Zal ik doen.quote:Op zondag 1 november 2009 22:21 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Balen man
Stuur die foto naar de KNJB
Het valt me gewoon op. Zal je zien dat als wij de 31e "Hamas Hamas" zingen, er wel gezeik komt/quote:Op zondag 1 november 2009 22:22 schreef Langlearn het volgende:
Calimero gedrag.
Hij wel en ik niet.![]()
Op zoek naar een ideale wereld. Wat een sneu volk...
Want? Hij geeft z'n fout toe.quote:Op zondag 1 november 2009 23:25 schreef Droopie het volgende:
Die Blom mag van mij nu helemaal de pleuris krijgen na zijn optreden bij Studio Voetbal
Nee hij vond Suarez een gele kaart, toen Jan Mulder riep er niet mee eens te zijn was het opeens nou als jullie een rode kaart vinden dan ga ik met jullie mee.quote:
Ja ok, maar hij vond het in elk geval een kaart en stiekem eigenlijk wel een rode. Je hebt scheidsrechters die nog hadden ontkent.quote:Op zondag 1 november 2009 23:29 schreef Droopie het volgende:
[..]
Nee hij vond Suarez een gele kaart, toen Jan Mulder riep er niet mee eens te zijn was het opeens nou als jullie een rode kaart vinden dan ga ik met jullie mee.
De knvb is sinds enkele jaren bezig om middels de communicatie afdeling hun personeel in te fluisteren wat er wel en niet moet worden gezegd.quote:Op zondag 1 november 2009 23:31 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ja ok, maar hij vond het in elk geval een kaart en stiekem eigenlijk wel een rode. Je hebt scheidsrechters die nog hadden ontkent.
Nee, hij zei op het einde dat ie met hun meeging en het toch wel rood was. Maar geen idee wat de KNVB nu doet? Hij gaf niet duidelijk aan of ie het verkeerd beoordeelde of het niet zag.quote:Op zondag 1 november 2009 23:32 schreef Langlearn het volgende:
Het was geen rood en geen geel. Blom zegt geel, omdat een zaak dan gegarandeerd uitblijft. Terecht overigens, aangezien ik zulke vrouwenduwtjes geen gele, laat staan een rode kaart, waard vind.
Feyenoord is daar helemaal niet mee bezig joh, die verbinden zich er alleen aan vanwege het beeld naar buiten toe, "wij helpen arme kindertjes",quote:Op zondag 1 november 2009 23:28 schreef Ritmo het volgende:
Een jeugdspeler van ons uit Ghana naar Milan. Goed bezig weer.Waarom is die gast niet eerst naar Rotterdam gehaald?
Dan is de afdeling in gebreke gebleven. Kortom, Blom zien we de komende weken niet meer terug bij wedstrijden die enig aanzien hebben.quote:Op zondag 1 november 2009 23:34 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, hij zei op het einde dat ie met hun meeging en het toch wel rood was. Maar geen idee wat de KNVB nu doet? Hij gaf niet duidelijk aan of ie het verkeerd beoordeelde of het niet zag.
We doen er allang niks meer mee. Betalen sowieso niks meer aan Ghana.quote:Op zondag 1 november 2009 23:35 schreef Ritmo het volgende:
Maar nog even over die Ghana Academy, waarom saneren we die niet weg? Het enige talent dat er vandaan komt is blijkbaar door AC Milan weggeplukt (voor het eerste elftal) dus wat hebben we daar aan?
-edit- Laat maar, blijkbaar betalen we er niets meer aan.quote:Op zondag 1 november 2009 23:35 schreef MB23 het volgende:
[..]
Feyenoord is daar helemaal niet mee bezig joh, die verbinden zich er alleen aan vanwege het beeld naar buiten toe, "wij helpen arme kindertjes",
Ok, dan is het goed. Maar toch zonde dat zo'n jongen niet eerst naar Nederland gehaald wordt, ze zullen toch wel goede connecties hebben?quote:Op zondag 1 november 2009 23:36 schreef Happel het volgende:
[..]
We doen er allang niks meer mee. Betalen sowieso niks meer aan Ghana.
quote:AJAX BLIJKT EEN VERKEERD WEDSTRIJD-DOCUMENT TE HEBBEN INGELEVERD BIJ DE WEDSTRIJDVOORZIENINGSTAK VAN DE KNVB. DENNIS ROMMEDAHL, DIE NIET IN DE WEDSTRIJDSELECTIE WAS OPGENOMEN, STOND GEWOON VERMELDT OP HET WEDSTRIJDFORMULIER WAT IS INGELEVERD DOOR AJAX BIJ DE KNVB.
MENSEN OPEN JE OGEN EN DURF DE WAARHEID IN TE ZIEN BLOM IS EEN REPTILLIAN EN KESSLER HUN OPPERWEZEN EN AJAX KAMPIOEN MAKEN IS HUN EINDDOEL WAARNA DE WERELD VERGAAT.quote:Op zondag 1 november 2009 23:39 schreef MB23 het volgende:
Iemand zegt nu tegen me dat op Radio Rijnmond verteld werd dat Ajax een verkeerd wedstrijddocument heeft ingeleverd.
[..]
Radio Rijnmond
Vermeldt
Godver dat ene topic.quote:Op zondag 1 november 2009 23:40 schreef Langlearn het volgende:
Las het zojuist op Feyenoord.messagebase.
Geloof er eerlijk gezegd weinig van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-
quote:LEE TOWERS HEEFT EEN NIEUW NUMMER!
Het is nog onbekend hoe het volledige nummer eruit ziet, maar het begint met 06
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |