Als je goed leest zijn het de vingers van de kinderen die er tussen komen.quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:19 schreef RemcoDelft het volgende:
Ik weet niet beter dan dat je altijd uit moet kijken met scharnieren in metalen constructies... Niks mis mee toch, dat een stang een scharnier heeft, en dat je zelf mag bedenken dat je daar bij het dubbelvouwen niet je vingers tussen moet steken?
Wat is ctrl-c, ctrl-v ?quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:25 schreef Kreator het volgende:
Tip: Als je gewoon T:101 in het invoervenster zet, dan hoef je geen ctrl-c, ctrl-v te doen en dat scheelt minstens 11 seconden. Had je weer 7 posts opgeleverd. Het niet voluit schrijven van het woord teletekst scheelt ook weer 3 posts. Kwaliteitsposts.....van jou, als topuser die altijd kwaliteit aflevert in zijn topics.
Copy, paste.quote:
Ik ben het gewend.quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:39 schreef Soneal het volgende:
Beetje jammer dat als Tong een topic opent in OUD, wat voor de reguliere OUD-gebruikers van belang zou kunnen zijn, dat het dan gelijk weer verbaggerd wordt door een groep Tong-stalkers
Dit dus!quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:39 schreef Soneal het volgende:
Beetje jammer dat als Tong een topic opent in OUD, wat voor de reguliere OUD-gebruikers van belang zou kunnen zijn, dat het dan gelijk weer verbaggerd wordt door een groep Tong-stalkers
Ok, zal hier ook niet op reageren.quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:44 schreef Brighteyes het volgende:
Oh en Tong... het is niet zo fijn voor je postcount, maar het zou helpen als jij dan niet verder op het geneuzel in ging.
Ja, want zo'n copy/paste van teletekst is écht een toegevoegde waarde voor het forum. Zonder ook maar 1 regel van onze godheid zelf erbij. Doe dat elders op het forum en het topic krijgt niet eens een kans ven de moderators.quote:
Dat moeten die andere moderators weten. Hier in OUD doen we wel meer dingen anders dan elders.quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:49 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ja, want zo'n copy/paste van teletekst is écht een toegevoegde waarde voor het forum. Zonder ook maar 1 regel van onze godheid zelf erbij. Doe dat elders op het forum en het topic krijgt niet eens een kans ven de moderators.
Ik had er idd bij moeten zetten dat de ouders moeten uitkijken.quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:49 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ja, want zo'n copy/paste van teletekst is écht een toegevoegde waarde voor het forum. Zonder ook maar 1 regel van onze godheid zelf erbij. Doe dat elders op het forum en het topic krijgt niet eens een kans ven de moderators.
Hoer toch op domme kut. Ik wens hier niet als je kind behandeld te worden. Dat je geilt op Tong, beinvloedt duidelijk je objectiviteit in deze.quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:53 schreef Brighteyes het volgende:
Zanik niet zo vreselijk! Je lijkt wel een jaloerse kleuter: Meester, zijn topic mag wel open blijven!!!
Zegt alles.quote:
quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:58 schreef Kreator het volgende:
[..]
Hoer toch op domme kut. Ik wens hier niet als je kind behandeld te worden. Dat je geilt op Tong, beinvloedt duidelijk je objectiviteit in deze.
Dat er tig reacties in het topic staan die over de kwaliteit van dit topic gaan, zegt toch wel iets hè. Maar nee, whoppa. Deleten die hap en je arm nog even wat steviger in de anus van Tong drukken.. Fail.
Oh nou weet je... laat ik hem open, speciaal voor jou. Leef je uit!quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:05 schreef Kreator het volgende:
Oja, snel een slotje voordat je de discussie verliest.
Ik vind het wel fijn dat Tong dit topic heeft geopend, ik heb weliswaar geen McLaren maar wel goed om te weten voor de ouders die er wel een hebben.quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:58 schreef Kreator het volgende:
[..]
Hoer toch op domme kut. Ik wens hier niet als je kind behandeld te worden. Dat je geilt op Tong, beinvloedt duidelijk je objectiviteit in deze.
Dat er tig reacties in het topic staan die over de kwaliteit van dit topic gaan, zegt toch wel iets hè. Maar nee, whoppa. Deleten die hap en je arm nog even wat steviger in de anus van Tong drukken.. Fail.
quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:05 schreef Kreator het volgende:
Oja, snel een slotje voordat je de discussie verliest.
Waarom gaat het topic dan niet gewoon op slot? Dit raakt echt kant nog wal zo.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:04 schreef Brighteyes het volgende:
ik heb een pesthekel aan zijn topics en zijn gespam.
Gek hè, dat mensen dat doen in topics van Tong80..quote:enkel en alleen omdat het ze niet zint wie het geopend heeft.
Ja, daar sta ik wel om bekend, meelopen. Je maakt jezelf ook verder helemaal niet belachelijk met je ondoordachte onsamenhangende repliek. Het is gewoon een kuttopic en nu probeer je jezelf eruit te draaien door mij weg te zetten als een jankkind. Vandaar de fail, faalhaas.quote:Stelletje klapjosti's die in polonaise achter elkaar aanlopen om maar te laten zien hoezeer ze topics af kunnen fikken om zodoende kudo's bij elkaar te kunnen verdienen.
De moderator heeft haar zelfbevlekte natte vinger al over de deleteknop laten glijden, dus die redenatie gaat niet op.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:06 schreef amaranta het volgende:
Jij bent hier de gene die in post 4 is komen vervelen.
Als je de topic lijst van OUD wat vaker zou bekijken zal je zien dat er wel vaker topics met nieuws-items open blijven.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:10 schreef Kreator het volgende:
[..]
Waarom gaat het topic dan niet gewoon op slot? Dit raakt echt kant nog wal zo.
Dat je uberhaupt de moeite neemt om dit topic te openen en te gaan zeikstralen... heb je echt niks beters te doen? Dat alleen al maakt je tot de kleuter die ik hierboven al noemde. Klikspaan, boterspaan.quote:Gek hè, dat mensen dat doen in topics van Tong80... En ik zou het ook doen bij een andere mongool.
Ho wacht even... Even goed lezen he, jij begon over 'er zijn meer mensen', jij haalde je vriendjes erbij...quote:Ja, daar sta ik wel om bekend, meelopen. Je maakt jezelf ook verder helemaal niet belachelijk met je ondoordachte onsamenhangende repliek. Het is gewoon een kuttopic en nu probeer je jezelf eruit te draaien door mij weg te zetten als een jankkind. Vandaar de fail, faalhaas.
Ik las dit op teletekst pagina 101. Zag dat er een miljoen buggy's waren teruggeroepen in Amerika omdat er een tiental kinderen hun vingers verloren. Dacht dat zetten ze niet voor niets op die pagina.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:10 schreef Kreator het volgende:
[..]
Waarom gaat het topic dan niet gewoon op slot? Dit raakt echt kant nog wal zo.
[..]
Gek hè, dat mensen dat doen in topics van Tong80... En ik zou het ook doen bij een andere mongool.
[..]
Ja, daar sta ik wel om bekend, meelopen. Je maakt jezelf ook verder helemaal niet belachelijk met je ondoordachte onsamenhangende repliek. Het is gewoon een kuttopic en nu probeer je jezelf eruit te draaien door mij weg te zetten als een jankkind. Vandaar de fail, faalhaas.
Meer dan 2 woorden! Ongelooflijk Tong. Al was de inhoud me wel duidelijk hoor, ik heb de OP gelezen. Volgens mij is het beleid op/de bedoeling van FOK toch echt dat er discussies worden gevoerd en niet dat het een vuilnisbak wordt voor 101 nieuwtjes van Tong. Dát maakt het bagger. Open je eigen linkedin of twitter als je zo graag oneliners plaatst en nieuwtjes wil plakken.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:16 schreef tong80 het volgende:
Ik las dit op teletekst pagina 101. Zag dat er een miljoen buggy's waren teruggeroepen in Amerika omdat er een tiental kinderen hun vingers verloren. Dacht dat zetten ze niet voor niets op die pagina.
Er stond verder bij dat de Amerikanen niks doen aan geëxporteerde buggy's.
Ik dacht niet iedere ouder kijkt op teletekst. En opende daarom dit topic.
Er zijn vast Nederlandse ouders en misschien wel Fokkers die zo'n dingen hebben of willen aanschaffen.
Wat ik al eerder postte is dat the breakfast show er een item van tien minuten over had.'
Met die Buggy in de uitzending en iemand die voordeed hoe het fout kan gaan.
De redactieleden van NOS 101 en van de BBC-1 zijn volgens jou ook mongolen ?
Wat is er inconsequent aan ? Ze zegt toch dat ze genoeg topics van me heeft gesloten ?quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:21 schreef Kreator het volgende:
Ik maak me niet druk. Ik heb kritiek op de moderatie omdat deze natte scheet van de grootste kutuser op fok open blijft en sterker nog, door jou beschermd wordt door reacties te verwijderen en te dreigen met meer acties.
Dat slaat gewoon helemaal nergens op en het is zo inconsequent als de pest.
Kennelijk is de ene klikspaan beter dan de andere. Zal wel in je likgroepje zitten. Makkelijk hoor, zo'n classificatie terwijl je 3 minuten eerder nog blij was met een boterspaan.
En over iets beters te doen hebben kun je beter niet beginnen. Jij bent moderator van OUD. Slotjes zetten, posts deleten en topictitels aanpassen. Nou zeg, dat is pas een daginvulling waar je U tegen zegt..
Dat over alleen maar one liners is een vooroordeel.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:24 schreef Kreator het volgende:
[..]
Meer dan 2 woorden! Ongelooflijk Tong. Al was de inhoud me wel duidelijk hoor, ik heb de OP gelezen. Volgens mij is het beleid op/de bedoeling van FOK toch echt dat er discussies worden gevoerd en niet dat het een vuilnisbak wordt voor 101 nieuwtjes van Tong. Dát maakt het bagger. Open je eigen linkedin of twitter als je zo graag oneliners plaatst en nieuwtjes wil plakken.
quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:25 schreef tong80 het volgende:
En dat jij me een kutuser vind vind ik geweldig als Fokker die drie jaar achtereen Fokker van het jaar is.
Nee.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:26 schreef tong80 het volgende:
Dat over alleen maar one liners is een vooroordeel.
Jou een mongool noemen is een telefoon een telefoon noemen. Het is wat het is. En ik noem niemand een hoer.quote:Maar dan nog liever one liners dan in een discussie iemand hoer of mongool noemen.
Het eerste bericht heb ik van de FP. Vond het bizar genoeg om het op het forum te posten.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:32 schreef Kreator het volgende:
Hier, mijn vooroordeel. Je laatste topics. Stuk voor stuk kwaliteit!
Canadeze jongen dag lang met 3 beren op ijsschots.
Genomineerden AKO-literatuurprijs bekend.
[TV-TIP] Editors en Dinosaur JR. Op WDR zondagnacht
Wie is de meest gehate BNer ?
Van mij mag ie doorgaan.quote:
nee, linke soep!quote:
tja sorry maar de awarddinges komt er weer aan dus ik dacht....quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:51 schreef trui het volgende:
nee, linke soep!voor je 't weet word je beschuldigd van postaantallenopkrikkerij.
quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:51 schreef trui het volgende:
[..]
nee, linke soep!voor je 't weet word je beschuldigd van postaantallenopkrikkerij.
en alleen maar copypasten is ook niet goed. maar gelukkig heb je een regeltje van jezelf toegevoegd.
En je man ?quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:19 schreef Brighteyes het volgende:
Wij hebben er ook een staan, maar als ik het zo lees kan het alleen gebeuren bij het opvouwen en ik laat mijn kind dat ding niet zelf opvouwen...
Ja hallo.quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:22 schreef Marrije het volgende:
Oh dat had ik niet gelezen, dat het alleen gebeurt tijdens het opvouwen.
Nou ja, het gaat om de scharnieren, maar als het ding in gebruik is is hij toch helemaal uitgevouwen en staan de scharnieren stil zeg maar.quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:22 schreef Marrije het volgende:
Oh dat had ik niet gelezen, dat het alleen gebeurt tijdens het opvouwen.
Zoals bij bejaarden zeg maar.quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:25 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nou ja, het gaat om de scharnieren, maar als het ding in gebruik is is hij toch helemaal uitgevouwen en staan de scharnieren stil zeg maar.
ik dacht eerst nog als je dat ding verstelt van zit naar slaapstand oid, maar de volo heeft maar 1 stand.quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:25 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nou ja, het gaat om de scharnieren, maar als het ding in gebruik is is hij toch helemaal uitgevouwen en staan de scharnieren stil zeg maar.
'Ja hoor, daar is ie weer' Zou Gert Jan Dröge zeggen.quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:59 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ben je nou zo dom of doe je net alsof?
quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:25 schreef tong80 het volgende:
En dat jij me een kutuser vind vind ik geweldig als Fokker die drie jaar achtereen Fokker van het jaar is.
Dat, en de schadevergoedingen zijn in de VS beduidend hoger dan hier, plus dat een bedrijf daar veel sneller aansprakelijk gesteld wordt.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:42 schreef Keshet het volgende:
Om dan maar even on-topic te gaan:
Ik vind het nogal apart dat de buggy's in Amerika wél teruggeroepen worden en in de rest van de wereld niet.
Nu hebben onze peuters al een meer dan gemiddelde kans dan elders in de wereld om zonder vingertopjes de basisschool te bereiken (Kaasschaaf, anyone?) dus moeten we ze juist extra beschermen!
Maar even serieus, ik vind het echt vreemd dat ze hier niet teruggeroepen worden. Zou hier een ander type in gebruik zijn of schatten ze de kans op rechtzaken in Amerika wat hoger in?
quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:06 schreef amaranta het volgende:
Ik neem aan dat Tong nu gewoon genomineerd wordt voor alle OUDawards toch?
Only in America!quote:Op dinsdag 10 november 2009 15:43 schreef debuurvrouw het volgende:
Maar ff, je vouwt de buggy toch niet op met het kind erin?ik snap echt niet hoe de vingers van mijn kind in het scharnier komen als ik de Buggy opvouw.
Echt niet. Sorry. dus hoe dit nou kan??
Wel makkelijkquote:
Meestal gooi ik Eva in de wasdroger na het baden, of mag dat niet? Het staat niet specifiek op de droger, en ookniet op de handleiding die ik bij Eva kreeg.quote:
naai-cultuur???quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:44 schreef trui het volgende:
ik denk dat 't inderdaad met de 'sew' cultuur te maken heeft. 't is daar wel rendabel om ze terug te halen, hier niet.
't Scheelt dat ze die vingertjes er dan weer netjes aan kunnen naaienquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |