een vluggertjequote:
ik ga nuquote:Op vrijdag 4 december 2009 15:44 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
[..]
en wanneer mag jij gaan?
En terecht. Je had m best even kunnen doorverbinden. Kleine moeite, groot plezier. Het is toch goddomme een telecombedrijfquote:Op vrijdag 4 december 2009 15:46 schreef TJDoornbos het volgende:
en jawel weer verrot gescholden. Klnt is consument belt zakelijk nr en ik stuur hem weg, piktie het niet.
idem WOKquote:Op vrijdag 4 december 2009 15:51 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
ik ga nu
prettig weekend en happy santaklaas
Loonsverhoging is zo geregeldquote:
Ik word ineens een beetje misselijkquote:Op vrijdag 4 december 2009 16:07 schreef john-frusciante het volgende:
[..]
ooh buurmandirecteur, wat doet u nou?
44 te vroegquote:
quote:
quote:
quote:
prettig weekendquote:
quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:07 schreef john-frusciante het volgende:
[..]
ooh buurmandirecteur, wat doet u nou?
quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:08 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Ik word ineens een beetje misselijk
zo, plassen, opruimen en dan naar mn mannen
quote:
dan heb je nog te lang gewerktquote:Op vrijdag 4 december 2009 17:51 schreef DaMart het volgende:
[..]
helemaal niet... kantoor sluit op vrijdag om 16:00 al.
of ze zijn vandaag ook eerder dichtquote:[..]
25 te vroeg.
Nou ja, ik moest eigenlijk tot 16:30, maar ik moest afsluiten en daar trek ik 5 minuten extra voor uit.quote:Op vrijdag 4 december 2009 17:54 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
dan heb je nog te lang gewerkt![]()
[..]
of ze zijn vandaag ook eerder dicht
sport zequote:Op vrijdag 4 december 2009 17:56 schreef DaMart het volgende:
[..]
Nou ja, ik moest eigenlijk tot 16:30, maar ik moest afsluiten en daar trek ik 5 minuten extra voor uit.
En nu ga ik sporten.
quote:Spam-records
190 posts - JortK - [JortKSC #788] Waar Koffie helpt om postaantal op te krikken!!!
169 posts - de_priester - [KSC #1002] Wratten en koffie op de late avond
146 posts - Sander170 - [KSC #867] Koffie is waar het om gaat, niet de drab!
137 posts - JortK - [KSC #1.177] Met fictieve koffie voor in dromenland
132 posts - indahnesia.com - [KSC #867] Koffie is waar het om gaat, niet de drab!
Ge zijt gewarschouwdquote:De Amerikaanse Cosmopolitan heeft zo haar eigen maniertjes om de Mexicaanse griep te slim af te zijn. Bij wijze van preventie adviseert het tijdschrift alleen te seksen in een bepaald standje.
Het gaat om de zogenaamde ‘omgedraaide cowgirl’ waarbij de vrouw op de man zit, met haar rug naar hem toe. De glossy raadt in het verlengde hiervan voorlopig af te vrijen in de missionarishouding: dit standje zou de kans op Mexicaanse griep namelijk juist vergroten.
Ook knuffels en zoenen op de mond kunnen volgens het tijdschrift voorlopig beter gelaten worden. In plaats daarvan wordt de handkus als alternatief aangedragen. De knuffel kan vervangen worden door ‘een groet en een zacht kneepje in de bovenarm'.
Flesquote:Op vrijdag 4 december 2009 19:00 schreef Dr_Flash het volgende:
Thuis![]()
Het duurde toch nog wat langerMaar alles is weer up
dan heb je iig wat te doen dit weekendquote:
quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:41 schreef Dr_Flash het volgende:
LL
Hier: seksadvies van ome Flessie
[..]
Ge zijt gewarschouwd
Of niet, als hij straks echt niet meer aan wilquote:Op vrijdag 4 december 2009 19:45 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
dan heb je iig wat te doen dit weekend
Toch heb ik nu weer wel geleerd van een "inverse cowgirl" is.quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:49 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
![]()
wat ze tegenwoordig al niet verzinnen om een blad vol te krijgen
wat is er dan aan het handje met je pc?quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:51 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Of niet, als hij straks echt niet meer aan wil
je bedoelt reverse cowgirl denk ikquote:Op vrijdag 4 december 2009 19:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Toch heb ik nu weer wel geleerd van een "inverse cowgirl" is.Lijkt me net zo gezellig als naar porno kijken of je stok in een fleshlight douwen, maar okee.
Kennelijk is dat de nieuwe dimensie van "safe sex"
Die startte deels op en ging dan uit. Nog voordat ik echt kon inloggen. En dat 5 keer achter elkaarquote:Op vrijdag 4 december 2009 19:52 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
wat is er dan aan het handje met je pc?
dat klinkt idd niet goedquote:Op vrijdag 4 december 2009 20:00 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Die startte deels op en ging dan uit. Nog voordat ik echt kon inloggen. En dat 5 keer achter elkaar
Is een inverse cowgirl weer wat anders dan?quote:
Oh, dat is geen grapje trouwens.quote:Op vrijdag 4 december 2009 20:05 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Is een inverse cowgirl weer wat anders dan?Teach me. Je hebt het wel tegen fok!'s Eternal Virgin, beetje begrip graag
ik zou het eerlijk gezegd niet wetenquote:Op vrijdag 4 december 2009 20:05 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Is een inverse cowgirl weer wat anders dan?Teach me. Je hebt het wel tegen fok!'s Eternal Virgin, beetje begrip graag
het eerste of het tweedequote:
Bedankt voor het doorgevenquote:Op vrijdag 4 december 2009 19:41 schreef Dr_Flash het volgende:
LL
Hier: seksadvies van ome Flessie
[..]
Ge zijt gewarschouwd
Sjowhanquote:Op vrijdag 4 december 2009 20:17 schreef Sjowhan het volgende:
Trouwens Flash, zag dat je niet meer meedeed met Whatpulse. How come?
Och gut, gewoon niet meer geinstalleerd bij de laatste reinstall eind januariquote:Op vrijdag 4 december 2009 20:17 schreef Sjowhan het volgende:
Trouwens Flash, zag dat je niet meer meedeed met Whatpulse. How come?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |