Meest talentvolle mod-wannabe is beter. Die keuze is veel groterquote:Op vrijdag 4 december 2009 13:23 schreef sp3c het volgende:
- beste mod!
maar das een inkoppertje natuurlijk
fuck if I carequote:Op vrijdag 4 december 2009 13:57 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja duh... paddy wint toch![]()
Maar die zit ook al in de fokverkiezing en is een beperkte keuze... van mij hoeft die niet, maar de zaken die Iso aanhaalt vind ik wel okay. Wil je dan bijv bij Beste Topic dat als 'open' keuze laten of een keuze uit bijv tien?
Meeste shoarma bezorgingen userquote:Op vrijdag 4 december 2009 14:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
fuck if I care
ik wil gewoon een categorie die ik sowieso win
Lijkt me meer iets voor het iniaitief van de users an sichquote:Op vrijdag 4 december 2009 14:08 schreef KoosVogels het volgende:
Kom op mod-mensen, hop hop aan de slag!
Ik voel me niet geroepen, vrijdag is voor mij druk druk druk.quote:Op vrijdag 4 december 2009 14:09 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Lijkt me meer iets voor het iniaitief van de users an sich![]()
Ik moet ook al voor DE een jaaroverzicht in elkaar flansen VoosKogels !
Duidelijke zaak: Lor.... - oh, wacht... je zei talentvolquote:Op vrijdag 4 december 2009 14:00 schreef Frutsel het volgende:
Meest talentvolle mod-wannabe is beter. Die keuze is veel groter
Wat de hell is DE?quote:Op vrijdag 4 december 2009 14:09 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Lijkt me meer iets voor het iniaitief van de users an sich![]()
Ik moet ook al voor DE een jaaroverzicht in elkaar flansen VoosKogels !
forum.fok.nl/DEquote:
Ja dan kan ik ook wel tot 6 uur werkenquote:Op vrijdag 4 december 2009 16:25 schreef KoosVogels het volgende:
En we zijn klaar en trekken een biertje open op kantoor
quote:
Jij ook. Dat je maar veel mooie cadeautjes mag krijgen.quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:09 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Owja... fijne sinterklaas vast peepz ^^
Niets hoeft hoor, het magquote:
Op poster selecteer ik niet. Kijk puur het bericht na.quote:Op vrijdag 4 december 2009 20:18 schreef Disana het volgende:
Best moeilijk om bepaalde berichten terug te halen. En zo lang zit ik hier nog niet. Wel weet ik posters van wie ik vind dat ze zinnige dingen zeggen, maar dat is weer wat anders.
Ik neem het mee ter overweging in het weekend
de naaktfoto's van die ene BN'er?quote:Op vrijdag 4 december 2009 20:22 schreef paddy het volgende:
[..]
Op poster selecteer ik niet. Kijk puur het bericht na.
Ik kan me herinneren dat er een user was die een scoop had, maar kan me niet meer herinneren waar het over ging
Heel erg bedankt![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |