Er staat met mega-letters UK in de titel, waar zou het nou toch vandaan moeten komen? Hmm...quote:Op zondag 6 december 2009 10:34 schreef revpolen het volgende:
WTF
rook zelf niet maar denk ga eens zoeken...
http://www.tradetang.com/(...)110494-1837404.html#
zelfs nederlandse foto er bij
edit: denk eigelijk uit belgie
omdat hij 2 talig is
Valt waarschijnlijk dus nog mee met die mp3 spelerquote:candy tong to me
show details 4:38 AM (7 hours ago)
Dear Friend,
Thanks for your message,
We shall test it before dispacth it out, please do not worry for that,
If you donot want it, i will refund you soon,
Please check it on your paypal, thanks,
Regards
volgens chinezen is uk en Nederland 1 land...quote:Op zondag 6 december 2009 11:29 schreef mstr het volgende:
[..]
Er staat met mega-letters UK in de titel, waar zou het nou toch vandaan moeten komen? Hmm...
Kom je goed wegquote:Op zondag 6 december 2009 11:56 schreef Unreal88 het volgende:
[..]
Valt waarschijnlijk dus nog mee met die mp3 speler
Edit: En hij is terugbetaald via paypalGelukkig maar
quote:Op zondag 6 december 2009 12:55 schreef Unreal88 het volgende:
http://www.popbuying.com/detail.pb/sku.25752
Is dit de beste iDop die je kan krijgen?
als ik je mag adviseren , kijk eens op Ebay voor die ipotsquote:Op zondag 6 december 2009 12:55 schreef Unreal88 het volgende:
http://www.popbuying.com/detail.pb/sku.25752
Is dit de beste iDop die je kan krijgen?
Ja dat deed ik dus gisteren maar dat bleek een neppert te zijn met maar 4gb dus ik heb het niet zo op ebayquote:Op zondag 6 december 2009 13:06 schreef Twizu het volgende:
[..]
als ik je mag adviseren , kijk eens op Ebay voor die ipots
zelf ook mn ipot van Ebay gehaald.
en ik was zeker zo rond de 40-50 $ goedkoper uit dan de prijzen van jack zn site!
Zijn zonder vaak scrollwheel ; flipscreen ; shake to shuffle functiesquote:Op zondag 6 december 2009 13:06 schreef Twizu het volgende:
[..]
als ik je mag adviseren , kijk eens op Ebay voor die ipots
zelf ook mn ipot van Ebay gehaald.
en ik was zeker zo rond de 40-50 $ goedkoper uit dan de prijzen van jack zn site!
Volgens mij eist Popbuying dat je voldoende saldo op je PP-account hebt.quote:Op zondag 6 december 2009 13:33 schreef Unreal88 het volgende:
Rare popbuying? Ik deed dat varkentje van een cent en ging door tot aan betalen, en toen kreeg ik de melding dat het moet met creditcard omdat ik geen saldo heb. Toen heb ik op kruisje gedrukt en nu krijg ik een mailtje van Popbuying order confirmed..
Ja klopt maar dat heb ik nog niet want het is tijdelijk geblokkeerd (16,50 euro) omdat het nog niet van mn bank af is (duurt nog 5-6 dagen) maar heb wel een bevestiging gehad van popbuying. Hoe kan dat dan?quote:Op zondag 6 december 2009 13:40 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Volgens mij eist Popbuying dat je voldoende saldo op je PP-account hebt.
Dat had ik ook. Eerst kon ik niet bestellen, maar de dag nadat ik de overschrijving naar PayPal had gedaan kon ik wel kopen. Het geld stond toen nog niet op mijn account.quote:Op zondag 6 december 2009 13:42 schreef Unreal88 het volgende:
[..]
Ja klopt maar dat heb ik nog niet want het is tijdelijk geblokkeerd (16,50 euro) omdat het nog niet van mn bank af is (duurt nog 5-6 dagen) maar heb wel een bevestiging gehad van popbuying. Hoe kan dat dan?
Bij www.1dayfly.nl in de member shop hebben ze er een van LaCie van 8GB voor 30 euroquote:Op zondag 6 december 2009 13:10 schreef Twizu het volgende:
Even een vraag:
Ik wil wel zo'n USB stick kopen op Ebay. Zal dit ook echt 4 GB zijn?
Ja dat snap ik maar waarom heb ik dan wel een bevestiging van pb gekregen?quote:Op zondag 6 december 2009 13:52 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Dat had ik ook. Eerst kon ik niet bestellen, maar de dag nadat ik de overschrijving naar PayPal had gedaan kon ik wel kopen. Het geld stond toen nog niet op mijn account.
Nee, maar de status gaat naar betaald.quote:Op zondag 6 december 2009 14:24 schreef Unreal88 het volgende:
[..]
Ja dat snap ik maar waarom heb ik dan wel een bevestiging van pb gekregen?
Heb nu maar een mailtje gestuurd
Leer jij dan niks van al die meldingen van mensen die usb sticks op ebay kopen en daarmee bedonderd worden? Ik zou het niet kopen, ik heb nog niemand gehoord die opslagmedia kocht op ebay die niet bedonderd was.quote:Op zondag 6 december 2009 13:10 schreef Twizu het volgende:
Even een vraag:
Ik wil wel zo'n USB stick kopen op Ebay. Zal dit ook echt 4 GB zijn?
Hehe, Ja papaquote:Op zondag 6 december 2009 15:59 schreef veda het volgende:
[..]
Leer jij dan niks van al die meldingen van mensen die usb sticks op ebay kopen en daarmee bedonderd worden? Ik zou het niet kopen, ik heb nog niemand gehoord die opslagmedia kocht op ebay die niet bedonderd was.
Omdat ze als mensen refund vragen ze eisen dat er een positieve feedback komt.quote:Op zondag 6 december 2009 16:01 schreef Twizu het volgende:
[..]
Hehe, Ja papa
Hoe komen ze dan aan een overwegend positieve feedback? Onwetende mensen zoals mij die gelijk een feedback geven zonder het te gebruiken?
quote:Op zondag 6 december 2009 16:04 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Omdat ze als mensen refund vragen ze eisen dat er een positieve feedback komt.
Jaquote:Op zondag 6 december 2009 16:49 schreef flexoo het volgende:
zijn alle tradetang betalingen met escrow?
\quote:Op zondag 6 december 2009 13:10 schreef Twizu het volgende:
Even een vraag:
Ik wil wel zo'n USB stick kopen op Ebay. Zal dit ook echt 4 GB zijn?
Redelijke BS, als dit drie keer gebeurd en je forwardt het mailtje naar eBay zullen ze de gast meteen schorsen en verwijderen. Je kan dit niet eisen, zeker nu ben je als verkoper redelijk zwak, met de nieuwe regels.quote:Op zondag 6 december 2009 16:04 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Omdat ze als mensen refund vragen ze eisen dat er een positieve feedback komt.
quote:Op zondag 6 december 2009 16:57 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Redelijke BS, als dit drie keer gebeurd en je forwardt het mailtje naar eBay zullen ze de gast meteen schorsen en verwijderen. Je kan dit niet eisen, zeker nu ben je als verkoper redelijk zwak, met de nieuwe regels.
Je kan gewoon bij PayPal een klacht indienen, klaar. Ik heb het één keer gehad, toen was het één simpel cc naar eBay en PayPal en hoppa, meteen geld binnen.quote:Op zondag 6 december 2009 17:15 schreef Skiet het volgende:
[..]
Geen BS. Is algemeen bekend dat ze dat doen. Of het mag of niet dat is iets anders. Maar ze doen het wel degelijk.
Lees hier wat je moet doen mocht het je overkomen:
http://sosfakeflash.wordp(...)n-of-refund-a-guide/
Stoppen is goedkoper!quote:Op zondag 6 december 2009 17:33 schreef flexoo het volgende:
net 100 pakjes malleboro gekocht17 euro de slof
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kiva FOK-team #8 Waar geld echt goed doet!
[b]Op zaterdag 26 juni 2010 18:48 schreef vosss het volgende:[/b]
6 eien
quote:Op zondag 6 december 2009 17:36 schreef Twizu het volgende:
[..]
Stoppen is goedkoper!
haha ik rook nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.het is voor de verkoop! zit op t roc, op het roc zitten mensen die WEL roken. of 48 euro betalen of 27,50?
zodra je die binnen hebt is de kerst al voorbij !!quote:Op zondag 6 december 2009 17:37 schreef Dionysiou het volgende:
http://popbuying.com/detail.pb/sku.25694
http://popbuying.com/detail.pb/sku.25514
http://popbuying.com/detail.pb/sku.25565
Is dit goeie shit voor indoor/outdoor?
quote:Hou verder de volgende regels in de gaten:
- Niet bitchen naar elkaar
- Geen handeltjes.
- Geen illegale meuk zoals wapens, nepkleding.
quote:Op zondag 6 december 2009 17:38 schreef flexoo het volgende:
[..]
haha ik rook niethet is voor de verkoop! zit op t roc, op het roc zitten mensen die WEL roken. of 48 euro betalen of 27,50?
Ik koop mijn kerst rommel altijd op 3e kerstdag in NL, dan gaat alles altijd voor een prikkie wegquote:Op zondag 6 december 2009 17:40 schreef flexoo het volgende:
zondra je die binnen hebt is de kerst al voorbij !!
ohjaaquote:Op zondag 6 december 2009 17:41 schreef Skiet het volgende:
[..]
Handeltjes/verkopen mag niet over gesproken worden. Daarnaast is 100 pakjes (5 sloffen) wel een redelijk pakket. Met de hond er langs en je bent het kwijt.
Ik heb deze http://dealextreme.com/details.dx/sku.1255quote:Op zondag 6 december 2009 17:40 schreef kikoooooo het volgende:
Ik zoek een kleine, maar felle led zaklamp voor in de auto. Iemand een tip?
Ik denk dat je flink de lul bent als die 10 sloffen er uit worden gepikt, en ik schat de kans dat het gebeurt ook redelijk groot in..quote:Op zondag 6 december 2009 17:42 schreef flexoo het volgende:
[..]
ohjaat zijn trouwens 10 sloffen
hopen dat de hond verkouden is
quote:Op zaterdag 5 december 2009 22:29 schreef cojonesm het volgende:
Shit, ik heb voor 22.60 besteld maar ik wil absouluut niet het risico lopen dat ik invoerrechten enzo moet betalen. Wat moet ik nu doen?
Laatst nog een documentaire gezien waarin ze lieten zien wat het verschil was met de sigaretten uit het buitenland.quote:Op zondag 6 december 2009 17:52 schreef veda het volgende:
Ovirgens schijnt het dat er in dergelijke sigaretten (komen toch uit HK?) meer teer zit dan in nederlandse sigaretten. Zijn dus schadelijker.
Staat er op nederlandse sigaretten niet hoeveel teer er in zit? Mischien kan je dat vergelijken? Ben benieuwd!
Heb 2x2 besteld, om uit te delenquote:Op zondag 6 december 2009 17:45 schreef Janpietklaas het volgende:
[..]
Ik heb deze http://dealextreme.com/details.dx/sku.1255
't is een 2 pack voor nog geen 5 euro. En ze zijn echt super fel.
Wat veel mensen overigens ook niet weten is dat er smaakstoffen in sigaretten gaan om ze lekkerder te maken. En niet alleen in sigaretten waarop op het pakje staat dat ze naar vanille smaken, maar ook in gewone sigaretten.quote:Op zondag 6 december 2009 18:06 schreef Downstar het volgende:
[..]
Laatst nog een documentaire gezien waarin ze lieten zien wat het verschil was met de sigaretten uit het buitenland.
en wat ze er wel allemaal niet in gooide ; je wil niet weten!
bij sommige zaten zelfs delen van dierelijke resten, kattenzeik hoorde ik ook voorbij komen
ook ijzervijzels en het het meest bestond ook nog deels uit houtzaagsel !
nou lekkere sigaretten dan haha
Met de nadruk op shitquote:Op zondag 6 december 2009 17:37 schreef Dionysiou het volgende:
http://popbuying.com/detail.pb/sku.25694
http://popbuying.com/detail.pb/sku.25514
http://popbuying.com/detail.pb/sku.25565
Is dit goeie shit voor indoor/outdoor?
Thanx voor je uitgebreiden informatie man!quote:Op zondag 6 december 2009 18:09 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Met de nadruk op shit![]()
Ik heb 1 snoer en een 2e op komst. Er staat dus 220v op het snoer en elk ledje heeft een weerstandje om het iets van 12v te maken ofzo? Het snoer is erg dun en omdat hier en daar de ledjes scherp soldeersel hebben prikt het er bijna doorheenHet kastje knijp je met 2 vingers in en vervolgens kun je door de kieren kijken om een 220v printbordje te zien
![]()
Het werkt echt heel mooi, de ledjes zijn superfel en sprankelend. Je moet alleen wel uitkijken met brandgevaar want dit komt nooit door de Kema keur heen. Is het waterdicht?? Het kastje moet je zeker weten droog neerleggen en de ledjes zijn een twijfel geval. Er zit wel een soort plastic omhulsel om de led maar hier en daar lijken de ijzeren pootjes niet in het plastic gesmolten. Ik heb ze voor de test buiten gehangen en er gebeurde weinig. Misschien in een enorme regenbui dat de boel gaat knetteren, gaat hooguit de aardlek om.
Ik vind het wel een aanrader omdat de prijs zo laag is. Je moet alleen wel beseffen wat je koopt, niet geschikt voor mensen met kleine kinderen die aan snoeren trekken (of juist wel). Trek eerst de stekker eruit als je aan het snoer gaat klooien, dat soort logica.
Door die te vragen aan de verkoper. Maar niet altijd heeft hij er 1.quote:Op zondag 6 december 2009 19:18 schreef groggy het volgende:
heb een e-mail gestuurd naar de verkoper van mn MD80 (strong-stock)
Dear Buyer,
Have a nice day.We shipped this item on 9 Nov by Hongkong Post Office.Generally speaking,it will take 12-25 working days to arrive European major cities.But because it is going to Christmas,HK Post has huge parcel pressure.All item will arrive late.Please be patient to wait for it.It will arrive you,just need time to ship.
Best Wishes
Hoe weten jullie die HK tracking nummers? duurt lang allemaal...
Ik heb hem ongeveer 40 dagen geleden bij hem besteld en hij een paypal claim ingediend. Traching nummer heeft ie (bij mij) niet. 45 dagen na aankoop kan je geen claim meer indienen dus als je 40 dagen na aankoop je product nog niet hebt raad ik je aan een clain in te dienen bij paypal (je kan er even heen bellen of op de website regelen).quote:Op zondag 6 december 2009 19:18 schreef groggy het volgende:
heb een e-mail gestuurd naar de verkoper van mn MD80 (strong-stock)
Dear Buyer,
Have a nice day.We shipped this item on 9 Nov by Hongkong Post Office.Generally speaking,it will take 12-25 working days to arrive European major cities.But because it is going to Christmas,HK Post has huge parcel pressure.All item will arrive late.Please be patient to wait for it.It will arrive you,just need time to ship.
Best Wishes
Hoe weten jullie die HK tracking nummers? duurt lang allemaal...
Z'n winkel naar de afgrond aan het helpen? ik weet niet hoor maar het gaat juist ontzettend goed met hem. Hij heeft al redelijk wat personeel en aan de forum members te zien ook al heel veel kopers (1000 forum members)quote:Op zondag 6 december 2009 19:15 schreef Chuphinh het volgende:
zo hey, die ds lite bij dealperfect is echt veel duurder geworden zeg. Die jack is echt zijn winkeltje naar de afgrond aan het werken met al dat geneuzel de afgelopen paar maanden.
Enige goeie antwoord eigenlijk.quote:Op zondag 6 december 2009 17:59 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Stoppen met bestellen uit het buitenland.
Hoe duur was ie eerst dan..? M'n vriendin begon er laatst over, kijk je op DX, waar ze refurbished aanbieden, is bijna 2x zo goedkoop als de refurbed op DP..quote:Op zondag 6 december 2009 19:15 schreef Chuphinh het volgende:
zo hey, die ds lite bij dealperfect is echt veel duurder geworden zeg. Die jack is echt zijn winkeltje naar de afgrond aan het werken met al dat geneuzel de afgelopen paar maanden.
hoezo de lul? boetes ofzo?quote:Op zondag 6 december 2009 17:51 schreef Semmm het volgende:
[..]
Ik denk dat je flink de lul bent als die 10 sloffen er uit worden gepikt, en ik schat de kans dat het gebeurt ook redelijk groot in..
Je denkt toch niet dat het echte zijn hoop ik hè. Dit zijn originele neppers gemaakt in de chinese fabriek.quote:Op zondag 6 december 2009 17:33 schreef flexoo het volgende:
net 100 pakjes malleboro gekocht17 euro de slof
Kijk HIER eens tussen, zijn oplaadbaar in de sigarettenaansteker.quote:Op zondag 6 december 2009 17:40 schreef kikoooooo het volgende:
Ik zoek een kleine, maar felle led zaklamp voor in de auto. Iemand een tip?
Maar hij dacht dat ze echt warenquote:Op zondag 6 december 2009 20:06 schreef PedroN het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat het echte zijn hoop ik hè. Dit zijn originele neppers gemaakt in de chinese fabriek.
Ze schrijven zelf: "Wholesale Marlboro Filter, Lights,Menthol Lights, Marlboro, made in france spain usa Vietnam philippe UK ( red, white, MENTHOL) ,555, B&H (HARD BOX),L&B(HARD BOX),NEWPORT (HARD BOX),L&M(HARD BOX),Camel,(brown soft box ) our factory manufacture all kind of brands cigarettes"
Misschien OOK wel LEUK om te lezen.
Nog even de moraalridder uithangen, dan weet je wat je te wachten kan staan:
Artikel 337 Wetboek van strafrechht
1. Hij die opzettelijk:
a. valse, vervalste of wederrechtelijk vervaardigde merken,
b. waren, die zelf of op hun verpakking valselijk zijn voorzien van de handelsnaam van een ander of van het merk waarop een ander recht heeft,
invoert, doorvoert of uitvoert, verkoopt, te koop aanbiedt, aflevert, uitdeelt of in voorraad heeft, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste één jaar of geldboete van de vijfde categorie.
2. < even niet van belang >
3. Indien de schuldige van het plegen van het misdrijf, genoemd in het eerste lid, zijn beroep maakt of het plegen van dit misdrijf als bedrijf uitoefent, wordt hij gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vier jaren of geldboete van de vijfde categorie.
4. Indien door het plegen van het misdrijf, genoemd in het eerste lid, gemeen gevaar voor personen of goederen te duchten is, wordt de schuldige gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vier jaren of geldboete van de vijfde categorie.
Dus als je Chinese sigaretten verkoopt waar veel te veel teer, benzeen etc zit kan je 4 jaar krijgen, ook als je er je handeltje van maakt (kid 3) kan je dezelfde straf krijgen.
In de praktijk zal je dit nooit krijgen maar met een eenvoudige waarschuwing kom je er ook niet af.
suc6 met je handel
quote:Op zondag 6 december 2009 20:02 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Enige goeie antwoord eigenlijk.![]()
![]()
[..]
Hoe duur was ie eerst dan..? M'n vriendin begon er laatst over, kijk je op DX, waar ze refurbished aanbieden, is bijna 2x zo goedkoop als de refurbed op DP..![]()
Maar goed, da's slechts 1 sku. Volgens mij doet ie het overall niet slecht, toch?
Nee maar nu wel!quote:Op zondag 6 december 2009 20:12 schreef veda het volgende:
[..]
Maar hij dacht dat ze echt warenDus hij heeft niet opzettelijk namaak artikelen gekocht.
Ovirgens, punt 1 geld ook voor de rolaxen voor de ipoods en voor al die andere dingen. Niemand hier die daar nog problemen mee heeft gehad.
Wat mensen hierboven ook zeggen, belasting/accijns ontduiken etc.quote:
En dan ben je toch mooi 170 euro kwijtquote:Op zondag 6 december 2009 20:30 schreef flexoo het volgende:
als ze aan de deur komen:
ting-dong
meneer hier een rekening van 450 euro!
waarvoor?
nep sigaretten!
welke sigaretten? ik weet van niks?
ze staan op jouw naam!
nee er staat cadeau? ik heb er toch niet om gevraagt?
einde
ting-dongquote:Op zondag 6 december 2009 20:30 schreef flexoo het volgende:
als ze aan de deur komen:
ting-dong
meneer hier een rekening van 450 euro!
waarvoor?
nep sigaretten!
welke sigaretten? ik weet van niks?
ze staan op jouw naam!
nee er staat cadeau? ik heb er toch niet om gevraagt?
einde
Ja want sigaretten heeft ie dan niet meerquote:
Bij jack had ik ze aangevraagd, waren ze 50 dollar(op taobao ff zoeken)quote:Op zondag 6 december 2009 20:46 schreef Skiet het volgende:
Ik heb nu UJJS gevonden. Model Classic Tall 5815 kleur grijs en de prijs kwam op 59 Dollar incl shipping. Iemand nog goedkopere gezien?
Model Classic Short 5825 kwam ook op 59 Dollar.![]()
Tuurlijk schat, denk je dan niet dat iedereen dat zou doen.quote:Op zondag 6 december 2009 20:30 schreef flexoo het volgende:
als ze aan de deur komen:
ting-dong
meneer hier een rekening van 450 euro!
waarvoor?
nep sigaretten!
welke sigaretten? ik weet van niks?
ze staan op jouw naam!
nee er staat cadeau? ik heb er toch niet om gevraagt?
einde
Ik ha ze niet kopenquote:Op zondag 6 december 2009 21:02 schreef Semmm het volgende:
Waarom gaan alle mannen/jongens hier nu UGHHHHS kopen?
Omdat ze die graag willen hebben?quote:Op zondag 6 december 2009 21:02 schreef Semmm het volgende:
Waarom gaan alle mannen/jongens hier nu UGHHHHS kopen?
had ik vorige week ook al gedaan, "strong-stock" is een meid trouwens hahahaquote:Op zondag 6 december 2009 19:18 schreef groggy het volgende:
heb een e-mail gestuurd naar de verkoper van mn MD80 (strong-stock)
Hoe weten jullie die HK tracking nummers? duurt lang allemaal...
Goed idee... ik ga het denk ik toch maar is doen...quote:Op zondag 6 december 2009 21:14 schreef mickeyD het volgende:
verschil zie je pas als je beide besteld en de "slechtste" doorverkoopt aan je buurmeisje van 14
Als je de plaatjes goed bekijkt gaat het om de binnenkant, de ene heeft van dat neppe lamswoolquote:
Heb je al besteld??? we kunnen anders ff kijken of we samen kunnen doen en dan wat goedkoper uitkomenquote:Op zondag 6 december 2009 21:25 schreef jopiede het volgende:
[..]
Als je de plaatjes goed bekijkt gaat het om de binnenkant, de ene heeft van dat neppe lamswool [ afbeelding ] en de echte hebben een iets wat andere(en dus ook lekkerdere)[ afbeelding ]
http://item.taobao.com/au(...)f1f6a9e.htm?cm_cat=0 daar ga ik voor, is 85 dollar incl shipping en volgens rachel hadden mensen allemaal positieve feedback+ 14 verkocht in 30 dagen
Ik wacht denk ik toch nog maar ff af... Kijk ook nog ff verder en weet nog niet welke maat en kleur me zusje wil. En deze is wat vaker verkocht en wat betere beoordeling... alleen word de maat een klein probleempje vour jou denk ikquote:Op zondag 6 december 2009 21:35 schreef jopiede het volgende:
Nee, ben eff de maat aan het bekijken. Ik wou graag maat 41/42 dus heb net rachel gemailed. En krijg net reactie eff kijken!
edit:
HI!
http://item.taobao.com/au(...)f1f6a9e.htm?cm_cat=0
For this supplier, he can provide up to size Eu45
So it is not a problem about size
Best regards,
Rachel
Dit is echt goed nieuws, namelijk goede zaak dat je een niet te kleine maat neem. Ik ga morgen even mijn moeder overtuigen om deze voor mij te betalen als sloffen. Me pa heeft namelijk de echte voor als hij thuis wat werk afmaakt(eigen bedrijf) want hij heeft namelijk koude voeten. En hij is er zeer tevreden over.
PM anders eff je msn dan kunnen we eff overleggen!
en die bovenste link ; als je kijkt naar het logo achter op zie je dat de laatste G niet zoals het echte merkt staat ; dus een 'fout' in het nep logoquote:Op zondag 6 december 2009 21:25 schreef jopiede het volgende:
[..]
Als je de plaatjes goed bekijkt gaat het om de binnenkant, de ene heeft van dat neppe lamswool [ afbeelding ] en de echte hebben een iets wat andere(en dus ook lekkerdere)[ afbeelding ]
http://item.taobao.com/au(...)f1f6a9e.htm?cm_cat=0 daar ga ik voor, is 85 dollar incl shipping en volgens rachel hadden mensen allemaal positieve feedback+ 14 verkocht in 30 dagen
Hij kijkt ook nog een beetje naar kwaliteitquote:Op zondag 6 december 2009 21:46 schreef Downstar het volgende:
[..]
en die bovenste link ; als je kijkt naar het logo achter op zie je daat de laatse G niet zoals het echte merkt staat ; dus een 'fout' in het nep logo
ben ook naar ujjs opzoek; btw ik snap jack ook niet..
of TB staan veel goedkopere suppliers voor zijn producten
denk aan de ipots de ujjs en toch laat hij zijn veeel duurdere producten op zn site staan.
denk dat als jij ze goedkoper in koopt via TB ; een veel beter eprijs kan leveren voor ons ..
en dat hij er dus veel meer verkoopt.
Haha, die link:quote:Op zondag 6 december 2009 21:25 schreef jopiede het volgende:
[..]
Als je de plaatjes goed bekijkt gaat het om de binnenkant, de ene heeft van dat neppe lamswool [ afbeelding ] en de echte hebben een iets wat andere(en dus ook lekkerdere)[ afbeelding ]
http://item.taobao.com/au(...)f1f6a9e.htm?cm_cat=0 daar ga ik voor, is 85 dollar incl shipping en volgens rachel hadden mensen allemaal positieve feedback+ 14 verkocht in 30 dagen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |