Ik heb het niet verzonnenquote:
I am your humble servant, mi lordquote:Op woensdag 16 december 2009 11:50 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Heb je al gehoord dat ze tegenwoordig trouw zweren aan ons queenie?
Dat zeg ik. Je schiet er geen hol mee op.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:52 schreef ripley1 het volgende:
[..]
Nou ja, lief is lief volgens mij. En met humor bedoel ik de humor die ik kan waarderen. Uiteraard.
Je begint niet van voor af aan, je gaat verder...quote:Op woensdag 16 december 2009 11:52 schreef boudemaniak het volgende:
[..]
Tsjah.... Moet ik weer van voor af aan beginnenEn ik kan dus echt niet flirten
HE! Ik ben tegen religiequote:Op woensdag 16 december 2009 11:52 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Tsk, ga jij eens terug naar school of naar meneer pastoor, de dominee.
Jammer dan, het zijn wel de 3 eigenschappen die ik het meest waardeer in een manquote:Op woensdag 16 december 2009 11:53 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat zeg ik. Je schiet er geen hol mee op.
Bah, jij en je gevatte opmerkingenquote:Op woensdag 16 december 2009 11:53 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Je begint niet van voor af aan, je gaat verder...
Goed bezig! Niet te lang wachten met pulsen he, want soms krijg je een error en dat is zondequote:
u riep mij?quote:
Dat snap ik ook wel, mijn punt is alleen dat je die eigenlijk ook onmogelijk kan uitleggen. Dat merk je pas als je iemand ontmoet.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:54 schreef ripley1 het volgende:
[..]
Jammer dan, het zijn wel de 3 eigenschappen die ik het meest waardeer in een man
Hihi, ervaring mee?quote:Op woensdag 16 december 2009 11:54 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Goed bezig! Niet te lang wachten met pulsen he, want soms krijg je een error en dat is zonde
Onbevlekte ontvangenis. Oftewel, zonder penetratiequote:Op woensdag 16 december 2009 11:53 schreef boudemaniak het volgende:
[..]
HE! Ik ben tegen religie![]()
Maarre... Het was toch geen kind van josef maar van god? Dus heeft god maria in d'r slaap keihard genomen
Jaquote:
Ik been 1.83quote:Op woensdag 16 december 2009 11:44 schreef nadiaschoonheid het volgende:
ik heb zelf nog wel een lijstje voor jullie..
Hij moet langer zijn als 1.85. Liefst presies 1.89.
CHECK!quote:Hij mag niet overdreven breed zijn/gespierd
Double-check!quote:Hij mag niet dik zijn,
quote:en niet dun.
Checkquote:Gewoon een normaal postuur. Mooie sixpack is mooigenomen.
Owquote:Mooie witte tanden
Weekniequote:, mooie lach,
CHECK!quote:sexy ogen. DIT IS EEN MUST!!
Allstarschoenen horen bij trends? Converse bestaat al een eeuw. Ja, echt letterlijk een eeuwquote:Hij mag niet teveel met de mode meegaan, dus mannen in een skinnyjeans of all stars schoenen, PLEASE DONTTT~
*kijkt* ja, wollen trui en donkere jeans. Geen skinnyquote:Gewoon netjes en stijlvol gekleed, of casual. Mooie spijker broek met een mooie trui, vind ik zeer prachtig en mannenlijk.
Ow, laat maar.quote:Hij moet ambities hebben en een doel voor ogen.
Als het maar niet die van mij zijn.quote:Hij moet gek zijn op kinderen. Mannen die leuk met kleine kinderen kunnen omgaan zijn sexy.
I'll passquote:wie hier niet aan voldoet..NEEM DE MOEITE NIET OM TE PMEN!!
of 9 miljoenquote:Op woensdag 16 december 2009 11:55 schreef automatic_ het volgende:
[..]
JaEn dat is zonde
Ik snap daarom ook niet dat mensen door gaan t/m 1 miljoen ofzo
Als hij kleine konijntjes afslachten humor vindt, heeft hij ook humorquote:Op woensdag 16 december 2009 11:54 schreef ripley1 het volgende:
[..]
Jammer dan, het zijn wel de 3 eigenschappen die ik het meest waardeer in een man
Koninklijke beslissingen nemen zonder mij nog wel!quote:
Onbevlekt ontvangen gij onverlaat!!!!quote:Op woensdag 16 december 2009 11:49 schreef boudemaniak het volgende:
[..]
ECHT WEL! Hoe is jesus anders geboren?
Welke vrouw slaapt nu door een goede beurt heen.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:53 schreef boudemaniak het volgende:
HE! Ik ben tegen religie![]()
Maarre... Het was toch geen kind van josef maar van god? Dus heeft god maria in d'r slaap keihard genomen
Je bent er wel blij mee.quote:
Ik zwijg al, gevoelig persoontje.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:54 schreef boudemaniak het volgende:
Bah, jij en je gevatte opmerkingen
Hij krijgt kapsonesquote:Op woensdag 16 december 2009 11:56 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Koninklijke beslissingen nemen zonder mij nog wel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |