3 stuks? Het waren er toch 2?quote:Op donderdag 3 december 2009 14:54 schreef Deezertje het volgende:
Nee, zaterdag 5 december is een gewone werkdag.
Alleen heel veel collega's hier houden niet van HAH op Zaterdag en al helemaal niet tot 3 stuks op een Zaterdag, dus wie slim is, heeft (snel) vrij genomen voor deze zaterdag.
Een geluk hebben de mensen wel die moeten werken; de Makro was vorige week al bezorgd
Ja, da's natuurlijk onzin. Als het je echt niet boeit hoeveel je verdient zou je het ook aan ons niet vragen! Kijk, dat je bij een sollicitatie niet meteen begint over geld is heel verstandig, maar niemand kijkt er vreemd van op als je het wat meer tegen het eind van het gesprek vraagt. Het voorkomt vervelende verrassingen achteraf, ook.quote:Op donderdag 3 december 2009 12:12 schreef rub3n het volgende:
Vandaag "aangenomen" als Chauffeur Collectie.
Ik heb echter niet gevraagd hoeveel ik zou gaan verdienen (vond ik niet belangrijk genoeg om te vragen).
Weet 1 van jullie hier wat een 20-jarige verdient als Chauffeur Collectie?
Loop je ook nog voor Netwerk VSP? Deed je dat al langer, of heb je je aangemeldt n.a.v. de brief van Harry Koorstra? Hoe groot is je wijk ongeveer in aantal adressen? Hoelang ben je gemiddeld bezig met sorteren en lopen, en hoeveel heb je dan verdiend?quote:Op donderdag 3 december 2009 15:52 schreef sbientje het volgende:
ik hoop dat wij er maar 1 hebben (iig geen c1000), want ik vind HAH niet echt tofMaarja, nu eerst maar even mijn post van netwerk doen (10 bakken post
itt de normale 2 of 3
)
Ben idd bij netwerk begonnen nav de TNT brief (en ben ook nog een keer gebeld). Mijn wijk is ong. 1100 huizen, meestal heb ik zo rond de 300 poststukken. Het verdient eigenlijk best wel slecht, als je het uurloonsgewijs bekijkt, maar ik vind het niet echt rotwerk ofzo. Sorteren doe ik ong. 1,5 uur over, en dan 3 uurtjes lopen denk ik. Zal het in een normale week eens timenquote:Op donderdag 3 december 2009 19:01 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Loop je ook nog voor Netwerk VSP? Deed je dat al langer, of heb je je aangemeldt n.a.v. de brief van Harry Koorstra? Hoe groot is je wijk ongeveer in aantal adressen? Hoelang ben je gemiddeld bezig met sorteren en lopen, en hoeveel heb je dan verdiend?
Ik vraag dit omdat ik nu nog heel veel extra werk doordeweeks, maar vrees dat dit na 1 januari (verlies van de TV-gidsen, nieuwe, nog krappere diensten vanwege Toekomst VBG) toch een stuk minder wordt, en de schoorsteen toch moet roken. Dus dan is VSP iets wat ik wel overweeg, vooral ook omdat het is toegestaan daar als TNT-er te werken, omdat het geen concurrent is, i.t.t. Sandd en Selektmail.
ik denk dat ik maar een half uurtje eerder begin... wordt ook laat voor mij vrees ik!quote:Op donderdag 3 december 2009 19:29 schreef Bloemhof het volgende:
Hopelijk heb ik zaterdag geen Gamma erbij, anders kom ik nooit op tijd klaar met de post.
Het zal wel duurder worden dan, maar ongetwijfeld komen ze met trucs om geld te besparen. Dan hanteren ze bijvoorbeeld een fictieve norm van 120 stuks post per uur sorteren/lopen, dus dan krijg je voor 300 brieven 2,5 uur a EUR 8,50 per uur = EUR 21,50. En dan heb je dus ongeveer evenveel als nu. Grote voordeel is wel dat je recht krijgt op doorbetaald verlof en doorbetaling bij ziekte, net als vakantietoeslag.quote:Op donderdag 3 december 2009 19:28 schreef sbientje het volgende:
[..]
Ben idd bij netwerk begonnen nav de TNT brief (en ben ook nog een keer gebeld). Mijn wijk is ong. 1100 huizen, meestal heb ik zo rond de 300 poststukken. Het verdient eigenlijk best wel slecht, als je het uurloonsgewijs bekijkt, maar ik vind het niet echt rotwerk ofzo. Sorteren doe ik ong. 1,5 uur over, en dan 3 uurtjes lopen denk ik. Zal het in een normale week eens timenKrijg gemiddeld zo'n 15-20 euro daarvoor...
Ze gaan volgend jaar wel over naar uurloon, ik weet alleen niet hoe ze dat dan gaan fixen want ik denk dat ik dan voor hun een stuk duurder wordMaar dat zien we dan wel weer...
Bij ons valt toch echt de hele maandag weg. Daarom is er bij ons ook geen vraag meer naar zat. bestellers, omdat de vasten nu de zaterdag er bij krijgen.quote:Op donderdag 3 december 2009 09:44 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Dat klopt niet, volgens de postwet moet er 6 dagen per week worden bezorgd door TNT. Wel willen ze in de toekomst piek- en daldagen gaan invoeren, maar ook op de daldagen wordt er post bezorgd, maar alleen de post die geen uitstel duldt.
Dat van die maandag waar jij op doelt is waarschijnlijk het plan om de maandagpost met 40% te reduceren, o.m. door ervoor te zorgen dat het verzuip op zaterdag kleiner wordt. En verder nemen ze op maandag alleen nog de post uit de buslichting van zondagavond mee, en rouwkaarten.
Dit HAH op maandag-verhaal gaat alleen over de KNJ, want dan is de maandag tijdelijk een gewone werkdag net als dinsdag-zaterdag.
Welkom, ik ben 21 jaar en heb dezelfde functie. Ik verdien iets meer dan 8 euro per uur maar ik heb geen idee hoeveel een 20-jarige verdient helaas.quote:Op donderdag 3 december 2009 12:12 schreef rub3n het volgende:
Vandaag "aangenomen" als Chauffeur Collectie.
Ik heb echter niet gevraagd hoeveel ik zou gaan verdienen (vond ik niet belangrijk genoeg om te vragen).
Weet 1 van jullie hier wat een 20-jarige verdient als Chauffeur Collectie?
quote:
Ja precies, zoiets zal het wel zijn. Maar goed, ik heb toch niets te doen op vrijdag, en anders zit ik toch maar te niksen, dus ik vind het zo wel prima.. verdien toch wat bij, ondanks dat het weinig is. Vind het geen vervelend werk, lekker buiten. In de zomer is het helemaal prima, dan kan je gewoon na het avondeten op pad.quote:Op donderdag 3 december 2009 20:35 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Het zal wel duurder worden dan, maar ongetwijfeld komen ze met trucs om geld te besparen. Dan hanteren ze bijvoorbeeld een fictieve norm van 120 stuks post per uur sorteren/lopen, dus dan krijg je voor 300 brieven 2,5 uur a EUR 8,50 per uur = EUR 21,50. En dan heb je dus ongeveer evenveel als nu. Grote voordeel is wel dat je recht krijgt op doorbetaald verlof en doorbetaling bij ziekte, net als vakantietoeslag.
Ik was al bang dat de verdiensten bij VSP vrij schamel zouden zijn. VSP is immers opgezet om te kunnen concurreren op prijs met Sandd en Selektmail, en je kunt alleen goedkoper zijn dan die 2 als je je personeel nog slechter betaalt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |