nee dat is een sticker. de GAIK platen zijn niet zichtbaarquote:
De breng foto is door marcel1970 gemaakt dacht ikquote:
Enkellucht achter in plaats van dubbellucht.quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:53 schreef BeefRWijker het volgende:
[ afbeelding ]
Zoekplaatje: wat mankeert hier aan?
Oh, op die manierquote:Op dinsdag 15 december 2009 20:08 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
De breng foto is door marcel1970 gemaakt dacht ik
Dit lijkt me toch geen bus die de openbare weg op kan met zo'n sticker. De achterlichten, knipperlichten en de kentekenplaat zijn niet goed / juist zichtbaar.quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:53 schreef BeefRWijker het volgende:
[ afbeelding ]
Zoekplaatje: wat mankeert hier aan?
Douce points a Deux Chevaux.quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:50 schreef 2cv het volgende:
[..]
Enkellucht achter in plaats van dubbellucht.
Die waren er afgelopen week alquote:Op woensdag 16 december 2009 08:28 schreef BeefRWijker het volgende:
[ afbeelding ]
De lagevloer stadswagens zijn kennelijk ook gearriveerd in Groningen.
Geen idee, maar het aantal 8100/8200 amba's in Fryslân is enorm hoogquote:Op woensdag 16 december 2009 08:06 schreef BeefRWijker het volgende:
[ afbeelding ]
8836 is er in ieder geval wel. Da's al 2 van de 18.
Had overigens begrepen (van een sjoof van Harlingen) dat ze in week 48 al uit Fryslân weg hadden moeten zijn.
Zijn de beoogde vervangers van die MANnekes nu eigenlijk wel aangekomen of zijn die ook gelijk gecancelled?
quote:Op woensdag 16 december 2009 07:53 schreef BeefRWijker het volgende:
Hee Ou, je gasbrommers zijn gearriveerd.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Inderdaad ja, en dan is het een stadswagen, ze zijn ook elders beschikbaar. Ik zag deze eergisteren in Appingedam rijden en hij kwam vanuit de stad Groningen.quote:Op woensdag 16 december 2009 10:39 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Die waren er afgelopen week al
Qbuzz rijdt op de P+R alleen met gelede Citaro's. Die gelede MAN's zijn eigendom van Arriva en niet van het ovbureau of welke overheidsinstantie dan ook. Vier stuks gaan naar Ameland en de rest zal verkocht worden en naar Scandinavië gaan.quote:Op woensdag 16 december 2009 18:09 schreef marcel.nl het volgende:
Kan iemand mij zeggen; zijn alle P+R citybussen van Groningen stad nu ook vervangen door die gelede citaro's ? Ik had eens gelezen dat de gelede man, aardgasbussen door het ovbureau waren gekocht in plaats van Arriva, waardoor ze dus konden blijven. Iemand die nagenoeg nieuwe (eind sept 2008) bussen nog gezien de afgelopen dagen ?
Eigenlijk moet je nu je geld terugvragen in plaats van hier te mekkeren.quote:Op woensdag 16 december 2009 19:31 schreef brandsrus het volgende:
Liever dat dan een half uur in de kou staan en geen service verlenen om een extra bus te sturen ofzo.
quote:Op woensdag 16 december 2009 19:22 schreef brandsrus het volgende:
Qbuzz maakt een chaos van het OV in Groningen. Lijnen 11,15 veel te druk en rijden niet op tijd. Zonder routedisplay's en onduidelijk wie wat rijdt.
Stonden we mooi vanmiddag in Zuidhorn, lijn 11 reed gewoon niet eens terwijl hij behoort te rijden. Kwam er een bus binnen met op de display lijn 15 en reed leeg terug :S Kon ons makkelijk meenemen, nee dus. Klantenservice gebeld maar die zijn ook zo brak als maar kan. Dan maar weer de trein genomen naar Groningen.
Jammer dat Arriva niet gewoon de gunning heeft over dat OV gebied, die reed tenminste keurig op tijd en was alles helder en duidelijk.
en die hadden geheid NOG meer bezuinigd..quote:Op woensdag 16 december 2009 19:28 schreef Ofyles2 het volgende:
Maar Arriva had daarvoor wel een rijdend kerkhof voor nodig.
Vast weer Amba's? Misschien gingen ze ook nog schuiven met andere regio's om kosten uit te sparen.quote:Op woensdag 16 december 2009 19:42 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
[..]
en die hadden geheid NOG meer bezuinigd..
en dan had je mischien wel nog nieuwe wagens gehad ( concessie eis? ) dus kijk je maar niet scheel op Arriva
quote:Op woensdag 16 december 2009 19:47 schreef Peterselieman het volgende:
in ZOF is het nu juist minder geworden dan het was. De lijnen 11/15 zijn in Groningen best lastig te doen, omdat het veel veevervoer is. Andere lijnen kampen weer met eigen problemen.
En heus bij Arriva ging het ook niet altijd goed, want ik heb regelmatig gezien dat de ene lijn elf de voorliggende bus inhaalde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |