Dat is ook precies mijn punt. Dat het niet perse negatief hoeft te zijn!quote:Op woensdag 4 november 2009 22:19 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Juist, en daarom is het misschien maar handig om dat woord in deze context niet te gebruiken, omdat dat dus beledigend overkomt.
Wellicht is 'variatie' een betere term?
Nee hoor ik heb niets als feit geïmpliceerd, enkel vanuit een opvattingskader, derhalve ga ik me ook niet verdedigen tegen iets wat ik eerder al verworpen heb.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:16 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat zie je verkeerd. 'Ik snap' en 'ik vind' slaan op jouw mening over onze argumenten en jouw mening over hoe acceptabel homo's zijn.
Daartussenin zeg jij "maar laten we eerlijk wezen. Als je het niet wou, was je het ook niet geweest, nogmaals ik vind het prima hoor, wie je doet, wat je doet en hoe je het doet, maar ga me niet vertellen dat je er niets aan kunt doen. Het idee dat je ermee geboren wordt is allang achterhaalt en wishfullthinking.
Waar haal jij díe kennis vandaan? Wie heeft het idee dat je ermee geboren wordt achterhaald? Wie zegt dat je homo bent omdat je dat wil en dus een keuze hebt?
Jij impliceert hier dat dat vaststaande feiten zijn. Daarvan wil ik graag een bron.
Ik zie je wel meer beweren dan dat punt.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:24 schreef Triggershot het volgende:
Dat is ook precies mijn punt. Dat het niet perse negatief hoeft te zijn!
Klopt, maar ik denk dat de negatieve connotaties van het woord 'afwijking' niet los gezien worden van mijn achtergrond of mijn eigen bezwaren jegens homofilie in mijn persoonlijke opvattingen. Al snel moet je je dan verdedigen tegen dingen die niet zijn gezegd, erbij gehaald of bedoeld. Terwijl alle benaderingen, theologie, persoonlijk, sociologisch en cultureel vanuit één account komen staan ze niet allemaal als gelijkwaardig in verhouding tot het (zelf) 'menen'.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:27 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Ik zie je wel meer beweren dan dat punt.
Variatie dekt de lading van het woord afwijking niet volledig en lijkt mij derhalve niet de juiste term als je het hebt over sexuele geaardheid.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:19 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Juist, en daarom is het misschien maar handig om dat woord in deze context niet te gebruiken, omdat dat dus beledigend overkomt.
Wellicht is 'variatie' een betere term?
Misschien moet je dan wat gerichter formuleren. Je stellige formuleringen geven de lezer wél het idee dat je feiten denkt te poneren. Ik vind die stelligheid beledigend.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:27 schreef Triggershot het volgende:
Nee hoor ik heb niets als feit geïmpliceerd, enkel vanuit een opvattingskader, derhalve ga ik me ook niet verdedigen tegen iets wat ik eerder al verworpen heb.
Ja, die zijn walgelijk achterlijk en beledigend.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:30 schreef Triggershot het volgende:
..mijn eigen bezwaren jegens homofilie in mijn persoonlijke opvattingen.
Ach, als dat mijn mening over homofilie is, walgelijk, misselijk, achterlijk, irrationeel en vulmaarin, dan snap ik dat-dat beledigend is, maar dat maakt het niet minder zodanig binnen mijn realiteit, wel?quote:Op woensdag 4 november 2009 22:40 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Ja, die zijn walgelijk achterlijk en beledigend.
En daar ben jij zelf voor verantwoordelijk. En die zijn je dus aan te rekenen.
En tegelijkertijd maak jij zelfs onderschijt tussen roodharigen en homosexuelen door de veronderstellen dat ik met de een wél een vergelijking met het syndroom van down zou maken en met de ander niet.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:40 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Ja, die zijn walgelijk achterlijk en beledigend.
En daar ben jij zelf voor verantwoordelijk. En die zijn je dus aan te rekenen.
Nee, je zou open moeten staan voor argumenten die je mening mogelijk doen wankelen.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:43 schreef Triggershot het volgende:
Ach, als dat mijn mening over homofilie is, walgelijk, misselijk, achterlijk, irrationeel en vulmaarin, dan snap ik dat-dat beledigend is, maar dat maakt het niet minder zodanig binnen mijn realiteit, wel?
Anders gezegd: Zou ik het voor me moeten houden omdat het beledigend is of overkomt?
Jouw realiteit interesseert me niet zoveel eigenlijk.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:43 schreef Triggershot het volgende:
..maar dat maakt het niet minder zodanig binnen mijn realiteit, wel?
Dat lijkt me verstandig. Wie weet heb je op een dag het MDI aan de lijn.quote:Anders gezegd: Zou ik het voor me moeten houden omdat het beledigend is of overkomt?
Nee, je zou je af moeten vragen waarom je er zo over denkt en of dat niet jouw eigen persoonlijke probleem is in plaats van het als standpunt te ventileren.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:43 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ach, als dat mijn mening over homofilie is, walgelijk, misselijk, achterlijk, irrationeel en vulmaarin, dan snap ik dat-dat beledigend is, maar dat maakt het niet minder zodanig binnen mijn realiteit, wel?
Anders gezegd: Zou ik het voor me moeten houden omdat het beledigend is of overkomt?
Snap ik niet helemaal. Je kan iemand ook niet genezen van rood haar. Of van linkshandigheid.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:32 schreef Caspian het volgende: Echter als het nature zou zijn, zou het wellicht genezen kunnen worden, of niet?
Vandaar je oh zo veel posts.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:46 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Jouw realiteit interesseert me niet zoveel eigenlijk.
Ach, als ik een homo discrimineer lijkt me dat meer dan terecht.quote:Dat lijkt me verstandig. Wie weet heb je op een dag het MDI aan de lijn.
Was het volgens jou niet door mijn 'kut' geloof?quote:Op woensdag 4 november 2009 22:46 schreef JayKudo het volgende:
[..]
Nee, je zou je af moeten vragen waarom je er zo over denkt en of dat niet jouw eigen persoonlijke probleem is in plaats van het als standpunt te ventileren.
Je was toch niet daadwerkelijk in de veronderstelling dat ik daarmee de 'realiteit' in jouw hoofd probeerde aan te passenquote:
Wat je zaait...quote:Ach, als ik een homomarokkaan discrimineer lijkt me dat meer dan terecht.
Volgens mij is het tegenwoordig wel mogelijk om haarkleur permanent te veranderen, kan het mis hebben zoveel verstand heb ik ook niet van dat soort zaken.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:47 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Snap ik niet helemaal. Je kan iemand ook niet genezen van rood haar. Of van linkshandigheid.
Geen idee, kan niet in je hoofd kijken.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:50 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Je was toch niet daadwerkelijk in de veronderstelling dat ik daarmee de 'realiteit' in jouw hoofd probeerde aan te passen?
Enigszins ironisch te noemen dat jij dat zegt.quote:Wat je zaait...
Dat geloof is idd jouw probleem, ik zou me zomaar kunnen voorstellen dat je zonder dat geloof een rationeel en weldenkend mens zou kunnen zijn.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Was het volgens jou niet door mijn 'kut' geloof?
Medisch is dat nog niet mogelijk, nee, maar er zijn tal van andere aangeboren afwijking die wel genezen kunnen worden. Het is een puur hypothetische stelling. Stel dat homoseksualiteit in de genen zit, net als rood haar, en de medische wetenschap ver genoeg gevorderd is om (door middel van gentherapie o.i.d.?) dat aan te passen, in hoeverre is dat dan anders dan het 'afleren' wanneer het niet aangeboren maar aangeleerd zou zijn?quote:Op woensdag 4 november 2009 22:47 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Snap ik niet helemaal. Je kan iemand ook niet genezen van rood haar. Of van linkshandigheid.
Van dat haarverkleuren weet ik niks af, maar het permanent veranderen is niet gelijk aan genezen lijkt me. Why fix something that isn't broken.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:52 schreef eigenaar het volgende:
[..]
Volgens mij is het tegenwoordig wel mogelijk om haarkleur permanent te veranderen, kan het mis hebben zoveel verstand heb ik ook niet van dat soort zaken.
In dat geval zou het op den duur ook mogelijk kunnen zijn homosexualiteit te 'genezen'.
Echter wekt het woord genezen wel heel sterk de indruk dat je gaat van iets slechts naar iets beters,
wat naar mijn mening niet het geval is.
Jij hebt dan ook een afwijking.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:20 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Niet in mijn mannelijke natuur.
En toch beweer je dat mijn geaardheid mijn keuze is.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:53 schreef Triggershot het volgende:
Geen idee, kan niet in je hoofd kijken.
Het was nogmaals een waarschuwing. Maar misschien snapte je dat niet.quote:Enigszins ironisch te noemen dat jij dat zegt.
Hmm, misschien heb ik dan echt last van een biologisch afwijking gezien ik meer dan een jaar geleden van mijn geloof ben afgestapt.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:53 schreef JayKudo het volgende:
[..]
Dat geloof is idd jouw probleem, ik zou me zomaar kunnen voorstellen dat je zonder dat geloof een rationeel en weldenkend mens zou kunnen zijn.
Nah, het geil vinden om twee vrouwtjes met elkaar bezig te zien is ook niet de Bedoeling van de Natuur. Dat levert namelijk geen nakomelingen op. Verspilling van energie.quote:
Eerlijk gezegd ben ik niet tegen homoseksualiteit, integendeel, wel moest ik een aantal opvattingen ventileren via mijn account.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:53 schreef PalmRoyale het volgende:
Vraagje aan Triggershot. Waarom ben je tegen homosexualiteit? En dan heb ik het niet over de argumenten die je hier aan draagt, nee waarom ben je tegen homosexualiteit? Vanwaar jou angst voor homosexualiteit? Is het simpelweg gewoon omdat het anders is en jij het daarom niet begrijpt?
Iets permanent veranderen komt wel degelijk op hetzelfde neer als genezen.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:54 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Van dat haarverkleuren weet ik niks af, maar het permanent veranderen is niet gelijk aan genezen lijkt me. Why fix something that isn't broken.
Wel als je mee mag doen. Twee vliegen in één klap!quote:Op woensdag 4 november 2009 22:57 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Nah, het geil vinden om twee vrouwtjes met elkaar bezig te zien is ook niet de Bedoeling van de Natuur. Dat levert namelijk geen nakomelingen op. Verspilling van energie.
Van wie moest dat?quote:Op woensdag 4 november 2009 22:58 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd ben ik niet tegen homoseksualiteit, integendeel, wel moest ik een aantal opvattingen ventileren via mijn account.
Ik wil even duidelijk maken dat ik absoluut niet die negatieve lading aan die woorden gaf toen ik ze gebruikte. Ik wilde alleen mijn argument duidelijk maken, en aangezien ik het over nature/nurture hadden leken genezen/afleren (die laatste draagt trouwens ook een onbedoelde negatieve lading) duidelijke woorden om te gebruiken. Je kan ook gewoon 'veranderen' lezen.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:54 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Van dat haarverkleuren weet ik niks af, maar het permanent veranderen is niet gelijk aan genezen lijkt me. Why fix something that isn't broken.
Nee, ik schijt poep, dat is wat anders. Zoals ook al eerder gezegd, jij besluit of je er naar handelt of niet.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:56 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
En toch beweer je dat mijn geaardheid mijn keuze is.
Je praat wederom poep.
Wanneer jij het ironische gehalte van jouw eigen woorden hebt begrepen ben ik al ruim tevreden en heb er vrede mee dat ik jouw waarschuwingen niet snap.quote:Het was nogmaals een waarschuwing. Maar misschien snapte je dat niet.
Zoals ook al eerder gezegd dat ik een intolerant bekrompen ventje ben is geen reden voor X om allochtonen in hokjes te plaatsen of discrimineren, ik ben dan ook hardly een reden, meer een excuus dat wordt gebruikt om te kunnen discrimineren.quote:Als jij als allochtoon openlijk te koop loopt met achterhaalde bekrompen opvattingen, dan bevestig je daarmee stereotypen en bevorder je daarmee het voorkomen van discriminatie van allochtonen. Misschien moet je je daarom maar stilletjes terugtrekken in je eigen realiteit.
Denk niet dat DM mee wil doen in het liefdesspel van twee vrouwenquote:Op woensdag 4 november 2009 22:58 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Wel als je mee mag doen. Twee vliegen in één klap!
Ik kan me prettiger tijdverdrijf voorstellen...quote:Op woensdag 4 november 2009 23:01 schreef Tha_Erik het volgende:
Denk niet dat DM mee wil doen in het liefdesspel van twee vrouwen.
Goedzo.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:00 schreef Triggershot het volgende:
..dat ik een intolerant bekrompen ventje ben
Leuke keuze dan, homo of celibatair. Want als je je niet aangetrokken voelt tot vrouwen dan wordt het ook wel lastig om daar de voortplantingsdaad mee te doenquote:Op woensdag 4 november 2009 23:00 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nee, ik schijt poep, dat is wat anders. Zoals ook al eerder gezegd, jij besluit of je er naar handelt of niet.
Maar het is geen verspilling van energie, maar besparing van energie. Dat was mijn punt. Dat Dennis niet mee wil doen, ach... meer voor 'ons'.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:01 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Denk niet dat DM mee wil doen in het liefdesspel van twee vrouwen.
Dacht je serieus dat je iets anders had verdiendquote:Op woensdag 4 november 2009 23:04 schreef Triggershot het volgende:
Volkomen voorbij gaan aan de kern. Goedzo.
Vele priesters kunnen al eeuwen beiden prima combineren Erik.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:04 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Leuke keuze dan, homo of celibatair. Want als je je niet aangetrokken voelt tot vrouwen dan wordt het ook wel lastig om daar de voortplantingsdaad mee te doen. Sommige dingen kan je namelijk niet kiezen, dwz een bepaalde bloedtoevoer naar een bepaald lichaamsdeel
.
Sinds wanneer ga jij over wat ik verdienquote:Op woensdag 4 november 2009 23:06 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Dacht je serieus dat je iets anders had verdiend?
Het doet er wel degelijk toe.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:01 schreef Triggershot het volgende:
Dat doet er niet toe. Wel wil ik Tha Erik en Elisab bedanken voor de openminded reacties.
We hadden al besloten dat ik aan de criteria voor de (aangeleerde) afwijking voldeed nietwaarquote:Op woensdag 4 november 2009 23:06 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Vele priesters kunnen al eeuwen beiden prima combineren Erik..
Maar ja, is dat zo.. Kan jij door geen enkel vrouw opgewonden raken, het daad verrichten? Dat is toch een afwijking man homo
Helaas nog steeds niet. Anders had je al wel een kleurtje ingeleverd he? Mínstens.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:07 schreef Triggershot het volgende:
Sinds wanneer ga jij over wat ik verdien?
Volgens mij ben ik ook een pagina of 2 /3 aangesproken op wat ik hier neer zet. De mensen die ik heb beledigd werden er van op de hoogte gesteld, de rest op deze manier, betekent niet dat ik hoef te vertellen wie het was.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Het doet er wel degelijk toe.
Als jij je eigen opvattingen hier neerschrijft, moet je ook mans genoeg zijn om erop aangesproken te kunnen worden. Als je andermans bagger hier neerplempt, is enige uitleg aan de mensen die je ermee beledigd hebt wel op zijn plaats.
Hmm, agree to disagree gaat er bij jou niet in dus. Misschien ook dat jij daarom niet over de kleurtjes gaat. Minstens.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:08 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Helaas nog steeds niet. Anders had je al wel een kleurtje ingeleverd he? Mínstens.
Maar wat mijn eigen reacties op jouw poep betreft... daar ga ik inderdaad over.
Zeg al niets meerquote:Op woensdag 4 november 2009 23:07 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
We hadden al besloten dat ik aan de criteria voor de (aangeleerde) afwijking voldeed nietwaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |