het maakte me ook niet uit, maar ik had 4 vk's en ik kan niet ontkennen dat ik met hen twee gewoon wat meer had dan met die andere twee (waarvan ik er 1 dus maar 1 keer 5 minuten gezien hadquote:Op donderdag 12 november 2009 18:11 schreef innepin het volgende:
Het maakte mij niet uit welke van mijn twee vk's ik zou krijgen, vond ze allebei aardig.
quote:
quote:Op donderdag 12 november 2009 19:27 schreef Chan het volgende:
Huup! halverwege het topic vroeg ik me af waarom ik dat in vredesnaam zat te lezen, was even vergeten dat het jouw schuld was!
Dat zeg je ook alleen omdat ik net een fles Merlot open heb gemaakt!quote:Op donderdag 12 november 2009 19:38 schreef snoopy het volgende:
Ah, goed gezelschap, dat heb ik even nodig
klinkt aantrekkelijk maar eigenlijk smaakt het me op het moment helemaal nietquote:Op donderdag 12 november 2009 19:44 schreef phluphy het volgende:
[..]
Dat zeg je ook alleen omdat ik net een fles Merlot open heb gemaakt!
You like?
Oh.. ik had gehoopt dat het juist een opkikkertje voor je zou zijn. Maar inderdaad, waarschijnlijk heb je meer zin in een theetje of bouillonneke.quote:Op donderdag 12 november 2009 19:50 schreef snoopy het volgende:
[..]
klinkt aantrekkelijk maar eigenlijk smaakt het me op het moment helemaal niet![]()
Dus geniet ervan zou ik zeggen
Samen gaan?quote:Op donderdag 12 november 2009 19:54 schreef snoopy het volgende:
Deel 2 en 3 worden vast ook nog wel verfilmd. Deel 1 is een enorm succes toch?
Ik heb ook wel weer eens zin om naar de film te gaan eigenlijk.
Nou ja, ik heb geen koorts dus niet ziek. Maar wel beroerd zoals zovelenquote:Op donderdag 12 november 2009 19:57 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
Goed gezelschap, yeah!![]()
![]()
Snoop, ben je ziek? Beterschap!
Dat klinkt alleen maar nòg engerquote:Op donderdag 12 november 2009 20:04 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
Oh en fluf, dat gaasje zit dus vast in het sneetje dat hij gemaakt heeft, he?Een groot deel flubbert wel los bij mijn kiezen, maar het zit ook vast. Snap je?
ieuwquote:Op donderdag 12 november 2009 20:04 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
Oh en fluf, dat gaasje zit dus vast in het sneetje dat hij gemaakt heeft, he?Een groot deel flubbert wel los bij mijn kiezen, maar het zit ook vast. Snap je?
Oef, das inderdaad heftig zeg. Maar kan me ook wel voorstellen dat je leert om dat toch achter je te laten als je weer naar huis gaat.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:11 schreef cattie het volgende:
Laten we zeggen dat ik op mijn werk veel verwaarloosde, mishandelde en misbruikte kinderen tegen kom. Vandaag had ik er 1 in de laatste categorie.
Nou mijn beste vriendin heeft deze baan in het verleden gehad maar kan dit jaar niet meer. Toen hebben ze zelf drie kandidaten geplukt uit hun kring van bekenden (en ex-stagiaires), en mijn beste vriendin heeft mij naar voren geschoven als de Ideale Kandidatequote:Op donderdag 12 november 2009 20:07 schreef Brighteyes het volgende:
Innepin, als het zo appeltje-eitje was voor die andere 2 hadden ze jou toch niet uitgenodigd?
Je maakt dus gewoon een hele goede kans volgens mij hoor!
Nee, ik ben gestopt na het 2e glas. Steeg te snel naar mijn hoofd, pittig wijntje!quote:
VoiceMale! Dawasleuk.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:09 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
Cattie.Lekker koppie thee zetten!
Zagen jullie net DWDD? Dat a capella groepje!
Aww één zinnetje en ik ben meteen meer hoopvol! Jij bent goed in peptalksquote:Op donderdag 12 november 2009 20:29 schreef YPPY het volgende:
innepin, ik denk dat je juist een goede kans hebt! Die stagiaires kenden ze al en als die echt goed waren, hadden ze jou heus niet laten komen, zonde van de tijd.
Ik had daar net een kleine discussie over met mijn man. Maar dat is opzich een gespreksonderwerp opzich.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:29 schreef YPPY het volgende:
innepin, ik denk dat je juist een goede kans hebt! Die stagiaires kenden ze al en als die echt goed waren, hadden ze jou heus niet laten komen, zonde van de tijd.
Het lijkt me heftig werk dat je hebt cattie. Vanochtend hoorde ik een gedeelte van een verhaal van een vriendin, dat vond ik al heftig en dat is dan 10 jaar na dato en jij zit er middenin...
Vandaag weer alleen thuis, lekker rustig Expeditie Robinson kijken.En dadelijk aan de warme chocolademelk.
En een wortel knutselen, want die moet in de schoen die we vanmiddag gemaakt hebben. Geen idee hoe ik dat ga doen. En dan heeft ze ook nog gehoord dat het paard graag een klontje suiker wil.![]()
Vanwaar dat principe?quote:Op donderdag 12 november 2009 20:34 schreef amaranta het volgende:
Ik drink uit principe geen (oke zelden) alcohol.
Ik ben bij ER na een paar seizoenen afgehaakt. Ik ben meer van de P(eking) E(xpress) en de T(emptation) I(sland).quote:Op donderdag 12 november 2009 20:36 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
Ik moet dat toch eens gaan volgen denk ik, dat ER! Ik mis sowieso kennelijk heel wat leuks, als ik mijn zussen mag geloven. Gooische vrouwen, Boer zoekt vrouw, ER... Allemaal leuk?
Fluf, wijze vrouw. Je hebt helemaal gelijk.
Omdat ik mij ook uitstekend kan vermaken zonder alcohol.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:37 schreef YPPY het volgende:
[..]
Vanwaar dat principe?
Ik drink nooit veel, mijn vader dronk behoorlijk veel en heeft daar nog steeds problemen mee. Dat is altijd een schrikbeeld voor me geweest. Dat echt niet voor mij.![]()
Ik schrok!quote:
Dat heb ik ook wel hoor, heb geen alcohol nodig voor gezelligheid oid, drink daardoor ook zelden. Vind het juist lastig als anderen veel drinken en dan echt bezopen gaan doen.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:40 schreef amaranta het volgende:
[..]
Omdat ik mij ook uitstekend kan vermaken zonder alcohol.
Want als ik al zou drinken dan zou ik dat op stap doen, en ik dus geen alcohol nodig heb voor mijn plezier.
Daarnaast ben ik betrokken geweest bij een ernstig ongeluk waarbij alcohol in het spel zat en ik sindsdien al helemaal zoiets heb van, nooit meer.
Zo nu en dan een baco'tje of een baileys lust ik wel hoor. Maar het hoeft gewoon niet zo.
Ik weet nog steeds niet hoe die vrouwen heten, alleen die ene, die al in de finale zit.quote:
Kan jij je Sven nog herinneren? Die in aflevering 1 al voor de charmes van de blonde trien viel? Die is dus vorig jaar om het leven gekomen bij een auto ongeluk.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:43 schreef cattie het volgende:
ER heb ik ook wel gezien, vind ik niet zo leuk meer. Ik mis TI!
Ik vind het juist heel erg leuk dat Ive dit jaar echt bewust Sinterklaas mee maakt. Vorig jaar kreeg hij al bijna alles mee, maar nu helemaal. Sinterklaas als vrolijk feest vind ik erg leuk (ik ben niet van het "bangmaken" met boze pieten en dreigen met de zak e.d.)
Ik ook niet hoor. Van de mannen ook niet trouwens.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:45 schreef YPPY het volgende:
[..]
Ik weet nog steeds niet hoe die vrouwen heten, alleen die ene, die al in de finale zit.
Er is een deel 4!! hoorde ik van mijn zweedse bonusmoeder. Alleen staat die op een laptop in bezit van de vriendin van Stieg Larsson, die 20 jaar met hem samenleefde maar door de familie uitgesloten was van de erfenis.quote:Op donderdag 12 november 2009 19:45 schreef phluphy het volgende:
Oh en ik heb trouwens gisteren deel 3 uitgelezen van de Millenium trilogie. En nu wil ik de film zien! Is dat 1 film, of ook 3?
Sinterklaas is zo leuk! Ze is er helemaal mee bezig en dat is zo gezellig. Nu nog veel meer dan vorig jaar, ben echt helemaal fan.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:43 schreef cattie het volgende:
Ik vind het juist heel erg leuk dat Ive dit jaar echt bewust Sinterklaas mee maakt. Vorig jaar kreeg hij al bijna alles mee, maar nu helemaal. Sinterklaas als vrolijk feest vind ik erg leuk (ik ben niet van het "bangmaken" met boze pieten en dreigen met de zak e.d.)
Whaa, en er staan hier nu al 3 van die mega boeken in de kast die ik nog ga lezen! Wat een werk.quote:Op donderdag 12 november 2009 20:46 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Er is een deel 4!! hoorde ik van mijn zweedse bonusmoeder. Alleen staat die op een laptop in bezit van de vriendin van Stieg Larsson, die 20 jaar met hem samenleefde maar door de familie uitgesloten was van de erfenis.dus als ze daar óóit uitkomen komt die ook nog!
Ik geef dus les in gr 6 en ik heb vorig jaar die droom wel in duigen zien vallen....quote:Op donderdag 12 november 2009 20:46 schreef YPPY het volgende:
[..]
Sinterklaas is zo leuk! Ze is er helemaal mee bezig en dat is zo gezellig. Nu nog veel meer dan vorig jaar, ben echt helemaal fan.![]()
![]()
zo heb ik het ook gedaan. Nooit erover gejokt. wel creatief met de waarheid. Waarom gaat Sinterklaas nooit dood? zolang er kinderen zijn zal er ook een sinterklaas zijn....quote:Op donderdag 12 november 2009 20:37 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik had daar net een kleine discussie over met mijn man. Maar dat is opzich een gespreksonderwerp opzich.
Ik wil eigenlijk niet mee doen aan sinterklaas omdat ik niet wil liegen tegen Eva.
Maar, ik hoef niet te liegen. Ik kan ook sinterklaas vieren zonder mee te gaan 'in de leugen'. Dus niet mijn kind wijsmaken dat er een paard op het dak staat en dat, en dat sinterklaas een loper heeft voor alle huizen en dat soort dingen.
Maar ik moet nog bedenken wat ik dan wel zeg.
Wist ik veel. Mijn familie speelde braaf mee maar de rest natuurlijk nietquote:Op donderdag 12 november 2009 21:14 schreef cattie het volgende:
Maar Sinterklaas is er ook speciaal voor Nederlandse (en Belgische kindjes)! Andere kindjes hebben weer andere soorten sinterklazen, zoals de Kerstman. niet gek dat een Spanjaard geen sinterklaas kent, toch?
Ja leuke meid, jammer dat ze weg is.quote:Op donderdag 12 november 2009 21:21 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
Leuk he, dat ouwe topic. Wat was die sjoegur toch een trendsetter, he?
quote:Op donderdag 12 november 2009 21:24 schreef Oxymoron het volgende:
Ik heb vandaag, kookles gehad.5-gangen menu.
![]()
En het is zo leuk. En zo gezellig. Het leek, wel een restaurant.Met kaarslicht en zilver bestek en gewoon lachen, en alles kunnen vragen, echt heel leuk.
![]()
En lekker!![]()
Ik herken me zelf niet meer, als ik zo doe. Maar, zegt mijn mentor dan: dat bén jij. Dat hoort bij jou. Het is je ''nieuwe zelf''.Mezelf, maar dan ''uitgebreider''.
![]()
Nieuwe Nieuwe? Of heb ik al wat aflveringen gemist inmiddels?quote:Op donderdag 12 november 2009 20:43 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Ik schrok!Ik dacht ER van Luka, Abby en Pratt! Maar dat is zaterdag pas!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |