Rood krijg je een agressief kind van, dat vooral niet doenquote:Op maandag 2 november 2009 @ 21:03 schreef Jotcha het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat wel een goed karma geeft
Ja maar van lichtgroen krijg je zo'n milieubewuste moraalridderquote:Op maandag 2 november 2009 21:04 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Rood krijg je een agressief kind van, dat vooral niet doen
Ja, dan weet ik ook niet wat ze moeten doen. Gewoon erop gokken?quote:Op maandag 2 november 2009 @ 21:05 schreef Jotcha het volgende:
[..]
Ja maar van lichtgroen krijg je zo'n milieubewuste moraalridder
quote:Op maandag 2 november 2009 21:08 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Ja, dan weet ik ook niet wat ze moeten doen. Gewoon erop gokken?
Nee hoor, zeker geen honderen. Ik denk alleen wel dat het een groter verschil is dan een paar euro; en dat bedragen die wij en vooral jij vermoed ik, kleingeld vinden, voor deze jonkies wsl. 2 weken zakgeld is.quote:Op maandag 2 november 2009 20:50 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Ik denk dat hij niet meer dan een paar euro duurder isWorden er toch genoeg van verkocht. Je doet alsof het honderden euro's kost.
Je bent op de hoogte van het feit dat je elke zwangerschapstest kunt doen vanaf de dag dat je ongesteld had moeten worden. Ook de cheapass kruidvattest... Dus huphup. testen laten TS!quote:Op maandag 2 november 2009 21:38 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Nee hoor, zeker geen honderen. Ik denk alleen wel dat het een groter verschil is dan een paar euro; en dat bedragen die wij en vooral jij vermoed ik, kleingeld vinden, voor deze jonkies wsl. 2 weken zakgeld is.
Het tegendeel daarvan wordt dus beweerd. Ik weet ook niet precies hoe het daarmee zit, maar als mensen roepen dat een 'gewone' test pas na een bepaalde tijd gedaan kan worden, en andere mensen roepen iets anders, denk ik dat het de moeite waard is om het gewoon even bij de apotheek te gaan vragen.quote:Op maandag 2 november 2009 21:45 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Je bent op de hoogte van het feit dat je elke zwangerschapstest kunt doen vanaf de dag dat je ongesteld had moeten worden. Ook de cheapass kruidvattest... Dus huphup. testen laten TS!
Ach, een kindje kost een significant aantal weken méér zakgeld dan een test.quote:Op maandag 2 november 2009 21:38 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Nee hoor, zeker geen honderen. Ik denk alleen wel dat het een groter verschil is dan een paar euro; en dat bedragen die wij en vooral jij vermoed ik, kleingeld vinden, voor deze jonkies wsl. 2 weken zakgeld is.
http://www.zwangerworden.nu/zwangerschapstestquote:Op maandag 2 november 2009 21:48 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Het tegendeel daarvan wordt dus beweerd. Ik weet ook niet precies hoe het daarmee zit, maar als mensen roepen dat een 'gewone' test pas na een bepaalde tijd gedaan kan worden, en andere mensen roepen iets anders, denk ik dat het de moeite waard is om het gewoon even bij de apotheek te gaan vragen.
quote:Op maandag 2 november 2009 21:49 schreef Sjeen het volgende:
[..]
http://www.zwangerworden.nu/zwangerschapstest
Je ken het dus effectief pas na een week zien op een normale test.quote:Als een eicel bevrucht is, zal deze zich na ongeveer een week innestelen. Zodra een bevruchte eicel zich innestelt in de baarmoederwand, begint je lichaam met de aanmaak van zwangerschapshormoon hCG.
quote:Op maandag 2 november 2009 20:05 schreef erde0 het volgende:
Hmm
Laat de tester ook meteen zien of je zwanger bent of niet?
En is het normaal dat je dan 2 dagen overtijd bent? want een vriendin van mijn vriendin die was 1.5 week overtijd zei ze![]()
Maar hoe zit ze menstruatie nou in elkaar? menstruatie is toch dat je ongesteld bent? (ik zelf ben er niet goed in zo'n soorte dingen!)
Of is menstruatie voor je ongesteldheid?
Jaaaaah I know, ik ben ook de laatste die vindt dat er een kind moet komen. Zoals al eerder vermeld: abortus is gratis!!quote:Op maandag 2 november 2009 21:49 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ach, een kindje kost een significant aantal weken méér zakgeld dan een test.
Relaxt dat abortus gratis is iddquote:Op maandag 2 november 2009 22:07 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Jaaaaah I know, ik ben ook de laatste die vindt dat er een kind moet komen. Zoals al eerder vermeld: abortus is gratis!!
(nee ik vind niet dat je geen map moet halen maar moet wachten tot abortus kan omdat je daarmee geld uitspaart - maar de vergelijking met de kosten van een kind is belachelijk)
zij is de vriendin van de tsquote:Op maandag 2 november 2009 20:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
jij hebt ook een vriendin die al twee dagen overtijd is?of moet jij ook een pilletje / test halen ?
en zonder condoom is fijnerquote:Op maandag 2 november 2009 22:11 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Relaxt dat abortus gratis is iddEigenlijk kan je dan beter altijd zonder voorbehoedsmiddelen vrijen, abortus is toch gratis en het spaart condooms e.d. uit
STerker nog... je kunt het effect normaal pas zien als je ongesteld had moeten worden. Wat meestal 2 weken na de eisprong is.quote:Op maandag 2 november 2009 21:59 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
[..]
Je ken het dus effectief pas na een week zien op een normale test.
Ben ik ooit afgeperst vanwege 18 euroquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:26 schreef SecretHeart het volgende:
Morning afterpil na 72 uur NA de sex. (kun je gewoon bij drogist of apotheek kopen, zo rond 13 euro)
Als ze overtijd is omdat ze zwanger is kan ze dus niet nog zwanger raken!
Haha misschien zijn ze tegenwoordig al wel 18 euro. Dit was ongeveer 3 jaar terug.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:37 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
Ben ik ooit afgeperst vanwege 18 euro
Zeg dat eens tegen een zwangere vrouw, en zie of je het overleeft...quote:Op maandag 2 november 2009 22:11 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Relaxt dat abortus gratis is iddEigenlijk kan je dan beter altijd zonder voorbehoedsmiddelen vrijen, abortus is toch gratis en het spaart condooms e.d. uit
Waarom mag je niet tegen een zwangere vrouw zeggen dat je pro-abortus bent, dat het makkelijk is dat dat gratis is etcquote:Op donderdag 5 november 2009 14:54 schreef fruityloop het volgende:
[*abortus is gratis, lekker makkelijk, etc]
Zeg dat eens tegen een zwangere vrouw, en zie of je het overleeft...(...)
ts wacht tot vriendin dikkere jetsers krijgt...dan gaat die pas actie ondernemenquote:Op vrijdag 6 november 2009 10:33 schreef JarnoF het volgende:
Volgens mij heeft TS nooit opgelet bij biologie, maar dat terzijde.
Wanneer de test positief uitvalt, wil ik wel eens weten wat voor stappen er worden ondernomen.
Verder heb ik een aantal vraagjes aan de TS:
Wanneer je vriendin de pil slikt en ze blijft hem ook slikken tijdens de menstruatie, dan blijft de menstruatie uit.
Vrij je altijd onbeschermd? Het is namelijk niet zo dat wanneer je niet komt, dat er geen zaadcel in haar pruim is gezwommen.
Hoelang ben je van plan te wachten met het halen van een test? Want als haar borsten over een maand of 4 gevoeliger worden, weet je waar het van komt.
quote:Op zondag 8 november 2009 17:16 schreef Lano het volgende:
TS is te druk met het verven van de babykamer
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |