abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_75254440


Inleiding/Spelregels
Om even kort uit te leggen hoe het spel in elkaar zit: we bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp, dus het kan iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen moordt de maffia ook door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Deze rol heb je voor de rest van het spel. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de leider). Na de rolverdeling zal er een burgemeester gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) hebben, die zullen voorkomen dat de burgemeester 's nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp.

Elke dag zullen er aanwijzingen te vinden zijn in de nachtpost die leiden naar de maffia. De dorpsleden kunnen deze analyseren om zo maffialeden te vinden en te lynchen.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de leider een PM sturen met hun kills of andere abilities. Let hierbij goed op want dit is tijdsgebonden:
- De lynch door het dorp gebeurt elke dag om 19:00. Tussen 19:00 en 22:00 sturen de maffialeden en speciale rollen hun PM's, en om 22:00 zullen deze ook bekend worden gemaakt in het topic.

In de nacht (19:00 tot 22:00) zullen er dorpsleden sterven door toedoen van de maffia, waarna er aanwijzingen achtergelaten zullen worden. Aan de hand van deze aanwijzingen moet het dorp uitzoeken wie er tot de maffia behoren. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; posthistory, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Overdag zal er iemand gelynched worden door het dorp n.a.v. de nachtkills. Hierbij mag iedereen stemmen, en dit doen wij in het topic zelf. Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

De burgemeester heeft de macht om één keer in zijn ambtstermijn een dubbele lynch in te stellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched zullen worden door het dorp. Dit moet wel tijdig aangekondigd worden door de burgemeester zodat iedereen de kans heeft om deze taak te volbrengen.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is.

Stemregels:
1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet. Doe aub de ## ervoor zodat de leider gemakkelijk kan vinden wie waarop stemt.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ##unvote Jan, ##vote Piet.
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.
5. Neem het stemlijstje even over en vul deze aan met jouw stem.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. En ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar uit via PM.

Deadlines

De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.


De nacht eindigt om 22.00. Dan worden de moorden van de maffia bekend gemaakt met daarbij de hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je hebt geen speciale krachten. Je kunt slechts meedoen en stemmen. Je wint als alle maffia dood is gegaan, dit kun je bereiken door de hints van de nachtkills zo goed mogelijk op te lossen.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag de leider een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Maffia Hoer (Rolblokker) - De Maffia hoer gaat elke nacht op pad om een dorpsbewoner bezig te houden.Deze speler zal die nacht zijn rol niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar 1 keer worden geblokkeerd.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je de leider één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de leider PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar - indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven - beschermen. Indien de maffia twee man stuurt zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester, en alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn. Er zullen 2 bodyguards zijn.

Zombie - Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de leider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.

Cupido - De Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelooflijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De Cupido moet voor het einde van de burgemeester verkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt. Liefst zo snel mogelijk.

Spion - Je hebt sympathie voor de maffia, al hoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt om niet op de mafia te stemmen en jezelf bekend te maken, word je toegelaten tot de maffia!

Busdriver - De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen deze nacht.
Als Persoon A door de mafia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat. Voor bescherming/nachtwakerattack/ed geldt hetzelfde. Op deze manier kan de mafia zichzelf ook per ongeluk afmaken, en dat is grappig. Je mag Pietje niet twee nachten achter elkaar met iemand verwisselen.



Voorbeeld

Voor mensen die willen weten hoe het spel gaat, hier is een voorbeeld met een briljante lynch. -> Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo

Enkele voorbeelden van de PM's die je kunt krijgen:

- Jouw rol in FOK! Mafia spel is dorpsbewoner.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.

- Jouw rol in FOK! Mafia spel is Speciale Rol.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.

- Jouw rol in FOK! Maffia spel is maffia.
Jouw medemaffialeden zijn:
Mafialid1
Mafialid2
Mafialid3
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.
______________________________________________________________________

Voorlopige deelnemerslijst:

1. Isdatzo
2. Harajaku
3. Beach
5. Susi
6. Ajf
7. Blessed19
8. Xaryna
9. EzechielK
10. Marijkezwolle
11. Kekaa
12. lynda
13. Trevland
14. Tegan
15. JaniesBrownie
16. krioro
17. _Michiel_
18. Borisz
19. CaLeX
20. SMutzskii
21. jaspah
22. Syb-rund.

[ Bericht 0% gewijzigd door UncleErnie op 03-12-2009 20:09:08 ]
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:14:04 #2
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75254465
PS moet nog in de lijst.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75254478
Oh, eh, ik heb ook een topic geopend...
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 18:14:34 #4
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75254482
Doe mij ook maar toevoegen
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_75254494
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:11 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ik ga echt niet met mijn Sint-ava blijven lopen na 5 december.

Dit is de Kerst-versie.



Dus nouja, succes met spelen dan .
  donderdag 3 december 2009 @ 18:15:09 #6
169377 Syb-rund.
Music connects us all
pi_75254498
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:11 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ik ga echt niet met mijn Sint-ava blijven lopen na 5 december.

Dit is de Kerst-versie.

[ afbeelding ]

Dus nouja, succes met spelen dan .
; ik neem je rol er graag bij hoor
fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
pi_75254505
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:09 schreef Tegan het volgende:

[..]

Serieus? Want dan hoef ik ook geen moeite meer te doen om het spel te spelen ofzo...
Ik kan hints maken naar avatars. Als mensen dan toegestaan is die te veranderen, gelden sommige hints niet meer. Dat zou niet eerlijk zijn.

Daarom blijft de regel dat je niets mag wijzigen. Ander modkill ik je inderdaad.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
pi_75254506
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:14 schreef Etcetera het volgende:
Doe mij ook maar toevoegen
Het is al begonnen...
pi_75254533
Mogen we al stemmen voor BM?
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 3 december 2009 @ 18:16:38 #10
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75254541
Hara (1) Sybje
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75254547
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:14 schreef Tegan het volgende:
Oh, eh, ik heb ook een topic geopend...
TS opent het topic. Dan kan ik makkelijk de doden wijzigen en de dag en nachtposts in de OP editten.

Durf je het risico te lopen Oom Laffer op zijn pik te trappen, en de andere dicht te gooien, Hara?
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:17:15 #12
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75254557
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:16 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

TS opent het topic. Dan kan ik makkelijk de doden wijzigen en de dag en nachtposts in de OP editten.

Durf je het risico te lopen Oom Laffer op zijn pik te trappen, en de andere dicht te gooien, Hara?
Ik heb een TR gezet.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75254574
Je kunt nu stemmen voor Burgemeester. Morgen is er nog geen lynch. Morgen is ook de eerste nachtpost.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
pi_75254579
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:15 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

Ik kan hints maken naar avatars. Als mensen dan toegestaan is die te veranderen, gelden sommige hints niet meer. Dat zou niet eerlijk zijn.

Daarom blijft de regel dat je niets mag wijzigen. Ander modkill ik je inderdaad.
Ze hebben alleen een andere muts op dan. Anyway, kill me maar dan.
pi_75254609
Hara (1) Sybje

Beach (1) IsDatZo
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
pi_75254657
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:17 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ze hebben alleen een andere muts op dan. Anyway, kill me maar dan.
Je wil werkelijk niet meedoen om een zo'n stomme avatar? Je laatste kans. Als je namelijk echt niet meer mee wil doen, en hierover wil struikelen, zou ik je moeten modkillen. Maar omdat etcetera mee wil doen, kan ik haar dan jouw rol geven.

Maar ik heb liever dat je gewoon blijft, ook al ben je niet even blij met alle regels.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:20:58 #17
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75254681
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:18 schreef Beach het volgende:
Hara (1) Sybje

Beach (1) IsDatZo
Hè? Isdatzo was toch een voorbeeld van Tim, geen echte stem?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75254686
Hoe doen we het met Sinterklaas eigenlijk?
Want ik ben er morgenavond niet ws en zaterdag zeker niet, slaan we zaterdag gewoon over dan? (morgen is niet zo erg, dat kan ik als zaterdag overgeslagen wordt gewoon teruglezen)
compact en kleverig.
pi_75254704
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:18 schreef Beach het volgende:
Hara (1) Sybje

Beach (1) IsDatZo
zoals het er nu staat, zeg jij dat isdatzo op jou stemt

Harajuku. (1) syb-rund.
Isdatzo (1) Beach
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:21:34 #20
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75254707
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:21 schreef JaniesBrownie het volgende:
Hoe doen we het met Sinterklaas eigenlijk?
Want ik ben er morgenavond niet ws en zaterdag zeker niet, slaan we zaterdag gewoon over dan? (morgen is niet zo erg, dat kan ik als zaterdag overgeslagen wordt gewoon teruglezen)
Ja, zaterdag pauze.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75254717
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:20 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Hè? Isdatzo was toch een voorbeeld van Tim, geen echte stem?
huh?

edit: oh laatste keer dat ik hier meedeed is alweer tijdje geleden, excuus
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
pi_75254771
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:21 schreef JaniesBrownie het volgende:
Hoe doen we het met Sinterklaas eigenlijk?
Want ik ben er morgenavond niet ws en zaterdag zeker niet, slaan we zaterdag gewoon over dan? (morgen is niet zo erg, dat kan ik als zaterdag overgeslagen wordt gewoon teruglezen)
Zaterdag en zondag lassen we een pauze in. morgenavond zijn de eerste kills, en dan hebben jullie een heel weekend om te stemmen, tot maandagavond de dagpost komt.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
pi_75254829
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:20 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

Je wil werkelijk niet meedoen om een zo'n stomme avatar? Je laatste kans. Als je namelijk echt niet meer mee wil doen, en hierover wil struikelen, zou ik je moeten modkillen. Maar omdat etcetera mee wil doen, kan ik haar dan jouw rol geven.

Maar ik heb liever dat je gewoon blijft, ook al ben je niet even blij met alle regels.
Ik ga sowieso niet mijn Sint-ava houden als Sinterklaas voorbij is, als dat de regels breekt vind ik dat jammer. Ik snap dat je niets mag veranderen, maar mijn standaard ava-plaatje blijft hetzelfde. We hoeven die discussie niet te houden verder, doe wat jij volgens de regels 'moet'.
pi_75254918
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:26 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ik ga sowieso niet mijn Sint-ava houden als Sinterklaas voorbij is, als dat de regels breekt vind ik dat jammer. Ik snap dat je niets mag veranderen, maar mijn standaard ava-plaatje blijft hetzelfde. We hoeven die discussie niet te houden verder, doe wat jij volgens de regels 'moet'.
Je zal het inderdaad maar 2 of misschien zelfs 3 dagen langer met een sint ava doen
Sorry, lieverd, maar ik vind dat je enorm zeikt, en moeilijk doet om niets. Als je het echt zeker weet, geef ik jouw rol hierbij aan Etcetera.

Het spijt me, maar zo zijn de regels. Dag.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
pi_75254922
Dus morgen moet er ook iemand gelyncht worden?
Dan moet ik dat heel vroeg al doen

Ben vanaf 16.00 uur weg .
compact en kleverig.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:29:16 #26
23428 _Michiel_
Ik ben Tuinstoel fan .o/
pi_75254946
Harajuku. (1) syb-rund.
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Mijn IP-adres is 78.249.196.213. Bij misbruik van dit forum kun je mijn provider op de hoogte stellen.
In geval van illegale praktijken verleen ik volledige medewerking aan justitie.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:31:09 #27
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75255018
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:29 schreef _Michiel_ het volgende:
Harajuku. (1) syb-rund.
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Hahahahahahahah.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 18:31:42 #28
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75255035
't Was niet echt de manier waarop ik het spel wilde beginnen, maar a la
* Etcetera pm leest
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_75255053
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:28 schreef JaniesBrownie het volgende:
Dus morgen moet er ook iemand gelyncht worden?
Dan moet ik dat heel vroeg al doen

Ben vanaf 16.00 uur weg .
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:17 schreef UncleErnie het volgende:
Je kunt nu stemmen voor Burgemeester. Morgen is er nog geen lynch. Morgen is wel de eerste nachtpost.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
pi_75255102
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:29 schreef _Michiel_ het volgende:
Harajuku. (1) syb-rund.
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Helaas het is niet tegen de regels, op jezelf stemmen. Maar fraai is anders.

Deze ronde mag je je stem overigens wèl veranderen.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
pi_75255159
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:32 schreef UncleErnie het volgende:

[..]


[..]
O

Dat scheelt, dan heb ik tijd zat
compact en kleverig.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:35:16 #32
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75255172
Stemregels:
1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet. Doe aub de ## ervoor zodat de leider gemakkelijk kan vinden wie waarop stemt.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ##unvote Jan, ##vote Piet.
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is

Die geldt ook best voor BM verkiezing, .
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 18:35:35 #33
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75255187
Ik heb nog geen belangrijke posts gemist als ik het goed heb?

Wat betreft de burgemeester:
Harajuku. (2) syb-rund., Etcetera
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 3 december 2009 @ 18:36:31 #34
23428 _Michiel_
Ik ben Tuinstoel fan .o/
pi_75255222
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:33 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

Helaas het is niet tegen de regels, op jezelf stemmen. Maar fraai is anders.

Deze ronde mag je je stem overigens wèl veranderen.
Jezelf burgemeester stemmen is toch juist wel cool?
Mijn IP-adres is 78.249.196.213. Bij misbruik van dit forum kun je mijn provider op de hoogte stellen.
In geval van illegale praktijken verleen ik volledige medewerking aan justitie.
pi_75255223
Waarom Hara voor BM?

Das mafia!
compact en kleverig.
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 18:37:04 #36
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75255237
Omdat ik er net inrol, geen idee heb van de stand van zaken, weet dat Hara het spel wel kent en die áltijd van mafia zijn wordt beschuldigd
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 3 december 2009 @ 18:37:23 #37
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75255246
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:35 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb nog geen belangrijke posts gemist als ik het goed heb?

Wat betreft de burgemeester:
Harajuku. (2) syb-rund., Etcetera
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Nay, we zijn net begonnen. BM tot morgen 19.00, dan nachtkills insturen tot 21.30 en om 22.00 in t topic. Met sinterklaas nemen we een pauze.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:37:58 #38
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75255264
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:36 schreef _Michiel_ het volgende:

[..]

Jezelf burgemeester stemmen is toch juist wel cool?
Nou, cool man .
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:36 schreef JaniesBrownie het volgende:
Waarom Hara voor BM?

Das mafia!
Ben je nog boos om je dood? .
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 18:38:21 #39
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75255280
Thanks voor de update
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 3 december 2009 @ 18:38:24 #40
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75255285
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:37 schreef Etcetera het volgende:
Omdat ik er net inrol, geen idee heb van de stand van zaken, weet dat Hara het spel wel kent en die áltijd van mafia zijn wordt beschuldigd
Mijn eerste mafiakill zal voor jou worden.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 18:39:44 #41
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75255326
Dat klinkt gevaarlijk
* Etcetera dúrft al niet meer van stem te wijzigen
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 3 december 2009 @ 18:40:26 #42
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75255350
Je weet best wat ik bedoel, .
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75255365
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nou, cool man .
[..]

Ben je nog boos om je dood? .
Nee,ik denk dat je mafia bent.
Want ik ben het niet
compact en kleverig.
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 18:41:02 #44
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75255369
Just playing the game honey
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 3 december 2009 @ 18:41:21 #45
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75255379
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:40 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Nee,ik denk dat je mafia bent.
Want ik ben het niet
Dan hebben we dus 21 mafia
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:41:44 #46
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75255393
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:41 schreef Etcetera het volgende:
Just playing the game honey
Uiteraard.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:43:07 #47
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_75255439
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:33 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

Helaas het is niet tegen de regels, op jezelf stemmen. Maar fraai is anders.

Deze ronde mag je je stem overigens wèl veranderen.
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is

Edit: laat
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_75255451
TVP. Alles even doorlezen vanaaf, en bedenken wie ik als burgemeester wil.

En fijn die pauze met sinterklaas, ik ben zaterdag weg namelijk, en zondagavond pas weer terug.
  donderdag 3 december 2009 @ 18:46:31 #49
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75255566
Harajuku. (2) syb-rund., Etcetera
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Beach (1) Isdatzo
Huilen dan.
pi_75255627
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:41 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dan hebben we dus 21 mafia
Nee,want anderen zijn het ook niet


Ik zeg maar wat.
Straks stem ik wel
compact en kleverig.
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 18:48:46 #51
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75255632
Ik had trouwens wel bedacht dat het tijd was voor een nieuwe onderschrift/sig maar ik wist toch nog niet wat ik er neer wilde planten
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_75255904
Wat lief IDZ.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
pi_75255915
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:48 schreef Etcetera het volgende:
Ik had trouwens wel bedacht dat het tijd was voor een nieuwe onderschrift/sig maar ik wist toch nog niet wat ik er neer wilde planten
Mag niet he.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  Moderator / Redactie Sport donderdag 3 december 2009 @ 18:58:17 #54
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_75255967
Harajuku. (3) syb-rund., Etcetera, Borisz
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Beach (1) Isdatzo
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  donderdag 3 december 2009 @ 19:01:03 #55
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75256062
Spanning ende sensatie
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75256089
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:33 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

Helaas het is niet tegen de regels, op jezelf stemmen. Maar fraai is anders.

Deze ronde mag je je stem overigens wèl veranderen.
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:35 schreef Harajuku. het volgende:
Stemregels:
1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet. Doe aub de ## ervoor zodat de leider gemakkelijk kan vinden wie waarop stemt.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ##unvote Jan, ##vote Piet.
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is

Die geldt ook best voor BM verkiezing, .

Harajuku. (3) syb-rund., Etcetera, Borisz
Isdatzo (1) Beach
Michiel (0)
Beach (1) Isdatzo

Mooi zo! Ik hou er neit van, op jezelf stemmen. Dat is dan ook de reden dat de nul wel blijft staan. Om hem eraan te herinneren dat niemand hem als BM wil
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
pi_75256133
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:01 schreef Harajuku. het volgende:
Spanning ende sensatie
Zo spannend is het niet als jij voor blijkft staan Ik stem op Beach
Harajuku. (3) syb-rund., Etcetera, Borisz
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Beach (2) Isdatzo, JaniesBrownie
compact en kleverig.
  donderdag 3 december 2009 @ 19:04:03 #58
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75256175
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:02 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Zo spannend is het niet als jij voor blijkft staan Ik stem op Beach
Harajuku. (3) syb-rund., Etcetera, Borisz
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Beach (2) Isdatzo, JaniesBrownie
Nou zeg. Ik los altijd hints op, Beach niet. Jij bent vast mafia anders zou je degene die altijd met hints bezig is willen beschermen.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75256230
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:04 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nou zeg. Ik los altijd hints op, Beach niet. Jij bent vast mafia anders zou je degene die altijd met hints bezig is willen beschermen.


Het is gewoon niet zo leuk als meteen al duidelijk is wie er BM wordt

Jij wil zo graag BM zijn dat je wel mafia móet zijn
compact en kleverig.
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 19:06:44 #60
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75256282
quote:
Op donderdag 3 december 2009 18:56 schreef Beach het volgende:

[..]

Mag niet he.
Nee dat weet ik daarom is het niet zo erg dat ik nog niet wist wat er ging komen
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 3 december 2009 @ 19:07:00 #61
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75256295
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:05 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]



Het is gewoon niet zo leuk als meteen al duidelijk is wie er BM wordt

Jij wil zo graag BM zijn dat je wel mafia móet zijn
Nee, ik wil BM zijn omdat de mafia me anders vermoordt omdat ik altijd één van de mensen ben die gelijk met de hints bezig gaat.

But then again, dat hebben jouw maatjes je al verteld waardoor je mij niet als BM wil hebben, .

You mob, you.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75256342
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:07 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nee, ik wil BM zijn omdat de mafia me anders vermoordt omdat ik altijd één van de mensen ben die gelijk met de hints bezig gaat.

But then again, dat hebben jouw maatjes je al verteld waardoor je mij niet als BM wil hebben, .

You mob, you.
Dat zei je zelf ook al hoor, daar heb ik heul geen mafia voor nodig

En ik zou je als BM willen, als je geen mafia was. Als mafia heb je natuurlijk óók extra voordeel als BM, dat weet jij ook wel
compact en kleverig.
pi_75256536
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:02 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Zo spannend is het niet als jij voor blijkft staan Ik stem op Beach
Harajuku. (3) syb-rund., Etcetera, Borisz
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Beach (2) Isdatzo, JaniesBrownie
Getsie, je moet het lijstje wel kloppend overnemen hoor

Harajuku. (3) syb-rund., Etcetera, Borisz
Isdatzo (1) Beach
Michiel (0)
Beach (2) Isdatzo, JaniesBrownie
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 19:16:45 #64
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75256593
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:08 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Dat zei je zelf ook al hoor, daar heb ik heul geen mafia voor nodig

En ik zou je als BM willen, als je geen mafia was. Als mafia heb je natuurlijk óók extra voordeel als BM, dat weet jij ook wel
Waarom wil je mij zo graag betichten van mafia zijn?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 3 december 2009 @ 19:20:14 #65
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75256687
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:07 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nee, ik wil BM zijn omdat de mafia me anders vermoordt omdat ik altijd één van de mensen ben die gelijk met de hints bezig gaat.

But then again, dat hebben jouw maatjes je al verteld waardoor je mij niet als BM wil hebben, .

You mob, you.
Of wil je BM zijn omdat je stiekem maffia bent en geen zin hebt om de eerste nacht al heen te gaan?
Huilen dan.
pi_75256698
Zo, ik heb alles geregeld!

LET THE GAMES BEGIN!

I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 19:29:25 #67
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75256957
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:20 schreef UncleErnie het volgende:
Zo, ik heb alles geregeld!

LET THE GAMES BEGIN!

[ afbeelding ]
Doorzoek die zak popcorn maar goed, volgens mij probeert hara er stiekem maffiawapens in mee naar binnen te smokkelen .
Huilen dan.
pi_75257015
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:15 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

Getsie, je moet het lijstje wel kloppend overnemen hoor

Harajuku. (3) syb-rund., Etcetera, Borisz
Isdatzo (1) Beach
Michiel (0)
Beach (2) Isdatzo, JaniesBrownie
Sorry
compact en kleverig.
  donderdag 3 december 2009 @ 19:31:35 #69
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75257039
.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75257140
Ow, dat is omdat ik al bezig was met tikken toen die je die post postte
compact en kleverig.
pi_75257362
Ik vind bm zijn in het begin eigenlijk altijd vervelend.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 3 december 2009 @ 19:41:53 #72
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75257413
Op wie zullen we dan stemmen?
Huilen dan.
  donderdag 3 december 2009 @ 19:50:11 #73
216584 Trevland
Bad Spellers ofthe World Untie
pi_75257675
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:41 schreef Isdatzo het volgende:
Op wie zullen we dan stemmen?
Moeten we niet eerst weten wie er kandidaat wil zijn?
  donderdag 3 december 2009 @ 19:53:31 #74
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75257801
Welnéééé.

Allemaal details .
Huilen dan.
  donderdag 3 december 2009 @ 19:54:06 #75
216584 Trevland
Bad Spellers ofthe World Untie
pi_75257814
Dus we kunnen nu gewoon iemand tot BM bombarderen?
  donderdag 3 december 2009 @ 19:56:50 #76
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75257907
Weet ik veel .

TIMMMMMMMMMM?
Huilen dan.
  donderdag 3 december 2009 @ 19:58:16 #77
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75257969
Anders stemt vanaf nu gewoon niemand meer zodat ik win, ook leuk. .
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75258134
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:58 schreef Harajuku. het volgende:
Anders stemt vanaf nu gewoon niemand meer zodat ik win, ook leuk. .
Ik gun het je meid.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 3 december 2009 @ 20:04:44 #79
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75258197
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:02 schreef Beach het volgende:

[..]

Ik gun het je meid.
Dat valt anders niet te merken aan het lijstje.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75258203
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:56 schreef Isdatzo het volgende:
Weet ik veel .

TIMMMMMMMMMM?
Wat?
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 20:08:26 #81
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75258331
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:41 schreef Isdatzo het volgende:
Op wie zullen we dan stemmen?
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:50 schreef Trevland het volgende:

[..]

Moeten we niet eerst weten wie er kandidaat wil zijn?
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:53 schreef Isdatzo het volgende:
Welnéééé.

Allemaal details .
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:54 schreef Trevland het volgende:
Dus we kunnen nu gewoon iemand tot BM bombarderen?
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:56 schreef Isdatzo het volgende:
Weet ik veel .

TIMMMMMMMMMM?
Huilen dan.
pi_75258412
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:08 schreef Isdatzo het volgende:

[..]


[..]


[..]


[..]


[..]


Goddamn it, hoelang doen jullie dit nou al?

Je stemt op wie jij als burgemeester wil. Of hij of zij wil, doet geheel niet ter zake. Morgen bij de dagpost is degene met de meeste stemmen BM.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
pi_75258448
OP bijgewerkt. Maffiahoer stond er nog niet in.
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 20:11:46 #84
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75258459
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:10 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

Goddamn it, hoelang doen jullie dit nou al?
Laatste keer dat ik 't speelde (oké, de keer daarvoor dus ) moest je je toch echt kandidaat stellen hoor .
quote:
Je stemt op wie jij als burgemeester wil. Of hij of zij wil, doet geheel niet ter zake. Morgen bij de dagpost is degene met de meeste stemmen BM.
Ok.

Eens kijken.. .
Huilen dan.
pi_75258519
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:11 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Laatste keer dat ik 't speelde (oké, de keer daarvoor dus ) moest je je toch echt kandidaat stellen hoor .
[..]


Serieus?
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 20:13:58 #86
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75258526
k Vind jullie zo flauw.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 3 december 2009 @ 20:14:26 #87
216584 Trevland
Bad Spellers ofthe World Untie
pi_75258548
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:13 schreef UncleErnie het volgende:

[..]

Serieus?
Weet je dat dan niet meer?
pi_75258598
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:14 schreef Trevland het volgende:

[..]

Weet je dat dan niet meer?
Nee, ik dacht echt dat het anders was!
I'm your wicked uncle Ernie, I'm glad you won't see or hear me as I fiddle about, fiddle about, fiddle about!
I write erotic novels for children.
  donderdag 3 december 2009 @ 20:16:42 #89
216584 Trevland
Bad Spellers ofthe World Untie
pi_75258644
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:13 schreef Harajuku. het volgende:
k Vind jullie zo flauw.
Hoezo dan?
  Redactie Frontpage donderdag 3 december 2009 @ 20:40:54 #90
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_75259585
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:14 schreef Trevland het volgende:

[..]

Weet je dat dan niet meer?
Staat mij eigenlijk ook wel bij nu je het zegt
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 3 december 2009 @ 20:42:17 #91
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75259635
.
Huilen dan.
pi_75260123
Ik ben weer terug. Tot wanneer loopt de BM stemming? Het is al 19.00 geweest.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P
  donderdag 3 december 2009 @ 20:55:37 #93
216584 Trevland
Bad Spellers ofthe World Untie
pi_75260165
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:54 schreef Xaryna het volgende:
Ik ben weer terug. Tot wanneer loopt de BM stemming? Het is al 19.00 geweest.
Morge 19:00
pi_75260177
quote:
Op donderdag 3 december 2009 20:55 schreef Trevland het volgende:

[..]

Morge 19:00
Oh
Dan kan ik nog even nadenken
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P
pi_75260809
Denk er maar goed over,
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 3 december 2009 @ 21:12:32 #96
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_75260829
Waarom doet PP eigenlijk niet mee, .
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_75260950
quote:
Op donderdag 3 december 2009 19:07 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nee, ik wil BM zijn omdat de mafia me anders vermoordt omdat ik altijd één van de mensen ben die gelijk met de hints bezig gaat.

But then again, dat hebben jouw maatjes je al verteld waardoor je mij niet als BM wil hebben, .

You mob, you.

Harajuku. (4) syb-rund., Etcetera, Borisz, PS
Isdatzo (1) Beach
Michiel (0)
Beach (2) Isdatzo, JaniesBrownie

[ Bericht 9% gewijzigd door Puntenslijpsel op 03-12-2009 21:22:51 ]
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  donderdag 3 december 2009 @ 21:49:33 #98
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_75262413
quote:
Op donderdag 3 december 2009 21:12 schreef Harajuku. het volgende:
Waarom doet PP eigenlijk niet mee, .
PP .
Huilen dan.
  donderdag 3 december 2009 @ 21:51:34 #99
166508 ajf
Ik vind van niet
pi_75262510
Ik ga nog even nadenken over mijn stem.
Op donderdag 4 februari 2010 23:33 schreef suikertaartje het volgende: ajf, poppekontje, ik hou van je!
Op zaterdag 30 april 2011 23:01 schreef Huppelmuts het volgende:
ajf is de enige kakkerlak waar ik een uitzondering voor maak :9~
  donderdag 3 december 2009 @ 22:03:29 #100
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_75263193
Ik stem ook maar op Beach. Lijkt me een goeie!

Harajuku. (4) syb-rund., Etcetera, Borisz, PS
Isdatzo (1) Beach
Michiel (0)
Beach (3) Isdatzo, JaniesBrownie, BoL
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')