abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74643981
bij mijn VK-en word je elke keer gewogen, en vanaf een week of 20 ook elke keer de urine gecontroleerd. En inderdaad grootte van de baarmoeder wordt bekeken om te kijken of het kindje snel groeit....

05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_74644018
Ik blijf het toch raar vinden hoe ze het op die manier kunnen weten. Ik ben natuurlijk geen dokter, maar ik voel ook mijn baarmoeder niet. Terwijl mijn gyn 2 seconden voelde en zei "oh duidelijk, jouw baarmoeder ligt helemaal goed"
pi_74644067
quote:
Op donderdag 12 november 2009 19:23 schreef leonieke het volgende:
Ik blijf het toch raar vinden hoe ze het op die manier kunnen weten. Ik ben natuurlijk geen dokter, maar ik voel ook mijn baarmoeder niet. Terwijl mijn gyn 2 seconden voelde en zei "oh duidelijk, jouw baarmoeder ligt helemaal goed"
hmm kan mijn baarmoeder toch wel erg duidelijk voelen hoor... (eigenlijk ook al heel lang)....
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_74644109
Ik zou echt niet weten hoe een baarmoeder voelt
Volgende week donderdag wat beter opletten

En een fijn vooruitzicht voor volgende week Na het bezoek aan de gyn (donderdag om 14.30u) begint mijn weekend
pi_74644554
Soneal, gefeliciteerd en welkom hier!

Trix, wat jammer dat je vent het niet gehaald heeft. Maar het is ook een kwestie van geluk hebben... Ik heb het in 1 keer gehaald (en ik reed heeeeeel slecht). Lief heeft er 5 keer over gedaan en lieten hem steeds op onbenulligheden zakken. Dus misschien heeft ie volgende keer meer geluk.

Hier werd ik wel steeds bij de vk gewogen en bloeddruk gecontroleerd, na de 20 weken ook elke keer het hartje gehoord. Geen urine controle gehad. Nu ik bij de gyn loop moet ik 2 a 3 keer per week aan de CTG en bloeddrukmeter, daarnaast wordt ook elke keer mijn urine gecontroleerd.

Net terug van opname-intake in het ziekenhuis, We hebben een datum voor de keizersnede! Ik moet alleen nog even bedenken of ik hem hier ga posten...
pi_74644566
quote:
Op donderdag 12 november 2009 19:26 schreef leonieke het volgende:
Ik zou echt niet weten hoe een baarmoeder voelt
Volgende week donderdag wat beter opletten

En een fijn vooruitzicht voor volgende week Na het bezoek aan de gyn (donderdag om 14.30u) begint mijn weekend
Vraag het gewoon een keer of de VK het wil uitleggen
pi_74644694
quote:
Op donderdag 12 november 2009 19:43 schreef Aoraki het volgende:
Soneal, gefeliciteerd en welkom hier!

Trix, wat jammer dat je vent het niet gehaald heeft. Maar het is ook een kwestie van geluk hebben... Ik heb het in 1 keer gehaald (en ik reed heeeeeel slecht). Lief heeft er 5 keer over gedaan en lieten hem steeds op onbenulligheden zakken. Dus misschien heeft ie volgende keer meer geluk.
De eerste keer mocht ik niet op de weg omdat ik er niet door was voor mijn manoeuvers, de tweede keer was mijn instructeur van de rijschool ervan overtuigd dat ik geslaagd was (niet dus ) en de derde keer keken mijn instructeur en ik naar elkaar "nee, dit wordt het niet " en komt de examinator terug en zegt hij proficiat. Hier in België mag je alleszins nergens van uitgaan.
quote:
Hier werd ik wel steeds bij de vk gewogen en bloeddruk gecontroleerd, na de 20 weken ook elke keer het hartje gehoord. Geen urine controle gehad. Nu ik bij de gyn loop moet ik 2 a 3 keer per week aan de CTG en bloeddrukmeter, daarnaast wordt ook elke keer mijn urine gecontroleerd.

Net terug van opname-intake in het ziekenhuis, We hebben een datum voor de keizersnede! Ik moet alleen nog even bedenken of ik hem hier ga posten...
Ik zal het waarschijnlijk gemist hebben, maar waarom moet je 2 à 3 keer per week naar het ziekenhuis? Komt dat door jouw bloeddruk?
pi_74645084
Bucko, bij mij is nog nooit mn urine gecontroleerd en ook wordt er niet gewogen bij de vk, en ook aan een groei/liggingsecho doen ze niet standaard.
Ze doen dat inderdaad echt helemaal naar schatting van de baarmoeder voelen, en zo kloppen op je buik enzo om te horen en voelen waar baarmoeder zit en als dat goed is zeggen ze hier dat je kindje goed groeit.
Ik zou dus ook niet weten hoe een baarmoeder voelt trouwens
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_74645353
Dat voelen van de baarmoeder blijf ik toch echt heel knap vinden hoor... ik voel het ook wel een beetje, maar zo snel en duidelijk als zij claimen dat te doen red ik niet... Ieder zijn beroep ook natuurlijk.

Hier net mijn allereerste bloedneus gehad... was wel effe schrikken. Uit het niets echt stromend gewoon, handje vol bloed binnen een paar seconden... leuk joh medicijnen.... Maar nu weer normaal, dus ga ik lief maar effe helpen lampjes en wandrekje op hangen in de babykamer...
pi_74645403
quote:
Op donderdag 12 november 2009 18:23 schreef Bucko het volgende:

[..]

het komt nu toch wel allemaal heel dichtbij he
Ja behoorlijk. Over 30 dagen zijn we gewoon uitgerekend!
Wow!
pi_74645436
Hallo! Weer helemaal bijgelezen!

Jammer van je vriend Incantrix!

Wat een verschil in aankomen tijdens de zwangerschap. Hier ben ik nu zo'n 6 kilo aangekomen met 32 weken.

Verder heb ik de prik (nog) niet gehaald. Twijfel nog of ik dit alsnog ga doen.
pi_74645481
Balen van die bloedneus trouwens Lijnloos! Hopelijk krijg je er niet nog meer!
pi_74645492
heb ff vlug wat meegelezen. Maar Trix klote dattie gezakt is. Al bekend waarom ?

Heb vorig jaar ook mijn autorijbewijs pas gehaald (had al 9 jaar motorrijbewijs en vond ik genoeg maarja werk op locatie en vakantie in de USA is met een autorijbewijs toch wel een stuk makkelijker)
1e keer gezakt na een onenigheid met de examinator (in opleiding dus met een 2e examinator erbij om hem weer te controleren). 2e keer zo zitten ouwehoeren met de examinator (een andere) dattie zelf de helft is vergeten want we parkeerden weer en toen vroeg ik om de bijzondere verrichtingen. Euhm euh, dit parkeren was er 1 en de rest geloof ik wel zei die je hebt het gehaald


Maandag mogen wij weer op controle bij de VK (we zitten nu op 14 wk + 1 dag) Bij de 1e keer moest er ook urine enzo ingeleverd worden. 2e is maandag dus pas.
pi_74646953
Wat een verschillen qua protocollen bij vk en gyn hier zeg. Hier bij de vk is nooit mn urine gecontroleerd, gewicht alleen bij begin en op het eind.

Hier ook altijd heel duidelijk de baarmoeder kunnen voelen. Leonieke, met de zijkanten van je handen op verschillende plekken op je buik drukken, desnoods beetje je buik proberen in te houden.
  donderdag 12 november 2009 @ 21:12:06 #165
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_74647531
Hier is bij vroedvrouw urine ook nog nooit gechecked. Wel mijn gewicht bij elke controle
+12 tot nu toe
pi_74647784
mijn urine ook niet. Ze heeft het me alleen geadviseerd toen ik zei dat ik een branderig gevoel had gehad bij het plassen.
Maar niet standaard.
pi_74648713
Ik kom hier ook maar weer eens vaker om de hoek kijken..
Vandaag 2e keer controle gehad, alles ok. Plaatje geschoten
Baarmoeder wel gevoeld, ze heeft het me ook uitgelegd.. Telling is een beetje vaag, volgens eigen telling na miskraam 12 wk 1 dag, volgens eerste echo 12 wk 6 dgn, tweede echo zegt 13 weken. Dus ergens tussen 20 en 26 mei..
Mag ik in de OP op 23 mei dan maar?
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_74649510
Hoi Morretje! Mooie foto's heb je!!
  donderdag 12 november 2009 @ 22:23:18 #169
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_74650702
Aangezien Claudia zich de laatste paar dagen redelijk consequent gemeld heeft, wil ik er toch vast even een paar stiekeme . . . tegenaan gooien .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  donderdag 12 november 2009 @ 22:27:09 #170
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_74650872
Scherp Kim!
***
pi_74655817
Bluh... na een uur wakker zonder uitzicht op weer slapen heb ik het maar opgegeven...
Even een vraagje voor als jullie straks ook wakker zijn, is het voor iemand herkenbaar: Dit is nu al de derde nacht op rij dat ik wakker wordt en dat mijn darmen een feestje aan het vieren zijn en ik ontzettend nodig moet poepen... (sorry voor degenen die net wakker zijn en visueel ingesteld). Wordt er een beetje maf van, plassen kan ik nog wel op de automatische piloot en dan weer verder slapen maar zo niet... Bah!

Ik ga maar gewoon lekker een filmpje kijken en wachten tot mijn lief wakker is, dan kruip ik er weer in (scheelt ook gesnurk naast me).... da's dan wel weer het voordeel van verlof.
pi_74656096
Goedemorgen allemaal! Slapen wordt hier toch ook steeds zwaarder, als in dat ik last krijg van mijn buik als ik lang in 1 positief lig. Soort van (buik)spierpijn? Gelukkig slaap ik snel weer in.

Balen Incantrix, het zou zo lekker geweest zijn als hij het in 1 keer gehaald zou hebben, maar helaas komt dat tegenwoordig maar weinig voor. De 2e keer is het vast raak!!

Lijnloos, da's niet herkenbaar voor mij. Moest ik maar wat vaker poepen..... heb er soms gewoon pijn van in mijn buik als het lang niet lukt.

Oh ja, en voor Claudia even een want dat ziet er goed uit.

Morretje, da's een mooi plaatje zeg. Dat ruggetje en wat lekker dat je die 13 weken goed door bent gekomen! Op naar de 20 weken

Hier vandaag 26 weken alweer waar blijft de tijd Nog 10 weken tot het verlof en daar zitten nog korte weekjes bij ook ivm vrije dagen en feestdagen

Ik ga opschieten want we moeten weer aan het werk! Fijne dag allemaal!
pi_74656446
Ik wil hier even hyperen mijn zusje is bezig met bevallen
Ik werd wakker van een rare droom waarin mijn zusje der haren in een jaren 60 kapsel had gefohned, had opgemaakt en heel deftig gekleed bij mij thuis kwam melden dat ze weeen had om ze zo veel minuten en of ik een dekbedovertrekset had want ze had besloten thuis te bevallen. Dus ik zoeken in mijn kast en breng haar een set zit mijn nichtje, die einde van de straat woont op een stoel want die zou bij de bevalling blijven (en die komt daar dus nooit over de vloer, of in ieder geval zeer zelden) en mijn oom die een paar km verder woont kwam speciaal bij haar theezakjes halen want zijn thee was op. En ondertussen liep mijn zusje op hoge hakken rond en geen spoortje van pijn te zien. (mijn zusje maakt zich zelden op, draagt naar mijn weten never nooit hakken, gaat zeker niet deftig gekleed eerder modern en zou haar haren ook zeker niet in een raar kapsel fohnen).

Dus ik werd wakker en rende gelijk naar het raam, de auto stond gisteren nog op de stoep voor de deur en die was verdwenen, het licht en het raam gaat altijd pas rond 11 uur open en nu was het slaapkamerlicht aan, gordijnen pot dicht en gelijk ging mijn radar af. Mijn man stond me heel stom aan te kijken maar ben in mijn pyama naar buiten gerent om te kijken of de auto echt weg was en heb vervolgens mijn ouders gebeld met de vraag of ze bezig was. Mijn moeder heeft mijn zusje gebeld en die zijn dus vannacht om 4 uur richting het ziekenhuis gegaan en alles gaat voorspoedig.

Gisteren had ik ook in ene dat ik de kraamcadeautjes in moest pakken, uit het niets. En nu ben ik vreselijk hyper en geen rust in mijn reet.

Oh ja en mijn baby doet hyper mee want ik heb een constante harde buik en mijn navel doet zeer.

Goedemorgen trouwens.
pi_74656506
Wow, wat een droom, en dan is ze idd aan het bevallen
  vrijdag 13 november 2009 @ 08:21:47 #175
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_74656531
Faja wat gaaf! En wat super dat je zo tegenover je zus woont. Echt leuk.

Vandaag is mijn laatste dag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
En er is net al 1 ouder een handje komen geven ik ben geliefd
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')