Mages zijn geniaal. Ik deal 60% van de damage van mn partyquote:Op maandag 16 november 2009 21:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Zijn we weerIk ben net begonnen op een Elf Mage, speelt tot nu toe best tof, moet ik zeggen
Valt dan nog wel mee vind ik. Mijn Rogue zit nu op 45% van alle damage die mijn party heeft gedaan.quote:Op maandag 16 november 2009 21:59 schreef Silv het volgende:
Mages zijn geniaal. Ik deal 60% van de damage van mn party
Enige waar je rekening mee moet houden is dat je tank agro houdt en deze niet dood gaat.quote:Op maandag 16 november 2009 23:39 schreef Silv het volgende:
Net de Unbound quest gedaan. Was toch wel erg lastig![]()
Gelukkig wel dikke quest rewards.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben inmiddels overleden
Joa het was eigenlijk niet eens heel moeilijk, het duurde alleen erg lang, en k had redelijk wat potions moeten gebruiken omdat Wynne na een tijdje steeds geen mana meer hadquote:Op maandag 16 november 2009 23:44 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Enige waar je rekening mee moet houden is dat je tank agro houdt en deze niet dood gaat.![]()
De eerste keer ging hij direct op Wynne af. Net 10 seconden in het gevecht en ze lag al plat op de grond.![]()
De rewards zijn het meer dan waard om een aantal potions aan te verspillen.
Welke was dat dan, wat moest je doen? Heb die in quest window zien staan maar de naam zegt me niets meer.quote:Op maandag 16 november 2009 23:39 schreef Silv het volgende:
Net de Unbound quest gedaan. Was toch wel erg lastig![]()
Gelukkig wel dikke quest rewards.
SPOILER: begin van de gameOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
en in dat gebied zijn ook al gewoon meteen een stuk of 3 of 4 side quests te doen. Echt ongelofelijk! Hoeveel content past er wel niet op zo'n schijfje?![]()
Hoe bedoel je precies? Waar zit je vast?quote:Op dinsdag 17 november 2009 09:57 schreef ch0c0mel het volgende:
Ik zit vast bij die Weerwolf / Dalish Elf quest, welke keuze zal ik nemen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 09:12 schreef mirved het volgende:
[..]
Welke was dat dan, wat moest je doen? Heb die in quest window zien staan maar de naam zegt me niets meer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No resentment ever evened out a weaker hand
quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:47 schreef Seam het volgende:
[..]
Hoe bedoel je precies? Waar zit je vast?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 12:10 schreef ch0c0mel het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 12:18 schreef Seam het volgende:
[..]Bedankt! Kan nu niet wachten totdat ik weer thuis benSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben net terug uit de wilds en ga nu de Joining doen![]()
quote:Op dinsdag 17 november 2009 13:34 schreef -Dries- het volgende:
Vraagje over Alistair en Morrigan (heeel vroeg in de game):SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben net terug uit de wilds en ga nu de Joining doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 13:39 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]DuidelijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb je dequote:Op dinsdag 17 november 2009 13:41 schreef Karina het volgende:
Kun je eigenlijk nog terug naar oude gebieden waar je al geweest bent? Ik heb volgens mij nog een quest van bijna in het begin die ik niet had gedaan.
Ik denk dat het deze is "Korcari Wilds Last Will and Testament".
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net ook even wat lore gelezen op de wikia. Shit gaat diiieeeep..![]()
quote:Op dinsdag 17 november 2009 13:54 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Duidelijk![]()
[..]
Heb je deVolgens mij niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net ook even wat lore gelezen op de wikia. Shit gaat diiieeeep..![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 14:15 schreef Karina het volgende:
[..]
Volgens mij niet.Ga daar maar naar op zoek danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Je kunt de moeilijkheidsgraad ook lager zetten voor dit gevecht als het te frustrerend wordt.quote:Op dinsdag 17 november 2009 15:14 schreef Cudles het volgende:
Ben nu bij de gele blood mage in de deserted building. Al 2x gewiped, denk dat ik nu maar ga proberen dat Zevran op 1tje gaat, Morrigan op de andere en ik met alle adds hopelijk op de gele.
Die vond ik over het algemeen niet al te moeilijk. Ga om een hoekje staan en lok ze naar je toe met bv Zevran, wacht tot hij om het hoekje staat en stun de blood mage / gooi al je damage erop. Als je aoe stuns oid hebt gebruik die dan ook op de hele groep, je krijgt alles wat je aggrod bij elkaar.quote:Op dinsdag 17 november 2009 15:14 schreef Cudles het volgende:
Ben nu bij de gele blood mage in de deserted building. Al 2x gewiped, denk dat ik nu maar ga proberen dat Zevran op 1tje gaat, Morrigan op de andere en ik met alle adds hopelijk op de gele.
Geen idee. Ben er net uitquote:Op dinsdag 17 november 2009 17:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik kan dus wel terug naar Korcari Wilds?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:34 schreef ch0c0mel het volgende:
Iemand enig idee of er later nog meerdere races beschikbaar komen om te spelen?Sten bedoel je? Die is niet van een ander ras, die is gewoon mens. Wel behoord hij tot een tribe.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vraag me overigens af wat het toevoegen van een ander ras toevoegd aan het spel. Het is een solo spel en de solo verhaallijn is enkel de eerste 4uur anders. Daarna kan het hooguit zijn dat npc's verschillend op je karakter reageren, maar dat heeft geen groot effect op de verhaallijn. Bij mijn weten zijn er bij BG, BG2 en NWN nooit andere rassen aan toegevoegd.
In multiplayer games heeft het veel meer effect, zeker als je pvp situaties hebt.
quote:Op dinsdag 17 november 2009 18:12 schreef Seam het volgende:
Waar kun je Champion en Reaver trouwens unlocken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.
Reaver als je die lui helpt bij die High Dragon.quote:Op dinsdag 17 november 2009 18:12 schreef Seam het volgende:
Waar kun je Champion en Reaver trouwens unlocken?
Toch je eigen keuze. Zelf heb ik Morrigan ook niet in mijn party zitten. Offensive spellcasters zijn sowieso een beetje overbodig in deze game tenzij je er zelf een bent. En dan zou ik nog de Hex spells boven de Elemental spells kiezen.quote:Op dinsdag 17 november 2009 21:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Heeft het trouwens nut om Morrigan mee te nemen als je zelf al Mage bent?
Ai damn it, dan moet je dus altijd een evil actie makenquote:Op dinsdag 17 november 2009 19:30 schreef Silv het volgende:
[..]
Reaver als je die lui helpt bij die High Dragon.
Volgens mij niet. Eerste keer krijg je degelijke drake scale armor, 2e keer erg goede. En dan kan je nog dragon armor laten maken later...quote:Op woensdag 18 november 2009 00:55 schreef Seam het volgende:
Maakt de hoeveelheid drake scales uit voor het maken van het armor ?
Is het iedere keer 5 drake scales ? want dan kan ik bijna meteen door voor de tweedequote:Op woensdag 18 november 2009 01:07 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Volgens mij niet. Eerste keer krijg je degelijke drake scale armor, 2e keer erg goede. En dan kan je nog dragon armor laten maken later...
"Even" zegt iequote:Op woensdag 18 november 2009 01:52 schreef Richardfun het volgende:
Standaard, alleen even een dragon slopen
Waar kun je dit laten maken?quote:Op woensdag 18 november 2009 01:07 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Volgens mij niet. Eerste keer krijg je degelijke drake scale armor, 2e keer erg goede. En dan kan je nog dragon armor laten maken later...
Was de aanhalingstekens vergetenquote:
quote:Op woensdag 18 november 2009 00:15 schreef Seam het volgende:
[..]
Ai damn it, dan moet je dus altijd een evil actie maken![]()
Ach ja, bij mijn volgende play zal ik het eens proberen. Die High Dragon is wel echt gruwelijk zeg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No resentment ever evened out a weaker hand
Vorige deel in de OP gezetquote:Op woensdag 18 november 2009 13:06 schreef DjinN het volgende:
Jammer dat er geen duidelijke OP staat...ben wel benieuwd naar de vorige 3 delen van dit topic
Ik zie em niet. Doe es tinypic ofzo uploaden?quote:Op woensdag 18 november 2009 13:05 schreef emokid het volgende:
[ afbeelding ]
Waarom ziet mijn scherm er zo uit? Soms wordt die groen, geel en ook weleens blauw.
Nicequote:
Is dat op de PC of Xbox?quote:Op woensdag 18 november 2009 13:05 schreef emokid het volgende:
[ afbeelding ]
Waarom ziet mijn scherm er zo uit? Soms wordt die groen, geel en ook weleens blauw.
quote:Op woensdag 18 november 2009 13:04 schreef Silv het volgende:
[..]Maar dan houd ik de Reaver talent toch nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.?
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
Die unlocks zijn aan je gamertag gebonden.quote:Op woensdag 18 november 2009 13:41 schreef Seam het volgende:
Maar dan houd ik de Reaver talent toch niet?
Das wel sweetquote:Op woensdag 18 november 2009 13:53 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Die unlocks zijn aan je gamertag gebonden.
Eenmaal unlocked blijven ze dat ook, ondanks dat je een eerdere save game gaat laden.
Meh, zit niet echt epische loot in, maar t je kan t vaak wel voor redelijk wat verkopen.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:05 schreef Jajong het volgende:
Question, ik vind rogues echt noob dus die chicks neem ik nooit mee, ik kom dus wel echt bikkelveel van die kissies tegen die ik niet kan openen, is het het waard om die rogue gewoon mee te nemen of zit er gay loot in die de moeite niet waard is... ?
Meestal zit er niet veel van waarde in de kisten, maar geld heb je altijd nodig.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:05 schreef Jajong het volgende:
Question, ik vind rogues echt noob dus die chicks neem ik nooit mee, ik kom dus wel echt bikkelveel van die kissies tegen die ik niet kan openen, is het het waard om die rogue gewoon mee te nemen of zit er gay loot in die de moeite niet waard is... ?
Ben je al naar de Mage Circle geweest?quote:Op woensdag 18 november 2009 14:14 schreef Jajong het volgende:
Hmmm. Misschien loop ik alles nog es bij langs als ik iets gecleared heb met m'n rogue ofzo. Enige waar ik tekort aan heb is potions, die shit vliegt erdoor.
Ze moeten zelf de poison bottles gebruiken, dan kan het wel.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Kan een rogue ook wapens van andere partymembers poisonen? Zo ja, dan tikt de dmg wel aan met die poison + mijn flame weapon spell
Ga ik even bij langs, thanks.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:24 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Ben je al naar de Mage Circle geweest?
Je kunt hier een mage recruiten die gespecialiseerd is in Heal/Support Magic.
Ook kun je het kamp van de Dalish Elves onbeperkt Elfroots kopen.
In je eigen partycamp is een merchant die je voorziet van Flasks en andere items om potions te maken.
Potions maken met de Herbalism skill.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:32 schreef -Dries- het volgende:
Ja wat kun je eigenlijk met die Elfroots? Heb er echt een miljoen van.
Oke chill. Ik heb nog geen mage in mijn party, maar elfroots zal ik dan bewaren.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:40 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Potions maken met de Herbalism skill.
Je moet wel eerst de recipes bij de merchants kopen om ze te kunnen maken.
Zelf gebruik ik Morrigan om mijn Potions te maken en Zevran voor al mijn Poison Bottles.
Morrigan begint namelijk met Tier 2 Herbalism en Zevran heeft al Tier 4 Poison dus het is niet nodig om punten te investeren in deze skills op je eigen character.
Mja, maar zodra ik op mn rogue char poisons ging maken werden mijn wapens meteen groenquote:Op woensdag 18 november 2009 14:32 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Ze moeten zelf de poison bottles gebruiken, dan kan het wel.![]()
Vergeet niet dat je verschillende poison bottles op je wapen kan doen.
Mijn zwaard heeft tijdens boss battles standaard 4 poisons er op zitten.
Jezus dat is wel kut zegquote:Op woensdag 18 november 2009 13:53 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Die unlocks zijn aan je gamertag gebonden.
Eenmaal unlocked blijven ze dat ook, ondanks dat je een eerdere save game gaat laden.
Het maken van poison bottles gebeurd in een apart scherm.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Mja, maar zodra ik op mn rogue char poisons ging maken werden mijn wapens meteen groen
Uhu, want dat logo staat in mn actionbarquote:Op woensdag 18 november 2009 15:04 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Het maken van poison bottles gebeurd in een apart scherm.
Je zult dus per ongeluk een bottle hebben gebruikt.![]()
Weet je trouwens zeker dat je character minstens 1 lvl in de Poison skilltree heeft zitten?
Voltooi even een kleine quest en meestal is hij dan wel klaar.quote:Op woensdag 18 november 2009 15:13 schreef ch0c0mel het volgende:
Hoelang duurt het voordat hij eindelijk klaar is met het maken van mijn armor?
Open de inventarie en zorg dat Alistair aan de linkerzijde staat en sleep een gift naar de personage.quote:Op woensdag 18 november 2009 19:59 schreef Karina het volgende:
Hoe kun je iemand een "gift" geven? Ik wil Alistair iets geven, want hij was niet zo blij dat ik de Priest intimideerdePC versie trouwens.
OK ga ik dat proberen, ik zat veel te ingewikkeld te doen volgens mij, bedankt!quote:Op woensdag 18 november 2009 20:06 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Open de inventarie en zorg dat Alistair aan de linkerzijde staat en sleep een gift naar de personage.
Ik denk dat je met hogere armor een hogere schade reductie krijgt, en dat je door verdediging een aanval helemaal laat missen.quote:Op woensdag 18 november 2009 21:42 schreef -Dries- het volgende:
Wat is het verschil tussen je pantser score en je verdediging score?
Vandaag ook verslagen, bleek uiteindelijk best makkelijk te zijn als je de truc doorhad.quote:Op woensdag 18 november 2009 18:54 schreef Ge4ce het volgende:
High Dragon verslagen... pffff!!! Doe ik de volgende keer toch wel iets anders dan wat ik nu had.
Die raadsels waren heel erg mooi, overigens.
Wat is de truc dan volgens jou?quote:Op woensdag 18 november 2009 22:59 schreef Seam het volgende:
[..]
Vandaag ook verslagen, bleek uiteindelijk best makkelijk te zijn als je de truc doorhad.
Characters verspreiden (ranged en mages) en 1 iemand bij de vleugels laten tanken. De tank continu laten bewegen zodat hij niet bij de staart of kop staat.quote:Op woensdag 18 november 2009 23:52 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Wat is de truc dan volgens jou?
ziet er serieus uit als een connector fout. kijk of connector pinnetjes nog recht zijn en/of überhaupt nog wel heel.quote:
Inderdaad stront vervelend als je gezweept of gepakt word.quote:Op donderdag 19 november 2009 00:01 schreef Seam het volgende:
[..]
Characters verspreiden (ranged en mages) en 1 iemand bij de vleugels laten tanken. De tank continu laten bewegen zodat hij niet bij de staart of kop staat.
Connector pinnetjes? Welke precies? Ik heb er niet veel verstand van.quote:Op donderdag 19 november 2009 00:35 schreef Laviathan het volgende:
[..]
ziet er serieus uit als een connector fout. kijk of connector pinnetjes nog recht zijn en/of überhaupt nog wel heel.
Als hij uitzoomt heeft hij het probleem niet dus daar ligt het niet aan.quote:Op donderdag 19 november 2009 00:35 schreef Laviathan het volgende:
[..]
ziet er serieus uit als een connector fout. kijk of connector pinnetjes nog recht zijn en/of überhaupt nog wel heel.
Je komt hem vanzelf wel tegenquote:Op donderdag 19 november 2009 06:28 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik ben nog helemaal geen High dragon tegengekomen.Ben ik nog niet ver genoeg?
Die toren heb je in 10 minuten gedaan (of daar lijkt het opquote:Op donderdag 19 november 2009 08:25 schreef -Dries- het volgende:
Ik zit na 2 weken nog in de toren van IshalHeb niet zoveel tijd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu naar de Mage Circle. Ik kan namelijk wel een healer in mijn party gebruiken, en ik begrijp dat je die daar vindt!"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
http://twitter.com/dragonagequote:BioWare and the Dragon Age team are pleased to announce the next available Downloadable Content pack "Return to Ostagar". You can read more about it on teh Dragon Age: Origins Game add-ons page
Precies hetzelfde hier. Hij is toch alleen beschikbaar bij Nobles of niet ?quote:Op donderdag 19 november 2009 19:27 schreef mirved het volgende:
Ik heb die hond trouwens nooit in mijn party gehad. Leek me niet echt leuk qua verhaal of veel toevoegen.
Hij is voor elke Origin beschikbaar als je in Ostagar bent.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:25 schreef Seam het volgende:
Precies hetzelfde hier. Hij is toch alleen beschikbaar bij Nobles of niet ?
Dit dusquote:Op donderdag 19 november 2009 22:01 schreef MaxC het volgende:
Ik vind die dialogen met die hond en andere party-members bij je Camp wel erg grappig
Bij mij heet hij Bobbiequote:Op donderdag 19 november 2009 22:23 schreef lizardtattoo het volgende:
Ik had 'mijn' hond Dogmeat genoemd
Benji maar achteraf had ik hem liever Lassie willen noemen.quote:
Als je uit Lothering bent begint het echte avontuur pasquote:Op vrijdag 20 november 2009 00:04 schreef -Dries- het volgende:
Net in Lothering aangekomen en de sidequests vliegen me nu al om de oren. Geweldig! Prachtig dorpje trouwens.. die molen, de huizen, rietvelden.. zucht..
Henkiequote:
Dogquote:
Ik heb Liane en Stern (?) meegenomen. Oh en dat je niet meer terugkunt heb ik inderdaad al gemerkt, ik had nog 2 quests in Korcari Wilds en die zijn nu uit mijn questlog verdwenen, die kan ik dus nooit meer doen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 07:43 schreef Ge4ce het volgende:
Als men in Lothering zijn, vergeet niet de twee vriendjes mee te nemen! Want op een gegeven moment kun je niet meer... daar... naar... toe...
qua conversaties niet echt, maar hij kan je schoonlikken en treasures zoeken en is mssn nog wel een betere tank dan dat je allistair zou kunnen maken.quote:Op donderdag 19 november 2009 22:37 schreef Silv het volgende:
[..]
Dit dus
Weet alleen niet of hij iets toevoegt als je hem meeneemt.
Waarom zou je Alistair een tank maken als je al Shale hebtquote:Op vrijdag 20 november 2009 09:40 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
qua conversaties niet echt, maar hij kan je schoonlikken en treasures zoeken en is mssn nog wel een betere tank dan dat je allistair zou kunnen maken.
hangt bij mij van de situatie af, ik heb een game lopen waarbij ik met alle characters de relatie wil maxen, in dat opzicht is het in sommige situaties handiger om alistair in je team te hebben dan shale omdat bepaalde keuzes door de een goedgekeurd worden terwijl de andere deze afkeurt, zo kun je bijvoorbeeld ook bloodmage of reaver unlocken zonder dat winne/leliana je vrijwel meteen verlaat en omdat je niet in alle situaties kan switchen zo nu en dan wel gedwongen word om een bepaald personage buiten je party te laten.quote:Op vrijdag 20 november 2009 13:07 schreef Seam het volgende:
[..]
Waarom zou je Alistair een tank maken als je al Shale hebt?
Ik vind daar dus echt niks aan. Leuk om erbij te hebben maar als main character heb ik toch echt het liefst een brute warriorquote:Op vrijdag 20 november 2009 13:43 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
ik vind ranger touwens ook wel een heerlijke class, altijd een extra meat tank aanwezig
mwoah mn ranger/bard game is anders best leuk spelen, extra wolf/beer/spin er bij , dan song of courage om mn al mn party members een attack boost te geven om daarna ranged combat te doen werkt aardig goed bij mijquote:Op vrijdag 20 november 2009 13:54 schreef Seam het volgende:
[..]
Ik vind daar dus echt niks aan. Leuk om erbij te hebben maar als main character heb ik toch echt het liefst een brute warrior
Thanks, maar pagina terug staat een link dat naar games.fok leid met hetzelfde bericht.quote:Op vrijdag 20 november 2009 17:45 schreef CantFazeMe het volgende:
http://www.telegraaf.nl/d(...)gon_Age__.html?p=2,1
Ik probeer mn eigen damage altijd te maxen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 13:58 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
mwoah mn ranger/bard game is anders best leuk spelen, extra wolf/beer/spin er bij , dan song of courage om mn al mn party members een attack boost te geven om daarna ranged combat te doen werkt aardig goed bij mij
Op zich is die Fade droomwereld wel aardig met die puzzels etc. maar hij duurt zo verschrikkelijk lang en is repetitief.quote:Op zondag 22 november 2009 17:34 schreef Black-Hole het volgende:
Wat een heerlijke game sinds tijdens niet zo vermaakt met een PC game![]()
Ondertussen al weer level 7 en bevalt uitstekend met mijn mage. Enige minpuntje vind ik de Fade droomwereld, die hadden ze van mij wel weg mogen laten.
Voor 21 'gratis' skillpoints is het 'repetetive' gevoel maar iets wat je moet slikken, maar wel een aanrader om de circle quest als eerste te doen.quote:Op zondag 22 november 2009 18:06 schreef MaxC het volgende:
[..]
Op zich is die Fade droomwereld wel aardig met die puzzels etc. maar hij duurt zo verschrikkelijk lang en is repetitief.
Die heb ik volgens mij als eerste (en tot nu toe enige) gedaan.quote:Op zondag 22 november 2009 19:11 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Voor 21 'gratis' skillpoints is het 'repetetive' gevoel maar iets wat je moet slikken, maar wel een aanrader om de circle quest als eerste te doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 22 november 2009 19:14 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Die heb ik volgens mij als eerste (en tot nu toe enige) gedaan.daar ben ik nu mee bezig met een arcane warrior/bloodmage buildSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
er zijn een paar merchants die backpacks verkopen, eentje zit volgensmij in denerim.quote:Op zondag 22 november 2009 19:19 schreef Black-Hole het volgende:
Tijdens een loading screen zag ik dat je je bagspace kan vergroten in een aantal plaatsen in Ferelden, alleen wie weet waar?
Ben ze nog niet tegengekomen maar heb dan ook nog geen echt grote stad bezocht. Redcliff is tot nu toe het grootst geweest.
Hier heb je ze allemaal.quote:Op zondag 22 november 2009 19:20 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
er zijn een paar merchants die backpacks verkopen, eentje zit volgensmij in denerim.
De origins zijn idd hetzelfde, alhoewel er wel kleine wijzigingen zijn in bepaald quests vanwege je race volgensmij.quote:Op zondag 22 november 2009 22:28 schreef the_legend_killer het volgende:
Zijn de verhaallijnen van de menselijke en de elven magieër hetzelfde ?
oke dankjequote:Op zondag 22 november 2009 23:16 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
De origins zijn idd hetzelfde, alhoewel er wel kleine wijzigingen zijn in bepaald quests vanwege je race volgensmij.
Morrigan is de enige offensive mage in het spel, zou haar absoluut niet nutteloos noemenquote:Op maandag 23 november 2009 00:05 schreef Jajong het volgende:
Aaaaaaah wat is dit een VETTE game. Ik heb nu die coole dwarf in m'n party, exit Sten. Alistair is echt een extreme baas. Ik heb Morrigan er nog wel bij maar eigenlijk is ze vrij useless aangezien shapeshifters compleet noob zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
Hidden rooms kan je alleen in als spirit, wel vreemd dat je dat eilandje op kon zonder de spirit form te bezitten.quote:Op maandag 23 november 2009 03:40 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zit volgens mij vast in The Raw FadeDIe Sloth Demon heeft me naar de Fade gestuurd na wat gebakkelei in de mage tower. Ik zit nu op een mini eilandje met een vikingschip. Ik zie een X op mn minimap waarbij "Hidden Room" staat. maar ik kan hem niet accessen, niet als mezelf en niet als mouse...
Heb je al een ander gebied geprobeerd?quote:Op maandag 23 november 2009 03:40 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zit volgens mij vast in The Raw FadeDIe Sloth Demon heeft me naar de Fade gestuurd na wat gebakkelei in de mage tower. Ik zit nu op een mini eilandje met een vikingschip. Ik zie een X op mn minimap waarbij "Hidden Room" staat. maar ik kan hem niet accessen, niet als mezelf en niet als mouse...
100% al uitgespeeldquote:Op maandag 23 november 2009 09:04 schreef Strolie75 het volgende:
Ik ben er klaar mee. Hij gaat in de verkoop.
[TK] Dragon Age Origins (360)
En, en, en! Er is nog zoveel DLC!quote:
Ach, als ''Console-RPG'' gamer vind ik em al diepgaand genoegquote:Op maandag 23 november 2009 11:20 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
En, en, en! Er is nog zoveel DLC!![]()
![]()
Als 'ervaren' (![]()
!! ) speler vind ik het spel ook niet zo speciaal.
Nee, als in "ik vind er niks meer aan".quote:
De Qunari zijn een ras, geen stam.quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:53 schreef Brad het volgende:
[..]
Sten bedoel je? Die is niet van een ander ras, die is gewoon mens. Wel behoord hij tot een tribe.
Ik vraag me overigens af wat het toevoegen van een ander ras toevoegd aan het spel. Het is een solo spel en de solo verhaallijn is enkel de eerste 4uur anders. Daarna kan het hooguit zijn dat npc's verschillend op je karakter reageren, maar dat heeft geen groot effect op de verhaallijn. Bij mijn weten zijn er bij BG, BG2 en NWN nooit andere rassen aan toegevoegd.
In multiplayer games heeft het veel meer effect, zeker als je pvp situaties hebt.
Tja ik snapte er ook geen klap vanquote:Op maandag 23 november 2009 09:00 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Hidden rooms kan je alleen in als spirit, wel vreemd dat je dat eilandje op kon zonder de spirit form te bezitten.
En om nog wat toe te voegen; Het introduceren van een geheel nieuwe ras geeft een geheel nieuwe bak aan informatie, geschiedenis en potentie voor een dergelijk spel. Des te meer rassen je hebt, des te ingewikkelder en ruimer je verhaal zal moeten zijn. De volgende DLC's, uitbreidingen of aanvullingen zullen hoogstwaarschijnlijk een rol gaan spelen voor de Qunari en andere rassen die daarmee betrokken zijn. Zal dit niet binnen een half jaar zijn, zal het vast wel in een jaar of twee zijn. Geeft ook de kans om fans over te gaan praten en fan fiction te maken, die de developer weer kan gebruiken voor ideeën. etc. etc. etc.quote:Op maandag 23 november 2009 15:36 schreef Redcoon het volgende:
[..]
De Qunari zijn een ras, geen stam.
http://dragonage.wikia.com/wiki/Qunari
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. uitgeprobeerd, viel vies tegen als je level 11 bent. Neem aan dat ik later naar die plek terug kan gaan?
quote:Op dinsdag 24 november 2009 09:06 schreef Black-Hole het volgende:
Gisteravond deKom daar maar een keer terug rond lvl14, en dan nog is het pittig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. uitgeprobeerd, viel vies tegen als je level 11 bent. Neem aan dat ik later naar die plek terug kan gaan?
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
gewoon als spirit wel. Maar als je mouse spell doet en even wacht gaat ie automatisch in stealth.quote:Op dinsdag 24 november 2009 13:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zit nu ergens "vast" in de fade. Ik heb alle 4 de shapeshifts, de laatste was van een templar die me ghostform gaf, en vertelde dat er een sterke demon achter de Massive Door zat. Ik zie een groep darkspawn staan en de Emissary sloopt me steeds
Wacht eens... als ik in ghostform ben, zien die darkspawn me dan wel of niet? En mouse stealth? Vanavond even proberen!
Als je een sterke tegenstander tegen komt, gewoon veel verschillende forms combineren. Met die spirit kan je volgens mij ice magic doen en crushing prison, dan switchen naar fireman voor een leuke fireball, en afmaken met je golem form. Welke difficulty speel je?quote:Op dinsdag 24 november 2009 13:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zit nu ergens "vast" in de fade. Ik heb alle 4 de shapeshifts, de laatste was van een templar die me ghostform gaf, en vertelde dat er een sterke demon achter de Massive Door zat. Ik zie een groep darkspawn staan en de Emissary sloopt me steeds
Wacht eens... als ik in ghostform ben, zien die darkspawn me dan wel of niet? En mouse stealth? Vanavond even proberen!
Volgens mij wil Alistair ook dat je tegen 'm bitcht, want bij mij geeft-ie dan ook hogere waarderingspunten.quote:Op dinsdag 24 november 2009 21:45 schreef Cudles het volgende:
En ik heb het idee dat Allistar ook veel grappiger is als je tegen em bitcht. Ik ben altijd aardig tegen hem. Maar de dingen die je tegen ze kan zeggen, zijn soms zo verleidelijk om aan te klikken. "looks like its Ogrhen Time again".
Vergeten Moriggen's naam erbij te zetten. Nee, niet met Flemeth.quote:
Die morrigan is een irritant wijf. Allistair is tofquote:Op woensdag 25 november 2009 12:35 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
Gister ook begonnen op de PS3.
Voor het eerst zo'n soort spel voor mij. Ben benieuwd, in al die tactics heb ik me nog niet echt verdiept.
Tot nu toe is het ook nog niet super lastig(in het eerste dorp nu)
Ik heb eerst die Allistair eruit geknikkert, wat was ik dat gebitch tussen hem en die vrouw zat zeg
Nu die heks in me party, samen met me hond en die Rogue uit dat eerste dorp
Vanavond weer verder
quote:Op dinsdag 24 november 2009 12:47 schreef CantFazeMe het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No resentment ever evened out a weaker hand
quote:Op woensdag 25 november 2009 15:12 schreef Silv het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Ik neem em daarom ook nog steeds mee, ookal heb ik Shale als tankquote:
quote:Op woensdag 25 november 2009 15:16 schreef Richardfun het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is er trouwens ook een manier om mensen te forceren om hun ranged weapons te gebruiken? Als ik bij Leiliana handmatig naar haar boog switch, en weer terug ga naar mijn character, dan pakt ze weer vrolijk haar longsword/dagger... Ik kan wel haar longsword/dagger unequippen, maar het is zo omslachtig om het telkens te (un)equippen als het niet/wel nodig is.Doe eens niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
quote:Op donderdag 26 november 2009 01:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
*knip*SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doe eens niet.
quote:Op donderdag 26 november 2009 01:24 schreef Necrodeath het volgende:
Ff een vraagje.Je hebt je kans verkloot.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pak anders een oudere save game?
![]()
VErschillende tactics gebruiken? Alleen maar Ranger tactics gebruiken en deze opslaan onder Custom 1 tactis en vervolgens alleen maar rogue skills in custom 2 tactics?quote:Op donderdag 26 november 2009 01:24 schreef Necrodeath het volgende:
Is er trouwens ook een manier om mensen te forceren om hun ranged weapons te gebruiken? Als ik bij Leiliana handmatig naar haar boog switch, en weer terug ga naar mijn character, dan pakt ze weer vrolijk haar longsword/dagger... Ik kan wel haar longsword/dagger unequippen, maar het is zo omslachtig om het telkens te (un)equippen als het niet/wel nodig is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.last.fm/user/psych02k
Yes, it is perfectly reasonable that Kirk had the know-how to make the gunpowder and put together the bazooka to defeat the Gorn. That\'s why he\'s the goddamn Captain.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
quote:Op donderdag 26 november 2009 12:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:Naja sommige mensen verdienen het niet om in mijn party te zitten. Ik baal alleen een beetje van Shale want die was grappigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://www.last.fm/user/psych02k
Yes, it is perfectly reasonable that Kirk had the know-how to make the gunpowder and put together the bazooka to defeat the Gorn. That\'s why he\'s the goddamn Captain.
Ik hou Leliana in mn party omdat ik geile batsporno met dr wilquote:Op donderdag 26 november 2009 12:33 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Naja sommige mensen verdienen het niet om in mijn party te zitten. Ik baal alleen een beetje van Shale want die was grappig
Das toch die non??quote:Op donderdag 26 november 2009 12:36 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik hou Leliana in mn party omdat ik geile batsporno met dr wil
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt., maar toen ze nog in mn party zat had ik haar idd zoveel mogelijk skills in de healingzooi gegeven. Ik was de offensive mageDoordat ze nu wel is moet ik twijfelen tussen Morrigan en Sten. Sten mag ik niet door zn eeuwige gezeur over hoe zwak ik ben vergeleken bij zijn volk... en Morrigan is gewoon een bitch die beter bij mn evil rogue past
Misschien neem ik mn hond wel weer mee. Dan bestaat mn party uit mezelf, Leliana, Alistair en Henkie. Alistair tankt, Henkie doet dps en Leliana gebruikt Song of Valor, en gebruikt daarna haar pijl en boog. Ik smijt met offensive spells en heal de party.
Ik ga me trouwens meer verdiepen in de cold magic, die blizzard die Morrigan heeft is toch iets té goed om te negeren
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
quote:Op donderdag 26 november 2009 14:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:Kweenie over de AoE spells. Welke difficulty speel je? Op easy kan je lekker Blizzard/Firestorm/Tempest spammen, maar op normal en hoger vond ik de schade die mn eigen team er van ondervond te groot. Maar jij hebt je eigen char dus en offensive, en healing spells doen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt., maar toen ze nog in mn party zat had ik haar idd zoveel mogelijk skills in de healingzooi gegeven. Ik was de offensive mageDoordat ze nu wel is moet ik twijfelen tussen Morrigan en Sten. Sten mag ik niet door zn eeuwige gezeur over hoe zwak ik ben vergeleken bij zijn volk... en Morrigan is gewoon een bitch die beter bij mn evil rogue past
Misschien neem ik mn hond wel weer mee. Dan bestaat mn party uit mezelf, Leliana, Alistair en Henkie. Alistair tankt, Henkie doet dps en Leliana gebruikt Song of Valor, en gebruikt daarna haar pijl en boog. Ik smijt met offensive spells en heal de party.
Ik ga me trouwens meer verdiepen in de cold magic, die blizzard die Morrigan heeft is toch iets té goed om te negeren
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
AoE spells zijn ideaal, mits je ze weet te gebruiken.quote:Op donderdag 26 november 2009 14:28 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Kweenie over de AoE spells. Welke difficulty speel je? Op easy kan je lekker Blizzard/Firestorm/Tempest spammen, maar op normal en hoger vond ik de schade die mn eigen team er van ondervond te groot. Maar jij hebt je eigen char dus en offensive, en healing spells doen?
Uhm, nee. Shale is een meisje...quote:Op donderdag 26 november 2009 14:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Als je met Shane Shale bedoelt, das toch echt een male golem hoor
Sorry Shale, maar het is toch echt een vrouwquote:Op donderdag 26 november 2009 14:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Als je met Shane Shale bedoelt, das toch echt een male golem hoor
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat kunnen we je wel vertellen, maar dan spoilen we allerlei andere dingen. Speel maar gewoon lekker doorquote:Op donderdag 26 november 2009 17:34 schreef CantFazeMe het volgende:
Waarom heeft shale een mannenstem dan.
Ik kan je normal aanraden (als mede ex-WoWer). Is een stuk pittiger, je zal best een paar keer dood gaan, maar het is echt een leuke vorm van puzzelen eigenlijk. Vooral de crowd control met je mage is dan toch vaak lekker uitdagend.quote:Op donderdag 26 november 2009 18:32 schreef MariaEtcetera het volgende:
Dragon Age tvp!![]()
Wat een verademing om eindelijk weer eens een spel te spelen waarvoor je moeite moet doen(ex-WoWer, mwehe). Ik speel DA nu relaxed op easy mode en nog steeds vind ik het af en toe best pittig
![]()
Oh, en ik heb een human mage!
Ik was aanvankelijk op normal begonnen! Ik was alleen te nieuwsgierig naar het verhaal dus had geen geduldquote:Op donderdag 26 november 2009 18:48 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Ik kan je normal aanraden (als mede ex-WoWer). Is een stuk pittiger, je zal best een paar keer dood gaan, maar het is echt een leuke vorm van puzzelen eigenlijk. Vooral de crowd control met je mage is dan toch vaak lekker uitdagend.
quote:Op donderdag 26 november 2009 18:25 schreef Ge4ce het volgende:
Over Shale:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
vergelijkbaar kapselquote:Op donderdag 26 november 2009 23:33 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Waarom doet leliana mij aan imoen van baldurs gate denken, afgezien van dat leliana tenminste een volwassen vrouwen stem bezit?
quote:Op donderdag 26 november 2009 20:17 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Haha inderdaad.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik kan nog wel meer vergelijkingen trekken met andere D & D characters. Jaheira heeft qua dialogen (en class) erg veel weg van Morrigan.quote:Op donderdag 26 november 2009 23:33 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Waarom doet leliana mij aan imoen van baldurs gate denken, afgezien van dat leliana tenminste een volwassen vrouwen stem bezit?
Volgens mij niet, maar denk dat hij je wel de specialization kan leren...quote:Op vrijdag 27 november 2009 06:53 schreef murp het volgende:
zou je die bloodmage ook in je party kunnen hebben?
Nee.quote:Op vrijdag 27 november 2009 14:08 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Volgens mij niet, maar denk dat hij je wel de specialization kan leren...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 24 november 2009 09:06 schreef Black-Hole het volgende:
Gisteravond deIk zag dat ding staan op de berg, en wist gewoon dat het daarvoor was, ik dacht, ik save ff en probeer hem gewoon. Verwachtte niet dat het zou lukken, maar toch met gemak gehaald op lvl 12 (normal). Party (Wynne, Leliana (ranged) en mijn hond) op Hold Position, en ik als tank stukje verderweg tanken. Viel me eigenlijk tegen hoe makkelijk het zo werd, met één nutteloze dps ook nog.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. uitgeprobeerd, viel vies tegen als je level 11 bent. Neem aan dat ik later naar die plek terug kan gaan?Doe eens niet.
Alleen als je een party member echt heel pissig maakt, iets wat tegen hun principes in gaat raak je ze echt kwijt. Wynne en Alistair zijn bv redelijk goody two shoes, dus als jij uberevil doet gaan ze er vandoor volgens mij.quote:Op vrijdag 27 november 2009 17:15 schreef Solaar het volgende:
Ben net aan het spel begonnen en moet zeggen dat ik het met de hoeveelheid praten wel oke vindt. Geeft toch net wat meer sfeer voor mij. Wat ik het kutste vind is dat ik nu al moet kiezen wie ik uit m'n party gooi. Kan ik Alistair, die ik net heb geruild voor Stan, later weer terughalen? Of ben ik hem kwijt.
Er zijn een paar momenten in de game waar een partymember weggaat/van gedachte veranderd bij het maken van een simpele keuze of een te lage rating hebt en in je party zitten tijdens deze keuze, in sommige gevallen kan het zelfs gebeuren vanwege een random event.quote:Op vrijdag 27 november 2009 17:21 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Alleen als je een party member echt heel pissig maakt, iets wat tegen hun principes in gaat raak je ze echt kwijt. Wynne en Alistair zijn bv redelijk goody two shoes, dus als jij uberevil doet gaan ze er vandoor volgens mij.
Ik kwam er pas laat achter, maar als je op de world map zit (je weet wel, reizen tussen plekken) staat er rechtsboven een kampvuur icoontje. Daar kan je in alle rust met je party members babbelen, items (ver)kopen en je party herschikken.
Er is echter, volgens mij, maar 1 event waarbij je daadwerkelijk een karakter kan inwisselen. Dus verliezen. Verders liggen de keuzes geheel bij je eigen en in de situatie van de quests en verhaal die je moet doen. Ik zelf heb hem nog niet uitgespeeld vanwege tijd gebrek... En zin. Maar heb wel alle companions op 1 na.quote:Op vrijdag 27 november 2009 18:39 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Er zijn een paar momenten in de game waar een partymember weggaat/van gedachte veranderd bij het maken van een simpele keuze of een te lage rating hebt en in je party zitten tijdens deze keuze, in sommige gevallen kan het zelfs gebeuren vanwege een random event.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 27 november 2009 18:44 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
Er is echter, volgens mij, maar 1 event waarbij je daadwerkelijk een karakter kan inwisselen. Dus verliezen. Verders liggen de keuzes geheel bij je eigen en in de situatie van de quests en verhaal die je moet doen. Ik zelf heb hem nog niet uitgespeeld vanwege tijd gebrek... En zin. Maar heb wel alle companions op 1 na.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:11 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]Je mist mijn punt. Dat zijn dus acties waar je zelf voor kiest.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:25 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
Je mist mijn punt. Dat zijn dus acties waar je zelf voor kiest.Het zijn wel acties waar je zelf voor kiest, maar geen acties waarvan je de consquenties van kan bevatten, op het moment dat je de keuze maakt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jepquote:
gecombineerd met bloodmage, een hoge constitution en leliana/zevran als ranger is het zelfs bijna een tankquote:Op vrijdag 27 november 2009 23:36 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Jep. Arcane Warrior vind ik by far de tofste spec.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
quote:Op zaterdag 28 november 2009 12:09 schreef DjinN het volgende:
Zit een klein beetje vast nu...Heb de game 2x uitgespeeld maar heb geen idee waar jij het over hebt...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
quote:Op vrijdag 27 november 2009 23:36 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Jep. Arcane Warrior vind ik by far de tofste spec.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
quote:Op zaterdag 28 november 2009 12:09 schreef DjinN het volgende:
Zit een klein beetje vast nu...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
quote:Op zaterdag 28 november 2009 15:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
Voor zover ik me kan herinneren heeft Morrigan geen healspells, alleen offensive zooi. Hou dan Wynne bij je voor de healsquote:Op zaterdag 28 november 2009 15:46 schreef Cudles het volgende:
Ik ga denk ik een human noble rogue ranger maken. Alistar als tank, morrigan erbij voor dmg en heals en dan denk ik nog Zevran of sten. Ik las dat rogue ranged late-game de meeste damage gaat doen.
Ben bij mijn Dwarf Tank net uit het gevang gehaald door Zevran en Wynne.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |