huh ik moest ff googlen wie dat nou weer is??quote:
Oh, maar dan eerst hier! Ik beval eerder!quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:29 schreef DaviniaHR het volgende:
CP, wat een prachtige echo!![]()
![]()
BJ, als je klaar bent bij free en asy, mag je ook wel hier komen, hoor
tegen de tijd dat ze hier klaar is, ben jij al lang en breed bevallenquote:Op vrijdag 4 december 2009 15:29 schreef DaviniaHR het volgende:
CP, wat een prachtige echo!![]()
![]()
BJ, als je klaar bent bij free en asy, mag je ook wel hier komen, hoor
Maar inleiden doen ze toch pas met 42 weken?quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:30 schreef Bucko het volgende:
Mijn gevoel zegt dat ik ingeleid moet worden of gewoon laat beval.
Hier in het ziekenhuis in Drachten laten ze je ook rustig tot 43 weken lopen!quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:32 schreef lily het volgende:
[..]
Maar inleiden doen ze toch pas met 42 weken?
De meeste vrouwen bevallen tussen de 38 en 42 weken. Mijn vk zegt dat je eigenlijk pas echt "overtijd" bent na die 42 weken.
In ons ziekenhuis leiden ze ook pas in na die 42 weken in (als er verder niks aan de hand is natuurlijk).
ja hoe en wat precies, is me ook niet duidelijk. Ik heb het nagevraagd bij mijn verloskundige en die zeggen dat ik het kindje sowieso niet meer na de 26 e meer zal krijgen. De 26e ben ik 42 weken. Ik zou er zelf ook een stem in hebben en aan kunnen geven dat ze niet zolang meer moeten wachten. Maar wat jij zegt lees ik ook overal, dus wat nu gaat gebeuren weet ik ook niet. Eerst maar ervan uit gaan dat ik gewoon op tijd beval..ik loop weer op de zaken vooruit.quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:32 schreef lily het volgende:
[..]
Maar inleiden doen ze toch pas met 42 weken?
De meeste vrouwen bevallen tussen de 38 en 42 weken. Mijn vk zegt dat je eigenlijk pas echt "overtijd" bent na die 42 weken.
In ons ziekenhuis leiden ze ook pas in na die 42 weken in (als er verder niks aan de hand is natuurlijk).
het schijnt trouwens ook zo te zijn dat er een discussie is ontstaan over het te lang laten zitten van een baby. In Belgie wachten ze nooit zo lang. De verloskundige zei dat dat ook nu mee zou spelen.quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:38 schreef Bucko het volgende:
[..]
ja hoe en wat precies, is me ook niet duidelijk. Ik heb het nagevraagd bij mijn verloskundige en die zeggen dat ik het kindje sowieso niet meer na de 26 e meer zal krijgen. De 26e ben ik 42 weken. Ik zou er zelf ook een stem in hebben en aan kunnen geven dat ze niet zolang meer moeten wachten. Maar wat jij zegt lees ik ook overal, dus wat nu gaat gebeuren weet ik ook niet. Eerst maar ervan uit gaan dat ik gewoon op tijd beval..ik loop weer op de zaken vooruit.
Als je moeder 21 was toen ze jou kreeg snap ik inderdaad wel dat ze iemand die pas op haar 25e een kind krijgt al bijna oma gaat noemen in plaats van moederquote:Op vrijdag 4 december 2009 15:21 schreef huuphuup het volgende:
[..]
mijn ouders waren 46 en 48 toen Amélie geboren werd. Mn moeder riep nog net geen hèhè eindelijk! toen we het gingen vertellen
Mijn schoonouders zijn een slag ouder, 59 en 63 (geloof ik) en die waren al twee jaar over kleinkinderen aan het mijmeren en bedelen enzo, maar puntje bij paaltje reageerden zij toch wel erg gematigd zeg maar, niet echt enthousiast.
Niet druk om maken, het is jullie kindje en jullie gezin
Vlindur wat fijn van je datum!!
43 weken vind ik ook wat lang, maar verder ach..quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:35 schreef Vlindur het volgende:
Hier in het ziekenhuis in Drachten laten ze je ook rustig tot 43 weken lopen!
Ben ik blij dat ik dat niet hoef uit te zitten!
Klopt. En wel allemaal raar opkijken van de hoge kindersterfte in Nederlandquote:Op vrijdag 4 december 2009 15:40 schreef Bucko het volgende:
[..]
het schijnt trouwens ook zo te zijn dat er een discussie is ontstaan over het te lang laten zitten van een baby. In Belgie wachten ze nooit zo lang. De verloskundige zei dat dat ook nu mee zou spelen.
quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:49 schreef Asyniur het volgende:
Ik ben hier plaatsvervangend aan het meehyperen voor Vlindur...
ok, ik ben dus geen huishoudwonder, het idee is toch gewoon dat je het ding uitzet en er wat handdoeken onder gooit? en alstie geen ijs meer heeft een doekkie erdoor en klaar? ben ik nou zo'n n00b?quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:00 schreef Vlindur het volgende:
Wij gaan zondag de vriezer ontdooien, want de broodla wil niet meer dicht zonder geweld. Maar let wel, dat gaan we samen doen. Dus ik regisseer en vriendlief doet wat ik zeg![]()
eeh, die van ons moet eerst de kast uit. en dan pannen met heet water er in en dan bikken en handdoeken iddquote:Op vrijdag 4 december 2009 16:24 schreef simmu het volgende:
[..]
ok, ik ben dus geen huishoudwonder, het idee is toch gewoon dat je het ding uitzet en er wat handdoeken onder gooit? en alstie geen ijs meer heeft een doekkie erdoor en klaar? ben ik nou zo'n n00b?
Precies mijn gedachte.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:24 schreef simmu het volgende:
[..]
ok, ik ben dus geen huishoudwonder, het idee is toch gewoon dat je het ding uitzet en er wat handdoeken onder gooit? en alstie geen ijs meer heeft een doekkie erdoor en klaar? ben ik nou zo'n n00b?
oh bah! ja. dan moet dat J. doen. ga je der lekker op eens stoel naast zitten en hard roepen "neee! dat doe je helemaal fout, je meot dit doen"!quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:32 schreef Vlindur het volgende:
[..]
eeh, die van ons moet eerst de kast uit. en dan pannen met heet water er in en dan bikken en handdoeken idd
Ik krijg hem de kast niet uit, dus dat moet J. doen
ik ga voor de 8equote:Op vrijdag 4 december 2009 15:46 schreef amaranta het volgende:
Bucko wat doen we? Wanneer bevallen we?
Dat had ik ook al zo bedachtquote:Op vrijdag 4 december 2009 16:46 schreef simmu het volgende:
[..]
oh bah! ja. dan moet dat J. doen. ga je der lekker op eens stoel naast zitten en hard roepen "neee! dat doe je helemaal fout, je meot dit doen"!
nou de 8e is de datum die ze telkens noemde bij de echo. Vandaar.....eigenlijk denk ik gewoon dat het nog drie weken duurt ofzo, maar ja je moet toch ergens aan vasthouden hequote:Op vrijdag 4 december 2009 17:21 schreef amaranta het volgende:
[..]
Tsssk watje. Ik laat mezelf gewoon lekker overtijd gaan tot de 16de
dat is een ding wat mij wel gaat lukken, voor mijn 28e! Ik ben pas 9 januari jarigquote:Op vrijdag 4 december 2009 17:38 schreef Beessie-Jen het volgende:
haha amaranta ik doe met je mee;
ik WIL voor mijn 28ste moeder zijn.....
op mijn 28ste verjaardag ben ik 41 weken + 6 dagen....![]()
(12 januari)
haha ik wil dat ookquote:Op vrijdag 4 december 2009 17:41 schreef Bucko het volgende:
[..]
dat is een ding wat mij wel gaat lukken, voor mijn 28e! Ik ben pas 9 januari jarig
ik heb ook zin in iets slechtsssss; appeltaart met slagroom... jammie!! of brownies...quote:Op vrijdag 4 december 2009 17:45 schreef pessie het volgende:
appeltaart...En dan zelfgemaakt, met zelfgemaakte vanilleslagroom...
mijn moeder riep al jaren dat ze voor haar 50e geen oma wilde wordenquote:Op vrijdag 4 december 2009 13:15 schreef pessie het volgende:
By the way: heeft iemand van jullie ervaring met ouders die al jarenlang roepen dat ze te jong zijn om opa en oma te worden? Hoe reageerden zij op het nieuws?
Ik word in februari 28 en heb (al) 2 kinderen.quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:54 schreef ymme het volgende:
Mijn ouders hadden wel verwacht dat we graag kinderen wilde enzo.
Maar niet nu al
Dus die reageerde een aantal maanden geleden erg leuk!
(mijn moeder is 57 en mijn vader word in april 60).
En ik word in mei 26. Sommige zeggen wel eens tegen mij. ooh leuk hoor zo jong moeder. Maar zo heel jong vind ik het nou ook weer niet hoorDat is mijn idee dan.
Ik wil dolgraag voor mijn 30ste 3 kids hebben. Maar hé, laten we eerst maar eens zien dat nummer 1 er komt, en daarna zien we wel weer verder. Misschien lukt het bij de tweede wel niet zo snel of niet. Je moet overal rekening mee houden zeg ik altijd maar.quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:16 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Ik word in februari 28 en heb (al) 2 kinderen.
wanneer komt nummer 3?quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:16 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Ik word in februari 28 en heb (al) 2 kinderen.
Echt?quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:25 schreef Incantrix het volgende:
Wat ik nog wilde zeggen aan de dames met Ischias: die van mij was de dag na de bevalling weer weg, dat viel me erg meehopelijk werkt het bij jullie ook zo!
Hoho (lijk de kerstman welquote:Op vrijdag 4 december 2009 19:42 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Echt?![]()
nu direct aan het persen gaat![]()
Nee, leeftijd zegt mij ook niks wat dat betreft.quote:Op vrijdag 4 december 2009 20:03 schreef Meimeltje het volgende:
Ach die leeftijden, wat maakt het uitJe hebt het toch niet altijd voor het zeggen he. Ben na 2 miskramen al blij dat we toch op ons 30e de 2e mogen krijgen.
Van de eerste werd ik op mn 26e zwanger, was 27 toen hij kwam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |