Thnx! Is ook echt ons 'meisje' zo noemen we haar ook als we het over haar hebben. Maar ik geloof dat ze de handleiding van "How to be a Rottweiler" ff gemist heeftquote:Op zondag 29 november 2009 20:44 schreef babyfeet het volgende:
je kan toch ook met de zijkant van je pink op je telefoon drukken?
staat misschien raar maar zo hoef je niet je nagels te vijlen.
@puckzzz wat een superhond is mijn favo ras ben er mee opgegroeit![]()
nu al jaren geen hond meer maar toch blijven het mooie beesten
waua, dat ziet er wel heel gaaf uitquote:Op zondag 29 november 2009 19:59 schreef bernies het volgende:
Verse nagels:
[ afbeelding ]
CG calypso blue, CG sci-f1, plate m73, SV top coat
hey dat wil ik ookquote:Op zondag 29 november 2009 20:43 schreef Nieners het volgende:
Geweldige nagels ladies! En wat gaan jullie hard.
Ik kwam net dit tegen en wilde het met jullie delen: nagellak dat vanzelf verandert.
[ afbeelding ]
Begint zo.
[ afbeelding ]
Dan wordt het zo.
[ afbeelding ]
Eindproduct.. Ik vind het gaaf! Wat jullie?
Bedankt nog hè? Het blauw is bijna uitgegroeid.quote:Op zondag 29 november 2009 21:09 schreef Oblivion het volgende:
Leuk moussy!![]()
Hoi alle nieuwelingen, welkom!![]()
En voor de crackle nailpolish: http://cgi.ebay.com/Crack(...)26otn%3D10%26ps%3D63
Had 'm zelf ook, een aantal topics geleden, bij mimu opgedaan..
Die van orly is ook quick dry toch? Die is ook erg goed.quote:Op zondag 29 november 2009 21:18 schreef Maria2.0 het volgende:
Volgende bestelling bij TD niet vergeten om de Seche Vite topcoat mee te bestellen. Wist niet van het bestaan anders had ik die wel gedaan ipv de Orly![]()
Zo maar eens slapen.
Oh, ik dacht dat je alles alweer vervangen had, dus lijkt me sterk...quote:Op zondag 29 november 2009 21:19 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Bedankt nog hè? Het blauw is bijna uitgegroeid.
Ik vraag me wel af of al die lakjes zo zijn. We zaten gewoon met tien smurfenvingers aan tafel.quote:Op zondag 29 november 2009 21:21 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat je alles alweer vervangen had, dus lijkt me sterk...
*kuch, 20...quote:Op zondag 29 november 2009 21:23 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik vraag me wel af of al die lakjes zo zijn. We zaten gewoon met tien smurfenvingers aan tafel.
quote:
ik heb nu 42 (kleuren) lakjes, nog een zooi french meuk, stripers etc in de bovenste laquote:Op zondag 29 november 2009 21:05 schreef MinderMutsig het volgende:
@Daph: jammer.![]()
@puntoortje: Daar kan je wel even mee vooruit denk ik ja!Hoeveel lakjes heb je nu?
@Moussy: leuk!
Wel erg mooie nagels ook al zijn ze kort!quote:Op zondag 29 november 2009 21:28 schreef puntoortje het volgende:
[..]
ze passen naast elkaar precies onder de kopsekant van mijn buro
![]()
[..]
ik heb nu 42 (kleuren) lakjes, nog een zooi french meuk, stripers etc in de bovenste la
2de la is van "hulpmiddelen" watjes, remover, cremes, vijlen, en dat soort spul
3de la is "nepspullen" nagetjes, lijm, etc.
De rest is nog leeg![]()
Ik heb alleen bijna geen nagels meer![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 29 november 2009 21:33 schreef Mirjam het volgende:
is aceton ergens in grootverpakking te koop?![]()
mghihihih
heb zoveel glitterlakjes, aceton is dan wel een zegen, maar ';t gaat wel hard
Bij mij gaat het er ook hard doorheen. Gebruik nu de Ebelin nagellackentferner mit acetone und fruchtig-frischer duft von der DM.quote:Op zondag 29 november 2009 21:35 schreef Daph_ het volgende:
[..]Ik heb hier vier soorten removers staan en ze gaan allemaal ontzettend hard.. Die van Essence vind ik het minst stinken maar die flessen zijn weer niet "groot" te krijgen..
Ik had eerst van de Etos, met een mini gaatje, moest je knijpen.quote:Op zondag 29 november 2009 21:33 schreef Mirjam het volgende:
is aceton ergens in grootverpakking te koop?![]()
mghihihih
heb zoveel glitterlakjes, aceton is dan wel een zegen, maar ';t gaat wel hard
quote:Op zondag 29 november 2009 21:40 schreef bernies het volgende:
[..]
Bij mij gaat het er ook hard doorheen. Gebruik nu de Ebelin nagellackentferner mit acetone und fruchtig-frischer duft von der DM.
Ruikt lekker fris!
Ja, klopt... en als je denkt dat je bent bijgelezen staan er alweer allemaal nieuwe reacties.. ik houd het niet meer bij hoor...quote:Op zondag 29 november 2009 21:41 schreef bernies het volgende:
Ja idd Lyndje gaat nergens over en overal op reageren is bijna niet te doen...helaas!!!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |