quote:
Lekker zomers...quote:
Zo, ik ben mijn nagels aan het lakken. Ik kon geen kleur kiezen dus ze worden wit!
Oooow ben gisteravond bij Sepphora in Den Haag geweest en daar hebben ze echt VEEL kleuren hoor!!quote:Op vrijdag 20 november 2009 15:59 schreef Lindytje het volgende:
Oh... en wie zei er nou iets over OPI bij alle sephora's? Waarschijnlijk stelt het niet zo heel veel voor... in Parijs laatst, in de méga-sephora-winkel, hadden ze van OPI echt maar 5 kleurtjes staan ofzo.. Misschien wordt dat hier in NL wel anders, maar mij viel het daar nogal tegen.
quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:29 schreef moussy het volgende:
Maar het is voor 5 dec, bah ik háát wachten!
Dabedoelik.quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:22 schreef Oblivion het volgende:
Maak van die 5 maar 15![]()
En zo meteen gaat de beer echt los...
Auquote:Op vrijdag 20 november 2009 16:40 schreef snkr-xxx het volgende:
Nou dames, geloof het of niet, zojuist is er weer een nagel gesneuveld en dit keer tot in het vlees. Ben t nu wel beu. Nu moet ik zeker alles zo kort maken, dit is niet mijn week!
Shit.quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:40 schreef snkr-xxx het volgende:
Nou dames, geloof het of niet, zojuist is er weer een nagel gesneuveld en dit keer tot in het vlees. Ben t nu wel beu. Nu moet ik zeker alles zo kort maken, dit is niet mijn week!
Hoe krijgen jullie toch je nagellak helemaal tegen je nagelriemen aan zonder enorm te knoeien?quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:44 schreef MinderMutsig het volgende:
Dabedoelik.![]()
![]()
OK, hier zijn ze.
Wit!
[ afbeelding ]
Auw!quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:40 schreef snkr-xxx het volgende:
Nou dames, geloof het of niet, zojuist is er weer een nagel gesneuveld en dit keer tot in het vlees. Ben t nu wel beu. Nu moet ik zeker alles zo kort maken, dit is niet mijn week!
Niet.quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:52 schreef Misstique het volgende:
[..]
Hoe krijgen jullie toch je nagellak helemaal tegen je nagelriemen aan zonder enorm te knoeien?.
ahhh die kleurtjes zijn allemaal zo leuk!quote:Op vrijdag 20 november 2009 13:13 schreef bernies het volgende:
Voor de mint kleuren liefhebbers:
http://polishpixie.blogsp(...)010-up-and-away.html
China Glaze komt met Re-Fresh mint
thanks!!!quote:Op vrijdag 20 november 2009 00:19 schreef MinderMutsig het volgende:
Kunnen jullie dit zien of moet je daarvoor ingelogd zijn? Is een fantastische tutorial voor clean up met een kwastje.
http://makeupalley.com/m_94731084
quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:44 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dabedoelik.![]()
![]()
OK, hier zijn ze.
Wit!
[ afbeelding ]
En toen met konad en mat!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Let niet op dat vieze haartje dat vast zit in mijn nagellak. Dat zag ik pas met uploaden en ik heb geen zin om nieuwe foto's te maken.
ik heb geen verwarmingquote:Op vrijdag 20 november 2009 16:54 schreef bernies het volgende:
komt het doordat het herfst is en de verwarming aan is waardoor de lucht droger is dat er zoveel nagels breken/scheuren op het moment?
Noooooo! Dus je krijgt volgende week je pakketje en je mag er pas met kerst aan komen?quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:38 schreef Oblivion het volgende:
[..]![]()
Ik heb via MiMu een bestelling ( de eerste dames!!!) bij TD voor kerst!![]()
Dat wordt ook uitzitten...
Ik denk niet dat dat iets voor mij is, dan kwast ik veel te veel nagellak weer weg die wél goed zit.quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:57 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Niet.
http://makeupalley.com/m_94731084
Nou ja, dat is niet helemaal waar. Ik kan het inmiddels vrij goed en hoef het nog maar een klein beetje bij te werken maar in het begin was dit de enige manier voor mij om de boel netjes te krijgen.
Yep... En ik kan dat...quote:Op vrijdag 20 november 2009 17:05 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Noooooo! Dus je krijgt volgende week je pakketje en je mag er pas met kerst aan komen?
Zoiets?quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:57 schreef moussy het volgende:
Leuk MiMu!!
Obli, de horror, nóg langer wachten!!
Volgens mij is mn rode lak van catrice stiekem permanent marker, mn rood witte stips zijn nog keurig, niet gechipt en mn lieveheersbeesten zijn ook echt nog keurig, maar die gaan er aan want er moet geknipt worden, nu iets nieuws verzinnen voor op de tenen
Arme snkr....quote:Op vrijdag 20 november 2009 17:31 schreef snkr-xxx het volgende:
Ik vind iedereen hier zo lief (L)
[ afbeelding ]
even kijken of dit lukt vanaf mobiel, ben niet thuis :p.
Obli, hmm kan 't in overweging nemen, maar misschien begin ik wel weer opnieuw..
Ik ben net wezen kijken, en het is echt een display vol hoor! Echt heel veel kleurtjes. Maar wel erg duur...quote:Op vrijdag 20 november 2009 15:59 schreef Lindytje het volgende:
Oh... en wie zei er nou iets over OPI bij alle sephora's? Waarschijnlijk stelt het niet zo heel veel voor... in Parijs laatst, in de méga-sephora-winkel, hadden ze van OPI echt maar 5 kleurtjes staan ofzo.. Misschien wordt dat hier in NL wel anders, maar mij viel het daar nogal tegen.
Of het hetzelfde is weet ik niet maar het doet volgens mij wel hetzelfde.quote:Op vrijdag 20 november 2009 17:49 schreef Mirjam het volgende:
mimu, tof die muzieknoten!
ik was dus net bij kruidbat, ff bijna pure alcohol gehaaldm dat was toch ideaal om je nagels goed vetvrij te maken voor het lakken?
ik stond met die essence fresh start in m'n hand die je aangeraden had Mindermutsig, en zag toen die alcohol. is hetzelfde toch?
en pure aceton meegenomen, voor de nagelrandjesschoonmaaktoestanden
Wel handig om kleurtjes in het echt te zien voor je online besteld.quote:Op vrijdag 20 november 2009 17:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik ben net wezen kijken, en het is echt een display vol hoor! Echt heel veel kleurtjes. Maar wel erg duur...
Daar stond ik ook van te kijken. Had niet verwacht dat wit me zou staan.quote:Op vrijdag 20 november 2009 18:24 schreef Sarabi het volgende:
Wat leuk MinderMutsig!
Sowieso gewoon helemaal wit is toch ook niet verkeerd
dan gebruik ik gewoon de pure alcohol, veel meer voor die prijsquote:Op vrijdag 20 november 2009 18:13 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Of het hetzelfde is weet ik niet maar het doet volgens mij wel hetzelfde.![]()
Oh my god. Die zijn gaafquote:Op vrijdag 20 november 2009 16:44 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dabedoelik.![]()
![]()
OK, hier zijn ze.
Wit!
[ afbeelding ]
En toen met konad en mat!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Let niet op dat vieze haartje dat vast zit in mijn nagellak. Dat zag ik pas met uploaden en ik heb geen zin om nieuwe foto's te maken.
Me likes ^^/quote:Op vrijdag 20 november 2009 18:53 schreef mmascha het volgende:
MiMu: Wat gaaf! Wie had die plate nou laatst besteld? Het is echt heel mooi zo zwart/wit!
Obli: ik heb vandeweek een proefpakketje canes maken gekochtIk ga het alleen niet op mijn nagels plakken. Ik wil er kralen van maken en theelichthoudertjes ofzo. Het is nog best moeilijk om het netjes te rollen en zo smal te krijgen.
Dit heb ik nu op:(dat rood zijn bloemetjes)
[ afbeelding ]
Mijn nichtje viert zondag haar verjaardag en ik hoop dat het een beetje opvalt. Je moet mensen er voorzichtig aan laten wennen.
quote:Op vrijdag 20 november 2009 19:02 schreef Crientj het volgende:
[..]
Me likes ^^/
Ik moet wel wennen trouwens.. Heb zo juist mijn nagellak eraf gehaald, morgen gaan ze toch in een handschoen voor een hele dag. Lak ze maandag wel weer
Edit:
Lees nu pas het gebeuren over fimo;
Kralen maken van fimo (Yay, ik heb hier nog een enorme partij liggen die geschuurd moeten worden) kan je bv doen door een bolletje te nemen, dan een cane zo dun mogelijk te snijden en de tussenstukjes op te vullen met dezelfde kleur die je hebt gebruikt voor je cane. ;o
Hoef je ook niet moeilijk te doen met rollen en er dan achter komen dat het patroontje van je cane helemaal vervormt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |