Omdat er voor STA open ging al een Eindhoven SC in ONZ was en die is daar gewoon gebleven.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 14:12 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Eindje gremma respresenting!!!![]()
Waarom zijn mijn mede-stadsgenoten zo stil?
Dat is meer de Eindhoven slow chat, hè. Hier komen meestal de mensen van buiten Eindhoven vragen wat de leuke uitgangsplekken zijn, wat de betere wijken zijn om te wonen, et cetera.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 14:41 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Omdat er voor STA open ging al een Eindhoven SC in ONZ was en die is daar gewoon gebleven.
Eindhoven #2003 - Op zoek naar dokter Bernard
Niet dat ik er als Eindhovenaar ooit post, maar toch
Klopt, maar hij vroeg waarom de eindhovenaar zo stil was hierquote:Op dinsdag 29 mei 2012 15:20 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Dat is meer de Eindhoven slow chat, hè. Hier komen meestal de mensen van buiten Eindhoven vragen wat de leuke uitgangsplekken zijn, wat de betere wijken zijn om te wonen, et cetera.
Prachtig als je het mij vraagt.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:02 schreef Bos81 het volgende:
http://www.ed.nl/regio/ei(...)FLv_dSfqiFTPREcVzuEj
en weer een lelijk "moderne" gebouw hier in de stad..![]()
Deels toch ook een hotel of.quote:Op maandag 4 juni 2012 19:51 schreef lyolyrc het volgende:
Het is een opvallend gebouw, maar ik ben benieuwd of ze het gaan vol krijgen. De behoefte aan kantoorruimte neemt af, terwijl er al een fiks overschot bestaat. Bovendien ligt de huizenmarkt op zijn gat.
Klopt maar dan is de faal misschien wat minder grootquote:Op zondag 17 juni 2012 12:14 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Klopt, maar dat wil niet zeggen dat ze de andere ruimtes gevuld krijgen.
Nog gefeliciteerd en ik hoop dat je het leuk hebt gehad, vast wel, kan bijna niet anders!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 08:40 schreef Devolution het volgende:
Vanavond eerst een verjaardag en daarna weer Stratum in
Mooi zoquote:Op maandag 25 juni 2012 17:41 schreef Devolution het volgende:
Ja Eindhoven is sowieso mijn favoriete uitgaansstad dus dat was helemaal goed gekomen die avond
Lelijk of niet, dat ding zou beter passen aan de Woenselse zijde van het station. Eigenlijk zou het Postkantoor moeten blijven staan; dat is namelijk ontworpen in directe lijn met het hele station vanaf de Bijenkorf gezien, dus inclusief die betonnen masten bij het 18 Septemberplein, zonder die reclamepanelen.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:07 schreef DjinN het volgende:
Ik vind het niet eens zo lelijk als ik eerlijk ben. Beter dan dat aftandse oude postkantoor dat er nu staat. Als ze nou nog iets aan het station gaan doen is het helemaal een verbetering.
Nee, nu niet meer. Jarenlang laten verkrotten tot steeds meer mensen maar berusten in afbreken...quote:Op donderdag 5 juli 2012 01:32 schreef DeParo het volgende:
Ik zou nou niet willen zeggen dat het postkantoor tot de fatsoenlijke gebouwen van Eindhoven hoort.
[ afbeelding ]
Idyllisch bijna.
Ik woon in de buurt van de Paterskerk, en soms loop ik met de hond langs de ruïnes bij Marienhage, onvoorstelbaar dat er zoveel kan veranderen.quote:Op donderdag 5 juli 2012 01:36 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Nee, nu niet meer. Jarenlang laten verkrotten tot steeds meer mensen maar berusten in afbreken...
Maar wat het Stadhuis betreft heb je overschot van gelijk. Enne... dan bouwt men een nieuw stadhuis (naast het tijdelijke) en dan kun je na een aantal jaren niet meer daar terecht; moet je naar een stads"kantoor" er tegenover...
jij zat toch ook in het ToD topic niet? Bestaat die nog? en is er in het ONZ topic nog veel over van "de oude kern"quote:Op donderdag 5 juli 2012 22:54 schreef bleiblei het volgende:
w00t! Narra!.
Alles goed?
Topic in ONZ is gewoon het aloude ehv topic.
Fijn dat een vrouw reageertquote:Op zaterdag 7 juli 2012 21:01 schreef Poeke het volgende:
Botenbuurt, niets mis mee.
Rentree project zegt me niets?
Ik heb nog nooit iets gehoord van de botenbuurt dat het zou gelden als een slechte buurt. Het wordt zelfs hot want Strijp S vlakbij, dat wordt allemaal ontwikkeld als dé culturele broedplaats van Eindhoven. Het is een buurt met een wisselende samenstelling, maar geld zeker niet als volksbuurt of zo. Trudoplein zit vlakbij, is best aardig qua aanbod van winkels zoals een AH, Lidl, Kruidvat, Hema, frietzaak, apotheek. Er zit een postkantoor en een goede huisartsenpraktijk in de zijstraat van. Verder makkelijk vlakbij de oprit van de snelweg.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 21:19 schreef LovingMe het volgende:
[..]
Fijn dat een vrouw reageert![]()
Woon je daar en voel je je als vrouw daar veilig? Want ik hoorde net van iemand dat de Botenbuurt niet de beste buurt is.
Rentree was een project van 2008 om 10 woningen in de botenbuurt weg te geven aan ex gedetineerden en verslaafden zodat ze kunnen re-integreren in de maatschappij. Maar door protest van de bewoners was dat toentertijd afgeblazen
Oke thanks!quote:Op zaterdag 7 juli 2012 21:41 schreef Poeke het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit iets gehoord van de botenbuurt dat het zou gelden als een slechte buurt. Het wordt zelfs hot want Strijp S vlakbij, dat wordt allemaal ontwikkeld als dé culturele broedplaats van Eindhoven. Het is een buurt met een wisselende samenstelling, maar geld zeker niet als volksbuurt of zo. Trudoplein zit vlakbij, is best aardig qua aanbod van winkels zoals een AH, Lidl, Kruidvat, Hema, frietzaak, apotheek. Er zit een postkantoor en een goede huisartsenpraktijk in de zijstraat van. Verder makkelijk vlakbij de oprit van de snelweg.
Ga je iets kopen of huren? Ooit andere buurten van eindhoven overwogen?
Over het re-integratieproject weet ik niets. Ik lees elke dag de krant maar heb daar niets over gelezen.
Dit dus.quote:Op zondag 30 december 2012 13:38 schreef Hexagon het volgende:
Ik misschien een uurtje of twee na de jaarwisseling. Iig geen popi jopi kroeg waar ik kaarten moet kopen.
Komt vooral omdat er in ONZ ook een topic is. Maar daar zit meer een kliekje mensen die elkaar ook persoonlijk kennen geloof ik.quote:Op zondag 30 december 2012 12:31 schreef Hexagon het volgende:
HIer mag ook wel eens nieuw leven ingeblazen
Probleem is bongo beach vallen ze op marokkanen en the voice lopen alleen maar kampers. Wil wel zonder gebroken neus sletjes kunnen oppikken.quote:Op woensdag 9 januari 2013 10:25 schreef Devolution het volgende:
Bongo Beach (=Nieuw-Marokko), of anders The Voice (Steroid Central).
Nah. Bar2Alex zou ik zeggen.quote:Op woensdag 9 januari 2013 17:22 schreef Devolution het volgende:
De Thomas dan misschien? In de kroegen waar ik kom, komen nooit sletjes maar als ik iets daarvan zou moeten noemen dan denk ik de Thomas.
Ja daarom kom ik toch ookquote:Op zondag 20 januari 2013 22:56 schreef Dale. het volgende:
Ga naar Maastricht man. Eindhovens carnaval is prut. Allemaal van die tokkies die allemaal van boven de rivieren naar Eindhoven komen omdat ze denken dat hier "echt" carnaval wordt gevierd.
Ga op zondagmiddag dan. Kroegentocht. Beste wat er isquote:Op zondag 20 januari 2013 23:09 schreef Paul het volgende:
[..]
Ja daarom kom ik toch ook
Ik vond het echt baas 2 jaar geleden
Weer typisch iets waar 1 of een paar personen weer rijk van gaan worden.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:02 schreef Bos81 het volgende:
http://www.ed.nl/regio/ei(...)FLv_dSfqiFTPREcVzuEj
en weer een lelijk "moderne" gebouw hier in de stad..![]()
Emmaüs op de Genneperweg, Het Goed op de Hurk?quote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:34 schreef crossover het volgende:
Iemand hier nog een tip voor een goede kringloopwinkel in Eindhoven?
Bedankt!quote:Op vrijdag 15 februari 2013 11:19 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Emmaüs op de Genneperweg, Het Goed op de Hurk?
Ik weet dat er een zaak voor tweedehands kleding op de Leenderweg zit. Maar verder weet ik het niet. Ik ben iemand die nauwelijks kleding koopt, maar dan wel nieuw en in de uitverkoop. Deze week heb ik dan toevallig wel weer gewinkeld en dat was met gemiddeld 63% korting best succesvol.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 13:26 schreef crossover het volgende:
[..]
Bedankt!
Nog andere leuke tips voor kledingwinkels? Was laatst in Magda, daar hadden ze echt leuk spul!
Usinequote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:51 schreef littlepea het volgende:
Even dit topic omhoogschoppen met een vraag: Ik vind het altijd fijn om aan schooldingen te werken in de bibliotheek (minder snel afgeleid dan thuis) maar nu zit het er zo ontzettend vol (en zitten er ook vaak ijlende/snurkende zwervers) dat ik me ook niet meer echt kan concentreren.
Toen ik nog in Utrecht woonde ging ik ook wel eens bij de coffee company zitten werken (gratis wifi, lekker rustig). Heeft iemand een idee voor een koffietentje of zoiets waar ik zou kunnen zitten?
Wa kan mij d schelen?? alsof Eindhoven van jou is hahahaquote:Op zondag 16 juni 2013 05:04 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik er zo trots op ben dat jij ook een Eindhovenaar bent.
Nou...........quote:Op zondag 16 juni 2013 07:02 schreef PSV1990- het volgende:
[..]
Wa kan mij d schelen?? alsof Eindhoven van jou is hahaha
Thanks, inderdaad een goede werkplek met Wifi. Wel aan de prijzige kant maar als ik goed kan werken ben ik al lang blij.quote:Op zondag 16 juni 2013 05:05 schreef DeParo het volgende:
[..]
Usine![]()
.
Zit onder de oude Philipstoren en kan je rustig werken.
Ik denk eerlijk gezegd dat je veel goedkoper uit bent met gewoon je mobi abbo + internet. Kun je ook lekker in het park zitten met een wijntjequote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:14 schreef littlepea het volgende:
[..]
Thanks, inderdaad een goede werkplek met Wifi. Wel aan de prijzige kant maar als ik goed kan werken ben ik al lang blij.
De oorspronkelijke vraag was juist een alternatief voor de bibliotheek in de stad, omdat daar blijkbaar te veel zwervers komen.quote:Op maandag 1 juli 2013 08:53 schreef Hexagon het volgende:
In de openbare stadsbibliotheek zitten vaak ook veel studenten.
Heb daar nog nooit last van gehadquote:Op maandag 1 juli 2013 14:28 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
De oorspronkelijke vraag was juist een alternatief voor de bibliotheek in de stad, omdat daar blijkbaar te veel zwervers komen.
Ik ga zelf altijd gewoon op het tu terrein in de hal zittenquote:Op maandag 1 juli 2013 14:28 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
De oorspronkelijke vraag was juist een alternatief voor de bibliotheek in de stad, omdat daar blijkbaar te veel zwervers komen.
Ik dacht dat de TU-bibliotheek daar weg was. Die zit tegenwoordig toch in Metaforum op het TU-terrein?quote:Op donderdag 26 september 2013 18:12 schreef Zspirit het volgende:
[..]
Ik ga zelf altijd gewoon op het tu terrein in de hal zitten
Klopt maar is bijna het zelfde, iig voor mij.quote:Op donderdag 26 september 2013 18:15 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Ik dacht dat de TU-bibliotheek daar weg was. Die zit tegenwoordig toch in Metaforum op het TU-terrein?
In principe is de universiteitsbieb ook openbaar toegankelijk. Als niet-student kun je daar immers ook een lenerspas krijgen.quote:Op donderdag 26 september 2013 18:16 schreef Zspirit het volgende:
[..]
Klopt maar is bijna het zelfde, iig voor mij.
Ik ga er heen om rustig te kunnen lezen of studeren, zit niet eens op de tu maar dat merkt toch niemand.
Gratis internet ?quote:Op donderdag 26 september 2013 20:05 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
In principe is de universiteitsbieb ook openbaar toegankelijk. Als niet-student kun je daar immers ook een lenerspas krijgen.
Ja de bibliotheek is voor iedereen toegankelijk. Om te lenen moet je een lenerspas aanvragen en met het wifi gaat hetzelfde geloof ik. Gewoon ff vragen.quote:Op maandag 30 september 2013 00:12 schreef PSV1990- het volgende:
[..]
Ahh relaxt , ff een kijkje nemen dan .
Is voor iedereen toegankelijk toch?
quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:06 schreef moeftie het volgende:
Weet iemand of er tijdens de marathon volgende week bussen vanaf het station richting het catharina ziekenhuis rijden?
Ik kan er niks zinnigs over vinden op de site van Hermes.
.quote:Het ziekenhuis is op de dag van de marathon tot 18.00 uur niet bereikbaar met het openbaar vervoer
Bedankt, dat had ik zelf ook gevonden. Rijd er helemaal niks? Of kan ik met een stuk lopen alsnog in de buurt kunt komen? (Ik hoef niet naar het ziekenhuis zelf) Heb geen zin om het hele stuk vanaf het station te lopen met een hoop bagage...quote:Op zondag 6 oktober 2013 19:15 schreef Bos81 het volgende:
[..]
[..]
.
http://www.catharinazieke(...)lijk-bereikbaar.html
De taxi is minimaal 8 keer zo duur als de bus, en kan die mij dan wel vanaf het station ophalen?quote:
Die vertrekken vanaf het station, grote kans dat er dus wel taxi's gaan.quote:Op maandag 7 oktober 2013 15:51 schreef moeftie het volgende:
[..]
De taxi is minimaal 8 keer zo duur als de bus, en kan die mij dan wel vanaf het station ophalen?
Bah, waarom moet ik weer net met de marathon tegelijk terugkomen...
tijd om daar wat aan te doenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 10:33 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Topic is niet meer zo actief vrees ik.
Is het nooit echt geweest. Komt vooral door de reeks in ONZ, maar die is zo te zien nu ook deaud Topicreeks: ONZ Eindhovenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 10:33 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Topic is niet meer zo actief vrees ik.
Dan gaan jij en ik hier toch de leading boys worden, leven in de tent brengen?quote:Op vrijdag 25 juli 2014 12:51 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Is het nooit echt geweest. Komt vooral door de reeks in ONZ, maar die is zo te zien nu ook deaud Topicreeks: ONZ Eindhoven
Bedankt voor de waarschuwing.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:44 schreef marcb1974 het volgende:
Eindhoven![]()
Over 2 weken mag ik er weer heen
Zoek een goede plek om te schuilen jaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |