zat achter een vrachtwagen toen ik invoegde en ik wou de inalen opzich niks mis mee maar ik keek goed in me spiegel en niemand reed op ie baa naast me dus wou invoegen wou er net een andere auto van twee banen links van me net dat zelfde plekje hebben toen ik wou invoegen en die had ik te laat gezien waardoor ik bijna op de vrachtwagen voor me knalde toen moest die man remmen en daar ben ik op gezaktquote:
Vet.quote:Op maandag 4 januari 2010 21:58 schreef fespo het volgende:
met oefenen had ik er altijd minimaal 12 fout.
bij het examen had ik er maar 3 fout.
ze waren heel makkelijk.
spelende kinderen op straat etc.
Als dat het enige is waar je op zakt niet, aangezien je niet echt mag zakken op bijzondere verrichtingen.quote:Op maandag 4 januari 2010 13:00 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ik vind het terecht als je zakt wanneer je de stoep raakt en dus te laat remt daarvoor om het voor te zijn.
ik heb donderdag mijn eerste les bij van buuren.quote:Op maandag 4 januari 2010 20:49 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Morgen eerste keer les, in Zwolle. Ben benieuwd
Contact opnemen met rijschool? Zeg dat je nu aan deze instructeur gewend bent en je geen zin hebt in dat gewissel de hele tijd.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 09:49 schreef PolkaDots het volgende:
Ik zit met een probleem..
Ik ben begin oktober begonnen met lessen, en ik vond het meteen heel leuk en het ging best goed. Maar na 9 lessen heeft mijn instructeur een hartinfarct gehad, waardoor ik een paar weken niet kon rijden. Daarna kreeg ik les van een vervangende instructeur. Ik heb nu 4 lessen van hem gehad, en ik heb het idee dat ik van hem veel meer leer. Ook vind ik zijn auto een stuk prettiger. Nu belde hij me gisteren dat de les van gister niet door kon gaan, omdat mijn eerdere instructeur een nieuwe auto heeft en hem niet wilde uitlenen aan de nieuwe instructeur. Ik zou het liefst overstappen naar de vervanger, maar ik heb geen idee hoe ik dat moet aanpakken..Help!
Ik vind 'bijna dodelijk verongelukken' ook best een goede reden om te zakkenquote:Op maandag 4 januari 2010 22:54 schreef Clannif het volgende:
[..]
zat achter een vrachtwagen toen ik invoegde en ik wou de inalen opzich niks mis mee maar ik keek goed in me spiegel en niemand reed op ie baa naast me dus wou invoegen wou er net een andere auto van twee banen links van me net dat zelfde plekje hebben toen ik wou invoegen en die had ik te laat gezien waardoor ik bijna op de vrachtwagen voor me knalde toen moest die man remmen en daar ben ik op gezakt
Ook alquote:
Succes & have fun!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 08:52 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
ik heb donderdag mijn eerste les bij van buuren.
Het was leuk! Moet nog veel leren, vooral concentreren op alles tegelijk doen, maar over een shitload lessen moet het wel goedkomen met mij. Het viel qua weer ook wel mee, had nou niet echt last van gladheid oid (niet dat ik merkte, maarja hoe ervaren ben ikquote:Op dinsdag 5 januari 2010 17:54 schreef BastiaanL het volgende:
[..]
Ook alBeviel het?
Morgen zou ik dan eigenlijk examen moeten hebben, maar of het door gaat? Ik zie het morgen ochtend wel. De vorige keer heb ik gewoon gereden, zijn we twee keer bij het CBR naar binnen geweest en hebben we daar uiteindelijk te horen gekregen dat het niet door ging. Zal morgen ook wel weer zo zijn ...
Ik heb zelf een mazda 323f van '94 en heb er anders geen enkel probleem meequote:Op vrijdag 11 december 2009 10:54 schreef monsterd. het volgende:
[..]
hiero staat er ook 1 in de straat. Sindsien vind ik hem echt leuk. Mijn ouders zijn er ook gek op, dus ik maak ook nog een goede kans dat ze een gedeelte mee zullen betalen.![]()
Het enige nadeel is dat het vrij oude auto's zijn. (1991-1995)
Hoe heet die shit dan?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:17 schreef rhythmlicious het volgende:
Fail, die reactie van Row-1 was van mij ^^. Hij stond hier nog ingelogd.
Tip trouwens voor iedereen die moet afrijden, of desnoods ook bij theorie: Als je bang bent dat je het echt niet gaat halen door je zenuwen, bel dan een weekje van te voren je apotheek! Ik was echt súperzenuwachtig, ook voor mn laatste lessen en heb toen pilletjes van de apotheek gekregen. Werkt tig keer beter dan die homeopatische zooi van de drogist en ik had NERGENS last van. Zelfs als ik probeerde zenuwen 'op te wekken' voelde ik nog helemaal niks! Heb zo goed gereden dat ik in no time teug mocht naar cbr en in 1 keer geslaagd was
Geen idee, heeft verder geen naam, alleen de werkzame stof staat op het doosje. Ben gewoon naar de apotheek gegaan, gezegd dat ik af moest rijden en echt heel zenuwachtig was, en dat valdispert/drogisterij zooi niet helpt. Gewoon lekker overdreven, maar blij dat ik het gedaan heb! Ben nog nooit zo ontspannen geweest.quote:
Bedankt iig,quote:Op woensdag 6 januari 2010 16:47 schreef rhythmlicious het volgende:
[..]
Geen idee, heeft verder geen naam, alleen de werkzame stof staat op het doosje. Ben gewoon naar de apotheek gegaan, gezegd dat ik af moest rijden en echt heel zenuwachtig was, en dat valdispert/drogisterij zooi niet helpt. Gewoon lekker overdreven, maar blij dat ik het gedaan heb! Ben nog nooit zo ontspannen geweest.
Zal vanavond een kijken of ik het doosje misschien nog ergens heb slingeren, dan roep ik 't nog wel, maar ben bang dat ie al weg is.
Alles wat op 'pam' eindigt is heerlijk bij zenuwen/spierpijnquote:Op woensdag 6 januari 2010 17:58 schreef ScarFace- het volgende:
Zal wel oxazepam zijn, of iets anders wat op pam eindigt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |