Heb ik gedaan, hij zei dat het visueel vrijwel verdwijnt als er een heel nieuwe laag lak overheen komt, hij zei dat het spelen dat je het ook wel wat minder merkt, maar dan nog, misschien zijn er mensen hier die er ervaring mee hebben?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:11 schreef Pixie. het volgende:
terug naar de winkel gaan
of even bellen & vragen?
Het stomme is dat ik dat niet deed.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:11 schreef Acinonyx het volgende:
Omg epic fail, en schaam je dat je zo'n mooi beestje zo vernield.
En dat verschil merk je wel degelijk denk ik.
En als het wel een goede maker is?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:14 schreef Lauwra het volgende:
ligt eraan hoe goed de maker is. Als die heb goed maakt merk je misschien een heel klein verschil. En ja als je de goedkoopste uitzoekt zou k niet verwachten dattie net zo fijn is als eerst.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:16 schreef Steengeyl het volgende:
Waarom sla je de betreffende verkoper niet in elkaar? Je komt immers net van een vechtkamp!
O rly?quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:16 schreef alcino het volgende:
[..]
Dat deel slaat op een lichte hint dat die gast gewoon een troll is.
Amen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:16 schreef koningdavid het volgende:
Verkoop hem en spaar door voor een Gibson Les Paul.
Nee. Epiphone is een vrij goed 'namaak' merk van Gibson.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:21 schreef Otis2.0 het volgende:
Epiphone. Dat is net zoiets als Asics schoenen kopen ipv Nike.
Hier stopte ik met lezen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:10 schreef alcino het volgende:
De meeste fokkers kennen mij als een rustige jongen
Ik heb zelf ook een Epiphone, maar ik ben op Fok dus ik moet TS afkraken.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:23 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Nee. Epiphone is een vrij goed 'namaak' merk van Gibson.
Squier, die de Fender gitaren namaakt is bjiv. al stukken minder, maar Epiphone is een van de weinige 'B-merken' die goede producten levert. Daarbij komt nog dat een eckte eckte Les Paul vrij duur is.
Hmm, ligt niet aan het merk, maar puur dat het een lp is. Die hoek maakt dat het enige zwakke punt van die gitaar.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:31 schreef nicoo het volgende:
Ik heb het zelfde probleem gehad met mijn epiphone les paul, de mahonie halsjes kunnen echt niets hebbenMaar het is verder goed te repareren 't kost alleen wel veel geld
epiphone is gewoon een bedrijf van gibsonquote:Op zaterdag 12 december 2009 16:23 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Nee. Epiphone is een vrij goed 'namaak' merk van Gibson.
Squier, die de Fender gitaren namaakt is bjiv. al stukken minder, maar Epiphone is een van de weinige 'B-merken' die goede producten levert. Daarbij komt nog dat een eckte eckte Les Paul vrij duur is.
Niks aan toe te voegenquote:Op zaterdag 12 december 2009 16:16 schreef koningdavid het volgende:
Verkoop hem en spaar door voor een Gibson Les Paul.
is ie ook, ik ben nu mijn opties aan het bekijkenquote:Op zaterdag 12 december 2009 18:00 schreef matthisl het volgende:
Volgende keer zon duur apparaat verzekeren
En als dit echt is kan je beter een nieuwe kopen want je merkt het echt wel.quote:Op zaterdag 12 december 2009 18:06 schreef Mr.Cooper het volgende:
Kloon.
Iets met zoek niet te mailen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 18:07 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
En als dit echt is kan je beter een nieuwe kopen want je merkt het echt wel.
hoe wil je een nieuwe hals zetten om een gitaar met een gelijmde halsquote:Op zaterdag 12 december 2009 16:51 schreef MASD het volgende:
Nieuwe hals erop zetten. Een beschadigde hals gaat nooit echt lang mee.
goed verlijmd hout is sterker dan massief houtquote:Op zaterdag 12 december 2009 18:23 schreef nicoo het volgende:
[..]
hoe wil je een nieuwe hals zetten om een gitaar met een gelijmde halsEn trouwens word de hals er niet zwakker op als hij goed gelijmd is.
En? Is het gedekt?quote:Op zaterdag 12 december 2009 18:02 schreef alcino het volgende:
[..]
is ie ook, ik ben nu mijn opties aan het bekijken
Neuh, lijmen voldoet prima.quote:Op zaterdag 12 december 2009 19:45 schreef jn01 het volgende:
Je kan het scheurtje laten repareren, echter raad ik je aan er een totaal nieuwe hals op te zetten.
Een zaak waar dat kan is feedback: www.feedback.nl
Een zaak waar ze géén verstand van en motivatie voor gitaren hebben, is Feedback.quote:Op zaterdag 12 december 2009 19:45 schreef jn01 het volgende:
Je kan het scheurtje laten repareren, echter raad ik je aan er een totaal nieuwe hals op te zetten.
Een zaak waar dat kan is feedback: www.feedback.nl
D'oh.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:10 schreef PeZu het volgende:
[..]
epiphone is gewoon een bedrijf van gibson_!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |