zullen of zouden?quote:Op zondag 15 november 2009 13:52 schreef Thomas B. het volgende:
Zeer spijtig. Zullen haar laatste spelen zijn.
Jammerquote:Op zondag 15 november 2009 13:47 schreef TheArt het volgende:
[..]
En weg kan het goede nieuws. Einde carričre lijkt me.
lolquote:Op zondag 15 november 2009 13:58 schreef Thomas B. het volgende:
Ja de televisie zegt het ook. En dan is het waar
Idd. Al 14 mannen die zich gekwalificeerd hebben. Kwalificatie is dus al geen garantie meer om naar de OS te gaan.quote:Op zondag 15 november 2009 14:05 schreef I.R.Baboon het volgende:
Dat schiet lekker op met de kwalificaties. Blij dat ik eind december vrij ben..
Jammer ff afwachten dit soort sporters hebben een 2e natuur., zie Van Basten in 88quote:Op zondag 15 november 2009 14:03 schreef MiLalaa het volgende:
mariannewat erg
ik was vrijdag in thialf en toen dachten we ook al dat dat het zou zijn, gisteren weer goed nieuws en nu weer niet
14 ? ..beetje veelquote:Op zondag 15 november 2009 14:06 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Al 14 mannen die zich gekwalificeerd hebben. Kwalificatie is dus al geen garantie meer om naar de OS te gaan.
Dat dacht ik ook alquote:Op zondag 15 november 2009 14:08 schreef Arcee het volgende:
"Gaat Kuipers een wereldbekerwedstrijd winnen?"
Nee, want Davis moet nog.
Ik ga er van uit dat er op de 5 en 10km ongeveer dezelfde mensen zullen gaan, maar doordat elke afstand nu eigen specialisten heeft (smeekens, ket etc) wordt het idd wel moeilijk om met 10 man te komen.quote:Op zondag 15 november 2009 14:06 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Al 14 mannen die zich gekwalificeerd hebben. Kwalificatie is dus al geen garantie meer om naar de OS te gaan.
Op de 1000 meter bij de mannen hebben nu toch ook al meer zich gekwalificeerd dan er plaatsen zijn?quote:Op zondag 15 november 2009 14:10 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik ga er van uit dat er op de 5 en 10km ongeveer dezelfde mensen zullen gaan, maar doordat elke afstand nu eigen specialisten heeft (smeekens, ket etc) wordt het idd wel moeilijk om met 10 man te komen.
De Koning heeft trouwens gisteren 35.73 in Enschede (!) gereden (ook baanrecord), dus die piekt op het verkeerde moment.
Met het grote verschil dat Van Basten in 1988 nog maar 23 was en Timmer nu al 35 is.quote:Op zondag 15 november 2009 14:07 schreef maril het volgende:
Jammer ff afwachten dit soort sporters hebben een 2e natuur., zie Van Basten in 88
Nee hoor. Smeekens, Ronald Mulder, Groothuis, Kuipers, Tuitert, Bos, Elgersma, Ket, Remco Olde Heuvel, Kramer, Verheijen, De Jong, Wouter Olde Heuvel en Verweij.quote:
Op de 1000 en vooral 1500 wordt het spannend.quote:Op zondag 15 november 2009 14:12 schreef TheArt het volgende:
[..]
Nee hoor. Smeekens, Ronald Mulder, Groothuis, Kuipers, Tuitert, Bos, Elgersma, Ket, Remco Olde Heuvel, Kramer, Verheijen, De Jong, Wouter Olde Heuvel en Verweij.
Ja, ik verwacht dit jaar wel dat we (iig bij de mannen) op alle afstanden alle nominatieplekken invullen, maar het wordt inderdaad schiften.quote:Op zondag 15 november 2009 14:11 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Op de 1000 meter bij de mannen hebben nu toch ook al meer zich gekwalificeerd dan er plaatsen zijn?
Wie weet hoeft er niet eens geschrapt te gaan worden. Laten we eerst even afwachten wat het OKT oplevert. Daarnaast kan het ook zijn dat een Groothuis of Kuipers, die ook al 1000 en/of 1500 mogen rijden, ook nog de 500 meter doet, waardoor we toch met 3 man aan de start staan.quote:Op zondag 15 november 2009 14:19 schreef franklop het volgende:
Ben benieuwd waar er geschrapt moet gaan worden. Verwacht dat we wellicht maar 2 man voor de 500 naar vancouver sturen
Ja, buiten dat is de breuk te ernstig, einde jammerquote:Op zondag 15 november 2009 14:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Met het grote verschil dat Van Basten in 1988 nog maar 23 was en Timmer nu al 35 is.
Dit is helaas echt einde OS voor haar.
Ken de reglementen niet maar meer dan 10 zal niet gaan.quote:Op zondag 15 november 2009 14:19 schreef franklop het volgende:
Ben benieuwd waar er geschrapt moet gaan worden. Verwacht dat we wellicht maar 2 man voor de 500 naar vancouver sturen
Weet ik niet. Als een Kuipers/Groothuis/Tuitert zich op de 1000/1500 plaatst is het natuurlijk stom om hun ook niet te laten starten op de 500 meter.quote:Op zondag 15 november 2009 14:19 schreef franklop het volgende:
Ben benieuwd waar er geschrapt moet gaan worden. Verwacht dat we wellicht maar 2 man voor de 500 naar vancouver sturen
quote:Op zondag 15 november 2009 14:20 schreef MiLalaa het volgende:
wat een drama voor Timmerzo'n ernstige blessure
Dat denk ik ook. Dan moeten ze zich wel gekwalificeerd hebben (maar dat is misschien al gebeurd), én het moet natuurlijk ook passen in hun eigen voorbereiding voor 'hun' hoofdafstand.quote:Op zondag 15 november 2009 14:23 schreef Felagund het volgende:
[..]
Weet ik niet. Als een Kuipers/Groothuis/Tuitert zich op de 1000/1500 plaatst is het natuurlijk stom om hun ook niet te laten starten op de 500 meter.
Is wel heel jammer, ze ging net zo goed weer en zij was het ook nog die voor een nieuwe sponsor had gezorgdquote:Op zondag 15 november 2009 14:20 schreef MiLalaa het volgende:
wat een drama voor Timmerzo'n ernstige blessure
Daar kan je altijd een schaatser inzetten die ook op de 1000m kwalificatie heeft afgedwongen. Smeekens en Mulder + een 1000 meter specialist lijkt me voor de 500 meter in Vancouver. Zal gaan tussen Groothuis of Tuitert normaal gesproken voor die derde plek.quote:Op zondag 15 november 2009 14:19 schreef franklop het volgende:
Ben benieuwd waar er geschrapt moet gaan worden. Verwacht dat we wellicht maar 2 man voor de 500 naar vancouver sturen
Dat is geen nattevingerwerk, dat wordt volgens een ingewikkeld model allemaal vastgesteld. Je kunt er wel vanuitgaan dat op grond daarvan de lange afstanden en de 1000 sowieso prioriteit hebben, wellicht zelfs een vierde man voor de ploegenachtervolging, nog voor de 1500 en de 500, maar dat is een inschatting zonder de cijfers bij de hand te hebben.quote:Op zondag 15 november 2009 14:19 schreef franklop het volgende:
Ben benieuwd waar er geschrapt moet gaan worden. Verwacht dat we wellicht maar 2 man voor de 500 naar vancouver sturen
Dat had ook niet zo veel uitgemaakt. Bovendien is het ook helemaal niet zo erg om een hoop goede kandidaten te hebben, en nu kunnen mensen zich bovendien rustig gaan voorbereiden op het OKT, ipv dat ze elke week moeten pieken.quote:Op zondag 15 november 2009 14:27 schreef Remzz het volgende:
Ze hadden de kwalificatieeisen iets strenger moeten maken, bij de eerst 6 o.i.d.
Ja, ik heb me er vrijdag even in verdiept, maar het is wel een lekker complex verhaal.quote:Op zondag 15 november 2009 14:29 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat is geen nattevingerwerk, dat wordt volgens een ingewikkeld model allemaal vastgesteld. Je kunt er wel vanuitgaan dat op grond daarvan de lange afstanden en de 1000 sowieso prioriteit hebben, wellicht zelfs een vierde man voor de ploegenachtervolging, nog voor de 1500 en de 500, maar dat is een inschatting zonder de cijfers bij de hand te hebben.
Kunnen in elk geval nog wel wat mensen bijkomen, nog 3 Worldcups te gaanquote:Op zondag 15 november 2009 14:31 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja, ik heb me er vrijdag even in verdiept, maar het is wel een lekker complex verhaal.
Onder deze link de vereenvoudigde regels: http://www.knsb.nl/actief(...)langebaanschaatsers/ (met link naar het uitgebreidere verhaal)
Er is toch nog wel een WB 1500 meter voor het OKT? Dan mag ie als het goed is in de A-groep starten en kan hij daar bij de eerste acht proberen te komen. Maar ja, probleem voor zowel 1000 als 1500 is gewoon dat er veel te veel goede nederlanders zijn.quote:Op zondag 15 november 2009 14:32 schreef Ericr het volgende:
Wordt voor Wennemars wel bijna een mission impossible op deze manier. Moet niet alleen extreem veel verbeteren maar waarschijnlijk ook nog eens de beste van Nederland worden op de 1000 meter of 1500 meter om de spelen te halen.
Vrees dat hij te laat in vorm komt, hij verbetert misschien wel iets per week maar waarschijnlijk niet genoeg om de top 8 te halen bij een WB-wedstrijd. Op de 1000 meter wordt het verder toch al zo goed als onmogelijk om de spelen te halen.quote:Op zondag 15 november 2009 14:33 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Er is toch nog wel een WB 1500 meter voor het OKT? Dan mag ie als het goed is in de A-groep starten en kan hij daar bij de eerste acht proberen te komen. Maar ja, probleem voor zowel 1000 als 1500 is gewoon dat er veel te veel goede nederlanders zijn.
24-25 november is dan d-day, dan wordt er weer een World Cup-plaats verdeeld.quote:Op zondag 15 november 2009 14:32 schreef Ericr het volgende:
Wordt voor Wennemars wel bijna een mission impossible op deze manier. Moet niet alleen extreem veel verbeteren maar waarschijnlijk ook nog eens de beste van Nederland worden op de 1000 meter of 1500 meter om de spelen te halen.
Dames:quote:Op zondag 15 november 2009 11:00 schreef Montov het volgende:
Ik kan helaas nergens vinden wie er voor de buitenlandse teams meedoen aan de ploegenachtervolging. Wel een interessant feitje: Alle 122 ingeschreven vrouwen voor dit weekend hebben een sneller PR op de 500m dan Tristan Loy (44.37).
Ja, ik zag dat er oorspronkelijk ook nog een voorkwalificatiekwalificatiekwalificatie gepland was komende week, waar je een startplek voor 24-25 november kon verdienen, maar die hebben ze toch maar gecanceld.quote:Op zondag 15 november 2009 14:44 schreef wimderon het volgende:
[..]
24-25 november is dan d-day, dan wordt er weer een World Cup-plaats verdeeld.
Hertel Dionne begint erover wat bijna een bitch gevecht werd tussen Bart en Riaquote:Op zondag 15 november 2009 14:43 schreef I.R.Baboon het volgende:
NEE HE, WIL IK EINDELIJK EVEN NIET LASTIG GEVALLEN WORDEN DOOR DIE FOKKIN VACCINATIEDISCUSSIE EN DAN BEGINT VELDKAMP EROVER.
Idd, vervelende betweter die hij soms kan zijn.quote:Op zondag 15 november 2009 14:43 schreef I.R.Baboon het volgende:
NEE HE, WIL IK EINDELIJK EVEN NIET LASTIG GEVALLEN WORDEN DOOR DIE FOKKIN VACCINATIEDISCUSSIE EN DAN BEGINT VELDKAMP EROVER.
Dat argument van Visser van 'er zijn toch wel 40 vaccins voor schaatsers te vinden' vond ik trouwens ook onzin, maar dat is meer omdat ik gewoon een zeurderige politicoloog ben.quote:Op zondag 15 november 2009 14:54 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Idd, vervelende betweter die hij soms kan zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |