Dat klopt Paul..Jensen heeft namelijk lang in Canada gewoont. ik vind hem goed Engels spreken.quote:
quote:Robert Jensen zou de David Letterman van Nederland kunnen worden, maar die kans laat hij liggen. Dat zegt radio-dj Rob Stenders, die bij Yorin FM samenwerkte met Jensen, in Veronica Magazine. Letterman is een populaire Amerikaanse talkshowhost. “Jammer dat hij zijn talent te vaak verspilt aan goedkoop plat scoren. Hij kan echt David Letterman zijn, maar beperkt zich te vaak tot het maken van een freakshow. Haal eens een keer alles uit de kast, Robert!“, zo laat Stenders weten.
Zelf zou Stenders niet zo snel op de bank ban Jensen gaan zitten. “Ik zou niet bij Jensen! gaan zitten. Ik probeer altijd een verdomd goede reden te hebben voordat ik op tv kom met mijn tronie. In tegenstelling tot veel mensen vind ik Jensen wel een enorm tv-talent. Hij is een uitstekende presentator en een van de weinigen die een heel goed interview in het Engels kan doen. Personality heeft hij ook, net als de gevatheid en intelligentie om zo’n programma te dragen.“
Eensquote:Op donderdag 1 april 2010 23:53 schreef Michie_ het volgende:
Weet niet of het al gepost is maar Rob stenders over Jensen:
[..]
Nietquote:Op vrijdag 2 april 2010 00:10 schreef Ronaldsen het volgende:
We kunnen wel concluderen dat z'n comeback mislukt is
En Jensen lelijk doen over Peter vd Vorst dat ie weinig kijkers trekt met zijn programma 'Kat in de Zak'quote:Op vrijdag 2 april 2010 10:49 schreef jantje84 het volgende:
317.000 kijkers, ook in dat opzicht is de 'comeback' mislukt.
Inderdaad, Jensen haalt nog niet eens de helft. Dit zijn cijfers zwaar onder het zender gemiddelde, hij moet dus zn mond houden. Vond het gisteren ook een matige uitzending. Ik ben een beetje klaar met Jensen.quote:Op vrijdag 2 april 2010 10:58 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
En Jensen lelijk doen over Peter vd Vorst dat ie weinig kijkers trekt met zijn programma 'Kat in de Zak'
wat heeft hij stukker minder kijkers dan Peter.
Je vergeet dat Vd Vorst op RTL4 zit waar bijna ieder programma succesvol is, Jensen op RTL5 waar bijna ieder programma matig scoort.quote:Op vrijdag 2 april 2010 10:58 schreef Haaibaaike het volgende:
En Jensen lelijk doen over Peter vd Vorst dat ie weinig kijkers trekt met zijn programma 'Kat in de Zak'
wat heeft hij stukker minder kijkers dan Peter.
Naja, matig scoren de programma's niet op RTL5, 't scoort prima in de doelgroep, en die is nou eenmaal wat kleiner dan die van RTL4. Maar dan alsnog scoorde Jensen! gisteren zwaar onder het zender gemiddelde.quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:09 schreef Zapper het volgende:
[..]
Je vergeet dat Vd Vorst op RTL4 zit waar bijna ieder programma succesvol is, Jensen op RTL5 waar bijna ieder programma matig scoort.
Nou kijk dan maar lekker niet meerquote:Op vrijdag 2 april 2010 11:05 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Inderdaad, Jensen haalt nog niet eens de helft. Dit zijn cijfers zwaar onder het zender gemiddelde, hij moet dus zn mond houden. Vond het gisteren ook een matige uitzending. Ik ben een beetje klaar met Jensen.
Die link had ik al gepostquote:Op vrijdag 2 april 2010 11:25 schreef Paul het volgende:
Robert en Jan ouwehoeren over beffen
http://www.snafu.nl/bericht/20/3237/JENSEN-NA-DE-SHOW!.html
Whehequote:Op dinsdag 6 april 2010 16:49 schreef Dj_Day-V het volgende:
http://www.snafu.nl/bericht/20/3294/CHATROULETTE!.html
Chatroulette
quote:Een bizarre actie van Robert Jensen. Hij heeft Gouden Kooi-winnaar Terror Jaap met een mestkar naar het huis van Albert Verlinde gestuurd. De vloeibare mest is uiteindelijk ook gedumpt bij de woning van Albert. Dit heeft de politie gemeld.
Volgens de gemeente waren Terror Jaap, een productieleider en een cameraploeg bij de woning. Die hebben verklaard dat ze in opdracht van Robert Jensen hebben gehandeld. Het was niet de bedoeling dat de mestkraan open gedraaid zou worden. Wie de mest toch heeft geloosd en of dat met opzet is gebeurd, is nog niet duidelijk.
De mest is met tuinslangen weggespoten. Waarschijnlijk is de mest in het riool bij het schone regenwater gekomen. De gemeente heeft laten weten dat alle kosten zullen worden verhaald op de daders.
Onno Hoes, de partner van Albert Verlinde, heeft gemeld dat Jaap 's ochtends met een ontbijt aan de deur stond, omdat hij iets wilde uitpraten met Albert. Maar die ging niet op de uitnodiging in. Toen Albert en Onno hun huis verlieten, kwam Terror Jaap terug met de mestkar.
RTL laat in een reactie weten: "Het gaat hier om een ludieke actie voor het nieuwe programma van Jensen, Snafu TV. Het is niet de bedoeling geweest om de mest daadwerkelijk in de tuin te gooien, maar er is per ongeluk iets op straat terechtgekomen. Dat is inmiddels opgeruimd door Jaap.
RTL geeft presentatoren als Jensen en ook Albert grote vrijheid om hun programma's te maken, maar wij houden uiteraard wel de grenzen in de gaten. Wij zullen het item eerst bekijken voordat het uitgezonden wordt."
Uh, ik moet er echt niet aan denken zeg.quote:Op donderdag 8 april 2010 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
een hele vreemde vraag, vergeef me;
hoe neuk je zoiets? neem je em op schoot?
haha, serieuze vraagquote:Op donderdag 8 april 2010 22:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Uh, ik moet er echt niet aan denken zeg.
dan ligt hij met zn neus in je navelquote:Op donderdag 8 april 2010 22:17 schreef Karina het volgende:
[..]
Hij gaat op je zitten of zo? Vrouw bovenop lijkt me geen optie, dan plet je hem.
Die beelden van Big Brotherquote:Op donderdag 8 april 2010 22:08 schreef Dj_Day-V het volgende:
Check hem drinken. Die gaat zo dood...
Hoe kun jij als grootste fan nu de uitzending gemist hebben?quote:Op vrijdag 9 april 2010 00:42 schreef Paul het volgende:
Hee wat stom, het staat er niet tussen bij rtl gemist
Ik was er niet, ik ben zo verdrietigquote:Op vrijdag 9 april 2010 10:07 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Hoe kun jij als grootste fan nu de uitzending gemist hebben?
442.000quote:Op vrijdag 2 april 2010 10:49 schreef jantje84 het volgende:
317.000 kijkers, ook in dat opzicht is de 'comeback' mislukt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |