Ja is volgens mij wel verboden, maar word toch wel enigszins gedoogd als je bv. een vrouw bent die zo een poging tot verkrachting weet te voorkomen ofzo?quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:03 schreef tombolafan het volgende:
[..]
ja ik ook! Pepperspray is toch sowieso verboden? (en helemaal als het om zoiets gaat, die moeten ze zelf eens met pepperspray in zn kruis gezicht spuiten...)
oh, dat kan natuurlijk ook nog... maar ik zou als rechter die jongen gelijk geven voor zelfverdediging!!! een of andere soa oplopen is ook niet lekkerquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:04 schreef bigbird het volgende:
[..]
Vlgs mij had die gozer voor zijn eigen verdediging dat spul bij zich en is het fout gelopen. En dan gooit de buurman het op zelfverdediging en krijgt die jongen de klacht voor het bezitten van het spul.
Slepenquote:
Nu pas je gordijnen openquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:06 schreef Ynske het volgende:
hihihi, doe net mn gordijnen open zit me een duif stom aan te kijken
jaquote:
Jahaa de auto van zwager naar de garagequote:
Maar die zat dus in zn blote tokus daar op het dak en wilde er niet vanaf?quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:12 schreef bigbird het volgende:
Van mij mogen ze allebei de bak in vanwege de ellende die ze veroorzaakt hebben in een huis met al genoeg problemen. Hopelijk heb die vent een enorme verkoudheid overgehouden aan het op het dak zitten.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:12 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Maar die zat dus in zn blote tokus daar op het dak en wilde er niet vanaf?
Waar is dat huis eigenlijk?
Het verhaal en dan ditquote:Op dinsdag 17 november 2009 10:54 schreef bigbird het volgende:
[..]
Beetje, loop nog steeds wat te hoesten, ben 2 dagen misselijk geweest en de hoofdpijn is ook nog niet weg. Mocht dit uitkomen bij artsen dan kan ik via een civiele procedure proberen de kosten te verhalen op onze buurman. Vind het maar een eikel. Bovendien zat hij daar omdat zijn vrouw in het ziekenhuis ligt...
Wist je dat mijnquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:11 schreef oh-oh het volgende:Mn collega heeft net schoentjes voor Chico op ebay gekocht, panterprint
Ze wilde eigenlijk uggs voor m kopen, maar die kunnen we nergens vinden.quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:15 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Wist je dat mijnzich dat dit weekend afvroeg of die bestaan..
Ik zei al jawel die bestaan
Cutequote:Op dinsdag 17 november 2009 11:11 schreef oh-oh het volgende:
Mn collega heeft net schoentjes voor Chico op ebay gekocht, panterprint
Wohooooowquote:
Ik heb in bed gelegen mn eigen helemaal liggen ergerenquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:20 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Wohooooow![]()
Hejje al allemaal gedaan dan?
Hoe vinje Chico zn nieuwe patta's?
Hahahaha dan had je beter gewoon op kunnen blijven kuthoerrrrrrrrquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:22 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik heb in bed gelegen mn eigen helemaal liggen ergeren![]()
Die patta's zijn kek men!
Nou ga ik vreten, en die achterlijke arts terug bellen
Wat leuk!!!quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:17 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ze wilde eigenlijk uggs voor m kopen, maar die kunnen we nergens vinden.
Dus nu krijgt ie dees![]()
[ afbeelding ]
Ze passen bij zn panterpakken ( hij heeft dr twee verschillende ) en bij zn zwarte pakken.quote:
ja, eigks welquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:24 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Hahahaha dan had je beter gewoon op kunnen blijven kuthoerrrrrrrr![]()
Smakelijk!
quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:17 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ze wilde eigenlijk uggs voor m kopen, maar die kunnen we nergens vinden.
Dus nu krijgt ie dees![]()
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:26 schreef Qwea het volgende:nou, poging 2 ik word vandaag terug gebeld
die kunnen bij zn zebrapakkenquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:26 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ze passen bij zn panterpakken ( hij heeft dr twee verschillende ) en bij zn zwarte pakken.
Bij zebra kan t ook best toch?
quote:
Misschien moet ik trouwens vrijdag een kaartje aan mezelf sturen met daarop een bedankje dat die lul eindelijk bezorgt heeftquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:27 schreef oh-oh het volgende:
[..]
![]()
mss heb je wel weer post vandaag ook!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |