Wat een gelul..... Ten eerste zijn er best gratis sites, en ten tweede betaal je niet voor de sex, maar voor de mogelijkheid tot contact leggen.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 23:50 schreef topdrob het volgende:
zat sites waar je een sex date op kan pikken
enige nadeel is dat je voor zulke sites moet betalen, dat vind ik sowieso al een taboe.. maar indirect betaal je dan ook voor sex. Kun je net zo goed naar de hoeren gaan.
Hou er rekening mee dat ze er geld voor gaat vragenquote:Op vrijdag 26 maart 2010 10:36 schreef YellowBag het volgende:
Ik heb nu toevallig een meid via Relatieplanet die alleen maar sex wil. Ze ziet er ook nog eens best goed uit. Ik heb er niet naar gevraagd en sta er eigenlijk alleen maar ingeschreven om profielen van anderen te bekijken, maar zij kwam er ineens mee van ik wil eigenlijk alleen maar een sexrelatie.
Nu weet ik nog niet wat ik ga terugschrijven. Ik denk dat ik het niet doe, vindt het eigenlijk toch wel vrij ongemakkelijk.
ja precies man, ik vertrouw dat ook nietquote:Op vrijdag 26 maart 2010 10:39 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Hou er rekening mee dat ze er geld voor gaat vragen
en dan niet zo van dat is dan 100 euro, maar gejammer hoe arm ze is en dat ze ineens een kind blijkt te hebben en schulden en of je haar treinkaartje naar huis wil betalenquote:Hou er rekening mee dat ze er geld voor gaat vragen
heb je het accountnummer doorgestuurd in je PMquote:Op vrijdag 26 maart 2010 10:54 schreef Angelonfire23 het volgende:
stuur eens een link van haar site pm ofzo, ben wel benieuwd hoe zo iemand eruitziet, en wat ze dan op haar profiel zet
Zou weleens mee kunnen vallen, ik heb ook eens zo'n date gehad met iemand die alleen maar seks wilde... Ze was er heel stellig in enzo!quote:Op vrijdag 26 maart 2010 10:39 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Hou er rekening mee dat ze er geld voor gaat vragen
Hoeft niet had ook is 1 van rp die wou alleen dat ik wiet meenam. Toen ik een keer belde om te zeggen dat ik geen zin had om te halen mocht ik niet langskomen. Voor mij was het gewoon een keertje een jointje roken.quote:Hou er rekening mee dat ze er geld voor gaat vragen
Kan je mij dat nummer ook doorsturen ben wel benieuwd eigelijk!quote:heb je het accountnummer doorgestuurd in je PM
Je hoeft jezelf niet te gaan quoten hoor als niemand reageert.quote:
datquote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:05 schreef M_Schtoppel het volgende:
Yellowbag, kan ik in een pm van jou het adres van die sexchatsite krijgen?
Ben wel benieuwd welke dat is.
ja mensen lezen niet, ik heb me helemaal niet bij een sexsite ingeschreven, ik zei dat het toevallig was bij RP en dacht dat deel ik dan ff hier.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 13:48 schreef Zero17 het volgende:
Beetje Royal Sadness hierzo.
Sexchatsites? Kom op mensen..!!
Wat is er eigenljk mis mee? Zij ziet (zag) jou blijkbaar wel zitten als pratende piemel, nou lekker toch?quote:Op vrijdag 26 maart 2010 10:36 schreef YellowBag het volgende:
Ik heb nu toevallig een meid via Relatieplanet die alleen maar sex wil. Ze ziet er ook nog eens best goed uit. Ik heb er niet naar gevraagd en sta er eigenlijk alleen maar ingeschreven om profielen van anderen te bekijken, maar zij kwam er ineens mee van ik wil eigenlijk alleen maar een sexrelatie.
Nu weet ik nog niet wat ik ga terugschrijven. Ik denk dat ik het niet doe, vindt het eigenlijk toch wel vrij ongemakkelijk.
Jeetje, vind het eigenlijk al shocking dat iemand van 19 op een datingsite staat!quote:Op maandag 29 maart 2010 23:01 schreef YellowBag het volgende:
Dat zou kunnen ja, maar het was meteen zo direct in het eerste bericht al. Ben sowieso nog groen met het internetdating en dan al meteen zoiets.
Nee jij was het niet, ze was 19, anders waren het twee vliegen in een klap (mijn milf fetish).
Niet per se neequote:Op vrijdag 2 april 2010 12:25 schreef whitesosa het volgende:
Een MILF hoeft toch niet alleenstaand te zijn.
Ik ookquote:Op woensdag 31 maart 2010 21:50 schreef Muts100 het volgende:
[..]
Jeetje, vind het eigenlijk al shocking dat iemand van 19 op een datingsite staat!![]()
Maar oke, ze heeft behoeftes die niet vervuld worden...?! Haha
Goshie, een milf fetish, jij neukt graag alleenstaande mama's...?
Waarom?
ja tuurlijk, onder welke steen heb jij geleefdquote:Op donderdag 1 april 2010 23:28 schreef de_boswachter het volgende:
Bestaan daar serieus complete fora voor, om one night stands te hebben ? Zoiets als FOK forum, maar dan voor neukertjes.
jaquote:Op vrijdag 2 april 2010 18:00 schreef ukga het volgende:
is toch raar als je via internet afspreekt voor expliciet voor sex. het spel is niet gespeelt.
doe je dan de deur open en loop je direct naar de slaapkamer ofzo?
Nou, in die 2 maanden voorbereiding hadden we alles wel zo een beetje besproken.quote:Op vrijdag 2 april 2010 18:00 schreef ukga het volgende:
is toch raar als je via internet afspreekt voor expliciet voor sex. het spel is niet gespeelt.
doe je dan de deur open en loop je direct naar de slaapkamer ofzo?
maar zijn dat vaak niet van die.. mja.. b-meisjesquote:Op vrijdag 2 april 2010 18:47 schreef ossenstront het volgende:
[..]
Nou, in die 2 maanden voorbereiding hadden we alles wel zo een beetje besproken.
we zouden naar de bioscoop gaan, daarna een paar potjes biljarten en daarna nog een kroeg in en dan zouden we gaan kijken wat er zou gebeuren.
Dat werd na 1 maand al gereduceerd tot een bioscoopje en dan van bil.
Ik pikte haar op in Arnhem, we moesten met de trein naar Apeldoorn en waren er in de trein al uit, geen bios gezien en gelijk lekker los op de hotelkamer.
Geweldig.
Nou, toendertijd was het moeilijk je nummer door te geven via de Sbs chat. Dus dat gebeurde geniepig.quote:Op vrijdag 2 april 2010 18:51 schreef i10TD het volgende:
[..]
maar zijn dat vaak niet van die.. mja.. b-meisjesik zie een fakking lekker wijf die elke jongen kan krijgen nog niet met een gemiddelde gozer humpen
duur sletje danquote:Op vrijdag 2 april 2010 18:57 schreef ossenstront het volgende:
[..]
Nou, toendertijd was het moeilijk je nummer door te geven via de Sbs chat. Dus dat gebeurde geniepig.
Er was wel post gestuurd en ze had daarbij ook een foto van haarzelf gedaan. Toen ze jarig was binnen die 2 maanden heb ik haar 50 rozen gestuurd van f3,5 per stuk, jawel mensen het was nog het gulden tijdperk. En we hadden een telefoongesprek van 8 uur aan 1 stuk gehad. Wat een rekening was dat zeg.
Maar echt wel 2 maanden intensief contact en toen we mekaar zagen was het gelijk om de armen vliegen, zoenen e.d. terwijl ik haar en zij mij dus ook niet kende. Geweldig bizar.
Ook kwamen in gesprekken naar voren dat ze me zou onderspuiten met chocoladevla en me zou aflikken. Is ook gebeurd.
En nee, ze was absoluut A-klasse. Topmeid. Ik zou haar graag weer eens willen ontmoeten. Al snap ik wel dat ze nu een relatie heeft, net zoals ik en die veren ben ik wel kwijt.
Maar al met al een geweldige ervaring geweest.
Zeker geen duur sletje, meer een leuke meid.quote:Op vrijdag 2 april 2010 19:04 schreef i10TD het volgende:
[..]
duur sletje dan
ik bedoelde eigenlijk meer uiterlijk. als ik van die meisjes zie zijn het vaan trailerpark meisjes
O ja? Ik heb er anders niks van gemerkt.quote:
Tjeezus, waarom is ze dan een slet of trailertrash meisje? Wat een dombo reactie!quote:Op vrijdag 2 april 2010 19:04 schreef i10TD het volgende:
[..]
duur sletje dan
ik bedoelde eigenlijk meer uiterlijk. als ik van die meisjes zie zijn het vaan trailerpark meisjes
Even ter verduidelijking, ik had geen relatie toendertijd.quote:Op vrijdag 2 april 2010 23:06 schreef i10TD het volgende:
[..]
hij is ok geen stoere boy in my eyes
maar ik ben voorstander van sex in de relatie. Ik voelde me zelf ook kut toen ik het buiten een relatie deed.
Voorstander van seks in een relatie...? Oke, dus als je single bent dan kun je/hoor je volgens jou geen seks te hebben?? Whaaa? haha, stomme regel voor jezelf zeg!quote:Op vrijdag 2 april 2010 23:06 schreef i10TD het volgende:
[..]
hij is ok geen stoere boy in my eyes
maar ik ben voorstander van sex in de relatie. Ik voelde me zelf ook kut toen ik het buiten een relatie deed.
ik kan niet zonder relatie neuken nee, sorry for being lamequote:Op zondag 4 april 2010 19:58 schreef Muts100 het volgende:
[..]
Voorstander van seks in een relatie...? Oke, dus als je single bent dan kun je/hoor je volgens jou geen seks te hebben?? Whaaa? haha, stomme regel voor jezelf zeg!
Ben blij dat ik heel wat makkelijker denk over dat soort dingen! Pfieuw.
Je hoeft alleen maar je excuses aan te bieden aan jezelf.quote:Op zondag 4 april 2010 20:19 schreef i10TD het volgende:
[..]
ik kan niet zonder relatie neuken nee, sorry for being lame
bullshit, ik zal vast niet de enige zijn met zelfrespect. ik neuk gewoon niet omdat het moet. ik neuk wel als ik een leuke vriendin heb waar ik mn leven mee kan delen. dan maar wachten..quote:Op zondag 4 april 2010 20:35 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Je hoeft alleen maar je excuses aan te bieden aan jezelf.
Zelfrespect.......pffffwaaaaquote:Op zondag 4 april 2010 20:42 schreef i10TD het volgende:
[..]
bullshit, ik zal vast niet de enige zijn met zelfrespect. ik neuk gewoon niet omdat het moet. ik neuk wel als ik een leuke vriendin heb waar ik mn leven mee kan delen. dan maar wachten..
En maar wachten en wachten en wachten.......quote:Op zondag 4 april 2010 20:42 schreef i10TD het volgende:
[..]
bullshit, ik zal vast niet de enige zijn met zelfrespect. ik neuk gewoon niet omdat het moet. ik neuk wel als ik een leuke vriendin heb waar ik mn leven mee kan delen. dan maar wachten..
Kunstmatig zelfrespect en een berg frustraties, have fun met rukken!quote:Op zondag 4 april 2010 20:42 schreef i10TD het volgende:
[..]
bullshit, ik zal vast niet de enige zijn met zelfrespect. ik neuk gewoon niet omdat het moet. ik neuk wel als ik een leuke vriendin heb waar ik mn leven mee kan delen. dan maar wachten..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |