Hahahahahahahah.quote:Op donderdag 3 december 2009 18:29 schreef _Michiel_ het volgende:
Harajuku. (1) syb-rund.
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
quote:Op donderdag 3 december 2009 18:28 schreef JaniesBrownie het volgende:
Dus morgen moet er ook iemand gelyncht worden?
Dan moet ik dat heel vroeg al doen
Ben vanaf 16.00 uur weg .
quote:Op donderdag 3 december 2009 18:17 schreef UncleErnie het volgende:
Je kunt nu stemmen voor Burgemeester. Morgen is er nog geen lynch. Morgen is wel de eerste nachtpost.
Helaas het is niet tegen de regels, op jezelf stemmen. Maar fraai is anders.quote:Op donderdag 3 december 2009 18:29 schreef _Michiel_ het volgende:
Harajuku. (1) syb-rund.
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Jezelf burgemeester stemmen is toch juist wel cool?quote:Op donderdag 3 december 2009 18:33 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Helaas het is niet tegen de regels, op jezelf stemmen. Maar fraai is anders.
Deze ronde mag je je stem overigens wèl veranderen.
Nay, we zijn net begonnen. BM tot morgen 19.00, dan nachtkills insturen tot 21.30 en om 22.00 in t topic. Met sinterklaas nemen we een pauze.quote:Op donderdag 3 december 2009 18:35 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb nog geen belangrijke posts gemist als ik het goed heb?
Wat betreft de burgemeester:
Harajuku. (2) syb-rund., Etcetera
Isdatzo (1) Beach
Michiel (1) Michiel
Nou, cool manquote:Op donderdag 3 december 2009 18:36 schreef _Michiel_ het volgende:
[..]
Jezelf burgemeester stemmen is toch juist wel cool?
Ben je nog boos om je dood?quote:Op donderdag 3 december 2009 18:36 schreef JaniesBrownie het volgende:
Waarom Hara voor BM?
Das mafia!
quote:Op donderdag 3 december 2009 18:37 schreef Etcetera het volgende:
Omdat ik er net inrol, geen idee heb van de stand van zaken, weet dat Hara het spel wel kent en die áltijd van mafia zijn wordt beschuldigd
Nee,ik denk dat je mafia bent.quote:Op donderdag 3 december 2009 18:37 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nou, cool man.
[..]
Ben je nog boos om je dood?.
Dan hebben we dus 21 mafiaquote:Op donderdag 3 december 2009 18:40 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Nee,ik denk dat je mafia bent.
Want ik ben het niet
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood isquote:Op donderdag 3 december 2009 18:33 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Helaas het is niet tegen de regels, op jezelf stemmen. Maar fraai is anders.
Deze ronde mag je je stem overigens wèl veranderen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |