Kan heb contact afgekapt, maar kan wel netjes blijven tegen haar. Heb haar wel 2x kort gesproken, maar kap het dan vrij snel af(op nette manier). Leuk en spontaan zit ik voorlopig al helemaal niet in. Daar heb ik ook totaal geen behoefte aan. Misschien komt dat over paar maanden misschien niet. In elk geval ben ik nu zeer content met de situatie.quote:Op woensdag 11 november 2009 16:00 schreef EviL_AleX het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met het hele "vrienden zijn met je ex"? Hoe ervaren jullie dat? Bij mij gaat het meestal wel, maar moet er best wat tijd voorbij gaan voor ik echt een vriend kan zijn. Ik kan al veel eerder netjes mijn ex'en omgaan, maar leuk en spontaan duurt aanzienlijk langer.
Jullie ervaringen...?
Ex-vriendin voro mijn ex (lang geleden - lange afstands relatie) tijdje contact gehouden maar dat verwaterde.quote:Op woensdag 11 november 2009 16:00 schreef EviL_AleX het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met het hele "vrienden zijn met je ex"? Hoe ervaren jullie dat? Bij mij gaat het meestal wel, maar moet er best wat tijd voorbij gaan voor ik echt een vriend kan zijn. Ik kan al veel eerder netjes mijn ex'en omgaan, maar leuk en spontaan duurt aanzienlijk langer.
Jullie ervaringen...?
Ik heb tot nu toe geprobeerd leuk en aardig als vriend te zijn, maar ik denk toch dat dat voor mij niet werktquote:Op woensdag 11 november 2009 16:00 schreef EviL_AleX het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met het hele "vrienden zijn met je ex"? Hoe ervaren jullie dat? Bij mij gaat het meestal wel, maar moet er best wat tijd voorbij gaan voor ik echt een vriend kan zijn. Ik kan al veel eerder netjes mijn ex'en omgaan, maar leuk en spontaan duurt aanzienlijk langer.
Jullie ervaringen...?
Wij geven ook wel de aanleiding, maar we verwachten wel dat de mannen op ons afstappen en dat is volgens mij moeilijker. Enne ... natuurlijk geven wij vaak de aanleiding, anders wordt het nooit watquote:Op woensdag 11 november 2009 15:48 schreef Chev het volgende:
[..]
Dat het "Iets" makkelijker is voor vrouwen om te flirten een understatement denk ik.
Het is zoiezo al bewezen dat de vrouw meestal de aanleiding geeft voor een man om te gaan flirten en niet andersom!
Als ik een vrouw toch wel erg aantrekkelijk vind dan word ik 'n beetje zenuwachtigben geen Gullio Cassanova ofzo
en zoek een leuke vrouw voor wat meer dan een scharrel overigens
ben geen echte scharrelaar.
Kortom blijkbaar heb je mazzel, je 'rebound/scharrel' zou best eens je lieffie kunnen wordenhoop het voor je.
Maak er een leuke date van hèquote:Op woensdag 11 november 2009 16:43 schreef Kwartje7 het volgende:
Het mailcontact is erg leuk. Volgende week helaas pas een date. Ik kan niet weg vanwege de kids. Misschien toch een oppas regelen. We zullen wel zien.
Toevoeging daarop wat ook wel kan helpen, ken aan elk punt op je to-do list een cijfer toe in hoeverre dat punt iets toevoegt aan je levenskwaliteit. Soms kunnen dingen je ontzettend lang bezig houden (bijvoorbeeld een nieuwe computer waarvoor je alles eerst van tevoren tot op de bodem uitzoekt) maar voegen die verder niet zo heel veel toe aan je levenskwaliteit. Ik zeg niet dat je die dan niet moet gaan doen, maar zo zie je wel een beetje wat het belangrijkste is en kun je misschien ook prioriteiten stellen.quote:Op woensdag 11 november 2009 12:18 schreef Chev het volgende:
[..]
Klinkt heel verstandig kwartjeik lees soms nog steeds mee hier, en merk ook dat alles wat er langskomt ik allemaal ook heb mee gemaakt.
Het zoeken naar de antwoorden Het niet krijgen van antwoorden Verminderd zelfvertrouwen Het opnieuw opbouwen van positiviteit d.m.v. het creëren van je eigen dingen (sport, hobbies, (oude) vrienden, uitgaan ect.) Rebound "liefde" of aandacht (weinig échte ervaring mee)
Als je zelfmotivatie mist in het begin dan zou het kunnen helpen om een "to-do-list" te maken en deze een voor een af gaan werken.
Dit heeft mij ook goed geholpen te realiseren wat ik wou voor mezelf en een nieuwe start te maken![]()
Goeie tip! Zoals ik ook al zei, soms zie je zo'n dingen niet meer omdat ze te geleidelijk gaan of omdat ze ineens toch al te gewoon zijn geworden. Gewoon elke "overwinning" noteren en lees het eens na als je je wat down voelt.quote:Zelf gebruik ik hem niet echt meer na 16 maandenze zitten in mijn hoofd, maar heb wel heel wat puntjes afgewerkt, sommige weggestreept en enkele erbij bedacht, toch is het wel leuk om soms eens terug te kijken wat ik gepresteerd heb de afgelopen 1 1/2 jaar!
Ook kan je een lijst maken van alle positieve dingen in je leven, je zal versteld staan wat het opleverd als je 6 maanden verder ben, en hoeveel positieve je gedaan heb! Als je niks weet laat een ander je dan helpen.
Dat zeker, flirten vind ik toch wel altijd lastig, altijd al gevonden. Als ik het gevoel heb iets te verliezen dan vind ik het heel moeilijk, heb ik dat gevoel niet, dan gaat het me wat makkelijker af. Maar het eerste contact maken vind ik altijd zo moeilijk. Ik had laatst ook dat gevoel van een overwinning toen ik een meisje mee had uitgevraagd en ze ook nog ja zei, maar ja, toen dat uiteindelijk toch niet doorging, was dat gevoel van overwinning toch weer weg... Ik ben gewoon geen cassanova, maar ik ben ook nog wel kieskeurig wat dat betreft. Ik heb niet gauw bij een meisje dat ik leer kennen het gevoel van "jaaaaa dit is het!" En heel tegenstrijdig altijd: diegenen die mij leuk vinden, vind ik meestal helemaal niets. Maar ook al vaak zat voorgekomen dat ik een meisje leer kennen en ik niet duidelijk genoeg ben in mijn bedoelingen waardoor ik in de friendszone terecht kom. Op de een of andere manier durf ik nooit te laten zien dat ik iemand wel zie zitten, misschien ook wel bang om te heftig over te komen in eerste instantie.quote:Reboundsje kan ze moeilijk ergens uit een schap bij de supermarkt halen hè
blijkbaar hebben daar een hoop problemen mee, het ontmoeten van een leuke man/vrouw.
Maar een beetje leren flirten kan ook wel leuk zijnals je een lange relatie heb gehad dan verleer je dat 'n beetje (zeker als je veel verdriet heb lukt dat volgens mij niet) en geef eens een complimentje weg en vraag eens iemand uit, het zal je een enorme kick geven ook als die persoon niet instemt omdat je het gedurft heb
![]()
1. Bijna geen contact meer, ze woont nu samen met een van mijn beste vrienden dus ik zie haar wel eens. Als ik haar dan eens alleen spreek, dan is het heel oppervlakkig en hebben we elkaar eigenlijk niets te vertellen.quote:Op woensdag 11 november 2009 16:00 schreef EviL_AleX het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met het hele "vrienden zijn met je ex"? Hoe ervaren jullie dat? Bij mij gaat het meestal wel, maar moet er best wat tijd voorbij gaan voor ik echt een vriend kan zijn. Ik kan al veel eerder netjes mijn ex'en omgaan, maar leuk en spontaan duurt aanzienlijk langer.
Jullie ervaringen...?
Ik heb met een andere ex (van 3 jaar geleden ofzo) het contact ooit verbroken (ook omdat het moest van mn toenmalige vriend) maar uiteindelijk heeft dat wel z'n voordelen gehad denk ik. We hebben elkaar daarna weer opgezocht en zijn beste vrienden geworden. Het heeft wel problemen opgeleverd in mijn relatie, omdat mijn vriend erg achterdochtig en jaloers was, maar ik ben nooit een misstap of iets dergelijks begaan. Het scheelt ook dat deze ex op een afstand woont waar je elkaar ook niet zomaar opzoekt, maar ik kon gewoon prima het onderscheid maken tussen vriendschap en iets meer.quote:Op woensdag 11 november 2009 16:00 schreef EviL_AleX het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met het hele "vrienden zijn met je ex"? Hoe ervaren jullie dat? Bij mij gaat het meestal wel, maar moet er best wat tijd voorbij gaan voor ik echt een vriend kan zijn. Ik kan al veel eerder netjes mijn ex'en omgaan, maar leuk en spontaan duurt aanzienlijk langer.
Jullie ervaringen...?
Dat vind ik wel heel erg tof van hem! Ik wou dat de mijne mijn vragen op die manier ook beantwoordde, dat zou inderdaad heel erg veel duidelijk hebben gemaakt. Dus ik ben wel blij dat je het nu fatsoenlijk kan afsluiten, zo hoort het immers. Hier kunnen meer ex-vriendjes/vriendinnetjes een voorbeeld aan nemen, want het gebeurd maar al te vaak dat het een kutsmoes is als 'het ligt niet aan jou, maar aan mij' of dat ze simpelweg geen goede reden kunnen bedenken.quote:Op woensdag 11 november 2009 18:49 schreef Turbomuis het volgende:
Gisteren heb ik, als antwoord op een mail van mij aan hem, een mail gehad van m'n ex. En ik ben er zo blij mee! Het was een hele lieve mail, waarin 'ie precies uitlegt hoe 'ie de afgelopen tijd heeft beleefd en waarom 'ie het uit heeft gemaakt. Alle vragen die ik had en dingen die ik niet begreep, heeft 'ie in z'n mail beantwoord.
Voor mijn gevoel kan ik het nu echt afsluiten. Dit is denk ik voor het eerst dat ik een relatie die door de ander is verbroken zonder vraagtekens en 'had-ik-maar' enzo kan afsluiten. Heerlijk gevoel is dat. Vooral ook omdat ik het gevoel heb dat de vriendschap, die aarzelend begonnen was, nu echt van de grond kan komen en echt kans van slagen heeft. Er zijn immers geen verwijten of vage gedoetjes meer, en dat geeft echt heel veel rust.
Het gevoel voor hem is nog niet weg. Dat zal ook niet 1 2 3 gebeuren, daarvoor zat het (bij mij) te diep. Maar omdat ik nu weet hoe het precies gegaan is bij hem weet ik ook dat het niet 'meant to be' is. Hoe graag ik dat ook anders zou willen zien, het is zoals het is. Dus dat gevoel moet slijten.
Maar het feit dat ik voor het verlies van deze liefde een goede vriendschap terugkrijg, maakt heel veel goed.
Ja, dat is wel erg fijn. Ik zit ook nog met vragen, maar de antwoorden worden met de dag minder belangrijk voor me. Ze heeft me wel redenen gegeven, maar die zijn naar mijn mening te oppervlakkig om het einde echt betekend te hebben. Maar nu ben ik iemand die heel veel nadenkt over gevoelens, handelingen, drijfveren, onbewuste zaken, en ga zo maar door. Zij denkt ook wel veel na, maar zoekt het niet gestructureerd tot op de bodem uit als het om eigen gevoelens en dergelijke gaat. Het gevoel is haar volledige waarheid, terwijl het bij mij een deel van de puzzel is.quote:Op woensdag 11 november 2009 18:49 schreef Turbomuis het volgende:
Gisteren heb ik, als antwoord op een mail van mij aan hem, een mail gehad van m'n ex. En ik ben er zo blij mee! Het was een hele lieve mail, waarin 'ie precies uitlegt hoe 'ie de afgelopen tijd heeft beleefd en waarom 'ie het uit heeft gemaakt. Alle vragen die ik had en dingen die ik niet begreep, heeft 'ie in z'n mail beantwoord.
Voor mijn gevoel kan ik het nu echt afsluiten. Dit is denk ik voor het eerst dat ik een relatie die door de ander is verbroken zonder vraagtekens en 'had-ik-maar' enzo kan afsluiten. Heerlijk gevoel is dat. Vooral ook omdat ik het gevoel heb dat de vriendschap, die aarzelend begonnen was, nu echt van de grond kan komen en echt kans van slagen heeft. Er zijn immers geen verwijten of vage gedoetjes meer, en dat geeft echt heel veel rust.
Het gevoel voor hem is nog niet weg. Dat zal ook niet 1 2 3 gebeuren, daarvoor zat het (bij mij) te diep. Maar omdat ik nu weet hoe het precies gegaan is bij hem weet ik ook dat het niet 'meant to be' is. Hoe graag ik dat ook anders zou willen zien, het is zoals het is. Dus dat gevoel moet slijten.
Maar het feit dat ik voor het verlies van deze liefde een goede vriendschap terugkrijg, maakt heel veel goed.
Oppervlakkige redenenquote:Op donderdag 12 november 2009 13:21 schreef EviL_AleX het volgende:
[knip]
Ze heeft me wel redenen gegeven, maar die zijn naar mijn mening te oppervlakkig om het einde echt betekend te hebben.
[knip]
Ze wil er nog wel eens over praten, maar ik betwijfel heel sterk of ze wel in staat is het type antwoord te geven dat ik zoek. Dus dan laat ik het maar, op frustratie zitten we allebei niet te wachten.
quote:Op donderdag 12 november 2009 17:16 schreef dreamzk het volgende:
Ik haak ook maar weer even in. Hoe gaat het met iedereen? Chev hoezo ben je weer terug??
Bij mij gaat alles eigenlijk topKan nu Beyonce luisteren zonder heel veel emoties te hebben, Verder gaat het met de dames ook steeds beter en heb ik al wat lijntjes uitgegooid, nu nog even kijken of ze bijten
.
Ik ben het zelf en een opleiding waar ik voor ben toegelaten.quote:Op donderdag 12 november 2009 22:28 schreef Snowcold het volgende:
Ik ben hier eigenlijk ook voor spek en bonen, maar ik blijf hier toch nog even voor de zekerheid. Hij is nu nog maar twee dagen uit mn leven dus ik moet mn mond niet te snel opentrekken, dus ik wacht daar nog even mee. Maar het ziet er rooskleurig uit tot nu toe!![]()
Barbusse, wie schijnt jouw licht aan het eind van de tunnel?Of ben je het gewoon zelf?
Poll: Wanneer is de groepssexmeet?quote:Op vrijdag 13 november 2009 11:15 schreef Kwartje7 het volgende:
@SuperrrTuxxx
Wat is er nu uit de poll gekomen. Volgens mij hebben we allemaal wel zin in een date.
Groepssexmeet? Zeg, wat is u van plan?quote:Op vrijdag 13 november 2009 18:55 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Poll: Wanneer is de groepssexmeet?13/14/15 november 20/21/22 november 27/28/29 november 4/5/6 december 11/12/13 december 18/19/20 december 25/26/27 december
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Gewoon vragenquote:Op vrijdag 13 november 2009 20:44 schreef Snikch het volgende:
Iemand misschien tips over hoe ik aan paar vrienden kan vragen of ik mee uit kan zonder opdringerig over te komen?? Zijn nooit op msn, heb er al één gesmst maar reageert tot nu toe niet. Normaal gesproken zou ik zeggen dat dat is omdat hij vergeetachtig is, maar misschien zit ik teveel mezelf op te dringen? Wil in ieder geval morgen niet weer alleen thuis zitten..
Als ik ff niet weet wat een ander er van zou vinden, probeer ik het me andersom voor te stellen. Als de situatie andersom zou zijn, ik ga dus stappen en iemand vraagt offie mee kan, wat zou ik er dan van vinden?quote:Op vrijdag 13 november 2009 20:44 schreef Snikch het volgende:
Iemand misschien tips over hoe ik aan paar vrienden kan vragen of ik mee uit kan zonder opdringerig over te komen?? Zijn nooit op msn, heb er al één gesmst maar reageert tot nu toe niet. Normaal gesproken zou ik zeggen dat dat is omdat hij vergeetachtig is, maar misschien zit ik teveel mezelf op te dringen? Wil in ieder geval morgen niet weer alleen thuis zitten..
Je hebt zeker de slappe SC gemist pas geleden.quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:42 schreef Turbomuis het volgende:
[..]
Groepssexmeet? Zeg, wat is u van plan?
Enne... waar?
Waarschijnlijk dan wel ja...quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:44 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Je hebt zeker de slappe SC gemist pas geleden.
Ik heb geen idee.quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:49 schreef Kwartje7 het volgende:
Maar gaat het nu door?
Er is een tijdje geleden een geweldige topic (rebound...) geopend. Heel veel onzin zo gelachen. Maar van de moderator moesten we ermee stoppen. Tijdens die onzin werd het idee geopperd om met zijn allen een feestje te bouwen en hebben we gestemd.quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:50 schreef Turbomuis het volgende:
[..]
Waarschijnlijk dan wel ja...
fill me in please?
Heb je nog wel zin, dan spreken we gewoon af.quote:
Ja ik heb nog wel zin hoor.quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:59 schreef Kwartje7 het volgende:
[..]
Heb je nog wel zin, dan spreken we gewoon af.Als er nog meer mensen mee willen, is dat gezellig. Ideëen?
Mmm, Utrecht is voor mij niet echt handig.Toch wel minimaal een uur rijden en dan ook nog terug, dus ook niet drinken of heeeeeeel laat doorhalen. Dus ik denk dat ik ff pas, helaas....quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:59 schreef Kwartje7 het volgende:
[..]
Heb je nog wel zin, dan spreken we gewoon af.Als er nog meer mensen mee willen, is dat gezellig. Ideëen?
Jammer.quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:06 schreef Turbomuis het volgende:
[..]
Mmm, Utrecht is voor mij niet echt handig.Toch wel minimaal een uur rijden en dan ook nog terug, dus ook niet drinken of heeeeeeel laat doorhalen. Dus ik denk dat ik ff pas, helaas....
Jullie waar vorige keer toch naar Utrecht geweest, of zit ik fout.quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:02 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ja ik heb nog wel zin hoor.En gewoon weer ergens wat drinken ofzo?
![]()
Plus 1.quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:02 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ja ik heb nog wel zin hoor.En gewoon weer ergens wat drinken ofzo?
![]()
Nee klopt.quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:16 schreef Kwartje7 het volgende:
[..]
Jullie waar vorige keer toch naar Utrecht geweest, of zit ik fout.
Huh wat, de 21ste? Heb ik wat gemist?quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:44 schreef Kwartje7 het volgende:
Oké, de 21e dus. Hoelaat, waar. Ik weet niet wat jullie in je gedachten hebben,maar ik kan helaas niet overdag.
We zijn al met zijn drieën.
Kan je dan niet?quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:45 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Huh wat, de 21ste? Heb ik wat gemist?
Oh geen idee, maar ik had überhaupt niet meegekregen dat het al gepland wasquote:
Sorry ik kan de 20ste niet, date met de new guy. Maar gaan jullie maar gezellig op de dag wanneer de meesten kunnen.quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:48 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik heb de 21e iets onder voorbehoud, kan de 20e ook?
Dat stuk met die dates van jou heb ik ff gemist.quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:50 schreef Kwartje7 het volgende:
[..]
Sorry ik kan de 20ste niet, date met de new guy. Maar gaan jullie maar gezellig op de dag wanneer de meesten kunnen.
Geeft niet hoor, weet ook niet of het iets wordt. De kids zijn wel een struikelblok. Als je tijd niet geweest bent, gaat het gelukkig met jou een stuk beter.quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:54 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Dat stuk met die dates van jou heb ik ff gemist.Heb blijkbaar teveel overgeslagen.
Dat mag ook wel na ruim een jaar.quote:Op zaterdag 14 november 2009 01:02 schreef Kwartje7 het volgende:
[..]
Als je tijd niet geweest bent, gaat het gelukkig met jou een stuk beter.![]()
Door de dipjes realiseer je de periodes dat het goed gaat ook wat meerquote:Op zaterdag 14 november 2009 01:13 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Dat mag ook wel na ruim een jaar.![]()
![]()
Soms nog dippies, maarja.
Of ik daar nou blij van moet wordenquote:Op zaterdag 14 november 2009 00:07 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
En Chev, toch zo'n beetje de 'godfather' van dit topic is hier ook nog steeds actief, zie ik.
Ja ik heb er nu één gesmst maar hoorde dat die nooit beltegoed had (doe zelf meestal niet veel smsen en bellen met vrienden, alleen met me vriendin deed ik dat super veel.. dus mijn abonnement wordt nu ook niet gebruikt zo een beetjequote:Op vrijdag 13 november 2009 23:42 schreef DeuceFour het volgende:
[..]
Gewoon vragen, je kan gewoon bellen of mailen anders? ok...heb ik ook gedaan maar pas 1x resultaat gehad...ja want vrienden hebben eigen vriendengroepjes
Maar niet geschoten is altijd mis. Neem het initiatief! En als dat niks oplevert heb je het tenminste geprobeert. Dat is minder erg dan niets ondernomen hebben.
En nog een tip Snikch: vind je passie en stort je daar volledig op. Mij helpt dat heel erg en sinds vorige week was er een soort 'klik' waardoor ik me ineens veel minder klote voel, goed zelfs! Alleen dat geeft weer een schuldgevoel, zo van...als ik me goed voel betekent dat dat ik niet echt van haar hield. Onzin natuurlijk, maarja misschien kun je dat zien als een lichte terugval. Het is echt zo ook al geloofde ik het eerst niet: tijd is de beste heler. Het is wel belangrijk om 'iets te doen' te hebben zodat je simpelweg minder de tijd hebt om over je ex na te denken.
quote:Op zaterdag 14 november 2009 18:58 schreef Snowcold het volgende:
Het is... het is wederzijds!!!![]()
En de 28e zien we elkaar, ik ben helemaal in de zevende hemel. Wie had dat ooit gedacht, hij en ik...
Ik in ieder geval niet, maar des te leuker de verassing.
Gefeliciteerd Snowquote:Op zaterdag 14 november 2009 18:58 schreef Snowcold het volgende:
Het is... het is wederzijds!!!![]()
En de 28e zien we elkaar, ik ben helemaal in de zevende hemel. Wie had dat ooit gedacht, hij en ik...
Ik in ieder geval niet, maar des te leuker de verassing.
Ja, dat is juist waar dit hele topic om draaitquote:Op zondag 15 november 2009 10:58 schreef roseonthesnow het volgende:
Daar was ik alweer.
En ik maar hopen een btje te kunnen slapen, maar dat viel best tegen.
Wat is de beste manier van omgaan met je verdriet?
Kan het me echt heel goed voorstellen. Voor mij is het nu 3 weken geleden en ik slaap nog steeds niet goed (niet om je te pesten hoor, hopelijk gaat het slapen bij jou wel wat beter straksquote:Op zondag 15 november 2009 10:58 schreef roseonthesnow het volgende:
Daar was ik alweer.
En ik maar hopen een btje te kunnen slapen, maar dat viel best tegen.
Wat is de beste manier van omgaan met je verdriet?
ja ik weet dat je gelijk hebt maar mijn positieve punten zijn vooral karaktereigenschappen die er pas uitkomen wanneer ik over die verlegenheid heen stap (aardig, zorgzaam, dat soort dingen.. de dingen ook waardoor meiden vaak op z'n hoogst vrienden willen zijn maar dat terzijde -.-, ik beschouw ze als goede eigenschappen aangezien ik daardoor toch een prachtige relatie heb gehad). Dus is lastig aangezien ik aan die slechte punten wil werken en dus ook daar juist de hele tijd tegenaan loop snap je?quote:Op zondag 15 november 2009 13:58 schreef Kwartje7 het volgende:
Probeer je nu op je positieve eigenschappen/dingen te focussen. Bijna elke bericht van jou gaat het over (voor jou) je slechte eigenschap. Elke keer als je dit typt/zegt gaat het steeds zwaarder wegen.
Je hebt een leuke avond gehad. (punt en niet ik heb geen....) Succes. Je bent nog steeds op de goede weg.
En als volgende week het forumdate nog doorgaat, leer je genoeg "vreemde"/leuke mensen kennen.
Helaas heb je toch gelijk gehad, sterkte man. Het doet pijn, helaas weet ik dit ook. We blijven, met onze stomme kop, hoop houden. Die hoop moeten we echt loslaten.quote:Op zondag 15 november 2009 14:40 schreef macondo het volgende:
Af en toe gaat het wel goed en kan ik de wereld aan. Ex-vriendin gaat volgende week ons gezamenlijke huis uit, naar eigen nieuw appartement. Dat werd ook zeker tijd, het is immers al anderhalve maand definitief uit en de maanden daarvoor was de relatie reeds in verval (ze ging onverwacht vreemd). Relatie van tien jaar trouwens.
Nu blijkt ze een date te hebben gehad met de kerel met wie ze eerder al vreemd ging - ze was niet bij haar ouders zoals ze vertelde. Het mág, want onze relatie is nu eenmaal verbroken. Maar ja, we wonen nog samen en ik kwam er per toeval (nou ja..) achter. Ze is er de nacht gebleven en het snijdt echt door mijn ziel. Ik zag het niet aankomen dat het mij zo zou raken.
Wat zij zegt, en ik ben er misschien ook bij!quote:Op zondag 15 november 2009 13:58 schreef Kwartje7 het volgende:
@ Snikch
Probeer je nu op je positieve eigenschappen/dingen te focussen. Bijna elke bericht van jou gaat het over (voor jou) je slechte eigenschap. Elke keer als je dit typt/zegt gaat het steeds zwaarder wegen.
Je hebt een leuke avond gehad. (punt en niet ik heb geen....) Succes. Je bent nog steeds op de goede weg.
En als volgende week het forumdate nog doorgaat, leer je genoeg "vreemde"/leuke mensen kennen.
Dankje Chev!quote:Op zaterdag 14 november 2009 19:39 schreef Chev het volgende:
Ik ga vanavond ook weer 's uit, met mijn broer.
Helaas gaat hij altijd naar dezelfde kroeg in dezelfde stad waar m'n ex ook zo af en toe komt, en een plek waar ik slecht herinneringen aan heb.
Toch moet ik er weer uit, even weg weet jeen heb geen vrijgezellen vrienden die mee gaan dus..
Gek.. dat ik na zoveel tijd nog een ongemakkelijk gevoel krijg als de kans op een confrontatie ontstaat, ben niet meer bang voor haar woorden of blik, ook al heeft ze beide niet meer gedurft sinds het uit is.
Weet niet eens of het me nog wat zal doen, een half jaar geleden (laatste keer) deed het me al weinig, maar voelt toch gek, om vlak bij elkaar te staan en niks te zeggen.
Nouja ik ga er wat leuks van maken, zie er op m'n best uit, wie weet valt er nog wat te flirten
[..]
Gefeliciteerd Snowbetekend dat dat je afscheid gaan nemen van ons?
![]()
Na zo'n tijd nog, Chev?quote:Op zaterdag 14 november 2009 19:39 schreef Chev het volgende:
Ik ga vanavond ook weer 's uit, met mijn broer.
Helaas gaat hij altijd naar dezelfde kroeg in dezelfde stad waar m'n ex ook zo af en toe komt, en een plek waar ik slecht herinneringen aan heb.
Toch moet ik er weer uit, even weg weet jeen heb geen vrijgezellen vrienden die mee gaan dus..
Gek.. dat ik na zoveel tijd nog een ongemakkelijk gevoel krijg als de kans op een confrontatie ontstaat, ben niet meer bang voor haar woorden of blik, ook al heeft ze beide niet meer gedurft sinds het uit is.
Weet niet eens of het me nog wat zal doen, een half jaar geleden (laatste keer) deed het me al weinig, maar voelt toch gek, om vlak bij elkaar te staan en niks te zeggen.
Nouja ik ga er wat leuks van maken, zie er op m'n best uit, wie weet valt er nog wat te flirten
[..]
Gefeliciteerd Snowbetekend dat dat je afscheid gaan nemen van ons?
![]()
Hey, zo kwam ik eigenlijk ook ongeveer binnen hier. Ik had ook het gevoel dat het allemaal mijn schuld was dat de relatie kapot is gegaan en dat ik een hoop had om aan te werken. Achteraf blijkt eigenlijk dat het meerdere oorzaken had dat het niet goed ging en sommige van die oorzaken lagen ook bij hem.quote:Op zondag 15 november 2009 04:23 schreef roseonthesnow het volgende:
Nieuweling hier (helaasch)
Mijn vriend (ex is nog een te erg shitwoord en ik blijf stiekem gewoon hopen) heeft na twee jaar de relatie verbroken..
Terecht ook wel, veel gebeurd
Was best een puinhoop en hij is daar echt 't slachtoffer van geworden. Voel me daar ook echt heel k*t over. Ga iig eraan werken nu en had al eerder gemoeten ook..
In de tussentijd blijf ik hopen, want ik hou zielsveel van hem
En hij houdt van mij, dat heb ik pas geleden nog in z'n ogen gezien..
Lastig relaties...
Klopt, dat heeft mij eigenlijk ook geholpen. Ik heb ook veel gepraat met mn beste vriendin, die heeft eigenlijk hetzelfde meegemaakt met een ex toendertijd. Ook een lange relatie, waarin hij het uitmaakte en zij hem nog een tijdlang terugwilde. Ik zie haar nu gelukkig in een andere relatie met een goede jongen, ze wonen nu samen en het gaat hartstikke goed! Als ik daar naar kijk denk ik: 'Het komt wel goed schatje' Zo ook met jou! Ik neem het je echt niet kwalijk dat je dat nu nog niet zit zitten, het is na 3 weken nog heel erg vers.quote:Op zondag 15 november 2009 15:56 schreef Snikch het volgende:
Je bent gewoon welkom or Snowcold, ook als je er overheen zou zijn.
Om eerlijk te zijn, een paar van de verhalen die ik hier en daar lees of hoor van vrienden over hoe hun relatie stuk is gegaan maar dat ze er na verloop van tijd toch weer bovenop zijn gekomen en nu gelukkig zijn met zichzelf of met een nieuwe geliefde die ze nooit hadden verwacht te vinden, dat helpt behoorlijk!!
Want de toekomst lijkt er nogal beroerd uit te zien nu het nog zo vers is. Maar als andere dit ook hebben beleefd en er bovenop zijn gekomen geeft het toch weer een goede portie hoop vind ik ^^.
Hier noem je in het kort de belangrijkste dingen waar je op moet richten. Hoe verder je afstand kunt nemen hoe meer je gaat beseffen dat zij echt niet de enige is. Daarnaast is een tijd single na (lange)relatie ook heel goed voor je eigen ontwikkeling. Ik kom uit relatie van 3jaar en het is zeker wennen om weer alleen te zijn, maar weet dat ik hier sterker uit ga komen als mens. Hou vertrouwen in jezelf, want als het je lukt hieruit te leren zal je er als persoon sterker uitkomen.quote:Op zondag 15 november 2009 17:54 schreef Snikch het volgende:
inderdaad, ik zie het bij andere ook en iedereen zegt dat het goed komt. En vele dat het achteraf misschien goed was dat het gebeurd is. Maar dat laatste zie ik sowieso niet op die manier, maar daar is het inderdaad ook te vers voor (alhoewel ik niet weet of ik daar over een tijd anders tegenaan kijk want ik weet gewoon dat wij super goed bij elkaar passen, iedereen zei het en wij zeiden het nog 10 keer harder. But it wasn't meant to be I suppose).
Maar het positieve is dat ik er toch van geleerd heb. En ik moet toch eerst mijn leven weer oppakken zonder een meid aan mijn zij. De rest zullen we daarna maar weer bekijken, maar ik probeer er al wel een beetje rekening mee te houden (zelfvertrouwen opbouwen, proberen contactenkring uit te breiden, etc.).
Mijn ex wou (wil?) "vrienden blijven", maar ik heb er steeds minder trek in... Afgezien van het er moeite mee hebben haar te zien, is ze gewoon nog precies zoals in (de laatste tijd van) onze relatie: alles draait om haar! Zolang ik doe wat zij wil, is het goed. Zodra ik ook maar mijn mening geef over iets, is ze boos en ligt het allemaal aan mij. Ik zou d'r bijna labiel noemen... Ik denk dat het voor mij tijd is om haar te gaan vergeten, laatste spullen daar ophalen en dit hoofdstuk echt afsluiten.quote:Op woensdag 11 november 2009 16:00 schreef EviL_AleX het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met het hele "vrienden zijn met je ex"?
Je hebt zeker helemaal gelijk. Dit is het moment om een 'nieuw' leven op te bouwen. Voordat ik haar kende was ik nooit zo sociaal en weinig vrienden / hobbies. Maar nu is het een kans om dit allemaal toch weer op te pakken eigenlijk!quote:Op zondag 15 november 2009 22:06 schreef Swatfire het volgende:
[..]
Hier noem je in het kort de belangrijkste dingen waar je op moet richten. Hoe verder je afstand kunt nemen hoe meer je gaat beseffen dat zij echt niet de enige is. Daarnaast is een tijd single na (lange)relatie ook heel goed voor je eigen ontwikkeling. Ik kom uit relatie van 3jaar en het is zeker wennen om weer alleen te zijn, maar weet dat ik hier sterker uit ga komen als mens. Hou vertrouwen in jezelf, want als het je lukt hieruit te leren zal je er als persoon sterker uitkomen.
Goed gedaan, man. En je berichten zijn echt al een stuk positiever. Je bent echt op de goede weg en je komt er een stuk sterker en beter uit.quote:Op maandag 16 november 2009 14:44 schreef Snikch het volgende:
.
[..]
Vandaag wel iemand aangesproken in de trein. Nou ja, niet aangesproken, alleen gevraagd of ze een krantje wilde want ze zat zo voor zich uit te staren. Maar het is een begin om over die drempel heen te stappen. Ga ik in ieder geval meer proberen, gewoon doen als ik zo iets in mijn hoofd heb
!!
Als je het even van je af wilt schrijven ben je meer dan welkom hequote:Op maandag 16 november 2009 23:36 schreef DeuceFour het volgende:
gvd terugval terwijl het eerst heel goed ging
Dat zijn leuke dingen om te proberen inderdaad, zeker als de response ook goed isquote:Op maandag 16 november 2009 14:44 schreef Snikch het volgende:
Heb sinds gisteren weer even een dipje maar dat zal ik toch nog wel de komende tijd houden ben ik bang. Vandaag wel iemand aangesproken in de trein. Nou ja, niet aangesproken, alleen gevraagd of ze een krantje wilde want ze zat zo voor zich uit te staren. Maar het is een begin om over die drempel heen te stappen. Ga ik in ieder geval meer proberen, gewoon doen als ik zo iets in mijn hoofd heb
!!
Gister haar even kort gesproken, maar dat was niet het geval. Ze komt sowieso langs en laat alle opties open, en dat maakt dan niet uit of ze nog bij hem is of niet.quote:Op maandag 16 november 2009 13:01 schreef buzz_aldrin het volgende:
Helaas duurt het minimaal nog 3 maanden voordat we elkaar kunnen zien (vanwege werk en studies) en ik ben een beetje bang dat als ze nog 3 maanden in haar huidige relatie blijft zitten dat het voor haar alleen maar moeilijker wordt om mij dan te bezoeken en haar relatie te beeindigen/pauzeren. Iets wat ik ook wel aan zal geven als ik haar weer spreek.
Wordt ongetwijfeld vervolgd..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |