je moet de schijn nog een beetje hoog houden voor jezelf...quote:Op donderdag 5 november 2009 22:15 schreef DarkElf het volgende:
leuk zo geciviliseerd praten achteraf
Met meubelen van de dump inderdaad.quote:Op donderdag 5 november 2009 22:15 schreef heartwork het volgende:
Ze hadden toch 30.000 euro aan inrichting uitgegeven? Hoe kan het dan dat die man in zo'n afgrijselijke ruimte zit?
Nou.. hij is er wel achter gekomen wat hij aan zijn vrouw had.. niets dus. Dat is heel wat waard, ondanks dat het voor de kinderen in eerste instantie niet leuk is. In een disfunctioneel huwelijk opgroeien is erger!quote:Op donderdag 5 november 2009 22:15 schreef Pannenkoeken het volgende:
Hoe kun je daar nou geen spijt van hebben..? Die actie heeft je huwelijk kapot gemaakt.. Denk eens aan je kinderen gast..
quote:Op donderdag 5 november 2009 22:15 schreef cptmarco het volgende:
dit is één van de meest verrassende uitzendingen IMHO...
Ja of misschien in Nederland, toen ze terugging voor de begrafenis van haar omaquote:Op donderdag 5 november 2009 22:16 schreef cptmarco het volgende:
wanneer heeft ze tijd gehad om iemand anders te ontmoeten, al voordat ze weg gingen uit Nederland?
Die vraag hebben we in het vorige deeltje behandeld en beantwoord.quote:Op donderdag 5 november 2009 22:16 schreef hanskraaijjr het volgende:
Wel altijd mooi dat Nederlanders in een ander land alleen een bed en breakfast of camping kunnen beginnen.
Waarom niet iets anders?
Das waar..quote:Op donderdag 5 november 2009 22:17 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nou.. hij is er wel achter gekomen wat hij aan zijn vrouw had.. niets dus. Dat is heel wat waard, ondanks dat het voor de kinderen in eerste instantie niet leuk is. In een disfunctioneel huwelijk opgroeien is erger!
Of een van die ingevlogen klussers.quote:Op donderdag 5 november 2009 22:18 schreef June. het volgende:
[..]
Ja of misschien in Nederland, toen ze terugging voor de begrafenis van haar oma
quote:Op donderdag 5 november 2009 22:19 schreef kaputwiehund het volgende:
crisis, wat een wijf. Ze vergeet de zakdoekjes. Die zal ze wel allemaal gebruikt hebben om de snikkel van haar lover af te vegen.
quote:Op donderdag 5 november 2009 22:22 schreef Coos het volgende:
[..]
Of een van die ingevlogen klussers.
want het was wel een nederlander begrijip ik.
Spaans zou ook verrassend zijn in Italië...quote:Op donderdag 5 november 2009 22:25 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Het moet haast wel een Nederlander zijn, Spaans kon ze niet en ze had hele gesprekken met m.
quote:Op donderdag 5 november 2009 22:25 schreef cptmarco het volgende:
[..]
Spaans zou ook verrassend zijn in Italië...
Via sidn.nl kun je de gegevens van de domeinnaamhouder opvragen. Kun je ze een 'sterkte' kaartje sturen...quote:Op donderdag 5 november 2009 22:10 schreef cptmarco het volgende:
verdomd hun site is nu ook down...
http://www.villadehaan.nl/
van de week deed die het nog...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |