lolquote:Op zondag 15 november 2009 13:58 schreef Thomas B. het volgende:
Ja de televisie zegt het ook. En dan is het waar
Idd. Al 14 mannen die zich gekwalificeerd hebben. Kwalificatie is dus al geen garantie meer om naar de OS te gaan.quote:Op zondag 15 november 2009 14:05 schreef I.R.Baboon het volgende:
Dat schiet lekker op met de kwalificaties. Blij dat ik eind december vrij ben..
Jammer ff afwachten dit soort sporters hebben een 2e natuur., zie Van Basten in 88quote:Op zondag 15 november 2009 14:03 schreef MiLalaa het volgende:
mariannewat erg
ik was vrijdag in thialf en toen dachten we ook al dat dat het zou zijn, gisteren weer goed nieuws en nu weer niet
14 ? ..beetje veelquote:Op zondag 15 november 2009 14:06 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Al 14 mannen die zich gekwalificeerd hebben. Kwalificatie is dus al geen garantie meer om naar de OS te gaan.
Dat dacht ik ook alquote:Op zondag 15 november 2009 14:08 schreef Arcee het volgende:
"Gaat Kuipers een wereldbekerwedstrijd winnen?"
Nee, want Davis moet nog.
Ik ga er van uit dat er op de 5 en 10km ongeveer dezelfde mensen zullen gaan, maar doordat elke afstand nu eigen specialisten heeft (smeekens, ket etc) wordt het idd wel moeilijk om met 10 man te komen.quote:Op zondag 15 november 2009 14:06 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Al 14 mannen die zich gekwalificeerd hebben. Kwalificatie is dus al geen garantie meer om naar de OS te gaan.
Op de 1000 meter bij de mannen hebben nu toch ook al meer zich gekwalificeerd dan er plaatsen zijn?quote:Op zondag 15 november 2009 14:10 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik ga er van uit dat er op de 5 en 10km ongeveer dezelfde mensen zullen gaan, maar doordat elke afstand nu eigen specialisten heeft (smeekens, ket etc) wordt het idd wel moeilijk om met 10 man te komen.
De Koning heeft trouwens gisteren 35.73 in Enschede (!) gereden (ook baanrecord), dus die piekt op het verkeerde moment.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |