht tovert.quote:Op vrijdag 18 december 2009 15:01 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Een van onze bestuursleden (uit Mexico) heet zo, en ik met altijd even grinniken als ik hem mail: 'Dear Jesus'![]()
In het nl werkt het idd niet.
Amaranta wil vast wel!quote:Op vrijdag 18 december 2009 15:05 schreef ymme het volgende:
Ik heb ook geen buddy hier
Misschien tegen die tijd, toch maar even iemand aanwijzen hier via de pm.
Ik zelf ben ook altijd zo nieuwschierig, dat ik het zelf jullie niet wil aandoen, om te laten wachten op nieuws ofzo.Wie wilt
![]()
quote:Hoofdje staat bijna... #bevalling #pufclub #bijnavader
quote:Op donderdag 17 december 2009 11:35 schreef flugeltje het volgende:
Ff snel met de iPhone van Martijn.....
Een hartje!!!
nu naar werk en borrel
mijsjequote:Op vrijdag 18 december 2009 16:04 schreef mijsje het volgende:
[..]Fluugs, wat goed!!! Wat ben ik blij voor je!
gefeliciteerd meid! En nu weer hopen (en alvast een beetje proberen te ontspannen) tot de volgende echo... wanneer heb je die?
Als je iemand zoekt --> *wijst naar zichzelf*quote:Op vrijdag 18 december 2009 15:45 schreef ymme het volgende:
Wij hebben beide geen iPhone. En tja, als ik gewoon volgens plan, thuis beval kan ik het vast zelf hier neer zetten. Of niet
Naja, we hebben de tijd nog. En zal tegen die tijd wel iemand's z'n 06nr hier vragen, kan ik in iedergeval sms-en en jullie dan zo op de hoogte houden.
Als ze niemand kan vinden dan ben ik wel bereid jaquote:Op vrijdag 18 december 2009 15:20 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Amaranta wil vast wel!
ze is er in elk geval erg goed in![]()
Zoveel herkenning in je post. Zelfs de naam eigenlijk Eli(se)quote:Op vrijdag 18 december 2009 16:14 schreef DaviniaHR het volgende:
het is zo bijzonder deze dagen!aan de ene kant rommelt het, rugkrampen, harde buiken, steekje hier, steekje daar, doodvermoeiend allemaal, want het is net niks, maar teveel om echt niks te zijn, zeg maar (ik tel het iig niet als bevalling, en nu is er nog niks echt begonnen of zo. ik begin met tellen als er gepuft moet worden, dit is nep
) dus dan zit je wel steeds te kijken of er al regelmaat in komt, even voelen of het sterker wordt, het houdt me wel bezig.
(knip)
Maar het kan zo nog eventjes duren. Wanneer komt ze? Waar is Eli dan? Hoe gaat hij reageren als ze er is? (knip) Wat blijft er van mijn onderkant over? Hoe gaat de borstvoeding? gewoon alles...
Brr... ik hoorde ook net dat het heel koud wordt vannacht!! En morgen overdag -5 / -7... Brrr!!quote:Op vrijdag 18 december 2009 16:49 schreef amaranta het volgende:
Morgen wil je helemaal geen stap verzetten als het min 15 wordt. brrrrr
Ikzeg net in een ander topic, voor hetzelfde geld lag ik nu half dood onder aan de trap ofzo.quote:Op vrijdag 18 december 2009 16:56 schreef NieuweUser het volgende:
[..]
Brr... ik hoorde ook net dat het heel koud wordt vannacht!! En morgen overdag -5 / -7... Brrr!!
Trouwens, wel raar hoor dat je VK nog niet is langsgeweest!
Nou inderdaad! Ik denk eerder dat ze het vergeten zijn?? Maar dat zou ook wat zijn! En bellen is dan wel zo netjes vind ik!quote:Op vrijdag 18 december 2009 16:58 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ikzeg net in een ander topic, voor hetzelfde geld lag ik nu half dood onder aan de trap ofzo.
BIj wijze van spreken. Ik bedoel, ik snap dat ze het druk heeft en dat er misschien iemand wél ligt te baren, maar je hebt toch zo gebeld? Dat je niet komt of dat het echt heel veel later gaat worden.
Ik heb dr vanmorgen om half acht gesproken! Iemand ligt echt niet 12 uur te persen hoor.
quote:Op vrijdag 18 december 2009 16:12 schreef flugeltje het volgende:
[..]
mijsjeDank dank...
Volgende bezoek aan gyn is op 7 januari, dan officiele intake, echo en bespreken vervolgstappen...
IK weet het nog niet. Als ze nog komt dan maak ik er een grapje van denk ik. Beetje luchtig zo van, ik dacht al die komt niet.quote:Op vrijdag 18 december 2009 17:01 schreef ymme het volgende:
Inderdaad erg raar de vk nog niet is geweest. Of in iedergeval iets van zich heeft laten horen.
Ook niet goed voor je gemoedsrust lijkt me. Je vk moet je toch wel serieus nemen en iets van zich laten horen, dadelijk ligt je al te persen in bed, en is zij er nog niet.
Ga je haar hierop wel aanspreken?
Hier ook inderdaad. Morgen kunnen we met de auto (al heb ik dus zo'n vent die het leuk vindt om te slippen in de sneeuwquote:Op vrijdag 18 december 2009 17:46 schreef Sidn3y het volgende:
Vreemde gang van zaken hoor Amaranta. Wel fijn dat je buik en beeb beter voelen.
Morgen moet ik helaas wel naar buiten, boodschappen zijn wel nodig voor het weekendMaar dan loop ik gewoon achter vriend en peuter aan en aan mij hebben ze verder weinig. En we gaan dan met de auto, doordeweeks doe ik boodschappen lopend.
\quote:Op vrijdag 18 december 2009 18:37 schreef octopussy het volgende:
[..]
Hier ook inderdaad. Morgen kunnen we met de auto (al heb ik dus zo'n vent die het leuk vindt om te slippen in de sneeuw) boodschappen doen. Wel een goede reden om mijn snowboots
en muts van zolder te halen.
Voor de dames die lekker een bankhangdagje (incl. fleecedeken, berg zakdoekjes, thee en chocola) hebben zoals ik vandaag: ga Julie&Julia kijken. Zo'n heerlijke film
Fijn dat ze toch even is geweest Amaranta! Maar ik snap het niet helemaal.. (ik zit er niet helemaal in, dat is wel duidelijk...quote:Op vrijdag 18 december 2009 18:35 schreef amaranta het volgende:
Ze is al geweest. Ze heeft inderdaad wat vertraging opgelopen in dr planning.
Alles is oke, buik voelt goed, beebje beweegt goed, hartje klopt goed.
Dat schurende gevoel bij schaamstreek. Hoofdje zit nogal laag. Daar zit geen baarmoeder meer om heen dus het hoofdje zit zeg maar direct op het schaambod/huid. Elke keer als ik loop of als beebje hoofd een beebje beweegt dan schuurt dat dus. Hard over hard zeg maar. Dus dat doet best pijn ja.
Je teller klopt niet. Je hebt wrsch een keer je sig ge-edit en dan gooit de fok software rare tekens in je linkje. Als je je linkje er even opnieuw in plakt moet het wel goed zijn.quote:Op vrijdag 18 december 2009 21:40 schreef Sonnetje85 het volgende:
quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:53 schreef amaranta het volgende:
Ik snapte dat stuk ook niet zo. Er zal wel bm zitten maar ik denk dat ik gewoon zo mager ben ofzo en dat de huid daar zo dun is dat je dwars door d bm het hoofdje voelt??? Ik dacht nl hetzelfde als jij
de pijnpoli is voor mn dystrofie been (eerder aardig wat medicatie voor maar die mag ik nu dus niet en deze kou is mooi maar helemaal niet best)quote:Op vrijdag 18 december 2009 20:32 schreef DaviniaHR het volgende:
en, amaranta, heb je nog wat gezegd?
draakje, pijnpoli? wat heb ik gemist? dat je veel moet overgevenwistik (is dat al beter?) maar pijnpoli?
hier is het weer rustig trouwens, gazometeen lekker mn bedje in. morgen bonenprut eten, en daarna mag het beginnen
zou meimeltje idd al bevallen zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |