Ernst Daniël Smid hekelt Popstars
AMSTERDAM - Ernst Daniël Smid, die zelf zijn eigen talentenjacht Una Voce Particolare presenteert, heeft geen goed woord over voor de makers van Popstars.
"Wat ik jammer vind, en dat meen ik echt uit de grond van mijn hart, is dat het niet om de talenten gaat", vertelt Smid in het tijdschrift Weekend. "Daar blijf ik me over opwinden, het is gewoon niet goed. Je moet, als je met talenten bezig bent, ook zorg dragen voor die talenten en ze niet uitwonen voor eigen gewin. Er wordt geen nazorg gepleegd. Ze gaan allemaal kapot, ze redden het geen van allen."
Volgens de bariton draait het in Popstars alleen om de jury. "Wanneer worden de mensen wakker? Het is puur leedvermaak. Ik weet van mijn kinderen dat ze, toen ze jonger waren en Idols voor het eerst op tv was, in de kroeg gierden over al die mongolen en idioten die ze hadden gezien."
Ernst vindt dat hij het wel goed aanpakt in zijn programma. "Ik ben meer dan de presentator, ik zoek de mensen uit, coach ze, bereid ze voor, regisseer ze, doe alles met ze. (...) Popstars zou een heel ander en ook veel eerlijker programma worden als ze het op dezelfde manier zouden doen."
Bron: Telegraaf.nl