quote:Hier verder zonder nesteldrang!
He van misslittlequote:Op donderdag 10 december 2009 12:32 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Mooi...
Ow en van deze worden er 2 voor mij en mijn Harry gemaakt
quote:Op donderdag 10 december 2009 12:36 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
He van misslittleDaar heb ik een boxkleed gekocht!! Mooie dingen maakt ze he!
Zou linksdraaiend melkzuur nu echt anders zijn of alleen Bio-dynamisch?quote:Op donderdag 10 december 2009 12:49 schreef simmu het volgende:
Lijnloos, hier werkt de biologische volle kwark van de boerderij heel goed (met rechtsdraaiend geblabla). en niet persen. wat je ook doet, niet persen! rustig afwachten als het komt, desnoods een uur op het kleinste kamertje (aambeien zijn idd echt niet tof)
ik heb geen flauw ideequote:Op donderdag 10 december 2009 12:57 schreef pessie het volgende:
[..]
Zou linksdraaiend melkzuur nu echt anders zijn of alleen Bio-dynamisch?
Boerendochter, maar dit blijf ik onzinnig vinden (dat rechtsdraaiende, niet het vet tegen de darmklachten).
Ikzelf heb altijd darmklachten, en wanneer ik niet zwanger ben eet ik ontbijtkoek en drink ik een kop koffie om 10 uur s'ochtends (helpt echt, mits je het elke dag doet). Nu ik zwanger ben kan ik geen ontbijtkoek meer zien en ook koffie is ranzig.
Juist! Ik had gisteren ook opeens zin in frikandellen. Mn man heeft spontaan de friteusse weer klaargemaaktquote:Op donderdag 10 december 2009 13:05 schreef simmu het volgende:
[..]
ik heb geen flauw idee![]()
hier helpt het spul (en ik vind het niet eens lekker, ik had het gister toevallig gekocht om ons wat te verwennen) en prompt vanochtend geen enkel darmprobleem terwijl ik er anders altijd moeite mee heb. en tis rechtsdraaiende he, geen linksdraaiendemaar goed; wellicht komt het gewoon van het vet, frikandellen met mayo 's avonds werken bij mij ook prima
als het maar werkt he
Ja! Dat denk ik ookquote:Op donderdag 10 december 2009 12:59 schreef pessie het volgende:
Poppejans meld zich niet meerDat kan alleen maar goed zijn toch???
Ja, ik sluit me er ook bij aan, dat geslijm en gedoe zal vast wel doorgezet hebben!quote:
ja inderdaad dat is ons geboortekaartje...quote:Op donderdag 10 december 2009 14:31 schreef amaranta het volgende:
Is dat het geboortekaartje wat er achter hangt BJ?
Nou, bij mij stond ze mooi wel op de stoep.quote:Op donderdag 10 december 2009 14:26 schreef WupWup het volgende:
Poppejans spannend!
Ik ben vanochtend gebeld door een Felicitas-dame! Ze komen dus idd niet meer langs, maar ze bellen je wel op na de bevalling met allerlei 'prachtige' aanbiedingen... Dan weten jullie dat ook alvast
omg dat meen je nietquote:Op donderdag 10 december 2009 15:08 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nou, bij mij stond ze mooi wel op de stoep.
Zonder dat het ooit aangevraagd was 'ja, gek, ik heb hier ook alleen een adres en geen naam enzo, ook geen geboortedatum, alleen 'baby geboren september'.
Ehm nee... dat zal ook wel niet als je gewoon door de straat gereden bent en op die manier gezien hebt dat er een kindje geboren is. Dan zit je er naast he?![]()
Sorry, ik heb er echt zo'n ongelofelijke hekel aan.
BJ, ze is prachtig!
Wat zij zegt!quote:Op donderdag 10 december 2009 18:38 schreef Moonah het volgende:
Van harte Poppejans, Poppeman en Poppetante!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |