924, 928, 968, Boxter, Panamera, Cayenne, Carrera GT (en vast nog een heleboel anderen)quote:Op maandag 23 november 2009 19:57 schreef Hyperdude het volgende:
Beste is natuurlijk Porsche.
Maar die hebben maar 2 modellen in 60 jaar ontwikkeld.![]()
356 en 911
Het is niet verkrachten als ze niet tegen sparteltquote:Op maandag 23 november 2009 15:15 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Aan een verlamd fotomodel heb je ook niets, toch?
en de 924 was absoluut geen geweldige auto...quote:Op maandag 23 november 2009 20:01 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
924, 928, 968, Boxter, Panamera, Cayenne, Carrera GT (en vast nog een heleboel anderen)
nee ... maar is wel de 944 Turbo van afgeleid en dat was wel weer een spraakmaker toendertijd.quote:Op maandag 23 november 2009 20:02 schreef Ps2K het volgende:
[..]
en de 924 was absoluut geen geweldige auto...
Duussss ... Carrera GT is geen Porsche?quote:Op maandag 23 november 2009 20:04 schreef Hyperdude het volgende:
Echte Porsche's hebben de Boxermotor op de verkeerde plek.
Ja, maar wat is de lol van een auto die je niet het hele circuit kan laten zienquote:Op maandag 23 november 2009 20:01 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Het is niet verkrachten als ze niet tegen spartelt
Bij de meest geweldige auto's vind ik innovatie ook zwaar meetellen eigenlijk. Dan valt zo'n beetje elk jappenmerk al afquote:Op maandag 23 november 2009 20:15 schreef Googolplexian het volgende:
Ik denk toch echt dat het een Jappenmerk wordt. Wagens van voor 1960 zullen hier toch niet ter sprake komen dus die Jappen tellen net zo hard mee.
Gek genoeg zijn de Jappen weinig innovatief (behalve een extra knopje hier en daar zijn het nooit wereldverbeterende uitvindingen ... hooguit een perfectie van een bestaand concept) maar wat ze met hoge frequentie op de markt brengen is doorgaans meer dan redelijk.
Toyota dan?
Liever iets later met dezelfde opties en dat het heel blijft dan een nieuwe gadget op je auto en dat je gaat showen en dan is het al stuk na 3 weken.... Createur de autombiel, jaja je blijft bezig....quote:Op maandag 23 november 2009 20:24 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Bij de meest geweldige auto's vind ik innovatie ook zwaar meetellen eigenlijk. Dan valt zo'n beetje elk jappenmerk al af
Noem 1 Toyota met meer dan 2 deuren die goed rijdt.quote:Op maandag 23 november 2009 20:15 schreef Googolplexian het volgende:
Ik denk toch echt dat het een Jappenmerk wordt. Wagens van voor 1960 zullen hier toch niet ter sprake komen dus die Jappen tellen net zo hard mee.
Gek genoeg zijn de Jappen weinig innovatief (behalve een extra knopje hier en daar zijn het nooit wereldverbeterende uitvindingen ... hooguit een perfectie van een bestaand concept) maar wat ze met hoge frequentie op de markt brengen is doorgaans meer dan redelijk.
Toyota dan?
quote:Op maandag 23 november 2009 20:24 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Bij de meest geweldige auto's vind ik innovatie ook zwaar meetellen eigenlijk. Dan valt zo'n beetje elk jappenmerk al af
Corolla AE82...quote:Op maandag 23 november 2009 20:29 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Noem 1 Toyota met meer dan 2 deuren die goed rijdt.
Ik rijd zelf een BMW.quote:Op maandag 23 november 2009 12:07 schreef Pas259 het volgende:
[..]
Heb jij zelf wel eens een auto gehad met achterwielaandrijving?
Ik moest ff googlen om te kijken wat dat nou weer is.quote:
Landroverquote:Op maandag 23 november 2009 20:39 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Bij de meest geweldige auto's vind ik looks ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik veiligheid ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik innovatie ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik performance ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik onderhoudsgevoeligheid ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik de "groenheid" ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik productie-kwantiteit ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik bouw-kwaliteit ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik exclusiviteit ook zwaar meetellen eigenlijk;
Bij de meest geweldige auto's vind ik verkoopcijfers ook zwaar meetellen eigenlijk;
Nou mag jij een merk noemen dat aan al die voorwaarden voldoet![]()
Het wordt waarschijnlijk een gulden middenweg.
Dan is de manier om erachter te komen welk merk voldoet aan de eisen van Top Gear waarschijnlijk door te kijken welk merk overall het meeste auto's heeft rondrijden.quote:Op maandag 23 november 2009 20:44 schreef Sjabba het volgende:
Gelukkig bestaat dat merk trouwens niet, anders zou bijna iedereen erin rijden...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |