quote:Op maandag 14 december 2009 18:35 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Oooh, ja graag!En ook van die jurisprudentie als het kan
Haha, dat herinner ik me nog wel. Het was totaal niet relevant voor het tentamen en ik vond het dodelijk saai, dus heb ik het maar weggelaten.quote:Op maandag 14 december 2009 18:20 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ik moest wel lachen om jouw
"Hoofdstuk 15: Het burgerlijk procesrecht in andere landen
Waardeloze shit…serieus.."
Haha, zo herkenbaar. Hopen op de leuke gedeeltes van een vakquote:Op maandag 14 december 2009 19:15 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Morgen hopelijk veel procesrecht en weinig mediation.
Procesrechtquote:Op maandag 14 december 2009 19:15 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Morgen hopelijk veel procesrecht en weinig mediation.
Dat vak is raar "verdeeld". Van de ene kant simpelweg procesrecht (ook redelijk veel qua beslag trouwens), maar ook veel psychologische onzin. Het 7-I model, het escalatiemodel van Glasl, en onderhandelingstechnieken. Is dat overal zo of alleen bij ons?quote:Op maandag 14 december 2009 19:16 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Haha, zo herkenbaar. Hopen op de leuke gedeeltes van een vak.
Ja, je had waarschijnlijk een heel ander boekquote:Op maandag 14 december 2009 19:07 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Haha, dat herinner ik me nog wel. Het was totaal niet relevant voor het tentamen en ik vond het dodelijk saai, dus heb ik het maar weggelaten.
Afgezien van het feit dat de stof bij jullie waarschijnlijk iets anders (is ingedeeld) is, had je er nog wat aan?
www.rechtenstudent.net heeft altijd wel aardige samenvattingen van arrestenquote:Op maandag 14 december 2009 19:32 schreef aardappel het volgende:
maar ff een tvptje tussen het uit mn hoofd leren van alle 50 arresten van O&I door -_-
Morgen bij BPR zijn het er maar 4 en ik heb het er al moeilijk mee.quote:Op maandag 14 december 2009 19:32 schreef aardappel het volgende:
maar ff een tvptje tussen het uit mn hoofd leren van alle 50 arresten van O&I door -_-
De svtjes heb ik, mja, blijven er nog steeds 50quote:Op maandag 14 december 2009 19:34 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
www.rechtenstudent.net heeft altijd wel aardige samenvattingen van arresten
quote:Op maandag 14 december 2009 19:36 schreef Dr_Strangelove het volgende:
[..]
Morgen bij BPR zijn het er maar 4 en ik heb het er al moeilijk mee.
Ik moet hetzelfde doorstaanquote:Op maandag 14 december 2009 19:40 schreef aardappel het volgende:
[..]
De svtjes heb ik, mja, blijven er nog steeds 50
Ongetwijfeld dat wij een ander boek hadden, maar gelukkig is de stof vaak wel redelijk hetzelfde. De speerpunten van een vakgebied zullen wel niet erg verschillen per boekquote:Op maandag 14 december 2009 19:30 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ja, je had waarschijnlijk een heel ander boekIk heb hem alleen nog maar even snel doorgekeken hoor, dit viel me gewoon op
Ik lees hem vlak voor de toets nog even door.
quote:23. Indien de rechter een vonnis wijst waarin een van de verweren van de
gedaagde helemaal onbesproken blijft (de rechter is dat vergeten te doen)
overweegt de gedaagde een aantal opties:
I. In een kort geding proberen de eiser te laten verbieden om het vonnis ten
uitvoer te leggen.
II. In hoger beroep alsnog om behandeling van het verweer vragen.
III. Een wijziging van het vonnis verzoeken.
IV. Herroeping van het vonnis vragen.
Welke van die opties staan open?
a. I, maar niet III.
b. IV en II
c. Alleen II
d. I, III en IV
Oeps, wist niet dat dat moest, sorryquote:Op maandag 14 december 2009 19:06 schreef Maharbal het volgende:
Eva4Evah is kennelijk vergeten een nieuw topic aan te maken, dus heb ik het maar gedaan. Er moet natuurlijk wel een plaats zijn om te spammen.
Laatste post:
[..]
Ik denk c, dus in hoger beroep gaan, maar ik ben maar eerstejaars hequote:Op maandag 14 december 2009 20:11 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Help! Wat is het goede antwoord?
[..]
Ik heb nog nooit van de dingen in je laatste 2 zinnen gehoord, maar dat kan ook liggen aan het feit dat ik burgerlijk procesrecht slechts één keer in het 2e jaar heb gehadquote:Op maandag 14 december 2009 19:20 schreef Dr_Strangelove het volgende:
[..]
Dat vak is raar "verdeeld". Van de ene kant simpelweg procesrecht (ook redelijk veel qua beslag trouwens), maar ook veel psychologische onzin. Het 7-I model, het escalatiemodel van Glasl, en onderhandelingstechnieken. Is dat overal zo of alleen bij ons?
Staat in de OP! Als goede jurist dien je natuurlijk wel de kleine (in dit geval laatste) lettertjes te lezen!quote:Op maandag 14 december 2009 20:16 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Oeps, wist niet dat dat moest, sorry
Het heeft ook niks met burgerlijk procesrecht te maken, dat is ook het erge.quote:Op maandag 14 december 2009 20:17 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit van de dingen in je laatste 2 zinnen gehoord, maar dat kan ook liggen aan het feit dat ik burgerlijk procesrecht slechts één keer in het 2e jaar heb gehad.
[..]
Ik wilde net een antwoord gaan typen (executieKG ex 438 Rv (maar dat is alleen een tijdelijke maatregel natuurlijk want een voorlopige voorziening) en HB staan open, herroeping niet, dat is alleen bij bedrog en als rechtsmiddelen verder zijn uitgeput, uit mijn hoofd gezegd, en verbetering/aanvulling ook niet gezien de omvang van wat er verbeterd moet worden, het is geen "kennelijke verschrijving"). Hoe dan ook, succes met studeren, ik ga hockeyen!quote:Op maandag 14 december 2009 20:28 schreef Dr_Strangelove het volgende:
[..]
Het heeft ook niks met burgerlijk procesrecht te maken, dat is ook het erge.
Ik snap m'n eigen vraag al (denk ik)...
Ik ben gestopt. Ik ben een bezinker.quote:Op maandag 14 december 2009 20:33 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Ik wilde net een antwoord gaan typen (executieKG ex 438 Rv (maar dat is alleen een tijdelijke maatregel natuurlijk want een voorlopige voorziening) en HB staan open, herroeping niet, dat is alleen bij bedrog en als rechtsmiddelen verder zijn uitgeput, uit mijn hoofd gezegd, en verbetering/aanvulling ook niet gezien de omvang van wat er verbeterd moet worden, het is geen "kennelijke verschrijving"). Hoe dan ook, succes met studeren, ik ga hockeyen!
hehe, het is niet de meest geweldige samenvatting maar een gegeven paard mag je nooit in de bek kijken is het nietquote:Op maandag 14 december 2009 18:17 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Nooit geprobeerd. Ik kocht vroeger wel eens samenvattingen van de JFV, maar tegenwoordig maak ik ze liever zelf. Dan leer ik er ook nog eens meer/beter van.
Disclaimer: overigens is mijn "samenvatting" Staatsrecht 1A niet een weerspiegeling van de gemiddelde kwaliteit van m'n samenvattingen. Vanaf het 2e jaar waren de samenvattingen voor mijn vakken al een pak beter, maar Staatsrecht 1A vond ik echt een bout vak. Ik hoop dan ook niet dat je dat ding uit hebt gelachen.
En ik heb teruggepm'tquote:Op maandag 14 december 2009 21:01 schreef dreamzk het volgende:
Eva ik heb je gepmt.
En ik sta ook nog niet in de OP.
dreamzk; universiteit utrecht!!!
Haha, van die samenvatting WEET ik gewoon dat die waardeloos isquote:Op dinsdag 15 december 2009 02:05 schreef aaipod het volgende:
[..]
hehe, het is niet de meest geweldige samenvatting maar een gegeven paard mag je nooit in de bek kijken is het nietAlle beetjes helpen en ik zal hem morgenavond nog even doorkijken. (woensdag 8.30 tentamen
)
Heb je nu het idee dat je hem goed gemaakt hebt of niet?quote:Op dinsdag 15 december 2009 16:20 schreef Dr_Strangelove het volgende:
BPR was zoals te verwachten waardeloos. Het 7-I model, en vragen als "wat zou je als eerste aan partijen vragen?" waren veel te dominant aanwezig. De pure BPR vragen waren vaak ook nog onduidelijk. Één multiple choice vraag was zelfs dubbel opgenomen.
Wat klaag ik toch altijd veel over de kwaliteit van de tentamens.
*Pat on the back*quote:Op dinsdag 15 december 2009 16:20 schreef Dr_Strangelove het volgende:
BPR was zoals te verwachten waardeloos. Het 7-I model, en vragen als "wat zou je als eerste aan partijen vragen?" waren veel te dominant aanwezig. De pure BPR vragen waren vaak ook nog onduidelijk. Één multiple choice vraag was zelfs dubbel opgenomen.
Wat klaag ik toch altijd veel over de kwaliteit van de tentamens.
Het zal wel voldoende tot ruim voldoende zijn, ook met het oog op het vol bonuspunt dat ik al verdiend had. Ik ben benieuwd of ze de antwoordindicatie van de multiple choice vragen even online zetten, dan weet ik meer..quote:Op dinsdag 15 december 2009 16:24 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Heb je nu het idee dat je hem goed gemaakt hebt of niet?![]()
Een dubbele vraag, da's wel keidom
Praat me er niet over. Gelijkheid en socialiteit. Wat een extreem linkse hoofdstukken zijn dat. Ik hoop echt dat ik dit maar 1x hoef te reproduceren op het tentamen (geen herkansing dus) zodat ik dat nooit meer hoef te leren. Irriteer me er mateloos aan.quote:Op dinsdag 15 december 2009 22:15 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Grondslagen in het socialistische bolwerk van de UU? Dat wordt wat.
Ik had vandaag om 17uur, ook een toppertje. Gelukkig is die van vrijdag om 11uur dus dan ben ik er iig snel afquote:Op dinsdag 15 december 2009 15:25 schreef xxiessiexx het volgende:
Ik ben het er niet mee eens dat mijn tentamens van vrijdag en maandag allebei pas om 13.00 uur beginnen. Heb ik de hele ochtend om te sterven van de zenuwen
De reden dat ik altijd zo ongeveer naar buiten sprint na een tentamen zodat ik de gesprekken over de tentamenvragen niet hoorquote:Op dinsdag 15 december 2009 22:56 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Strafrecht ging lekker vandaag denk ik. Ik heb er 2.5uur gezeten en 7 kantjes volgeknald alleen nu zit ik met een studiegenoot op msn die allemaal andere antwoorden heeft. There goes my self confidence.
Totdat ze je bellen of op msn tegen je spreken. No way backquote:Op dinsdag 15 december 2009 23:07 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
De reden dat ik altijd zo ongeveer naar buiten sprint na een tentamen zodat ik de gesprekken over de tentamenvragen niet hoor
Hehe, het is wel een enorm gezwets wat we moeten weten idd. Maar er wordt ook een hele lap tekst besteed aan de negatieve kanten van het verzorgingsstelsel, dat vond ik dan wel weer goed, het is niet alleen links geleuter. Of zie ik dat nu verkeerdquote:Op dinsdag 15 december 2009 22:56 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Praat me er niet over. Gelijkheid en socialiteit. Wat een extreem linkse hoofdstukken zijn dat. Ik hoop echt dat ik dit maar 1x hoef te reproduceren op het tentamen (geen herkansing dus) zodat ik dat nooit meer hoef te leren. Irriteer me er mateloos aan.
Strafrecht ging lekker vandaag denk ik. Ik heb er 2.5uur gezeten en 7 kantjes volgeknald alleen nu zit ik met een studiegenoot op msn die allemaal andere antwoorden heeft. There goes my self confidence.
En eva, sorry voor mijn late reacties maar ik spendeer mijn dagen van half 9 tot 6 ofzo in de UB dus geen toegang tot FOK! (of dat laat ik mij niet toe, anders loop ik weer mn hele studie af te pissen). Dus sorry dat ik te laat was met Strafrecht. Ik heb je iig grondslagen gestuurd om het goed te maken
Ik heb bij die vraag geschreven over wat de HR vond over de strafmaat van dait arrest. Was aan het einde dus motivatie beetje weg. Ik vond vraag 4 van de casus over het legaliteitsbeginsel redelijkvaak en die vraag over daadstrafrecht en schuldstrafrecht beetje bizar. Ben toen maar over omissie en comissie delicten gaan schrijvenquote:Op woensdag 16 december 2009 09:38 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Hehe, het is wel een enorm gezwets wat we moeten weten idd. Maar er wordt ook een hele lap tekst besteed aan de negatieve kanten van het verzorgingsstelsel, dat vond ik dan wel weer goed, het is niet alleen links geleuter. Of zie ik dat nu verkeerd
Maar Strafrecht ging goed dus?Ik word ook altijd zenuwachtig als mensen allemaal andere dingen hebben dan ik, maar het wil natuurlijk niet zeggen dat zij het goed hebben. Met sommige dingen kon je ook meerdere kanten op vond ik. Ik vond vooral de stelling "Uit het arrest Detentie v/e blinde blijkt dat een blinde geen detentie kan krijgen - onjuist of juist?" erg vaag. Bedoelden ze daar nu mee dat je moest vertellen wat er in het arrest gebeurde, of dat je moest zeggen dat blinden in het algemeen geen detentie kunnen krijgen n.a.v. van het arrest? Ik heb het maar allebei gedaan.
En maakt niet uit van je samenvatting strafrecht, ik had zelf uiteindelijk een goeie gemaakt (op het nippertje). En ik ga nu mijn mail checken
![]()
Ja ik moet dan al om 7.15 uur op de bus, ben ik er om ongeveer 8.30 uur. Maar als je dan om 12 uur klaar bent dan heb je de rest van de dag gewoon voor je eigenquote:Op woensdag 16 december 2009 10:24 schreef Maharbal het volgende:
Ik vind het juist wel prettig als de tentamens wat later op de dag zijn, dan heb ik eventueel nog wat tijd om het e.e.a. door te lezen ofzo.
Als ik een tentamen heb om 9:00 moet ik al op de trein van 7:30 zitten (nou ja, 8 uur kan ook...maar als er dan iets uitvalt ben ik er bij haha). Naar zulke vroege tentamens ga ik dan ook meestal met de auto, omdat ik het risico op uitvallend openbaar vervoer niet wil nemen.
Ik heb straks pas om 14:00 een tentamen, lekker de trein van 12:30 pakken en tot die tijd nog even rustig m'n eigen samenvatting doornemen.
En ik ben altijd zo'n persoon die zijn antwoorden wil bespreken met mensen haha.
[/quote]quote:Op woensdag 16 december 2009 11:46 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Ik heb bij die vraag geschreven over wat de HR vond over de strafmaat van dait arrest. Was aan het einde dus motivatie beetje weg. Ik vond vraag 4 van de casus over het legaliteitsbeginsel redelijkvaak en die vraag over daadstrafrecht en schuldstrafrecht beetje bizar. Ben toen maar over omissie en comissie delicten gaan schrijven![]()
En nu hup weer aan de studie, genoeg FOK! voor het moment
Ik heb idd ook over comissie en omissie delicten geschrevenquote:
Ja zeer nuttig thnxquote:Hmm ok dan heb ik die dus fout, ben helemaal los gegaan met het samenscholingsverbod. Ah well, 10punten stond die vraag maar op.
Had je wat aan mn samenvatting? Sorry voor de vele spellingsfouten en taalfouten erin, ik ergerde me er zelf ook dood aan
Ja dat heb ik een beetje doorgebladerd. Dat rookverbod gedoe moet je de essentie pakken van waarom mensen die wetten volgen waarbij weinig rechtscontrole is en die met plea bargaining heb ik goed doorgelezen. Anderen pramquote:Op woensdag 16 december 2009 18:34 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Ja zeer nuttig thnxmoet hem alleen nog leren haha, maar komt goed. Ben nog ff bezig met de shizzle uit het werkboek.
Gefeliquote:Op woensdag 16 december 2009 19:13 schreef aaipod het volgende:
Pff Staatsrecht 1A gehaald. 8 fout, je mocht 13 hebben. Dat wordt een 7.3 ofzo. Best tevreden mee
quote:Op woensdag 16 december 2009 19:14 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Gefeli.
En, was het weer zo'n weetjes tentamen?
Gefeli!quote:Op woensdag 16 december 2009 19:13 schreef aaipod het volgende:
Pff Staatsrecht 1A gehaald. 8 fout, je mocht 13 hebben. Dat wordt een 7.3 ofzo. Best tevreden mee
Wees gerust, ik heb uit mijn hoofd de 6de en de 11de nog 2 tentamens. Volgende week overigens ook één en op die dag ben ik nota bene jarig.quote:Op woensdag 16 december 2009 19:45 schreef Kimochi het volgende:
Het klinkt gek, maar ik ben wel een beetje jaloers op jullie. Mijn tentamens zijn namelijk direct na de vakantie.![]()
Gezellig het Verdrag van Lissabon bespreken tijdens het kerstdiner.
Tentamens:quote:Op woensdag 16 december 2009 19:45 schreef Kimochi het volgende:
Het klinkt gek, maar ik ben wel een beetje jaloers op jullie. Mijn tentamens zijn namelijk direct na de vakantie.![]()
Gezellig het Verdrag van Lissabon bespreken tijdens het kerstdiner.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |