Sommige files zijn inderdaad te voorspellen (zoals de A7), maar files door ongelukken zijn onvoorspelbaar.quote:Op woensdag 4 november 2009 20:38 schreef sander89 het volgende:
Trouwens best erg die reclame tegenwoordig van de NS: Wie op tijd wil komen gaat met de trein.
Volgens mij heb je met de auto veel meer zekerheid hoelaat je ergens aankomt want de files zijn te voorspellen, maar de vertragingen met de treinen niet.
Ja hoor, kan gewoonquote:Op woensdag 4 november 2009 20:15 schreef Yreal het volgende:
Weet iemand of je bij de balies van de NShispeed ook kaartjes kan boeken voor verder dan dat zij rijden?
Ik wil namelijk een kaartje utrecht -> Lund, maar de NShispeed rijdt niet verder dan kopenhagen
Precies. Er gaat bakken met geld in prestigeprojecten en nieuwe lijnen terwijl daar maar een klein deel van het totale aantal reizigers gebruik van gaat maken.quote:Op woensdag 4 november 2009 18:44 schreef Kleiduif het volgende:
Ik wil even reageren op het bericht
[..]
Er is de laatste jaren veel geld gestoken in de grote projecten. Gelukkig zijn die nu bijna afgerond waardoor er meer geld beschikbaar is voor het onderhoud en aanpassingen. helaas heeft de overheid gezien dat projecten bijzonder zijn en draven daar misschien teveel in door.
quote:ps. het idee van een trein die met 100+ langs raast is niet iets wat ik zou willen. vragen om problemen.
Het spoorreglement moet gewoon herschreven worden. Ik heb een gloeiende hekel aan dit soort kleinburgerlijkheid.quote:Op woensdag 4 november 2009 20:59 schreef Dr_Flash het volgende:
In Belgie rijdt de ICE bijvoorbeeld in Leuven volgens mij ook gewoon 200 over perronsporen hoorAlleen in Nederland heet zoiets ineens een probleem.
quote:Op woensdag 4 november 2009 21:01 schreef Ofyles2 het volgende:
Valt me nog mee dat die trainfreaks die tickets kunnen betalen.
Bilthovennnquote:Op woensdag 4 november 2009 21:09 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]![]()
Die maken net zo goed als jij en ik gebruik van allerlei kortingsregelingen. Dat 1000 pond voorbeeld is gewoon vergezocht. En dan duikt iedereen eroverheen alsof een enkeltje Overvecht - Bilthoven met korting ook 1000 pond kost.
Same here.quote:Op woensdag 4 november 2009 21:02 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Het spoorreglement moet gewoon herschreven worden. Ik heb een gloeiende hekel aan dit soort kleinburgerlijkheid.
Wie ontspoort nu? Jij of ik?quote:Op woensdag 4 november 2009 21:09 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]![]()
Die maken net zo goed als jij en ik gebruik van allerlei kortingsregelingen. Dat 1000 pond voorbeeld is gewoon vergezocht. En dan duikt iedereen eroverheen alsof een enkeltje Overvecht - Bilthoven met korting ook 1000 pond kost.
Nou, ik hoop niemand. Ik vertrouw erop dat je zelf ook wel inziet dat dat ene voorbeeld vergezocht is, en dat het verder best meevalt. Zoals ik al eerder toelichtte: in GB is het nogal relevant voor de prijs, hoe ver van tevoren je je ticket boekt. En dan KUN je dus zo gaan tweaken dat je heel duur uitkomt. Maar je KUNT ook best voor normale prijzen rondreizen daar hoorquote:
'Te korte afstanden tussen stations'. Standaardargument dat helemaal nergens op slaat. Zelfs NS'ers zeggen dit. Hun zouden juist moeten weten dat onze treinen, en dan met name ICM, bloedsnel kunnen optrekken en afremmen. Ik ben echter wel tegen de dienstregeling 2007. Te veel stops voor intercity's, wat mij betreft mag de sneltrein weer ingevoerd.quote:Op woensdag 4 november 2009 21:22 schreef James1988 het volgende:
Verder eens met Ofyles2: het reglement moet anders, het houdt ons gewoon terug in onze vooruitgang. Volgens mij is Nederland één van de weinige landen waar men nog geen 160 of 200 rijdt in een normale dienstregeling. Het kan in Duitsland, het kan in België, het kan in Engeland. Waarom niet hier?
160quote:Op woensdag 4 november 2009 20:59 schreef Dr_Flash het volgende:
In Belgie rijdt de ICE bijvoorbeeld in Leuven volgens mij ook gewoon 200 over perronsporen hoorAlleen in Nederland heet zoiets ineens een probleem.
Ja dat is idd gewoon als antwoord een belediging voor de vraagsteller. Of er tussen Ut en Ah 0 of 3 of 80 stations liggen is totaal irrelevant voor de vraag waarom de ICE geen 200 rijdt op dat traject.quote:Op woensdag 4 november 2009 21:27 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
'Te korte afstanden tussen stations'. Standaardargument dat helemaal nergens op slaat.
Als je het hebt over gele seinen wel ja. Remmen 100 km/u af in een oogwenk.quote:Op woensdag 4 november 2009 21:29 schreef trainfreak het volgende:
[..]
160![]()
Wat is de snelheid in Nederland als ik vragen mag? Afremmen tot 40 ofzo?
Ik bedoel dus de maximale snelheid waarmee perronsporen bereden mogen wordenquote:Op woensdag 4 november 2009 21:30 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Als je het hebt over gele seinen wel ja. Remmen 100 km/u af in een oogwenk.
Aan de vrije baan is dat 140 km/h. Bij de grotere stations slechts 40 km/hquote:Op woensdag 4 november 2009 21:31 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Ik bedoel dus de maximale snelheid waarmee perronsporen bereden mogen worden
Oh nee? Ik zit dagelijks in ICM tussen Gouda en Rotterdam. Bij vertrek in Alex. richting Gouda zit ie zonder moeite bij Capelle al op 130. Als ie echt kracht zet zou 150 zelfs mogelijk zijn. Afremmen kunnen ze nog beter.quote:Op woensdag 4 november 2009 21:30 schreef Peterselieman het volgende:
ICM kan niet bloedsnel optrekken hoor.
De versnelling van het ICM is bij mijn weten 0,52 m/s2quote:Op woensdag 4 november 2009 21:33 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Oh nee? Ik zit dagelijks in ICM tussen Gouda en Rotterdam. Bij vertrek in Alex. richting Gouda zit ie zonder moeite bij Capelle al 130. Als ie echt kracht zet zou 150 zelfs mogelijk zijn. Afremmen kunnen ze nog beter.
Dat zijn Sprinters. Als je het met buitenlands intercity-materieel vergelijkt blijft het wel een strak tempo. Wat ik daarmee bedoel is dat het flutargument over de korte afstanden nergens op slaat.quote:Op woensdag 4 november 2009 21:36 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
De versnelling van het ICM is bij mijn weten 0,52 m/s2
Een SGMm of SLT zit veel hoger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |