quote:Officieel: Raikkonen rijdt volgend jaar in WRC
04 december 2009
Kimi Raikkonen zal volgend jaar voor Citroën in het wereldkampioenschap rally actief zijn. Dit heeft de Franse autofabrikant donderdag officieel aangekondigd. De Fin zal uitkomen voor het door Red Bull gesponsorde Citroën Junior Team.
Snel meer.
Ontworpen door wijlen Dr. Harvey Postlethwaitequote:Op donderdag 3 december 2009 22:02 schreef Big-Ern het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De eerste F1 auto's van Sauber
quote:Op vrijdag 4 december 2009 10:51 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Ontworpen door wijlen Dr. Harvey Postlethwaite
quote:Vijfhonderd ontslagen bij Toyota Motorsport
Uitgegeven: 4 december 2009 11:42
Laatst gewijzigd: 4 december 2009 11:42
KEULEN - Bij Toyota Motorsport in de Duitse stad Keulen verdwijnen vijfhonderd van de 650 banen. Dat meldt de Japanse autofabrikant vrijdag. De grootscheepse ontslagronde is het directe gevolg van Toyota's besluit om zich terug te trekken uit de Formule 1.
© ANP
De autosportfabriek blijft in afgeslankte vorm toch voortbestaan, omdat het technisch centrum in Keulen met zijn hightech proefopstellingen en twee windtunnels voor aerodynamische testen uniek in de wereld is.
zij reden in 1995 (de onderste foto) al met een hoge cockpitrand toen dat nog niet eens verplicht was.quote:Op donderdag 3 december 2009 22:02 schreef Big-Ern het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De eerste F1 auto's van Sauber
in 94 werd Schumacher anders wel WDC met een Ford motor en op die onderste foto rijdt Sauber ook met Fordquote:Op vrijdag 4 december 2009 10:59 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Sauber is vanaf hun binnenkomst altijd een team geweest dat een dusdanige auto wist te ontwerpen waar altijd punten mee gepakt kon worden. Ze hebben ook altijd een goede motor gehad, i.t.t. tot mindere prive teams die zich moesten behelpen met een klanten V8 van Ford. Had je zo'n Ford klantenmotor dan wist je bij voorbaat al dat het seizoen mislukt was. Financieel had Sauber zijn zaakjes ook altijd op orde. Goed dat sauber terug is.
quote:Op vrijdag 4 december 2009 12:55 schreef bodylotion het volgende:
[..]
in 94 werd Schumacher anders wel WDC met een Ford motor en op die onderste foto rijdt Sauber ook met Ford
Na wat Google misbruik over dat Junior team zag ik dat 't een nieuw team is sinds 2009. Geen noemenswaardig resultaat behaald. En ik dacht dat Kimi alleen wou rijden met een wagen die kans maakte om races (rally's in dit geval) te winnen. Komt er dus op neer dat de contacten er nu zijn met Red Bull, dus zou bekans zeggen voor 2011 dat Webber een ander team mag gaan zoeken.quote:
als ie ooit nog terugkeertquote:Op vrijdag 4 december 2009 21:41 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Na wat Google misbruik over dat Junior team zag ik dat 't een nieuw team is sinds 2009. Geen noemenswaardig resultaat behaald. En ik dacht dat Kimi alleen wou rijden met een wagen die kans maakte om races (rally's in dit geval) te winnen. Komt er dus op neer dat de contacten er nu zijn met Red Bull, dus zou bekans zeggen voor 2011 dat Webber een ander team mag gaan zoeken.
Probeer 'm terug te lokken met wat wodkaquote:
quote:Toekomst Britse GP maandag bekend
Komende maandag zal er eindelijk duidelijkheid komen over de toekomst van de Britse Grand Prix. Dan geeft de eigenaar van Silverstone, British Racing Drivers' Club, een persconferentie over het Formule 1-evenement.
Het blijft een mooie kerel, die Brawn. Altijd eerlijk en correct als je het mij vraagtquote:Ross Brawn onthult drijfveer Jenson Button
Ross Brawn heeft zijn teleurstelling uitgesproken in Jenson Button en zijn overstap van Brawn GP naar het McLaren F1 Team. De teambaas van het succesvolste team van 2009 liet echter wel blijken dat de overstap niets met geld te maken had. De geruchten gingen namelijk dat de Brit een matig aanbod had gekregen van Brawn GP en daardoor op zoek ging naar een ander team.
"Zijn beslissing is teleurstellend want we hebben ontzettend goed samengewerkt", verklaarde Brawn gisteren in Auto Motor und Sport. "Maar wat er ook gezegd is, het had niets te maken met geld. Uiteindelijk was ons aanbod aantrekkelijker dan dat van McLaren. Maar het heeft geen zin een rijder vast te leggen die niet gelukkig zou zijn en elders een grotere uitdaging ziet. Verdere onderhandelingen zouden nutteloos zijn geweest. Jenson wilde gewoonweg in dezelfde auto de strijd aangaan met Lewis. Dat is dapper en dat respecteer ik."
quote:Op vrijdag 4 december 2009 22:57 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Probeer 'm terug te lokken met wat wodka
Maar ik denk niet dat we Kimi nog terug zullen zien in de F1.
Persoonlijk vind ik het niet zo erg dat hij vertrekt, nooit mijn favo coureur geweest. Laat koppie hangen als hij geen wagen heeft om te winnen.quote:
quote:Op zaterdag 5 december 2009 16:01 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik het niet zo erg dat hij vertrekt, nooit mijn favo coureur geweest. Laat koppie hangen als hij geen wagen heeft om te winnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |