NEEEEEEEEEquote:Op dinsdag 15 december 2009 02:27 schreef Stefan het volgende:
[..]
Aangezien ze de serie in L.A. filmen is dit waarschijnlijk een goed stukje dat op Miami lijkt.
Ahh, dat lijkt me echt kut. Een engeltje en een duiveltje op z'n schouder, hoe cliché wil je het hebben?quote:Op dinsdag 15 december 2009 15:39 schreef WesCAddle het volgende:
Ik heb niet het idee dat we van Rita af zijn. Tuurlijk is ze dood, maar 't zou me niet verbazen als zij door zal gaan als de tegenpool van Harry in Dex' gedachten. Harry zal de belichaming zijn van de dark passenger, Rita van 't goede in Dexter.
True true, we gingen er allemaal wel van uit dat Dexter hem ging afmakenquote:Op woensdag 16 december 2009 17:45 schreef Ereinion het volgende:
Mooie aflevering hoor. Ik had eerst iets van 'is dit het nou?', de dood van Trinity had niet de punch zoals die van Miguel Prado vorig jaar. Maar die twist op het einde maakte veel goed. We zijn natuurlijk allemaal fan van Dexter, maar hij blijft gewoon een seriemoordenaar, wat je af en toe haast zou vergeten. Dit seizoen heeft hij al een onschuldig iemand vermoord, door zijn acties vermoorde Trinity de echt Kyle Butler, en nu is ook Rita dood.
http://ausiellofiles.ew.c(...)firms-timeline-goof/quote:Did Trinity kill Rita?
PHILLIPS: Yes he did. That’s partly what he meant when he said: “It’s already over.”
1) Ja, en? Het is niet alsof hij Rita vermoordt omdat hij in een normale cycle zit hè.quote:Op woensdag 16 december 2009 20:51 schreef Viking84 het volgende:
WTF dat einde!! Say it isn't so!.
Ik vraag me alleen af hoe het zit:
1) de dode vrouwen in bad waren altijd single
2) Trinity keek verbaasd toen Dexter zei dat hij een gezin had en je zou verwachten dat Trinity daar wel iets over zou zeggen, als wraak ofzo
Godallemachtigquote:Op woensdag 16 december 2009 22:22 schreef wonderer het volgende:
Overigens: de parkeergarage van een BANK en dan geen beveiliging zodat ie Trinity kon platspuiten?
quote:Op woensdag 16 december 2009 22:29 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Godallemachtig.
Mensen: Het is niet echt. Er zullen *altijd* punten zijn die niet overeenkomen met de werkelijkheid/onwaarschijnlijk zijn, want, komtie weer, Het is niet echt.. Je kan wel door blíjven janken over de kleinste details, maar dan haal je compleet de lol uit zo'n serie. Als je een compleet overzicht van waarheden wil kijken, kijk je maar naar de reportages van Discovery en NGC over seriemoordenaars.
En volgens mij snap jij het principe van drama niet.quote:Op woensdag 16 december 2009 23:07 schreef wonderer het volgende:
Volgens mij snap jij het principe van suspension of disbelief niet helemaal.
Als je als schrijver tegen de logica in moet (zonder dat je het kunt verklaren) om je plot te laten kloppen, ben je gewoon slecht bezig. En een parkeergarage van een bank zonder security is in mijn ogen niet bepaald logisch. Als ze er verder geen aandacht aan besteed hadden, had ik het nog wel kunnen accepteren, maar Dexter zegt het nota bene nog "ah, mooi, geen security". Dat vind ik gewoon broddelwerk van de schrijvers en haalt voor mij een deel van het plezier eruit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |