Tnx BBQ en Heartwork
Ik ben nog steeds enorm verbaasd, net als de rest van mijn collega's.. We wisten natuurlijk dat er mensen uit moesten maar niemand had verwacht dat ik daar bij zou zitten. Ach... kosten reduceren is voor (bijna) ieder bedrijf een must op dit moment en ja ik ben nogal duur met reiskosten want ik moest van Eindhoven naar Breda v.v. en 2 dagen Eindhoven - Hoofddorp v.v.
Ik had zelf al een kostenbesparing door te verhuizen maar die wijziging hebben zij nooit gehad want die is net voor kerst ingediend... Maar ja.. het is niet anders...
Kijk gewoon vooruit en ik weet zeker dat er nog iets leuks op mijn pad komt. En net als wat TM zegt.. nu moet je wel kijken naar wat anders terwijl je dat normaal niet had gedaan en er nog jaren had gezeten omdat het wel veilig was terwijl je het niet meer als uitdaging zag. Dat had ik nog niet maar misschien was ik dan ook wel blijven "hangen".
Wat ik zoek nu? Ehm... ik ben niet gebonden aan een speciale branche, heb diverse dingen gedaan. Heb bijvoorbeeld een HBO Toerisme opleiding gedaan maar ook naast mijn werk een start gemaakt met SPW-3 Kinderopvang. Daar ben ik nooit verder mee gegaan ivm verhuizen in 2008. Interesse vlak is erg breed dus.. Ik vind functies die verschillende raakvlakken hebben wel interessant, dat kan zijn contact met verschillende afdelingen (ICT kant en commerciele kant) of de ene dag contact met klanten en de andere dag weer administratief.
Lastige is dat ik het zelf dus ook nog niet echt heel goed weet. Ben een beetje uit al die functie benamingen nu enzo... "Vroeger" was een functie als schoonmaakster nog gewoon... nu is dat al Interieur Verzorgster. Ik moet er nog even doorheen prikken wat wat is..
Maar waar het hier echt om gaat in dit specifieke draadje... Klussen!!
Gisteren kwamen de ouders van

helpen. Zijn vader met de badkamervloer en zijn moeder heeft mij geholpen met het opruimen van de kastkamer en de voorkamer.
Kastkamer zoals die er nu uit ziet:
![]()
![]()
Badkamervloer:
![]()
![]()
Tussen de mozaïktegels en de grote tegels is nog een randje niet gelegd (bij de glazen bouwstenen). Daar moeten ook nog wat mozaïktegels komen, misschien kunnen we dat vandaag afmaken.
De dozen op de voorkamer zijn uitgezocht en wat er nu staat moet er ook blijven. Ook zijn de dozen uit de woonkamer uitgezocht en naar de juiste kamer gebracht. De overige dozen zijn naar zolder gegaan en als we daar aan toe zijn dan krijgt dat ook allemaal weer een juiste plek.
Nu heb ik op de voorkamer ook weer plek om de schagen neer te zetten om de plinten te lakken. Alle kerstspullen zijn in de juiste dozen beland. Kortom... we hadden een goede opruimsessie.
Vanmiddag komt overbuur U ook weer gezellig langs om te helpen. Hij gaat samen met

de tv, internet en telefoonaansluiting voor zijn rekening nemen. Nu internetten we op zijn verbinding maar dat is natuurlijk niet echt de snelste weg