Ik ben zelf ook een beginner dus heb er ook een van Marktplaats gepluktquote:Op donderdag 17 december 2009 16:58 schreef sigme het volgende:
Heb je ook tips voor een beginnersmountainbiker, neen?
Ik wil eigenlijk ook eens proberen of ik het leuk vind, dus ik ben steeds op marktplaats aan het kijken. Maar ik weet niet eens welke maat ik moet hebben.
Inderdaad, hier was helemaal niet zo veel sneeuwquote:Op donderdag 17 december 2009 15:22 schreef conleche het volgende:
Hier in A'dam is het maar miezerig gesteld met de sneeuw. Toch bijna onderuit gegaan met de fiets, alles was gestrooid behalve dat ene plekje. Ging nog net goed though.
Heb een nieuwe werktelefoon, waar ik m'n privé simkaart in ga doen en heb privé een iPhone besteld, die krijg ik over 2 tot 4 weken binnen.![]()
Mag best een keertje, want de ene telefoon had ik al bijna 6 jaar en de ander al bijna 5.![]()
Mijn moeder floot de kat altijd naar huisquote:Op donderdag 17 december 2009 16:19 schreef sigme het volgende:
[..]
Poezen kan je het beste opvoeden met een belletje. Dan rinkel je met het belletje voordat ze eten krijgen. Als je ze kwijtraakt, kan je ze zoeken door met dat belletje rond te lopen. Ik heb meer dan eens op die manier katten teruggevonden. In andermans huis, schuur, of doodsbang in een vreemde tuin onder een rodondendron. Staat alleen wat raar, met een belletje door de straten lopen. (Een bellenstafje, baby-vermaakspul, prenatal).
Ik heb tegenwoordig een Chinese gong. Kan ik ze van verre roepen.
jep klopt, sterker nog, ik heb zaterdag (mijn eerste) mtb-wedstrijdquote:Op donderdag 17 december 2009 17:03 schreef sigme het volgende:
Calimero, wat hoor ik nu? Tips & raad wil ik!
Ik ken niemand met zo'n ding, dus lenen wordt niks. Ik denk dat ik gewoon een goedkoopje op de kop tik en dan maar eens een endje ga fietsen. Ik heb al begrepen dat ik *niet* eentje moet nemen met achtervering, dus dat streept al mooi af.
Als je eenmaal pindakaas van de natuurvoedingswinkel hebt gehad, is Calve echt vies!!! Calve stinkt echt een uur in de wind en die van de natuurvoedingswinkel helemaal niet! En die smaakt ook meer naar pinda's..quote:Op woensdag 16 december 2009 20:31 schreef Goodbye het volgende:
[..]
pindakaasik ben er ook helemaal verzot op de laatste tijd!
In badjak zitten geen garnalen toch?quote:Op woensdag 16 december 2009 22:37 schreef huuphuup het volgende:
[..]
nou inderdaad dat stattentsk.
ik moet altijd zo lachen om mn schoonvader, die heeft over t algemeen maar 2 foutjes ofzo. Zegt ie. Hij telt hoofdletters, komma's en koppeltekens en zulks niet mee want dat vindt hij onzin. En een hoop andere fouten ook niet want dat hebben ze toch echt verkeerdIk ben benieuwd hoeveel fout hij dit jaar had
En over sambal, oelek is dat ding waar het in gemaakt wordt, oelek is basic, gewoon gemalen peper met wat toevoegingen. Brandal en Badjak zou meer pedis moeten zijn maar het verschilt per merk welke meer pedis is. Ik hou van de sambal brandal van Koningsvogel en om te koken van sambal trassi
Staat je goed!! Gewoon ontkennen dat je de kimono en de sjaal en wanten hebt gehadquote:Op donderdag 17 december 2009 15:55 schreef conleche het volgende:
Ik krijg net m'n H&M pakje binnen en behalve hetgeen ik heb besteld, zat er ook nog een muts en heel lange sjaal bij, die had ik heul niet besteld en het staat dus dan ook niet op de factuur!!![]()
[ afbeelding ]
Haske leuk! Cadeautje van de H&M!!
Da's wel milieubewuster!! :pquote:Op donderdag 17 december 2009 17:44 schreef Viking84 het volgende:
Idd, als ik 's ochtends de lichtjes aan doe in ons mini-kerstboompje ben ik ook meteen blij.
Nee, gebakken uien. In trassi zitten garnalen.quote:Op donderdag 17 december 2009 17:40 schreef P.F het volgende:
[..]
In badjak zitten geen garnalen toch?
heuh? nee klopt. Is met uiquote:Op donderdag 17 december 2009 17:40 schreef P.F het volgende:
[..]
In badjak zitten geen garnalen toch?
Heb je geen warme jas dan, voor erover?quote:Op donderdag 17 december 2009 17:51 schreef P.F het volgende:
Ik heb zo kerst diner en ik moet in tenue de villeKoud
!
Ik heb nog niet een outfit want ik doe niet aan lange rokken of lange jurken die de schouder bedekkenquote:Op donderdag 17 december 2009 17:57 schreef conleche het volgende:
[..]
Heb je geen warme jas dan, voor erover?
En pics natuurlijk!
Leuke brillekes!quote:Op donderdag 17 december 2009 18:11 schreef P.F het volgende:
Nog een foto van het kerstgala alvast
[..]
wat een lieve post!quote:Op donderdag 17 december 2009 17:43 schreef conleche het volgende:
Da's de ware kerstgedachte Kwak.![]()
Ik dacht dit jaar ook: "Ach, ik neem gewoon geen kerstboom. Zo voor mezelf alleen, waarom zou ik...." Maar ben zo blij dat ik het toch heb gedaan! Ieder ochtend als ik de kamer binnenkom en de lichtjes zie, (laat ik 's nachts aan) dan begin ik mijn dag helemaal vrolijk.
Dus Kwakkesteintje: eigenlijk heb jij het ook best fijn toch? Een nieuw en gezellig huisje, een kerstboom vol lichtjes, veel vrienden, iemand die over je rug streelt als je niet helemaal sobertjes meer bent. (oké, homo, maar toch! )
En dan komen er in 2010 nog allemaal dingen bij: een killahbody, vanwege het afvallen wat je gaat doen én dan een McFuture........wat zeg ik: een McNábijeFuture!!!
Hahaha, die grap heb ik al gemaakt. En werd niet zo gewaardeerdquote:Op donderdag 17 december 2009 19:41 schreef AKnynke het volgende:
ik zou zeggen, seks. Maar goed, niet altijd even makkelijk natuurlijk!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |