Ze gaat terug naar Nederland en ze kon heel goed met 'die vriend' praten. Wel, dan moet het haast wel iemand uit de klussende kennissenkring zijn. Chic van haar!quote:Op donderdag 5 november 2009 22:12 schreef cptmarco het volgende:
zou ze die aannemer neuken...
ik bedoel wanneer heeft ze tijd gehad om iemand anders te ontmoeten, al voordat ze weg gingen uit Nederland?
quote:Op donderdag 5 november 2009 22:44 schreef APK het volgende:
Ik geef die vrouw groot gelijk.
Wat een dooie, die kerel.![]()
Kwam geen woord uit, het enige dat hij deed was herhalen wat zij zei.
Misschien was die Italiaanse droom een laatste poging om dat huwelijk te redden?
Mee eens. Die kerel, daar zat echt een stuk minder bij dan bij haar. Ik twijfelde er soms aan of hij wel helemaal 100 was.quote:Op donderdag 5 november 2009 22:44 schreef APK het volgende:
Ik geef die vrouw groot gelijk.
Wat een dooie, die kerel.![]()
Kwam geen woord uit, het enige dat hij deed was herhalen wat zij zei.
Misschien was die Italiaanse droom een laatste poging om dat huwelijk te redden?
Ik vond het gewoon een normale vrouw, ze komt misschien bitcherig over in vergelijking met die zombie waar ze mee getrouwd was.quote:Op donderdag 5 november 2009 22:45 schreef Johan2009 het volgende:
Wat wil je ook met zo'n wijf? Je kon zo zien dat ze de broek daar aan heeft.. Zij beslist alles.. Hij had niet eens iets te zeggen :S Trut dat het is
Zou het niet zo zijn dat je als deelnemer vóór de opnamen een clausule moet tekenen dat je opnamen en uitzending alleeen kunt verbieden door betaling van een enorme boete? Voor de omroep is het immers ook een flinke investering.quote:Op donderdag 5 november 2009 23:02 schreef Paracelsus het volgende:
Wat ik niet snap is dat die vent ermee accoord ging dat de opnames gewoon doorgingen, terwijl je vrouw je dumpt voor een Italaan. Dan heb je als kerel niet veel zelfrespect volgens mij.
Een half jaar, of zo.quote:Op donderdag 5 november 2009 23:43 schreef Duderella het volgende:
Hoe lang hebben ze daar nou uiteindelijk samen gezeten, heeft iemand dat bijgehouden?
Oh, dan hebben ze wel rap besloten dat het huwelijk geen toekomst meer heeft.quote:
Ik ook, echt een goedzakquote:
Kan geen Italiaan zijn, daar kan ze namelijk ook niet mee praten!quote:Op donderdag 5 november 2009 23:02 schreef Paracelsus het volgende:
Ik heb een Italiaan ontmoet met wie ik heel erg goed kan praten, maar een relatie, neuh.........
Dit is inderdaad onbegrijpelijk. Ik begin ondertussen wel te vermoeden dat de voorselectie van de kandidaten hier een rol in speelt. De meeste emigranten die uit Nederland vertrekken, keren niet meer terug en bouwen dus een succesvol bestaan op in het buitenland.quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:11 schreef FoXje het volgende:
Was ook goed voorbereid .... Waarom leert niemand de taal voordat ze naar het buitenland gaan?
Op een ander forum zei iemand dat ze vreemd is gegaan met een van de klussers uit NL toen haar man naar nederland was om het graf van oma te bezoeken. En dat hun zoontje haar betrapt heeft. Geen idee of het waar is trouwens.quote:Op donderdag 5 november 2009 23:02 schreef Paracelsus het volgende:
Ik heb een Italiaan ontmoet met wie ik heel erg goed kan praten, maar een relatie, neuh.........
Wat ik niet snap is dat die vent ermee accoord ging dat de opnames gewoon doorgingen, terwijl je vrouw je dumpt voor een Italaan. Dan heb je als kerel niet veel zelfrespect volgens mij.
Het gezin dat naar Spanje ging omdat de man zo blij werd van de zon? Zitten ze nou nog steeds in Spanje? Ik had gehoopt dat die vrouw gewoon dr dochter zou pakken en terug zou gaan. Ze leken ZO ongelofelijk ongelukkig!quote:Op donderdag 5 november 2009 22:16 schreef hanskraaijjr het volgende:
Mijn nicht was in de vorige ikvertrek aflevering en die hebben nog steeds niets opgezet daar, maar die hebben ook 500000 euro waar ze mee daar naartoe gingen zonder dat ze verplichtingen hadden.
Ik had haar ingegraven in het beton van de wasruimte, wat een hoer.quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:41 schreef Mula het volgende:
[..]
Op een ander forum zei iemand dat ze vreemd is gegaan met een van de klussers uit NL toen haar man naar nederland was om het graf van oma te bezoeken. En dat hun zoontje haar betrapt heeft. Geen idee of het waar is trouwens.
Heeft hij dit toch nog doorgezet? Of noemt zij zich nog de Haan? Alex en Anita, kan dus allebei!quote:Voor meer informatie kun je contact opnemen met: A. de Haan
Deze persoon spreekt de volgende talen: (nederlands vlaggetje)
"We komen om quattro anni terug"quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:11 schreef FoXje het volgende:
Was ook goed voorbereid .... Waarom leert niemand de taal voordat ze naar het buitenland gaan?
IG IG IG negenentwintig!
Italiaan: [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 5 november 2009 22:24 schreef cptmarco het volgende:
vanaf volgende week ben ik elke donderdagavond weg...![]()
dat wordt dan Uitzending Gemist...
't ziet er toch wel goed uit....quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:43 schreef Cheja het volgende:
Voor 579.000,-- is deze droom te koop.
Zelfs op de site van Ik Vertrek staat onder laatste nieuws Villa de Haan Te Koop.
http://www.remax.nl/aanbo(...)5-ABEA-6E65EB807632}
quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:41 schreef Mula het volgende:
[..]
Op een ander forum zei iemand dat ze vreemd is gegaan met een van de klussers uit NL toen haar man naar nederland was om het graf van oma te bezoeken. En dat hun zoontje haar betrapt heeft. Geen idee of het waar is trouwens.
quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:39 schreef Duderella het volgende:
[..]!
Overigens ging ze steeds meer op Roggel Hazes lijken, naarmate ze vreemder ging.
Aan deze associatie hebben jullie niets, maar ik denk: ik gooi 'm er toch maar in.
Niet te hard, anders vallen ze eruitquote:Aan deze associatie hebben jullie niets, maar ik denk: ik gooi 'm er toch maar in.
Verdomd een feit!!quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:39 schreef Duderella het volgende:
[..]!
Overigens ging ze steeds meer op Roggel Hazes lijken, naarmate ze vreemder ging.
Aan deze associatie hebben jullie niets, maar ik denk: ik gooi 'm er toch maar in.
Die kreeg dan ook kost en inwoning, onder kost verstaat men soms meer dan een hapje en een drankje blijkbaar...quote:Op donderdag 5 november 2009 22:22 schreef Coos het volgende:
[..]
Of een van die ingevlogen klussers.
want het was wel een nederlander begrijip ik.
Ik zat vooral op italiaanse verkoopsites te zoeken.quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:43 schreef Cheja het volgende:
Voor 579.000,-- is deze droom te koop.
Zelfs op de site van Ik Vertrek staat onder laatste nieuws Villa de Haan Te Koop.
http://www.remax.nl/aanbo(...)5-ABEA-6E65EB807632}
http://74.125.77.132/search?q=cache:OTvvozT4ClIJ:www.villadehaan.nl/html/nl/voorwaarden.html+/search%3Fhl%3Dnl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:nl:official%26hs%3D0yQ%26q%3D%2Bsite:www.villadehaan.nl%2Bvilla%2Bil%2Bgallo&cd=4&hl=nl&ct=clnk&gl=nlquote:Artikel 3: Aanbetaling en restbetaling
De aanbetaling, zijnde 50% van de reissom, dient binnen 14 dagen na ontvangst van onze reserveringsbevestiging die u per email ontvangt, te worden voldaan. De restbetaling dient u 14 dagen voor aankomst te voldoen.
Vindt de boeking plaats binnen 14 dagen voor aankomst, dan dient het volledige bedrag voor aankomst te zijn voldaan. Wij wijzen u erop dat indien de overeengekomen betalingstermijn wordt overschreden, Villa il Gallo zich het recht voorbehoud de reservering te annuleren.
Nee... 350.000 euro voor het casco huis en de grond!quote:Op zaterdag 7 november 2009 14:31 schreef Five_Horizons het volgende:
Ze hebben toch in eerste instantie 50.000 euro betaald voor het casco huis en de grond?
Dan heb ik het verkeerd verstaan. Dan hebben ze, gezien de verwachtingen qua prijzen van onroerend goed echt heel erg veel betaald...quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:03 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nee... 350.000 euro voor het casco huis en de grond!
En die grond... daar kon je toch geen camping op neerzetten? Ik kan dat maar niet begrijpen. Alles was steil, het sanitair-gebouw moest worden ingegraven nota bene.quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:49 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dan heb ik het verkeerd verstaan. Dan hebben ze, gezien de verwachtingen qua prijzen van onroerend goed echt heel erg veel betaald...
Ik denk dat ze van die horizontale paden van 10m breed oid wilde maken, die dan wel vlak zijn. Zie je op wel meer campings in Frankrijk enzo. Ik kan maar niet begrijpen waarom ze zo naief zijn geweest met die vergunningen.. Ik denk dat dat een (te) hoge stressfactor voor ze was. De marketing had dat vrouwtje wel goed gedaan, iets dat de meeste mensen die aan dat programma meedoen vaak 'vergeten'.quote:Op zaterdag 7 november 2009 19:30 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
En die grond... daar kon je toch geen camping op neerzetten? Ik kan dat maar niet begrijpen. Alles was steil, het sanitair-gebouw moest worden ingegraven nota bene.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |