En jij gelooft dat allemaal daadwerkelijk?quote:Op zondag 6 december 2009 18:31 schreef piepie het volgende:
Je kunt die conclusie nooit zo snel trekken na een paar filmpjes Rnzz.
Als je Engels goed is vind ik mijn laatste bericht zeer de moeite waard om serieus te lezen met alle links erbij.
Had ik gezien hoor, het is die TT die mij dat grapje deed maken.quote:Op zondag 6 december 2009 19:52 schreef Rnnz het volgende:
De laatste post uit het vorige topic:
[..]
En jij gelooft dat allemaal daadwerkelijk?![]()
Zo ontzettend ver gezocht allemaal, en nog steeds is het niet erg overtuigend.
Dit, kan me niet voorstellen dat er veel mensen zitten te wachten op Jackson 4quote:Op zondag 6 december 2009 21:50 schreef piepie het volgende:
Wordt toch niks met die Jacksons zonder Michael.
Ze hebben hun hele leven alleen maar op zijn talent geteerd.
Laten ze hun broer eens gaan opzoeken op FL (?), doen ze nog iets zinvols.
Ik vind het totaal niet ver gezocht, eerder knap doordacht als het waar blijkt te zijn.quote:Op zondag 6 december 2009 19:52 schreef Rnnz het volgende:
De laatste post uit het vorige topic:
[..]
En jij gelooft dat allemaal daadwerkelijk?![]()
Zo ontzettend ver gezocht allemaal, en nog steeds is het niet erg overtuigend.
Ze hebben er toch al 5? Jackie, Tito, Jermaine, Marlon en Randy. Denk dat ze makkelijk kunnen toeren met de oude hits als een nostalgische act.quote:Op zondag 6 december 2009 22:34 schreef quirina het volgende:
Misschien gaat er wel eentje van 3T als vijfde jackson?
Inderdaad, vergezocht. Wat heeft Michael Jackson te maken met die hele show van Angel? Het enige is dat hij gek was op magie en trucage en hij de show heeft bijgewoond. Verder kende hij dat hele circuit wel en waren Angel en Blaine niet twee supergoede vrienden of zo. Ook zoiets, dat woord 'believe'. Een doodnormaal woord waar je heel misschien wel een conspiracy woordje uit kunt halen (en dat is heeeeeel ver gezocht). Zo kun je duizenden woorden noemen. Het woord 'Believe' is gewoon krachtig en bekt lekker, om daar nou een hele toestand van te maken..quote:Op zondag 6 december 2009 23:44 schreef piepie het volgende:
[..]
Ik vind het totaal niet ver gezocht, eerder knap doordacht als het waar blijkt te zijn.
Alle aanwijzingen zijn dus ver gezocht volgens jou?, hmmmm
Ik ben gek op cryptogrammen, misschien is dat het dan ...![]()
Chris Angel, David Blaine, maatjes van MJ. MJ gek op films en illusies, hmmmm.
..... beLIEve
[ afbeelding ]
Zitten er nu zulke domme mensen op dat forumquote:Op maandag 7 december 2009 02:03 schreef piepie het volgende:
Kan iemand hier deze puzzel misschien oplossen?
Zou knap zijn, want niemand kan het tot nu toe.
(meer foto's op aanvraag beschikbaar, haha)
[ afbeelding ]
Theorieën zijn gemaakt om onderuit te schoppen.quote:Op maandag 7 december 2009 09:59 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Zitten er nu zulke domme mensen op dat forumsorry dat ik het zeg hoor.
Maar wat quirina al opmerkt, het gebruik van verschillende camera's en lenzen met daarbij diverse standpunten geeft steeds een geheel ander gezicht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |