Draaidop, en bij die van amstel staan er allemaal verschillende vlaggen achteropquote:Op woensdag 9 december 2009 17:22 schreef Zeroku het volgende:
Waarom heb je er dubbele kurken in zitten?
Ik woon aan het einde van de wereld, er gaat alleen nog een boot verder.quote:Op woensdag 9 december 2009 23:27 schreef Twizu het volgende:
Waar woon je ergens? Ik heb die bierviltjes geloof ik nog wel staan, mag je zo hebben als dat het geval is.
Oh, er bestaan ook nog Fotoboeken.quote:Op woensdag 9 december 2009 23:28 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik woon aan het einde van de wereld, er gaat alleen nog een boot verder.
quote:Op woensdag 9 december 2009 23:31 schreef Twizu het volgende:
[..]
Oh, er bestaan ook nog Fotoboeken.
Mocht je in keer in omgeving Eindhoven zijn, dan mag je ze komen halen.
Merk/brouwerquote:Op woensdag 16 december 2009 16:29 schreef Yorrit het volgende:
hoe heb je ze gesorteerd?
Land, merk/brouwer alfabetisch, type?
quote:
Het ging niet om die groene héquote:
Dat snap ikquote:Op woensdag 16 december 2009 16:40 schreef Houniet het volgende:
[..]
Het ging niet om die groene hémaar om die vel gele, staan twee zwarte kruizen op. Die zijn van www.thematrixx.nl
Zeker die hebben ook hele series.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:39 schreef Yorrit het volgende:
die nieuwe De Koninck viltjes zijn mooi!
Bier kopen in ieder geval nog maar net, volgens zijn fobo.quote:Op dinsdag 22 december 2009 21:12 schreef YoshiBignose het volgende:
Mag je überhaupt al bier drinken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |