Dat wordt dan nog even geduld hebben dus als het doorgaat.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:34 schreef ferrari_rood het volgende:
Ja nieuwbouw het moet zelfs nog gebouwd worden.
Meestal liggen de batterijen eruit dus ze kunnen niet bellen.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:35 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Krijg je ook opeens hogere rekeningen? Het kan best zijn dat ze stiekem bellen als je weg bent. Het is lastig toetsen, dus een foutje is snel gemaakt en voor je het weet doen dan niet meer alle functies het.
Huis in dezelfde woonplaats?
Dat heb ik gevraagd. Ze konden écht niets doen.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:32 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Dan moet je reageren met "ok, wie kan dat onderzoek dan wél voor me uitvoeren?". Als die sukkels niet eens kunnen controleren wie hun netwerk opkomt.... dat zou betekenen dat je iemand met internet+bellen onbeperkt kan lastigvallen en bedreigen, ik denk niet dat KPN graag zou zien dat dat in het nieuws komt
"die chick" is dat niet afgekapt dan?!quote:Op woensdag 25 november 2009 19:11 schreef Greys het volgende:
Ik word nu alweer vier keer in vijf minuten gebeld door een 00000000-nummer
Gaat dat gezeik nu weer beginnen? Was een paar weken geleden ook al dagelijks. Toen was het even stil, nu is het er weer. Blerg. En een KPN onderzoek heeft geen zin, dat werkt niet bij internet+bellen, zo vertelden ze me.
Maar ik heb nog een apparaatje van toen ik alleen woonde dat alle 00000000-nummers gewoon blokkeert, dus dat ga ik eens opzoekenIk verdenk die chick, jeweetwel, van Heer G.
Goed plan, ik bel je toch altijd mobielquote:Op woensdag 25 november 2009 19:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat heb ik gevraagd. Ze konden écht niets doen.
En inderdaad, dan kan je onbeperkt lastig gevallen worden. Dan moet je maar geen internet+bellen nemen, zo schijntVan een klant meer of minder liggen ze klaarblijkelijk niet wakker
Maar dan gooi ik binnenkort echt het internet+bellen er uit en neem ik iets anders. En een ander nummer. Want ik ben het echt zat. Of ik gooi de hele normale telefoon er uit, dan bel ik wel alleen mobiel.
Jawel, maar waarschijnlijk is zij daar dus niet blij mee en dat uit ze dan op deze manier.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:43 schreef Qwea het volgende:
[..]
"die chick" is dat niet afgekapt dan?!
Je smaakpapillen zijn stuk,lekker man die honing mosterd sausquote:Op woensdag 25 november 2009 19:42 schreef Qwea het volgende:
[quote]Op woensdag 25 november 2009 18:49 schreef Greys het volgende:
[..]
WAAR GA JE ZO HEEN?
(Of mag ik het niet weten omdat ik Maes niet ben)
[/quote
De mac. Ik ben nu 1kg aangekomen, en het is de schuld van maes. Ooh en maes? MM had hem, ik de mcchicken. Wat een goor ding die sensationben blij dat ik hem niet genomen heb
Geen vrouw gemener dan een in de steek gelaten vrouwquote:Op woensdag 25 november 2009 19:47 schreef Greys het volgende:
[..]
Jawel, maar waarschijnlijk is zij daar dus niet blij mee en dat uit ze dan op deze manier.
Denk ik hoor.
aaah, oke.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:47 schreef Greys het volgende:
[..]
Jawel, maar waarschijnlijk is zij daar dus niet blij mee en dat uit ze dan op deze manier.
Denk ik hoor.
Nee manquote:Op woensdag 25 november 2009 19:47 schreef Maes het volgende:
[..]
Je smaakpapillen zijn stuk,lekker man die honing mosterd saus
Buikpijnquote:
True.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:47 schreef Maes het volgende:
[..]
Geen vrouw gemener dan een in de steek gelaten vrouw
Met zoonlief gaat het prima, die is weer helemaal gezond!quote:Op woensdag 25 november 2009 18:58 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Hoi Bamba![]()
Hoe is het met je vader?
En met je zieke zoon?
Ik weet niet of er tegenwoordig huistelefoons bestaan die 00000-nummers kunnen blokkeren, dat je dat in kunt stellen. Ben al wezen zoeken. Heb net Heer G gebeld dat we de gewone telefoonlijn er uit smijten. Dat vond ie prima, maar ik weet niet of we dan nog wel internet kunnen hebben aangezien hier geen kabelinternet bestaat.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:46 schreef Maes het volgende:
[..]
Goed plan, ik bel je toch altijd mobiel
Helpt een aspirientje tegen zoiets?quote:
Nee dat heeft ze niet, ze woont alleen met haar 2 kinderen.quote:Even een vraagje puur uit nieuwsgierigheid hoorDat kutwijf, heeft die ook een relatie? Of weet je dat niet? Als je het niet wilt vertellen niet doen hoor!
![]()
Mooi zo! Fijn dat het ook wat beter gaat met je vader.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:53 schreef Bamba het volgende:
[..]
Met zoonlief gaat het prima, die is weer helemaal gezond!
Met mijn vader gaat het redelijk, morgen wordt hij gekatheriseerd. Hij heeft al fysiotherapie gehad en dat ging goed!
Geen idee, ik denk het nietquote:Op woensdag 25 november 2009 19:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Helpt een aspirientje tegen zoiets?
Sterkte
[..]
Nee dat heeft ze niet, ze woont alleen met haar 2 kinderen.
Dus die zag het al helemaal zitten met Heer G. En nu zal ze wel pissed zijn dat ie haar toen een mail heeft gestuurd dat hij alle contact wilde verbreken.
Fijn dat je zoon weer beter is.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:53 schreef Bamba het volgende:
[..]
Met zoonlief gaat het prima, die is weer helemaal gezond!
Met mijn vader gaat het redelijk, morgen wordt hij gekatheriseerd. Hij heeft al fysiotherapie gehad en dat ging goed!
neuh, ik plaag graagquote:Op woensdag 25 november 2009 19:09 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik wilde ook niet zeiken hoor, zo kwam het toch niet over hoop ik?
Je bent gewoon zenuwachtigquote:Op woensdag 25 november 2009 19:58 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Geen idee, ik denk het nietIk loop de hele week al te kwakkelen ik ga verdorie morgennacht op vakantie! Lets get it over with!
![]()
Fijn dat het al wat beter gaatquote:Op woensdag 25 november 2009 19:53 schreef Bamba het volgende:
[..]
Met zoonlief gaat het prima, die is weer helemaal gezond!
Met mijn vader gaat het redelijk, morgen wordt hij gekatheriseerd. Hij heeft al fysiotherapie gehad en dat ging goed!
quote:Op woensdag 25 november 2009 20:18 schreef Greys het volgende:Ik heb zojuist mijn vaste telefoonlijn opgezegd!
![]()
He, dat voelt goed! En ADSL kon ik gewoon behouden, Internet basis abonnement.
Pleurt op met die vaste telefoon en het gestalk!
Yezzzz goed gedaanquote:Op woensdag 25 november 2009 20:18 schreef Greys het volgende:
Ik heb zojuist mijn vaste telefoonlijn opgezegd!
![]()
He, dat voelt goed! En ADSL kon ik gewoon behouden, Internet basis abonnement.
Pleurt op met die vaste telefoon en het gestalk!
Binnen 10 werkdagen ligt ie er af. Hoezee.
Waar is ze eigenlijk.quote:Op woensdag 25 november 2009 20:19 schreef Nonneke het volgende:Er is er een jarig hoera hoera dat kun je wel zien dat is
oh-oh
![]()
![]()
HIEPERDEPIEP HOERAAAAAAAAAAAAAA
![]()
HIEPERDEPIEP HOERAAAAAAAAAAAAAA
![]()
HIEPERDEPIEP HOERAAAAAAAAAAAAAA
Nou he?quote:Op woensdag 25 november 2009 20:18 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Daar ook weer van af, geen halve maatregelen!
Oh leuk!quote:Op woensdag 25 november 2009 20:06 schreef Maes het volgende:
![]()
Oja ik mag legaal naar de prenatal
![]()
Collega is vader geworden
Die bewaren ze eerst een tijdje neem ik aan? Anders krijg je altijd telefoon van een anderquote:Op woensdag 25 november 2009 20:19 schreef DeZwabber het volgende:
arme stakker die het nummer na jou krijgt
Dat behoeft wat nuance. Het is waar aan de ene kant. Aan de andere kant ligt het gewoon niet aan de vrouw, maar aan de man die ervoor kiest om twee vrouwen te belazeren en er altijd bij tenminste eentje mee weg komt.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:52 schreef Goodbye het volgende:
[..]
True.
Ik ben er ook één geweest, en ik was een bitch![]()
ik geloof dat het vrij random gaat, neh toch niet jouw probleemquote:Op woensdag 25 november 2009 20:20 schreef Greys het volgende:
Die bewaren ze eerst een tijdje neem ik aan? Anders krijg je altijd telefoon van een ander
Dat wilde ik net ook al zeggen (maar ik hing te druk bij de KPN aan de lijnquote:Op woensdag 25 november 2009 20:22 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dat behoeft wat nuance. Het is waar aan de ene kant. Aan de andere kant ligt het gewoon niet aan de vrouw, maar aan de man die ervoor kiest om twee vrouwen te belazeren en er altijd bij tenminste eentje mee weg komt.
En ja, ik heb helaas ook ervaring.
En hey.... vrouwen pikken dit toch ook heel erg vaak van hun partner.
Wel eerst deze even lezen he, ik ben zelf bijna aan het einde, Strega heeft hem al uit.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:09 schreef nokwanda het volgende:
Ik heb net muffins gemaakt. Beetje aangebrand, maar het was het eerste zoete ding dat ik maakte met mijn nieuwe kleine electrische oventje. Gister een god gelukte ovenschotel![]()
Zal volgende week eens appeltaart proberen om mee te nemen als we sinterklaas gaan vieren bij dochter van
En op 6 december gaan we echt echt een weekje de hort op. We gaan naar Carcassonne
Ik denk dat zij denkt dat zij het zo ziet dat jij nu haar kerel hebt afgepaktquote:Op woensdag 25 november 2009 20:25 schreef Greys het volgende:
Nee maar serieus... ik ben ook wel eens 'die andere' geweest, maar dan ga je toch niet daarna de vrouw/vriendin lastig vallen?Ze weet al dat ik het weet, wat wil ze nog meer?
Zit er dik in ja. Ieder heeft zijn verhaal en ik wil er wel een wedje op leggen dat jij de boze heks bent in haar verhaal.quote:Op woensdag 25 november 2009 20:26 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik denk dat zij denkt dat zij het zo ziet dat jij nu haar kerel hebt afgepakt
Sommige mensen vinden het eng om na een ongeluk weer in de auto te stappen.quote:Op woensdag 25 november 2009 20:23 schreef nieslief het volgende:
kopiepaste uit irc vraagje van A-E: durf je nu al wel weer auto te rijden notsweet ?
Ja hoor ik heb niks fout gedaan dus ik zie niet in waarom ik niet zou kunnen rijden. Nu niet natuurlijk aangezien ik medicijnen heb en spierpijn (ik wil wel om me heen kunnen kijken). Maar als ik me weer fit voel moet dat goed komen. Zal best eng zijn de eerste keer weer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |