Er werd op z'n minst mee gedreigd dat hij lastig gevallen zou worden. En aangezien ik die Chiel niet ben, weet ik niet of die Chiel daadwerkelijk is lastig gevallen of dat dat echt gaat gebeuren als ik iets post wat bepaalde mensen niet bevalt.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:06 schreef Ticker het volgende:
Telkens maar insinueren dat ene Chiel wordt lastig gevallen? Waar bazeer je dat op?
Man.. de meeste indo's zijn gewoon 100% westers opgevoed hoorquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:06 schreef Ticker het volgende:
Denk je nou echt dat een indo chick zo denkt? Flikker toch, die houden zich echt wel met andere dingen bezig dan dat nederlandse gezanik wat zo lekker herkenbaar is bij jou.
En dan nog, alsof alle Hollanders hetzelfde zijnquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:10 schreef Flammie het volgende:
Man.. de meeste indo's zijn gewoon 100% westers opgevoed hoor![]()
Ze lijken echt in niks op de mensen die in indonesie zelf wonen en daar zijn opgegroeid...
Ga je weer.. losse flodder.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:10 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Er werd op z'n minst mee gedreigd dat hij lastig gevallen zou worden. En aangezien ik die Chiel niet ben, weet ik niet of die Chiel daadwerkelijk is lastig gevallen of dat dat echt gaat gebeuren als ik iets post wat bepaalde mensen niet bevalt.
En dat is de reden dat ik een foto van mezelf in mijn fotoboek heb gezet. Als er nu nog iemand is die Chiel gaat lastig vallen/bedreigen/bedreigen om lastig te vallen, dan voel ik me niet meer medeverantwoordelijk.
Joh bedankt voor de info, heb namelijk nog nooit indo's gezien hoor.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:10 schreef Flammie het volgende:
[..]
Man.. de meeste indo's zijn gewoon 100% westers opgevoed hoor![]()
Ze lijken echt in niks op de mensen die in indonesie zelf wonen en daar zijn opgegroeid...
Indo's hier hebben op Nederlandse scholen gezeten en gaan met grotendeels Nederlandse mensen om. Spreken de indonesische taal niet en zijn behalve hun moeder of oma niet de indonesische mensen zoals we die kennen van het verre oosten... ze komen gewoon erg in de buurt van onze 100% nederlandse medemensch![]()
En dus ben ik volgens mij (ondanks mijn huidskleur en uiterlijk) gewoon nog meer Thais dan de meeste Thaise kinderen die hier zijn opgegroeid(ja dat is een grapje
)
Bovendien zit er nog een groot verschil tussen Indo's en Indonesiers. En daarbij ben ik ook nog eens net zoveel Chinees (kwart) als dat ik Indisch (kwart) ben en 2x zoveel Nederlands (half) als dat ik Indisch benquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:10 schreef Flammie het volgende:
Man.. de meeste indo's zijn gewoon 100% westers opgevoed hoor![]()
Ze lijken echt in niks op de mensen die in indonesie zelf wonen en daar zijn opgegroeid...
Indo's hier hebben op Nederlandse scholen gezeten en gaan met grotendeels Nederlandse mensen om. Spreken de indonesische taal niet en zijn behalve hun moeder of oma niet de indonesische mensen zoals we die kennen van het verre oosten... ze komen gewoon erg in de buurt van onze 100% nederlandse medemensch![]()
Een indo is toch het kind van een blanke en een indonesier of heb ik mijn huiswerk nou niet goed gedaan?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:16 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Bovendien zit er nog een groot verschil tussen Indo's en Indonesiers. En daarbij ben ik ook nog eens net zoveel Chinees (kwart) als dat ik Indisch (kwart) ben en 2x zoveel Nederlands (half) als dat ik Indisch ben.
Er staan zoveel foto's van mij op internet, waarvan die in mijn fotoboek er eentje is. Maar goed, ik heb dus een juiste voorspelling gedaan:quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:13 schreef Ticker het volgende:
Je bent doodsbang dat je foto op internet komt en een kat in het nauw maakt rare sprongen dat merk ik nu wel.
quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:03 schreef JoepiePoepie het volgende:
(Jij zult dat natuurlijk interpreteren als 'zie je wel, je wilt je echte gegevens hier niet').
LEKKER BOEIEND!quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:16 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Bovendien zit er nog een groot verschil tussen Indo's en Indonesiers. En daarbij ben ik ook nog eens net zoveel Chinees (kwart) als dat ik Indisch (kwart) ben en 2x zoveel Nederlands (half) als dat ik Indisch ben.
Het is niet zo moeilijk om te voorspellen wat mensen gaan zeggen als je zelf doorhebt hoe raar je reageerdquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:17 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Er staan zoveel foto's van mij op internet, waarvan die in mijn fotoboek er eentje is. Maar goed, ik heb dus een juiste voorspelling gedaan:
[..]
Niet per definitie: Letterlijk betekent het gemengd Europees, gemengd Aziatisch bloedquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:17 schreef Flammie het volgende:
Een indo is toch het kind van een blanke en een indonesier of heb ik mijn huiswerk nou niet goed gedaan?
Dus als ik een kind krijg met mijn Thaise vriendin is het een Indo?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:19 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Niet per definitie: Letterlijk betekent het gemengd Europees, gemengd Aziatisch bloed. Mijn oma was 100% Chinees, getrouwd met mijn opa, een Indisch man.
Mediaconsument is ook erg bang dat zijn foto op het internet komt overigensquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:19 schreef Ticker het volgende:
[..]
Het is niet zo moeilijk om te voorspellen wat mensen gaan zeggen als je zelf doorhebt hoe raar je reageerd
Dat is hetzelfde als dat ik een neger uitmaak voor zwarte en vervolgens ga gokken dat er wel iemand is die mij racist noemt.
We noemen dat OBVIOUS!! Troll is OBVIOUS!
Die zit niet te zaniken dat hij een bepaald individu is en houdt gewoon van privacy.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:20 schreef Flammie het volgende:
[..]
Mediaconsument is ook erg bang dat zijn foto op het internet komt overigens
Tja, als je eerst een maand aan een stuk bijdehandt loopt te doen over waarom ik denk dat jij een jongen bent, ik dan je naam plaats en je meteen vraagt waar ik de naam chiel vandaan heb of ik hem weg wilde halen, wat ik toen ook deed overigens, dan lijkt het me erg duidelijk dat je flink door de mand bent gevallen. Deze posts van je geven dan ook aan hoe krampachtig jij jezelf probeert te verdedigen, je verzint zelfs verhalen over een of andere chiel die lastiggevallen en bedreigd zou zijn. Verder kom je dan ook niet echt over als een 40 jarig Indonesisch vrouwtje met erg dikke brillenglazen.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:03 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
<owjee wat ben ik toch zielig>
hij is toch de guru, de leraar waar we allemaal van moeten leren?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:22 schreef Ticker het volgende:
[..]
Die zit niet te zaniken dat hij een bepaald individu is.
Toch leuk dat je de aandacht even wou weg focussen.
Dat was de definitie die vroeger in het woordenboek stond. Ik wilde zelf natuurlijk ook wel weten wat ik wasquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:20 schreef Flammie het volgende:
Dus als ik een kind krijg met mijn Thaise vriendin is het een Indo?
Als Pietje een kind krijgt met een korean is het ook een indo?
Ik volg het niet
Het is geen werkwoordquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:22 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Tja, als je eerst een maand aan een stuk bijdehandt loopt te doen over waarom ik denk dat jij een jongen bent, ik dan je naam plaats en je meteen vraagt waar ik de naam chiel vandaan heb of ik hem weg wilde halen, wat ik toen ook deed overigens, dan lijkt het me erg duidelijk dat je flink door de mand bent gevallen. Deze posts van je geven dan ook aan hoe krampachtig jij jezelf probeert te verdedigen, je verzint zelfs verhalen over een of andere chiel die lastiggevallen en bedreigd zou zijn. Verder kom je dan ook niet echt over als een 40 jarig Indonesisch vrouwtje met erg dikke brillenglazen.![]()
Verder bewijs je mijn vorige punt wederom, jij kunt dit niet met rust laten, jij gaat er dan ook al maanden over door. Kennelijk stelt jouw leven dan ook niet meer voor dan een facade op het internet, gecombineerd met wat kroegentochten in het weekend.
Ow, en over je link, het is niet mijn probleem dat ToT en Lavenderr jouw bedrog geloven, daar heb ik dan ook al mijn conclusies over getrokken. Het is dan ook overduidelijk dat jij niets om dat forum geeft, Je ondertitels + fotoboek onderstrepen dat feit.
Oftewel succes verder en onthoud dat wat eerlijkheid je zou sieren. Bedankt verder voor het vermaak.
Bedankt voor je snelle opmerking, doch kan ik je vertellen dat je uit de zin kunt opmaken dat het niet als werkwoord bedoeld is.quote:
Waarom schrijf je het dan met dt ?quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:25 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Bedankt voor je snelle opmerking, doch kan ik je vertellen dat je uit de zin kunt opmaken dat het niet als werkwoord bedoeld is.
Verder gaat het wel erg snel nu met de reacties.![]()
Vervelen jullie je ofzo?
Gelukkig leven we in een tijdperk waarin contactlenzen bestaanquote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:22 schreef mediaconsument het volgende:
Verder kom je dan ook niet echt over als een 40 jarig Indonesisch vrouwtje met erg dikke brillenglazen.![]()
De reden heb ik je meerdere malen duidelijk gemaakt:quote:Verder bewijs je mijn vorige punt wederom, jij kunt dit niet met rust laten, jij gaat er dan ook al maanden over door.
quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:03 schreef JoepiePoepie het volgende:
Nee, maar ik heb het je al eerder gezegd. Ik vind het prima dat je denkt dat ik _Led_, Michielos, Flammie, jou ben of een ander wijf, maar zodra ik merk dat er iemand lastig gevallen gaat worden die er niks mee te maken heeft, dan vind ik dat echt te ver gaan. Ik begrijp niet dat je dat zo raar vindt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |